15. kolo: VOJVODINA - c.z. 0:2 (0:1)

Locked
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja 0:2 (0:1)

Post by Radoye »

gospodinFKV wrote:Sve to sto si ti nabrojao stoji, ali isto tako stoji da mi tri klizeca starta nismo imali. Tu se svaka prica zavrsava.
Protiv partizana je takva atmosfera bila, da je kulminirala Milosevicevim sutiranjem mikrofona. Tukli smo se oko starta Sume. Gde je to juce bilo kad je Erakovic otkinuo onako Bjekovica. Mozes ti pricati o tom vanzemaljstvu zvezde koliko hoces, ali na terenu bi sasvim druga prica bila da ekipa izadje sa istim zarom kao protiv partizana. Nije, a ti ako mislis da jeste, onda stvarno ne znam sta da ti kazem. :lala:

PS I Bajernu izadju na krv i noz neki timovi, pa ih razmontiraju s vremena na vreme.
Upravo tako, iz aviona se vidi drugaciji pristup utakmicama protiv crnog i protiv crvenog :shit: - nivo agresije na terenu se drasticno razlikuje, s crnima se ide bez pardona na krv i noz a crvenima se izvinjavamo kad oni nas fauliraju. Ne moramo mi da pobedimo zvezdu ali barem zelju i borbu da pokazemo to moramo. Ovo jeste tehnicki limitirana ekipa ali takve stvari se nadoknadjuju srcanoscu, trcanjem, uklizavanjima, a mi nista od toga nismo imali. Umesto mi da prebijemo cigane oni prebise nas i usput spakovase nam 2 komada a nisu se posteno ni oznojali celu utakmicu. Nismo mi bas toliko kvalitetno slabiji od njih da se predajemo i pre nego sto sudija da znak za pocetak.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja 0:2 (0:1)

Post by fare »

Ne mogu da verujem da onog Judu niko nije iskidao onako sa 2 noge sa leđa pa makar i za crveni ali i njemu pauza jedno 2 meseca (znate na koga mislim) a sa Merebom sam i ja pričao i bio bi oduševljen da se vrati ali Voša nema ni blizu toliko para koliko dobija u Poljskoj ajde Bajatoviću isprsi se za 2,3 extra pojačanja :beg:
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja 0:2 (0:1)

Post by ssnigd »

Pocetak utakmice, Sanogo uzima loptu i krece u kontru. Covic ga sa ledja hvata preko glave i prekida kontru. Simovic ne daje karton, vec samo opomenu. Stankovic skace sa klupe, kao i cela ciganska klupa da protestvuju.
Erakovic ubija Bjekovica na samoj liniji, niko ni da izvrsi pritisak na sudiju, da skoce za penal. Nema veze da li je bio ili ne, bitan je pritisak. Sta se desava? Cigani traze da se svira indirekt zbog visoko podignute noge. Cela ciganska ekipa.
Kada se igra prvi protiv drugog i to na tvom terenu, kada te svi prozivaju da si ciganska filijala, kada ti prvi bezi 6 bodova, drugacije se ponasas na terenu i dokazujes da nisi filijala.

Edit: 12 uzastopnih poraza, ej bre??? Erakovic l, ej Erakovic, neki nepismeno smesni klinac, po vokaciji stoper i desnjak im igra levog beka?!?! Pankov ima bolju kontrolu lopte od naseg celog veznog reda.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja 0:2 (0:1)

Post by Turija »

U postavci kakvu forsira Lalatovic, niciji igracki kvalitet ne moze da dodje do izrazaja, jer im on samo otkriva mane, pogresnim ulogama i pozicijama.
Mi se na svakoj utakmici branimo, a kako i ne bi, kad su sva tri trenera bili defanzivci, kao igraci.
Kreacija nula.
Mislim da je posle ovog poraza Lalatovic otklonio sve dileme i da je na silaznoj trenerskoj putanji? Ne verujem da ima vise znacajnijeg kluba koji bi ga pozeleo za trenera.
Morao je uzeti bar bod juce, da bi dokazao da iskreno zeli uspeh kluba na cijoj klupi sedi.
Last edited by Turija on Mon Nov 23, 2020 4:05 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Cane
Posts: 1021
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja 0:2 (0:1)

Post by Cane »

Stoji da su ovi bolji i kvalitetniji, ali ja sam razočaran nedostatkom naše agresivnosti. To je činjenica i to je moja najveća zamerka, pre svega Lalatoviću i načinu na koji je motivisao tim, o čemu je na veliko pričao pre utakmice kao našem adutu. Što bi neki rekli, niđe veze s viđenim na terenu.
Mogao se sam prisetiti kako je španovao ekipu kad smo onomad igrali s njima ovde 0:0 i kad smo prekinuli onaj njihov čuveni niz. Nismo mi tad bili nešto kvalitetniji ali smo ih ubili od batina, poput onog njihovog "atomskog mrava" koji je skoro pa jedva izašao s terena na zameni. Ako ima na YT snimak te utakmice može se pogledati i videti.
E toga i takvog odnosa sada ni u tragovima, nego se svaki čas izvinjavamo nešto za svaki start.
To direktno ide na dušu Lalatoviću i ja koji sam ga skoro uvek podržavao, ovde mu stavljam ogroman minus.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja 0:2 (0:1)

