15. kolo: VOJVODINA - c.z. 0:2 (0:1)

Locked
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17:30 (Арена 1 и Б9

Post by Radoye »

naseljekolumbija wrote:У овој утакмици од нас је приказана једино комплетна немоћ.
Jalovost. Kao neki trud ali sve za dzabe, ko kad krenes da okopavas kamenjar da sejes kukuruz - koliko god se trudio tu ne moze nista da nikne. Uzalud posao.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
vdn slaninar
Posts: 1008
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17:30 (Арена 1 и Б9

Post by vdn slaninar »

Na zalaganje mislim da je bolje nego na prethodnim mecevima ca ciganima,al po igri se vidi da ih se bojimo,mada nemamo ni kvaliteta al sigurno da mora mnogo hrabrije.Mi nekako verujemo u sebe protiv grobara i tu se nalozimo isto tako moramo preorati teren protiv cigana pa bi od ovih 11 poraza mozda bar 2,3 izbegli.Taktiziranje i nadigravanje sa njima nikakve sanse nemamo jer su mnogo kvalitetniji.
User avatar
021
Posts: 852
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17:30 (Арена 1 и Б9

Post by 021 »

Jad i beda od fudbala. Zalaganje na rekreativnom nivou, a za vođenje ekipe i postavku na terenu teško se mogu naći prave reči. Lalatović je utakmicu započeo sa 2 leva i 2 desna beka, u prvom poluvremenu bilo je potpuno nejasno šta ko igra. Izgleda da ni igračima nije bilo jasno ko gde stoji i ko koga treba da čuva, iz takve konfuzije smo primili gol. Sramota je koliko se forsiraju pojedini igrači, potpuno prosečni i/ili bez ikakve perspektive. Andrić pre svih - koliko je samo nebulozno da on započinje utakmicu kao zadnji vezni, pored Stojkovića i Maksimovića?! Bjeković je pokazao da je dve klase iznad njega, u prvom poluvremenu bio je ubedljivo naš najbolji igrač, a trener ga je zamenio?! Mrkaić je beskorisni balvan, Bojić i Čović isluženi igrači bez ikakve perspektive. Bojić-Čović-Mrkaić: najsporiji napad u ligi. Lalatović je teški pacer. Ovaj tim nema nikakvu budućnost.

P.S. Neka neko od novinara jednom pita šta se zapravo dešava s Topićem, jako je sumnjivo.
User avatar
Turija
Posts: 10669
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17:30 (Арена 1 и Б9

Post by Turija »

Drugo poluvreme, trening utakmica za zvezdu. Vojvodina, cak i los, sparing partner.
Izmene katastrofalne, a i zalaganje u drugom poluvremenu.
PS
Kod penala za zvezdu i Lalatovic kaze da lopta izlazi u gol aut.
Kontakta je bilo, ali ne i kontrole lopte Nikolica.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Milan
Posts: 4156
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17:30 (Арена 1 и Б9

Post by Milan »

Radoye wrote:Ne radi onaj tvoj strim Vojo, nasao sam ovde: http://freestreams-live1.com/arena-sport-1-serbia/" onclick="window.open(this.href);return false;

Za sada funkcionise, videcemo kako ce dalje :beg:

Hvala za link!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17:30 (Арена 1 и Б9

Post by slanina »

Ostavio onog Andrića umesto malog Bjekovića,ovaj loptu ne zna da šutne.Penal svima jasno,koliko je i za njih toliko i za nas,ali jbg onda bi bilo 1:1.Loša igra ,šut sem onog na početku nismo imali.Jbt 12 u nizu :frown: .
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
fare
Posts: 2788
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17:30 (Арена 1 и Б9

Post by fare »

12 u nizu kada ćemo dočekati novog Kizita? Tu izgleda zna i Inđija i Zlatibor i kurta i murta zna da igra protiv crvenih govana samo mi ne znamo.
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17:30 (Арена 1 и Б9

Post by Krle »

Prejadno i pretužno. Bolje da su nas debelo pokrali, ovako se videlo bolenje qrca, neznanje i sramotna postavka.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
Istocno stajanje
Posts: 541
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17:30 (Арена 1 и Б9

Post by Istocno stajanje »

