15. kolo: VOJVODINA - c.z. 0:2 (0:1)

User avatar
N13
Posts: 2030
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17:30 (Арена 1 и Б9

Post by N13 »

Utakmicu je odlicila njihova sredina terena koja je za 3 klase kvalitetnija od nase.
Mi cak i nismo toliko lose igrali, na momente (veoma kratke) je bilo dobro i borbeno. Ali jednostavno kvalitetom smo dosta iza njih.
Djuricin bi kod mene dobio kaznu za ono nepotrebno klizanje u noge igracu kojem bezi lopta u gol aut.
Bjekovic odlican, ali brate mili kao u oatikama da je ograo, ne u kopackama... 14 puta je pao u trku.
Mrkaic katastrofa, mada je onaj njegov perfektan prijem grudima u skoku, i zatim pas na krilo bio potez utakmice... To sam samo kod Levandovskog vidjao... Ali dzabe kad mrcina nista drugo ne uradi na terenu.
Sto pre zaboraviti ovu utakmicu i krenuti dalje!
User avatar
Turija
Posts: 10669
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17:30 (Арена 1 и Б9

Post by Turija »

Minja wrote:
N13 wrote: Sto pre zaboraviti ovu utakmicu i krenuti dalje!
Gde dalje?
Ako necu da budem ironican, u podmladjivanje tima i vracanje pozajmljenih igraca iz Kabela i ukljucivanje u ekipu, trenutno, najboljih Omladinca, uz nekoliko iskusnih igraca u svim linijama.
Sve ostalo, nema smisla i svrhe.

Vise ni Evropa nije to sto je bila. Sada, ako se plasiramo u kvalifikacije, idemo u Konferenciju, kroz koju treba da gradimo tim za LE.

Ako bih bio ironican, onda da, na zimu, dovedemo trenera partizanovca i da ,,preoremo teren" protiv zvezde.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17:30 (Арена 1 и Б9

Post by naseljekolumbija »

И партизан је квалитетом иза њих па цигани не могу да их добију. Те приче о квалитету не пију воду
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17:30 (Арена 1 и Б9

Post by Danilo »

Lalat izgubio utakmicu.Losa procena za Andrica na zadnjem veznom
User avatar
churguzijanac
Posts: 2037
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17:30 (Арена 1 и Б9

Post by churguzijanac »

Zalaganje vide oni koji su prihvatili naprednjacko stanje stvari.Svaka cast lalatovicu za kup,ali to je nas dozvoljeni maksimum,a i njegov, i to kad nam se posreci finale protiv sektasa.Aj sto je uprava u naprednjackom sranju, al sto ovde na forumu ima sve vise ovih sto sminkaju stanje, to je zabrinjavajuce.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3839
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17:30 (Арена 1 и Б9

Post by Deep Purple »

Problem je što smo dozvolili da blizanci u dve sportske sekcije kombinovano imaju 25 plus stranaca. A mi para da vratimo Merebašvilija nemamo.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17:30 (Арена 1 и Б9

Post by slanobarac »

Smeje nam se cela država. Sa pravom. Ovo nije ništa. Voša i zvezda dve prvoplasirane ekipe? Đuričin je profesionalni fudbaler? Lalatović je trener? O, da.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17:30 (Арена 1 и Б9

Post by Voja »

slanobarac wrote:Smeje nam se cela država.
Nemoj tako ja vec naleteo na 5 njih koji kazu da su nas nadigrali u pravoj muskoj borbi.Meni utisak utakmice Drincicevo milovanje Kange kad mu eto slucajno prisao ispod propisane distance,nije mi jasno sto i ne poljubi coveka
Image
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17:30 (Арена 1 и Б9

Post by fare »

I onog Đuričina ne znam koji je pametan trener učio da se ide klizeći u samog uglu 16 - erca :frown:
Cane
Posts: 1021
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17:30 (Арена 1 и Б9

Post by Cane »

Utisak je teško razočaranje u sve, igrače, trenera, nepostojeću upravu, klub, ma sve. Muka mi je kad pomislim da na proleće treba opet po ko zna koji put u nizu da trpimo ovakvo ponižavanje. Ajd lepo da ni ne izlazimo na teren, pa neka registruju 3:0, časnije bi bilo. Ili da izvedemo omladince pa tako pokažemo da imamo bar nekakav stav. Ali naravno da tu nema nikakvog stava, a još manje nekih muških organa. Sve se videlo. Tuga.
Jadno mi je ovo sve, Lalatoviću a tebi alal vera kako si motivisao ekipu danas, ne moraš više nikada. Sramotno.
Sledeću valjda igramo u Nišu, ali mene baš briga kako ćemo tamo proći, posle ovog danas potpuno je nevažno hocemo li biti treći, četvrti ili koji god.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17:30 (Арена 1 и Б9

Post by Voja »

Cane wrote: Sledeću valjda igramo u Nišu, ali mene baš briga kako ćemo tamo proći, posle ovog danas potpuno je nevažno hocemo li biti treći, četvrti ili koji god.
Vec sam pisao cim izasao raspored da cemo u prvom delu jesenje polusezone osvojiti gotovo 70% svih bodova u sezoni.... Mislim da nam sada do kraja prvenstva sledi "bodovni pakao". Pred nama je
Image
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17:30 (Арена 1 и Б9

Post by ssnigd »

Jedina pozitivna stvar danasnje tekme je da nije bilo publike, pa smo bili nagradjeni, da ne posmatrano ciganski vasar u gradu i na stadionu.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Turija
Posts: 10669
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17:30 (Арена 1 и Б9

Post by Turija »

Cane wrote:Utisak je teško razočaranje u sve, igrače, trenera, nepostojeću upravu, klub, ma sve. Muka mi je kad pomislim da na proleće treba opet po ko zna koji put u nizu da trpimo ovakvo ponižavanje. Ajd lepo da ni ne izlazimo na teren, pa neka registruju 3:0, časnije bi bilo. Ili da izvedemo omladince pa tako pokažemo da imamo bar nekakav stav. Ali naravno da tu nema nikakvog stava, a još manje nekih muških organa. Sve se videlo. Tuga.
Jadno mi je ovo sve, Lalatoviću a tebi alal vera kako si motivisao ekipu danas, ne moraš više nikada. Sramotno.
Sledeću valjda igramo u Nišu, ali mene baš briga kako ćemo tamo proći, posle ovog danas potpuno je nevažno hocemo li biti treći, četvrti ili koji god.
I ponovo, sirok osmeh, ljubljenje i iskreno zadovoljstvo posle jos jednog sramotnog poraza. Gosti se oznojali nisu.
Sad jos da nas i Proleter izbaci iz kupa za kompletan utisak.
Gostovanje u Nisu - kome je to jos vazno?
Vreme je za promene, jer svi rekordi su oboreni - 12 laganih poraza u nizu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4789
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17:30 (Арена 1 и Б9

Post by gospodinFKV »

Sirok osmeh i zlatan zub.
Prva ljubav zaborava nema.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja 0:2 (0:1)

Post by naseljekolumbija »

Пишу разни портали, сајтови да нас звезда хвали итд. Е, кад престану да нас хвале и почну да нас куде онда знамо да смо на правом путу.
Locked