Post by churguzijanac »

Inace ono sinoc je bila Sklanjalica.Ako neces da se sklanjas onda jebiga znas sta sledi. Sve je vec vidjeno, ispricano i ispisano.Pitanje je ko je spreman da prihvati to u sta smo se pretvorili.Izgleda nazalost vecina.Moze Gacinovic da dodje, ali se promeniti nista nece.Riba smrdi od glave tako da zna se sta i ko mora da se menja.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja 0:2 (0:1)

Post by Radoye »

churguzijanac wrote:Inace ono sinoc je bila Sklanjalica.Ako neces da se sklanjas onda jebiga znas sta sledi. Sve je vec vidjeno, ispricano i ispisano.Pitanje je ko je spreman da prihvati to u sta smo se pretvorili.Izgleda nazalost vecina.Moze Gacinovic da dodje, ali se promeniti nista nece.Riba smrdi od glave tako da zna se sta i ko mora da se menja.
Ma ne pomaze nama nikakvo menjanje vise. Ovde vise ni k od kluba nije ostalo, FK Vojvodina je ugasena odavno samo nam to jos niko nije javno saopstio. Ovo sto sad imamo je samo jos jedna kulisa u losoj pozorisnoj predstavi "blizanci najveci fudbalski asovi cele galaksije" u reziji tzv. FSS i kladionicarsko-menadzerske mafije. Nema tu vise nicega sto bi se dalo popraviti.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja 0:2 (0:1)

Post by Душан »

Aко ништа друго, коначно смо добили изданак из наше школе који вреди. Бјековић ће бити одличан само нек настави са радом. Што се саме утакмице тиче довољно је погледати понашање одбране код првог гола звезде, и непотребан пенал Ђуричина у мртвом углу, па ће и слепцу бити јасно о чему се радило.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja 0:2 (0:1)

Post by churguzijanac »

Radoye wrote:
churguzijanac wrote:Inace ono sinoc je bila Sklanjalica.Ako neces da se sklanjas onda jebiga znas sta sledi. Sve je vec vidjeno, ispricano i ispisano.Pitanje je ko je spreman da prihvati to u sta smo se pretvorili.Izgleda nazalost vecina.Moze Gacinovic da dodje, ali se promeniti nista nece.Riba smrdi od glave tako da zna se sta i ko mora da se menja.
Ma ne pomaze nama nikakvo menjanje vise. Ovde vise ni k od kluba nije ostalo, FK Vojvodina je ugasena odavno samo nam to jos niko nije javno saopstio. Ovo sto sad imamo je samo jos jedna kulisa u losoj pozorisnoj predstavi "blizanci najveci fudbalski asovi cele galaksije" u reziji tzv. FSS i kladionicarsko-menadzerske mafije. Nema tu vise nicega sto bi se dalo popraviti.
Mislio sam na politicku vrhusku.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja 0:2 (0:1)

Post by Turija »

E, Andricu, Andricu, gde bas ti da objasnjavas zvezdinu ,,snagu" :roll:
To sto si uradio, ne bi uradio igrac u beton ligi.

Juris Kangu, kojeg je vec preuzeo Djordjevic i pustas Gajica da neometan sutira sa 17m :oops:
Isto tako i Vuklis ne treba da objasnjava primljeni gol. Dobro je sto ne komentarise. Pametnije je.

A, nikom u Klubu ne smeta nedosudjen penal nad Covicem :?:
Da je tako bilo protiv partizana, pricalo bi se nedelju dana.
Jos ga trener i zamenio, treba li da da gol. Ali zato uvodi Djuricina da uklizava u naseh 16m.
Ma...

I da, Vukadinovic je dobro sutirao, po struci, a Borjan fenomenalno odbranio loptu iznad svoje glave? Koga vi farbate?

Da je Vukadinovic dobro sutirao, sa 10- ak metara od gola, bio bi gol. Dimenzije gola 7,32m x 2,44 m, a on gadja Borjana.
Kraj svake price o dobrom sutu..
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
novosadjanin
Posts: 1352
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja 0:2 (0:1)

Post by novosadjanin »

Velika sramota. Nikad jadnija, desetkovana zvezda, bez Kataija, Rodica, Degeneka, Gobeljica, Nikolica, Gavrica... Pa kad cemo ih pobediti ako nismo sad? Stisnes Ivanica i Kangu i pola posla uradjeno. Andric zadnji vezni? Vidim trener nasmejan, daje intervju i prica o Kataiju i zvezdi?! Rutinirali nas Erakovic, Njegos i Pankov hahahaha. Fuj! Niko ne moze da me ubedi da Cajetina, Indjija i Javor mogu da im se suprotstave, a mi ne mozemo. Sram vas bilo!
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
Locked