15. kolo: VOJVODINA - c.z. 0:2 (0:1)

Locked
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17:30 (Арена 1 и Б9

Post by ssnigd »

Jedino Bjekovic igra, a da ga bole ona stvar, ko je sa druge strane.
Sta smo dobili sa Andricem na sredini? Kakve su ovo gluposti? Ako igra Bjekovic, onda Arandjel u sredinu, a Andric na klupu, pa neka udje u drugom poluvremenu.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17:30 (Арена 1 и Б9

Post by Voja »

Jbt vise sam bio zainteresovan za Zlatibor-Backa danas,nego za ovo
Image
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17:30 (Арена 1 и Б9

Post by Turija »

Radoye wrote:Baksuzan gol jbg...
Da.
Nisam nezadovoljan vidjenim. Nesrecno primljen gol ( mozda je Vuklis mogao i bolje reagovati, jer je bio u tom uglu?)

No, da smo dali gol na pocetku ( Vukadinovic je morao bolje sutirati, a ne po sredini gola u Borjana).

Takodje, da smo bolje ispratili centarsut Vukadinovica, kroz peterac zvezde, imali bi bar nereseno na poluvremenu.

Ako budemo imali snage 90 minuta za ovakvu igru, mozemo do izjednacenja, pa i vise?
PS
Jako nam fali Sanicanin u odbrani.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17:30 (Арена 1 и Б9

Post by Radoye »

Turija wrote:
Radoye wrote:Baksuzan gol jbg...
Da.
Nisam nezadovoljan vidjenim. Nesrecno primljen gol ( mozda je Vuklis mogao i bolje reagovati, jer je bio u tom uglu?)

No, da smo dali gol na pocetku ( Vukadinovic je morao bolje sutirati, a ne po sredini gola u Borjana).

Takodje, da smo bolje ispratili centarsut Vukadinovica, kroz peterac zvezde, imali bi bar nereseno na poluvremenu.

Ako budemo imali snage 90 minuta za ovakvu igru, mozemo do izjednacenja, pa i vise?
PS
Jako nam fali Sanicanin u odbrani.
Bolji su jbg, individualno su kvalitetniji. Ovako sveukupno nije velika razlika ali ipak su bolji. Imali su jos par dobrih sansi (imali smo i mi), iako je gol takav kakav je mislim da je 1:0 realan odnos snaga. Mada, moglo je bili i 1:0 za nas da je sreca htela drugacije.

Ono sto primecujem je da cigani tuku mnogo vise i prljavije nego mi. E sad, zasto je to tako, i da li bi sudija i prema nama bio jednako blagonaklon kad bismo mi isto tako tukli pa da zavrsimo utakmicu sa vise od 9 igraca na terenu to je pitanje...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17:30 (Арена 1 и Б9

Post by Turija »

Da li mogu Devetak i Vukadinovic da dodaju jednu loptu svom igracu?
Uzas.
Svaki put znam da ce biti predata lopta protivniku.
Neverovatno puno prekida upropascujemo, da ne kazem svaki.
Jako losi centarsutevi Drincica sa obe strane.
PS
Dobro nas udaraju cigani :oops: .
Lose izmene. Lalatovica. izveo dva skoro najbolja nasa igraca u prvom delu meca.
Sta je Lalatovicu, sve izmene pogresne. Sada menja Covica.
A simovic propustio da dosudi penal za nas, ali nije za zvezdu, iako je njihov igrac izgubio kontrolu lopte i sam se amerno sapleo za Djuricina.
Last edited by Turija on Sun Nov 22, 2020 8:11 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17:30 (Арена 1 и Б9

Post by Radoye »

I eto ga poklon penal za cigane, ako vec nema prilike da sudi u njihovu korist onda ce da ga ne dosudi protiv njih... :frown:

a evo ga i poklon penal za njih jbg :evil:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17:30 (Арена 1 и Б9

Post by fare »

E posle ovoga ako stvarno ne tražimo izuzeće Simovića onda smo stvarno majmuni i treba svi da nas jebu go**a jedna :shit:
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17:30 (Арена 1 и Б9

Post by gospodinFKV »

Penal za zvezdu cist kao suza. Ocigledan kontakt.

Ono sta mene nervira jeste to sto se nije pokazao drugi ugao kad je Covic pao, tu se nista videlo nije, a ovde si u brucu video da je bilo kontakta.
vdn slaninar
Posts: 1007
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17:30 (Арена 1 и Б9

Post by vdn slaninar »

Sudjenje je odlično,poslednja ekipa koja je mogla sa ciganima da se nosi je bila ona sa Malbasicem,Melegom...koju je pumpadzija upropastio. Nismo se sklanjali danas i to je jedino pozitivno,jednostavno nemamo kvaliteta,malo smo ih i precenili,puno je love upumpano u ciganiju.Sudjenje i zalaganje zadovoljavajuce.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17:30 (Арена 1 и Б9

Post by Voja »

Ne vidim ja ovde ni Z od zalaganja... mada,mozda i gresim....
Image
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17:30 (Арена 1 и Б9

Post by naseljekolumbija »

У овој утакмици од нас је приказана једино комплетна немоћ.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17:30 (Арена 1 и Б9

Post by churguzijanac »

Lagani trening pred cerginu evropu.Vec vidjeno.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17:30 (Арена 1 и Б9

Post by Deep Purple »

Dobar meč. Dva glupa gola. Zalaganje se videlo nismo imali sreće u par navrata... Čist penal nije sviran na Djuričinu u 92 minutu. Da li je još neko primetio oko 65minata prilikom jednog kornera kako je umesto penala za nas sviran kontra faul Mrkajica? Drzi ga sa obe ruke jedan igrac zvezde i ovaj kvazi sudija svira faul u napadu...
Last edited by Deep Purple on Sun Nov 22, 2020 8:27 pm, edited 1 time in total.
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17:30 (Арена 1 и Б9

Post by ssnigd »

Ovo je nas maksimum sa ovim igracima i to je to. Penal za njih cist. Jos jedna u nizu gluposti i nekoncentracije Djuricina.
Takticki Lalat promasio opet sa sastavom. Kako Andric moze da igra veznog pre Stojkovica???
Cigani igrali koliko im treba.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 15. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17:30 (Арена 1 и Б9

Post by fare »

vdn slaninar wrote:Sudjenje je odlično,poslednja ekipa koja je mogla sa ciganima da se nosi je bila ona sa Malbasicem,Melegom...koju je pumpadzija upropastio. Nismo se sklanjali danas i to je jedino pozitivno,jednostavno nemamo kvaliteta,malo smo ih i precenili,puno je love upumpano u ciganiju.Sudjenje i zalaganje zadovoljavajuce.
Ma šta je odlično ? u onoj situaciji sa Čovićem na Čmarakani bi okrečio istog sekunda normalno za cigane.
Locked