15. kolo: VOJVODINA - c.z. 0:2 (0:1)

User avatar
Sasa1969
Posts: 621
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja 0:2 (0:1)

Post by Sasa1969 »

Sve mogu da prihvatim ali onakav start Đuričina???
Pa jebote dal ima mozga dečko?
On je skontao u svojoj glavi da ako ukliza bice borben?
To je najgluplji potez sezone
Image
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja 0:2 (0:1)

Post by Turija »

Do primljenog gola smo, kako tako, drzali ravnotezu na terenu.
A, onda se predali. Bez zelje da izjednacimo, plus Lalatovicevo tumbanje postave i katastrofalan izbor igraca za zamenu.

Nije tacno da nema igraca, vec je losa kompozicija igraca i izbor zamena. Dobra je jedino u slucaju kad hoce da se izgubi utakmica.

Jer, ne treba bolji pokazatelj od odnosa nacinjenih faulova.
Ako favorizovana ekipa nacini veci broj faulova i tezih, od na papiru slabije, sve je jasno. A, pogotovo u utakmici prvoplasiranog i drugoplasiranog tima tkzv derbija.

Neka trener rekorder pogleda kako se igrao derbi protiv zvezde 1989 godine (3:1 za nas).
Razneli smo ih trcanjem i borbom. Sabili ih pred njihov gol. Nisu znali sta ih je snaslo. Nasi bekovi dadose im 3 gola, iako nam je trener i tada bio okoreli zvezdas. Pa, Branko Stankovic 1966.
Ali, bila je uprava vecinski Vojvodinaska i lojalna Klubu, a treneri (morali biti) profesionalci i protiv ,,svojih" .

PS
@ Sasa, nema. I moze da igra samo poluspica, nikako krilo.
A i onaj, sa druge strane terena, nije mnogo bolji. Nijedan upotrebljiv centarsut i bez dobre ideje. Samo su brzi, ali dzabe im ( i nama), jer sve prospu u dodavanju.
Bekovi ( Djordjevic i Bjekovic) nam najbolje centriraju. Sramota za napadace. Svi ostali centriraju napamet, bez da pogledaju gde je nas igrac.
Drincic ne moze da dobaci loptu do nasih najboljih skakaca i najvisih igraca. A svi ga hvale kako odlicno izvodi prekide, dok je svaki 20-i upotrebljiv.
I sve se ponavlja stotinama puta.

Sve je alibi u Vosi. Cast, veoma retkim, izuzecima.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja 0:2 (0:1)

Post by gospodinFKV »

Vise bih voleo da sam pojeo go**o i da nisam bio u pravu kada sam rekao da ce ovo biti prijateljska.
Nasankani jos jedared.

Milovanje protivnika 90 minuta. Odronu ljudski...
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja 0:2 (0:1)

Post by borrissey »

Što neko nekad reče, pod ovakvim političkim okolnostima očekivati pobedu protiv zvezde je kao pecati u kadi i očekivati da upecaš ribu.
Istocno stajanje
Posts: 541
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja 0:2 (0:1)

Post by Istocno stajanje »

Pisali smo ovde na forumu kako se nadamo da cemo bar da ih izlomimo, pa makar izgubili, a desilo se suprotno, oni nas istukli. Nas jedini klizeci start je bio za penal...
Ne moze niko da me uveri da ne mozemo da im uzmemo ni bod na toliko utakmica, ovo je bila jos jedna u nizu sklanjalica. Znam da te preplacene fudbalercice boli bas uvo za to, ionako pola njih je tu ne zato sto vole Vojvodinu.
Oni ce obezbediti titulu do naseg sledeceg meca sa njima, ali da se kladimo da nas nece pustiti, vec ce nas poniziti jos jednom...
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja 0:2 (0:1)

Post by Turija »

Izvinjavam se, ali moram da napisem da, kad sam u prethodnom mom postu, u odgovoru Sasi, napisao ,,nema", fali iza te reci ,,koncentracije".Jer se moze pogresno zakljuciti.

Izvinjavam se zbog toga i Djuricinu.

Djuricin je igrac je koji previse zuri, zbog nedostatka koncentracije, i time bira los tajming za poteze.

Na tome mora raditi i on i Vukadinovic i Gemovic, da bi iskoristili svoje fizicke predispozicije.

Mladi Pantelic deluje mnogo stalozenije i racionalnije.
Ima i ,,bolju nogu". Mozda nije brzi od njih, ali je efikasniji. Ne znam zasto Lalatovic nece da ga pusti na teren?
Verovatno da ne bi istisnuo nekog njegovog projektovanog?
Isti slucaj je, do nedavno, bio i sa mladim Bjekovicem, pa sad ima ,,problem" kako zadrzati Andrica na toj poziciji.
Sve u svemu, puno nefudbalske kombinatorike i lose po budzet FKV.

PS
borrissey wrote:Što neko nekad reče, pod ovakvim političkim okolnostima očekivati pobedu protiv zvezde je kao pecati u kadi i očekivati da upecaš ribu.
Ja sam (dosta naivno) ocekivao nereseno ( kao sto sam napisao pred utakmicu) i to rezultat 0:0.Ali, ne daju oni ni mrvicu, cak ni Lalatovicu.
Last edited by Turija on Mon Nov 23, 2020 12:23 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja 0:2 (0:1)

Post by Deep Purple »

Sinoc nije bila prijateljska ono je jaša realnost. Moramo da budemo realni nemamo KVALITET da se borimo sa njima. Sa partizanima se borimo jer su oni promasiki sva pojacanja igraju katastrofalno. Činjenica je da je ovi najjaca zvezda nakon 90ih. Spominju ljudi generaciju sa Melegom pa mi smo tad bili bolji nego sad a zvezda 10x gora nego sad. Imali smo posed lopte protiv zvezde nakon x godina. Ko nam je kriv sto primamo amaterski gol na gresku Andrica i posle na jos jednu amatersku grešku Djuričina. Sem jedne sanse Falcinelija zvezda nista vise nije napravila. Sankamo se na glupe medije koji govore da se sklanjamo. Nismi se mi nikome sklonili vec nece niko da prizna da je zvezda postala bayern LingLong lige. zvezda dovede Kangu najboljeg igrača Češke lige a mi Vukadinović koji je u istoj toj ligi bio samo puki broj na papiru. Čović, Bojic, Vukadinovic kidali ligamente. Mrkajić koji je maksimum za Bosansku ligu ili za ekipe Rada Zlatibora itd. Jednostavni nama su najbolji igrači Bralić i Saničanin i morami da se otreznimo i da budemi svesni da izvlačimo maksimum iz ovih igrača. da bi se takmičili sa zvezdom treba da se ulozi kao što je Osijek doveo vlasnika uložio doveo 15 igrača i platio trenera MILION eura po sezoni. A mi kasnimo sa platama. I pored svega toga igramo sasvim solidno. ono juče nije bilo loše imali smo par super kombinacija. Pogotovo ona kombinacija kratkih dodavanja posle kornera. Jedina ekipa u ovoj banana drzavi koja je igrala na polovini zvezde i inala VECI posed lopte. Posed nije bitan ali pokazuje da se pokusava nesto da se nadigrava nije igrat bunker. Mi na ovu igru da smo pobedili 1:0 golom Vukadinovica iz prve minute svi bi na ovom mestu hvalisali igru kao Fantasticnu. Nismo objektivni mi smo realno po imenima 5 tim ove lige a mi neka se lažemo koliko hoćemo. Mi nemamo novce da vratimo Merebasvilija, Medojevica i sl igrace a hocemo da pretimo ekipi koja dovodi iz ozboljnih liga pojačanja. Osvestimo se ljudi. Nama treba minimum 5 ozbiljnih pojacanja a nemamo para da isplatimo plate i za ovo igračkog kadra. Nama najbolji igrac ima 36 GODINA. zvezda na svskoj poziciji 4 ozbiljna imena a mi tek tri četiri igrača na nivou njihovih rezervi. Neka se lazemo pljujeno činjenica je da smo ispod zvezde 4 klase ispod partizana 2 ali oni su promasili sa svakim pojačanjem. (Holender deluje ok) Mora da se menja na svim nivoima kluba ovde je najmanji problem sns bot trener koji se sklanja drugom sns botu treneru. Ceo Novi Sad treba da kleci i moli Orbana da nas uzme pa neka nas zovu kao i Osijek Mađarski projekat ali ima svi dobrano da oderu dupe da uzmu bodove od nas. ali neće čovek ko zna koji je kriminal unutar našeg kluba i ko mešetari. A mi nastavimo da se lažemo kako nam je kriv Lalatović i ovaj igrački kadar. Momcima svaka čast nisu oni krivi sto su u Vojvodini i što nemaju kvalitet vec uprava i grad Novi Sad koji vise daju drugom klubu u NS nego nama. Podseticu vas sve da Dinamo od grada Zagreba dobija 15 mill eur godisnje a ko zna koliko dobijaju Beogradski blizanci ispod stola. OVA BRŽA JAČA I BOLJA VREMENA NISU ZA NAS
BEOGRAD NA VODl A SRBIJA NA MOKRAĆI.
I ovo će se jednom Lani zvati pa makar i za tristo godina.
Last edited by Deep Purple on Mon Nov 23, 2020 12:32 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja 0:2 (0:1)

Post by Deep Purple »

Umesto da pričamo o tome kako blizanci kombinovano u dve sportske sekcije (fudbal i košarka) imaju 30 plus stranaca. Sa njihovim filijalama skoro 45 stranaca mi kritikujemo naše pa mi smo prosek proseka i nismo nikom bitni. Mi se palimo na medije i onog Pantica. Nismo se mi nikom sklonili sportski vec odavno smo se sklonili van sportskog terena a to je danas mnogo bitniji teren od ovog zelenog. Pljujte govorite o sklanjalici a oni to baš žele da se ne bi pričalo o suštini problema a to je da raspolazemo 450x manjim novcem od oba blizanca pojedinacno. A svakom momku koji je bio juce na terenu ja mogu da pruzim ruku i kazem svaka cast. Igrači bolje nmg ovo je naš maksimum da uz penal lutriju uzmemo neki kup.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja 0:2 (0:1)

Post by Turija »

A, sta mislis, da npr. u Vojvodinu dodje Gacinovic senior, koji je kao igrac bio 10-ka i drugacije poslozi taj isti nas roster igraca i napravi drugaciju koncepciju, kako bi igrala ekipa?

Jel Spartak imao bolje igrace?
Pa, kod njih su procvetali svi nasi koji nisu kod nas mogli u startnu postavu? Sta mislis, zasto i zasto je Gacinovic dao otkaz u Spartaku?
Ja pretpostavljam zato, sto je neko hteo da mu menja koncepciju igre i sastavlja tim?

Ovo velicanje zvezdinog kvaliteta je u domenu science fiction.
Pa, pola njihovih igraca su bili nasi, a druga polovina stranaca, koja nije mogla vise da igra u bivsim klubovima druge evropske klase.Ovde su samo dobili veci novac, a ne i kvalitet. Svi su ni preplaceni i tamo i ovde. Ima se moze se, a klubovi u dugovima do guse.

Po toj logici novca, treba da su blizanci 450 puta bolji od nas, sto je potpuno netacno. Ne krivim nase igrace, krivim trenere i Klub za ovakvu predstavu.
Koliko puta Liverpul ima veci budzet, pa je izgubio od zvezde?
Jednostavno, odnos cena, nije odnos kvaliteta.
Faktor zelja i borbenost je ogroman udeo u fudbalu. Cesto mnogo vazniji od novca.
Last edited by Turija on Mon Nov 23, 2020 1:58 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja 0:2 (0:1)

Post by Deep Purple »

Turija wrote:A, sta mislis, da npr. u Vojvodinu dodje Gacinovic senior, koji je kao igrac bio 10-ka i drugacije poslozi taj isti nas roster igraca i napravi drugaciju koncepciju, kako ni igrala ekipa?

Jel Spartak imao bolje igrace?
Pa, kod njih su procvetali svi nasi koji nisu kod nas mogli u startnu postavu? Sta mislis, zasto i zasto je Gacinovic dao otkaz u Spartaku?
Ja pretpostavljam zato, sto je neko hteo da mu menja koncepciju igre i sastavlja tim?

Ovo velicanje zvezdinog kvaliteta je u domenu science fiction.
Pa, pola njihovih igraca su bili nasi, a druga polovina stranaca, koja nije mogla vise da igra u bivsim klubovima druge evropske klase.Ovde su samo dobili veci novac, a ne i kvalitet. Svi su ni preplaceni i tamo i ovde. Ima se moze se, a klubovi u dugovima do guse.

Po toj logici novca, treba da su blizanci 450 puta bolji od nas, sto je potpuno netacno. Ne krivim nase igrace, krivim trenere i Klub za ovakvu predstavu.
Koliko puta Liverpul ima veci budzet, pa je izgubio od zvezde?
Jednostavno, odnos cena, nije odnos kvaliteta.
Faktor zelja i borbenost je ogroman udeo u fudbalu. Cesto mnogo vazniji od novca.
Samo što Katai, Pankov i Ivanić u zvezdi igraju u najboljim godinama. A kod nas sa 20.
Turija uz svo poštovanje nisi u pravu. Kanga je bio igrač sezone u Češkoj. Ben stranac koji je najviše dao zvezdi od svih stranaca ikad. Iluzorno je pričati o ovome. Mi nemamo dva igrača koja bi mogla da budu u zvezdi. Osijek je izgubio od Dinama 4:1 smenili trenera doveli mu 15 igrača i juče Osijek dobio Dinamo 2:0. Ključ je u novcu hteo ti to ili ne da priznaš.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja 0:2 (0:1)

Post by Turija »

Deep Purple wrote:
Turija wrote:A, sta mislis, da npr. u Vojvodinu dodje Gacinovic senior, koji je kao igrac bio 10-ka i drugacije poslozi taj isti nas roster igraca i napravi drugaciju koncepciju, kako ni igrala ekipa?

Jel Spartak imao bolje igrace?
Pa, kod njih su procvetali svi nasi koji nisu kod nas mogli u startnu postavu? Sta mislis, zasto i zasto je Gacinovic dao otkaz u Spartaku?
Ja pretpostavljam zato, sto je neko hteo da mu menja koncepciju igre i sastavlja tim?

Ovo velicanje zvezdinog kvaliteta je u domenu science fiction.
Pa, pola njihovih igraca su bili nasi, a druga polovina stranaca, koja nije mogla vise da igra u bivsim klubovima druge evropske klase.Ovde su samo dobili veci novac, a ne i kvalitet. Svi su ni preplaceni i tamo i ovde. Ima se moze se, a klubovi u dugovima do guse.

Po toj logici novca, treba da su blizanci 450 puta bolji od nas, sto je potpuno netacno. Ne krivim nase igrace, krivim trenere i Klub za ovakvu predstavu.
Koliko puta Liverpul ima veci budzet, pa je izgubio od zvezde?
Jednostavno, odnos cena, nije odnos kvaliteta.
Faktor zelja i borbenost je ogroman udeo u fudbalu. Cesto mnogo vazniji od novca.
Samo što Katai, Pankov i Ivanić u zvezdi igraju u najboljim godinama. A kod nas sa 20.
Turija uz svo poštovanje nisi u pravu. Kanga je bio igrač sezone u Češkoj. Ben stranac koji je najviše dao zvezdi od svih stranaca ikad. Iluzorno je pričati o ovome. Mi nemamo dva igrača koja bi mogla da budu u zvezdi. Osijek je izgubio od Dinama 4:1 smenili trenera doveli mu 15 igrača i juče Osijek dobio Dinamo 2:0. Ključ je u novcu hteo ti to ili ne da priznaš.
Nisam rekao da nije vazan novac. Jeste, itekako, ali ne toliko, ako imas dobar skauting, posten odnos i rad, zelju da klub bude dobar. Vazan faktor je i sudjenje. Evo npr kad protiv Reala sude 3 penala, na kom mestu je na tabeli? Na kom mestu je Barselona? A budzeti nisu manji.
Pogresni potezi, pogresan odabir igraca, losi odnosi i odose dole.

Nego, sta mislis o prvom delu citiranog mi posta? To me vise zanima od igre Kataija, Ivanica, Pankova i bivse nase prodane druzine.

Kanga nije neki kalibar igraca, a ni ceska liga za poredjenje. Drugi evropski fudbalski esalon. Imao je samo bljesak kod Milojevica.Da je bio vazan Cesima, ne bi ga pustili.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja 0:2 (0:1)

Post by Deep Purple »

Turija wrote:
Deep Purple wrote:
Turija wrote:A, sta mislis, da npr. u Vojvodinu dodje Gacinovic senior, koji je kao igrac bio 10-ka i drugacije poslozi taj isti nas roster igraca i napravi drugaciju koncepciju, kako ni igrala ekipa?

Jel Spartak imao bolje igrace?
Pa, kod njih su procvetali svi nasi koji nisu kod nas mogli u startnu postavu? Sta mislis, zasto i zasto je Gacinovic dao otkaz u Spartaku?
Ja pretpostavljam zato, sto je neko hteo da mu menja koncepciju igre i sastavlja tim?

Ovo velicanje zvezdinog kvaliteta je u domenu science fiction.
Pa, pola njihovih igraca su bili nasi, a druga polovina stranaca, koja nije mogla vise da igra u bivsim klubovima druge evropske klase.Ovde su samo dobili veci novac, a ne i kvalitet. Svi su ni preplaceni i tamo i ovde. Ima se moze se, a klubovi u dugovima do guse.

Po toj logici novca, treba da su blizanci 450 puta bolji od nas, sto je potpuno netacno. Ne krivim nase igrace, krivim trenere i Klub za ovakvu predstavu.
Koliko puta Liverpul ima veci budzet, pa je izgubio od zvezde?
Jednostavno, odnos cena, nije odnos kvaliteta.
Faktor zelja i borbenost je ogroman udeo u fudbalu. Cesto mnogo vazniji od novca.
Samo što Katai, Pankov i Ivanić u zvezdi igraju u najboljim godinama. A kod nas sa 20.
Turija uz svo poštovanje nisi u pravu. Kanga je bio igrač sezone u Češkoj. Ben stranac koji je najviše dao zvezdi od svih stranaca ikad. Iluzorno je pričati o ovome. Mi nemamo dva igrača koja bi mogla da budu u zvezdi. Osijek je izgubio od Dinama 4:1 smenili trenera doveli mu 15 igrača i juče Osijek dobio Dinamo 2:0. Ključ je u novcu hteo ti to ili ne da priznaš.
Nisam rekao da nije vazan novac. Jeste, itekako, ali ne toliko, ako imas dobar skauting, posten odnos i rad, zelju da klub bude dobar. Vazan faktor je i sudjenje. Evo npr kad protiv Reala sude 3 penala, na kom mestu je na tabeli? Na kom mestu je Barselona? A budzeti nisu manji.
Pogresni potezi, pogresan odabir igraca, losi odnosi i odose dole.

Nego, sta mislis o prvom delu citiranog mi posta? To me vise zanima od igre Kataija, Ivanica, Pankova i bivse nase prodane druzine.

Kanga nije neki kalibar igraca, a ni ceska liga za poredjenje. Drugi evropski fudbalski esalon. Imao je samo bljesak kod Milojevica.Da je bio vazan Cesima, ne bi ga pustili.
Dižem obe ruke za Gaćinovića seniora da zameni Lalata na kraju sezone ako treba. Ali dzabe sve ako mu se ne dovedu adekvatna pojačanja. Što se tiče Kange citiraću Tomasa Rosickog sportskog direktora Sparte a bivšeg fudbalera Dortmunda i Arsenala " Kelor Kanga je po talentu fudbaler za top 5 liga ali zbog karaktera (ponašanja) nije tamo gde bi trebao da bude" Kanga se igrao u Ruskom i Češkom prvenstvu. Sa Rostovom je pravio čuda. Sem finansija mi zaostajemo i u mnogim drugim stvarima. Od Marketinga koji je nula do celokupne organizacije kluba. Ovde su najmanji problem trener i igrači.ja Medojevića uzimam kao glavni primer momak igra na Kipru za 3ću ekipu te države umesto da ga vrate u klub koji voli. I sa tim nmg da se pomirim da momak igra na Kipru umesto da ga vratimo kako znamo i umemo ali izgleda da 3ći klub sa Kipra plaća bolje od nas i to mnogo. Vratio bih Kosorića, Medojevića, Stanisavljevica, Makarića i Bilbiju
A sa Merebašvilijem sam imao kratku konverzaciju pre i posle finala kupa gde mi je rekao da bi se vrlo rado vratio kod nas ali da Vojvodina ne može da mu da ni pola plate koju ima u Plocku i mislim da to dovoljno govori o našim ambicijama.
Last edited by Deep Purple on Mon Nov 23, 2020 2:25 pm, edited 1 time in total.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja 0:2 (0:1)

Post by gospodinFKV »

Sve to sto si ti nabrojao stoji, ali isto tako stoji da mi tri klizeca starta nismo imali. Tu se svaka prica zavrsava.
Protiv partizana je takva atmosfera bila, da je kulminirala Milosevicevim sutiranjem mikrofona. Tukli smo se oko starta Sume. Gde je to juce bilo kad je Erakovic otkinuo onako Bjekovica. Mozes ti pricati o tom vanzemaljstvu zvezde koliko hoces, ali na terenu bi sasvim druga prica bila da ekipa izadje sa istim zarom kao protiv partizana. Nije, a ti ako mislis da jeste, onda stvarno ne znam sta da ti kazem. :lala:

PS I Bajernu izadju na krv i noz neki timovi, pa ih razmontiraju s vremena na vreme.
Istocno stajanje
Posts: 541
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja 0:2 (0:1)

Post by Istocno stajanje »

Ovaj napravio od zvezde galaktikose... Kao prvo, Kanga je igrao za Cehe kada su igrali protiv Spartaka iz Subotice, pa im nije bas pomogao. Katai im je najbolji, ali juce nije igrao.
I nije ovo najbolji njihov tim od 90-tih, otkud ti to?! Evo recimo njihov tim sa Zigicem smo pobedili, a taj tim je dream team za ovogodisnji, a jos smo se te sezone borili za opstanak! Sta smo trebali, da kazemo ovi su 10 puta jaci od nas, ajde da im skinemo gace? I Sampdorija je bila jaca.
Suma sumarum, ako imas dobar skor sa partizanom, a sve poraze protiv zvezde, naravno da ce nas ljudi zezati da smo njihova filijala, sestrica ili sklanjalica.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja 0:2 (0:1)

Post by Red Marquis »

Jesmo skupili 5 žutih kartona u poslednjih 10 mečeva s njima?
Kad se igra s vanzemaljcima, onda moraš oštrijom igrom da nadoknađuješ svoje rupe. I može da se desi da neki dan jednostavno ne ide, nekad te pokradu, nekad te razbuca bolja ekipa, nekad ste jednostavno mlaki...al da vas godinama nema na terenu, neće da može.
Io odio Belgrado
Locked