14. kolo: Metalac - VOJVODINA 3:3 (1:1)

User avatar
Deep Purple
Posts: 3881
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 14. kolo: Metalac - VOJVODINA 3:3 (1:1)

Post by Deep Purple »

A ovo čekanje kiksa našeg kluba da se naslađujemo sa "REKORDEROM" Lalatovićem mnogo više govori o nama nego o njemu. Skupiće se on i otići pa ćemo opet da nameštamo mečeve da bi ušli u plejoff LLSL. Ovaj rezultat je više obradovao neke forumaše nego da smo pobedili. Svaka vam čast ljudi. Neka me vode kao Lalatovićevog bota ne zanima me ali ako vas nije sramota da čekate kiks da ga popljujete e onda stvarno. Vojvodina je iznad svakog od nas pa i iznad "rekordera" Ali ovoliki cinizam prema njemu je sraman. Da je vodio loše danas vodio je da li treba da ga satiričnim komentarima sprdamo NIJE. Treba kritikovati ali konstruktivno sa motivom da se popravimo i napredujemo a ne da budemi kao i navijači blizanaca koji pljuju pa ližu i obrnuto. Ja navijam za Vojvodinu a ne Lalatovića što se mene tiče neka ode još večeras ali neka ide na dušu svakome kome je draži poraz samo da bi pokazao kako je "u pravu" nego pobeda našeg kluba.
Last edited by Deep Purple on Fri Nov 06, 2020 9:19 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9736
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 14. kolo: Metalac - VOJVODINA 3:3 (1:1)

Post by Voja »

Sto kaze drugar,kamo srece da su nam svi mecevi u ligi ovakvi da se pobednik ne moze ni naslutiti,bili bi puni stadioni.Jeste da smo glupo izgubili dva boda,ali se slazem sa Lalatom da je Metalac danas bio bolji i da nije zasluzio poraz,imali su sistem,koncepciju i cilj celu utakmicu,jednostavno su igrali fudbal. Mi smo dali 3 gola bez ijedne akcije tako da ovaj bod i nije neki veliki gubitak bez obzira na nacin na koji ih izgubismo. Dosta golova obostrano je palo kao plod slucajnosti,i s obzirom na sta smo licili zadovoljan sam bodom na ovakvom gostovanju
Image
ssnigd
Posts: 3379
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 14. kolo: Metalac - VOJVODINA 3:3 (1:1)

Post by ssnigd »

Deep Purple wrote:A ovo čekanje kiksa našeg kluba da se naslađujemo sa "REKORDEROM" Lalatovićem mnogo više govori o nama nego o njemu. Skupiće se on i otići pa ćemo opet da nameštamo mečeve da bi ušli u plejoff LLSL. Ovaj rezultat je više obradovao neke forumaše nego da smo pobedili. Svaka vam čast ljudi. Neka me vode kao Lalatovićevog bota ne zanima me ali ako vas nije sramota da čekate kiks da ga popljujete e onda stvarno. Vojvodina je iznad svakog od nas pa i iznad "rekordera" Ali ovoliki cinizam prema njemu je sraman. Da je vodio loše danas vodio je da li treba da ga satiričnim komentarima sprdamo NIJE. Treba kritikovati ali konstruktivno sa motivom da se popravimo i napredujemo a ne da budemi kao i navijači blizanaca koji pljuju pa ližu i obrnuto. Ja navijam za Vojvodinu a ne Lalatovića što se mene tiče neka ode još večeras ali neka ide na dušu svakome kome je draži poraz samo da bi pokazao kako je "u pravu" nego pobeda našeg kluba.
Gari debelo gresis. Shvati da neko ne voli Lalatovica, bez obzira na sve. Neko ga gotivi i to je to.
Ako ne shvatas trenutak, da smo svi popizdeli, prvo zato sto ni na sta nismo licili na terenu, a drugo zato sto smo i pored toga ispustili dva gola prednosti. Onda jbg sve.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: 14. kolo: Metalac - VOJVODINA 3:3 (1:1)

Post by Душан »

