16. kolo: Radnički - VOJVODINA 0:1 (0:1)

User avatar
novosadjanin
Posts: 1352
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: 16. kolo: Radnički - VOJVODINA, ponedeljak 16h

Post by novosadjanin »

Ocekujem ovu postavu: Vuklis, Bralic, Kovacevic, Djordjevic, Bjekovic, Drincic, Stojkovic, Vukadinovic, Zukic, Bojic, Covic
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: 16. kolo: Radnički - VOJVODINA, ponedeljak 16h

Post by Beonic »

novosadjanin wrote:Ocekujem ovu postavu: Vuklis, Bralic, Kovacevic, Djordjevic, Bjekovic, Drincic, Stojkovic, Vukadinovic, Zukic, Bojic, Covic
Zar nema Kovačević koronu?

Edit: Sada sam proverio, jeste:
Dnevnik wrote:Имаће тренер Воше одређених проблема приликом састављања стартне поставе, јер неће моћи да рачуна на повређене Синишу Саничанина, Мирка Топића и Николу Симића, Младен Деветак неће бити у конкуренцији за тим због акумулираних жутих картона, док су Владимир Ковачевић и Огњен Ђуричин били позитивни на тесту за Ковид-19 и налазе се у изолацији.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 16. kolo: Radnički - VOJVODINA, ponedeljak 16h

Post by slanobarac »

Đurić, Gemović, Mrkaić ili Andrić, Bojić, Čović?
Šta je sad smišljeno, videćemo uskoro.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 16. kolo: Radnički - VOJVODINA, ponedeljak 16h

Post by Deep Purple »

Neko link?
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: 16. kolo: Radnički - VOJVODINA, ponedeljak 16h

Post by Beonic »

slanobarac wrote:Đurić, Gemović, Mrkaić ili Andrić, Bojić, Čović?
Šta je sad smišljeno, videćemo uskoro.
Pa mi smo došli do nivoa kada protiv Radničkog u gostima odmaramo najbolje igrače. Zlatne godine! :greenbutt:
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 16. kolo: Radnički - VOJVODINA, ponedeljak 16h

Post by fare »

Svaka čast Novosadskoj ali brate mili kakav je ovo kvalitet slike? Ovo je katastrofa.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8836
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 16. kolo: Radnički - VOJVODINA, ponedeljak 16h

Post by Radoye »

Beonic wrote:
slanobarac wrote:Đurić, Gemović, Mrkaić ili Andrić, Bojić, Čović?
Šta je sad smišljeno, videćemo uskoro.
Pa mi smo došli do nivoa kada protiv Radničkog u gostima odmaramo najbolje igrače. Zlatne godine! :greenbutt:
Jel' to u igri cuveno Vojino pravilo - ko izgubi kuci od zvezde dobija narednu u gostima? :oprez:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 16. kolo: Radnički - VOJVODINA, ponedeljak 16h

Post by slanobarac »

Ako želimo da pobedimo, moramo postići drugi gol pre nego ga primimo. Imali smo ove sezone dosta "žutih minuta".
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 16. kolo: Radnički - VOJVODINA, ponedeljak 16h

Post by CRD FCV »

Да ли је могао бити офсајд код гола? Нисам видео ко је био у питању, лопта је прошла поред њега пре него што је стигла до Вукадиновића, може да се сматра да је ометао игру која је претходила голу. Или не? и да ли је био у офсајду уопште?
Бјековић опет показује квалитет, свака му част само нека настави тако. Одавно нисмо имали неког квалитетног бека из наше школе.
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 16. kolo: Radnički - VOJVODINA, ponedeljak 16h

Post by fare »

fare wrote:Svaka čast Novosadskoj ali brate mili kakav je ovo kvalitet slike? Ovo je katastrofa.
Ja se Izvinjavam Novosadskoj greška je bila kod mene :D
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 16. kolo: Radnički - VOJVODINA, ponedeljak 16h

Post by Deep Purple »

CRD FCV wrote:Да ли је могао бити офсајд код гола? Нисам видео ко је био у питању, лопта је прошла поред њега пре него што је стигла до Вукадиновића, може да се сматра да је ометао игру која је претходила голу. Или не? и да ли је био у офсајду уопште?
Бјековић опет показује квалитет, свака му част само нека настави тако. Одавно нисмо имали неког квалитетног бека из наше школе.
https://streamja.com/rLwAN" onclick="window.open(this.href);return false; Snimak gola. Meni se čini da nema nikakvog govora o ofsajdu.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 16. kolo: Radnički - VOJVODINA, ponedeljak 16h

Post by Deep Purple »

Kakav promašaj Bojića samo da nam ne dođe glave...
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: 16. kolo: Radnički - VOJVODINA, ponedeljak 16h

Post by Душан »

Jaoj која туга и јад од фудбала. Победа је битна и ништа више, али ова игра ме полако излуђује.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 16. kolo: Radnički - VOJVODINA, ponedeljak 16h

Post by Deep Purple »

Velika pobeda osmeh igrača na kraju sve govori. Prvo poluvreme nisam gledao zbog posla pa igru nmg da komentarisem. Ali na kraju bitna je pobeda na uvek neugodnom gostovanju. Trenutno smo na 10-3-3 skoru ali mislim da bi valjalo dovesti neko pojačanje. Na Mozzartsport portalu po kkmentarima pišu da želimo Prestige-a i da je velika želja Lalatovića (Da li to znači da ostaje?). Voleo bih kada bi doveli Dilana Ortiza momak kad god sam ga odgledao odigrao je odlično. Čim je u Mačvi na pozajmici znači da ne igra za neke solidne pare za naše uslove.
Kasne mu plate tamo tako da bi se i uklopio kod nas i sa te strane doduše tamo je možda primio jednu do dve plate a mi ipak igračima dugujemo dve. Mislim da će nas Saničanin napustiti u zimskom prelaznom roku i da ćemo uzeti neki novac za njega. Na štoperskoj poziciji mislim da smo dobro popunjeni i da nam ne bi trebala zamena za njega.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 16. kolo: Radnički - VOJVODINA, ponedeljak 16h

Post by Turija »

Cestitke momcima na pobedi i borbenosti. :cheers:

Jako smo lepo poceli i odigrali odlicnih 15-20 minuta u prvom poluvremenu i onda se vratili ,,na staro" - branili se do kraja utakmice.

Vrhunska partija Bralica i odlicne Vukadinovica, Drincica i Bjekovica.

Nije bilo loseg igraca u nasem timu, ali je lose to sto smo se, ponovo, branili pri vodjstvu od 1:0.

PS
Na koga je mislio Lalatovic, na kraju meca, u izjavi na Areni :?:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked