15. kolo: VOJVODINA - c.z. 0:2 (0:1)

Locked
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

15. kolo: VOJVODINA - c.z. 0:2 (0:1)

Post by Grof Žekula »

Двонедељна неуспешна репрезентативна пауза, ковид, повреде...
Све ће то утицати на недељну утакмицу прва два тима лиге.
У новембру 2005. прекинули смо десетогодишњи пост. Исти и сад предуго траје, јер о томе сведочи 11 везаних пораза од истог ривала.
С друге стране, на последњих 18 мечева на "Карађорђу" имамо скор 14-4-0.
Нечему у недељу долази крај!
Преноса има. Лалате, победи их!

ФКВ - цз 0.2 (0:1)
0:1 - Гајић 26'
0:2 - Бен 75' (пенал)


Извештај са утакмице - https://www.superliga.rs/sezone/2019-20/match/2295" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17:30 (Арена 1)

Post by slanobarac »

Zdravstveni bilten? Ima li pozitivnih na covid, vraća li se Bojić?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17:30 (Арена 1)

Post by Deep Purple »

slanobarac wrote:Zdravstveni bilten? Ima li pozitivnih na covid, vraća li se Bojić?
Bojić je negativan na koronu vratio se.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17:30 (Арена 1)

Post by slanobarac »

Hvala za info. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17:30 (Арена 1)

Post by Deep Purple »

Ovako u nedelju igramo protiv rivala koji ima mnogo više novaca od nas. Prošle sezone sko na Karađorđu izgubili od njih sa 2:1. U meču gde smo bili bolji rival ali smo na manjak sreće ili znanje Garcie primil onakav gol i izgubili. Recept je igra iz tog meča. Da izdrzimo poluvreme sa bonusima. Zukić da pokaže da nije nista manji talenat od Nikolića i Petrovića jer se na ovakvim utakmicama postaje igrač. Čvrsto i u drugom poluvremenu da ih slomimo. Naše dete Katai Aleksandar neče igrati protiv nas jer je povređen.. Rodić je pozitivan na koronu i menjaće ga Gobeljić i to je naša šansa. Drinčić da isprovocira Sanoga koji ume da lako napravi kartone. Moje mišljenje je da trebamo presing da igramo i da ubijamo igru rivala sa mnogo malih faulova na sredini terena. Čović je ključ ako bude raspoložen za igru imamo dobre šanse za pobedu. U slučaju poraza ne treba da kritikujemo igrače i stručni štab već da pružimo podršku jer ipak igramo protiv rivala koji dovodi igrače iz Serie A i Bundesligaša (Dragović) u najboljim godinama. Ključ je borba ako pokažemo zube neka izgubimo i 3:0 ali da se vidi i oseti želja. Šanse imamo i mislim da dobijamo ! Kad ako ne sad. Mislim da je vreme da Novica Maksimovic pokaže delić svog kvaliteta koji nije sporan u drugom poluvremenu i da nam sačuva prednost (zvuči lepo :D )
User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17:30 (Арена 1)

Post by N13 »

Mislim da je ovo jedina utakmica (i eventualno protiv crnih) gde smatram da bi Mrkaic trebao zapoceti utakmicu.
On je tip igraca koji sa loptom nije produktivan puno, ali zato svo vreme dok je na terenu vodu zestoku bitku sa stoperima, igra rvanje s njima i crpi im snagu. U utakmicama gde realno protivnik ima veci kvalitet, korisnije je da utakmicu pocne takav napadac koji ce iscrpeti odbranu, pa kasnije udje neko brzi (citaj Djuricin, sa brzinskim mogucnostima Pantelica nisam upoznat) i iskoristiti umor igraca odbrane. Upravo na takvim utakmicama je i Mrkaic najvise pokazao (u finalu kupa po meni bio igrac utakmice).

Samo da se ne useru! Neka i izgubimo, ali hocu da vidim borbu za svaki aut, korner, za svaku loptu, presing, pomaganje odbrani, istrcavanje kontre...
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17:30 (Арена 1)

Post by Red Marquis »

Najpametnija odluka u mom navijačkom životu je što sam negde 2013 doneo odluku da ne idem na mečeve sa ciganima dok su ovi na vlasti. Pre par godina sam prestao i da gledam te mečeve. Teško je samo prvih par puta posle pređe u rutinu. Probajte, neće ništa da vam fali. Sem ako vam meč ne mora biti takmičarski da vas zainteresuje ko mene.
Vidimo se sledeće nedelje.
Io odio Belgrado
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17:30 (Арена 1)

Post by Voja »

Stvar je jasna,zvezda ni u jedan neizvestan mec ne sme da udje bez Kataia,pa makar samo statirao na terenu.Tako da ako vidim Kataia u timu onda mozemo ocekivati u borbu kao i protiv Partizana. Ta "povreda" nista ne znaci :wink:
Image
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17:30 (Арена 1)

Post by slanobarac »

Saničanin ne igra, povređen je.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17:30 (Арена 1)

Post by Grof Žekula »

slanobarac wrote:Zdravstveni bilten? Ima li pozitivnih na covid, vraća li se Bojić?
Званичан сајт wrote:Vojvodina će u taj meč ući oslabljena, pošto zbog povreda neće moći da računa na štopera Sinišu Saničanina i vezistu Mirka Topića.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17:30 (Арена 1 и Б9

Post by Turija »

Kakva je to povreda Topica, kad ne moze da je sanira za nastup u Vosi, a (u medjuvremenu) igra utakmice za reprezentaciju U21?
Nesto tu ne stima?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
novosadjanin
Posts: 1352
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17:30 (Арена 1 и Б9

Post by novosadjanin »

Kakva sad povreda Sanicanina? Ja sam se pribojavao da se ne zarazi koronom, jer je Kolasinac pozitivan i da li ce se oporaviti do nedelje jer je igrao 2 cela meca za Bosnu, ali povreda... Jako sumnjivo. Takodje i Katai odigrao kraj protiv Skotske i sutirao penal i sad kao povredjen...
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17:30 (Арена 1 и Б9

Post by Turija »

http://www.zurnal.rs/fudbal/vojvodina/1 ... lalatovica" onclick="window.open(this.href);return false;
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17:30 (Арена 1 и Б9

Post by Turija »

novosadjanin wrote:Kakva sad povreda Sanicanina? Ja sam se pribojavao da se ne zarazi koronom, jer je Kolasinac pozitivan i da li ce se oporaviti do nedelje jer je igrao 2 cela meca za Bosnu, ali povreda... Jako sumnjivo. Takodje i Katai odigrao kraj protiv Skotske i sutirao penal i sad kao povredjen...
Izostanak Sanicanina je velik hendikep za nas. Ocekujem Devetka u tandemu sa Bralicem i Djordjevica na levom beku?
Medjutim, mozda je i Kovacevic podigao formu (proteklo je dovoljno vremena od njegovog povratka u Vosu)?
Sudeci po svemu, kao i izjavama igraca i trenera, najverovatniji je miroljubiv derbi i svakom po bod?
No, videcemo kako ce biti na terenu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17:30 (Арена 1 и Б9

Post by Dragojlo »

Od svih sadašnjih igrača mezimice, mislim da nas je Ben najviše olešio.... Ako ne grešim, dao nam je 6 golova na 5 utakmica.... Doduše, bar pola od toga iz penala.
Locked