Mene je iskreno sramota. Sramotna igra, sramotni golovi, sramotni niz poraza protiv njih, trener amater nadmudrio Lalata, 11 kornera a nijedan opasan po gol, klizanje po terenu... Razocaran sam jako, ne znam kako neki vide nesto pozitivno na ovoj utakmici. Naravno Lalatov tradicionalni kez kada izgubimo od Zvezde, pa covece odglumi bar da ti je tesko pao poraz.
exlimanac
Posts: 107
Joined: Wed Aug 21, 2013 1:31 pm
Location: DE-EU

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17:30 (Арена 1 и Б9

Post by exlimanac »

Neznam kako ostali,ali meni pocinje da se gadi ovakva Vojvodina...ovakav podanicki i poltronski odnos prema svim clanovima beogradske govnarske ekspedicije....cmakanje,grljenje,kezenje...strasno dokle smo dosli u tom lizanju njihove bulje.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3835
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17:30 (Арена 1)

Post by Red Marquis »

Red Marquis wrote:Najpametnija odluka u mom navijačkom životu je što sam negde 2013 doneo odluku da ne idem na mečeve sa ciganima dok su ovi na vlasti. Pre par godina sam prestao i da gledam te mečeve. Teško je samo prvih par puta posle pređe u rutinu. Probajte, neće ništa da vam fali. Sem ako vam meč ne mora biti takmičarski da vas zainteresuje ko mene.
Vidimo se sledeće nedelje.
Da ponovim.
Preostalih 36 mečeva godišnje je dovoljno da namiri svako od nas svoj mazohizam. Ova dva vam stvarno ne trebaju.
Io odio Belgrado
User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17:30 (Арена 1 и Б9

Post by Stexman »

Katastrofalna postavka igraca. I sad je stvarno dosta sa ovim Mrkaicem. Pa da zabodemo banderu u sesnaesterac od nje bi se odbilo vise lopti u gol nego sto ih je ovaj postigao. Mi smo veceras umesto standardnog jednog igraca manje imali bar tri...

Naopako da umorimo galaktikose pred vazan mec u cetvrtak. Ipak oni igraju za celu Srbiju....
User avatar
Turija
Posts: 10669
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17:30 (Арена 1 и Б9

Post by Turija »

Ovaj Jokic lupeta za faul nad Covicem.
Cuj, nije digao nogu Erakovic, kao da ne moze saplesti igraca sa nogom na zemlji.
Ali, nije to kljucno.
Kljucno je sto nasa krila ne znaju sta ce sa loptom i kad pobegnu protivniku i kad krecu u napad i sto Drincic izvede svaki 20-i prekid valjano.
Tako da nije problem sto su Covic, Bojic i Mrkajic sporiji napadaci ( imaju oni kvalitet, koji trener ne ume da koristi), vec sto nam krila nemaju pojma sa loptom, a Drincic ,,bunari" prekide.
Da nije tako, nas napad bi bio sasvim solidan, kao i da Devetak ume da da duzi pas od 10m. Inace, brz je na stoperu, ali gresi puno u dodavanju.

Bjekovic, Topic i Pantelic moraju na teren, jer, ovako, nemamo nikakvu perspektivu.

Zakljucak Markizov :
zaboravite 2 utakmice u prvenstvu i ,,uzivajmo" u mazohizmu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4789
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17:30 (Арена 1 и Б9

Post by gospodinFKV »

Mi smo nekada imali dovoljno mu*a i zalaganja da ih razguzimo kao nista u sred tog njihovog smecarskog grada i stadiona i pored pomoci sudija svih 90min.
Ovo danas je go ku*ac, a nek se lalat smeska, zajedno sa svima onima koji ga pravdaju nekim znanjem (koje naprasno bas u ovakvim utakmicama nestaje), i nek masa zmuri na ovo. Obrazi ne mogu da bride, ako obraza nema... :frown:

To lizanje cizme mi nikad nece biti jasno. Ni na terenu, ni na klupi, ni u lozi, ni na ulici, ni na forumu...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9679
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17:30 (Арена 1 и Б9

Post by Voja »

Sve razumem,al da i Drincic ima taster za iskljucivanje :roll:
Image
Locked