Voja wrote:Sto kaze drugar,kamo srece da su nam svi mecevi u ligi ovakvi da se pobednik ne moze ni naslutiti,bili bi puni stadioni.Jeste da smo glupo izgubili dva boda,ali se slazem sa Lalatom da je Metalac danas bio bolji i da nije zasluzio poraz,imali su sistem,koncepciju i cilj celu utakmicu,jednostavno su igrali fudbal. Mi smo dali 3 gola bez ijedne akcije tako da ovaj bod i nije neki veliki gubitak bez obzira na nacin na koji ih izgubismo. Dosta golova obostrano je palo kao plod slucajnosti,i s obzirom na sta smo licili zadovoljan sam bodom na ovakvom gostovanju
Слажем се да је Металац био бољи, у ствари није био толико бољи, али је деловало да играју фудбал за разлику од нас, али опет која то озбиљна екипа може да дозволи да прими два гола пет минута пред крај.
А приче о ,,пуштању" звезде су више него смешне. Цигани су у овом моменту две класе боља екипа.
Last edited by Душан on Fri Nov 06, 2020 9:26 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3881
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 14. kolo: Metalac - VOJVODINA 3:3 (1:1)

Post by Deep Purple »

[/quote]
Gari debelo gresis. Shvati da neko ne voli Lalatovica, bez obzira na sve. Neko ga gotivi i to je to.
Ako ne shvatas trenutak, da smo svi popizdeli, prvo zato sto ni na sta nismo licili na terenu, a drugo zato sto smo i pored toga ispustili dva gola prednosti. Onda jbg sve.[/quote]
Slabi smo bili to je činjenica a jel mora to "Rekorder"
Da li moramo da ličimo na navijače beogradskih blizanaca. Zasto odmah to. Pa i ja nisam voleo mnoge trenere u Vojvodini ali nikog nisam sprdao satiričnim komentarima. Treba kritikovati i ja sam prvi za to. I vodio je katastrofalno meč. Mi nemamo taj luksuz da i pored katastrofalne utakmice od strane trenera dobijemo jer nismo takvog kvaliteta individualno. Boli ovaj remi kao da smo izgubili 3:0... Razumem bes sve to stoji i ja se osećam kao :shit: još žurim sa posla da stignem da gledam. Ali držimo do sebe neke stvari. Biće bolje odnosno mora. Sad su dve nedelje odmora neka spremi tim za derbi nek se opere za ovako očajnu utakmicu...
User avatar
Deep Purple
Posts: 3881
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 14. kolo: Metalac - VOJVODINA 3:3 (1:1)

Post by Deep Purple »

Душан wrote:
Voja wrote:Sto kaze drugar,kamo srece da su nam svi mecevi u ligi ovakvi da se pobednik ne moze ni naslutiti,bili bi puni stadioni.Jeste da smo glupo izgubili dva boda,ali se slazem sa Lalatom da je Metalac danas bio bolji i da nije zasluzio poraz,imali su sistem,koncepciju i cilj celu utakmicu,jednostavno su igrali fudbal. Mi smo dali 3 gola bez ijedne akcije tako da ovaj bod i nije neki veliki gubitak bez obzira na nacin na koji ih izgubismo. Dosta golova obostrano je palo kao plod slucajnosti,i s obzirom na sta smo licili zadovoljan sam bodom na ovakvom gostovanju
Слажем се да је Металац био бољи, у ствари није био толико бољи, али је деловало да играју фудбал за разлику од нас, али опет која то озбиљна екипа може да дозволи да прими два гола пет минута пред крај.
А приче о ,,пуштању" звезде су више него смешне. Цигани су у овом моменту две класе боља екипа.
2 klase bolja. 10 puta skuplja. Biće tvrd meč na Karađorđu ti je sigurno. Priču o puštanju treba da batalimo i onako je 90 posto foruma pričalo da igramo 3 boda za kup protiv partizana a mi na kraju oba meča povedismo a niko nije rekao da je pogrešio. Glavu gore pa da se muški pobijemo za 2 nedelje.
User avatar
slanobarac
Posts: 3525
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 14. kolo: Metalac - VOJVODINA 3:3 (1:1)

Post by slanobarac »

Ko čeka kiks Voše da bi se sprdao sa tvojim idolom? j**e mi se za njega, samo je Voša važna. Sa njim ili bez, svejedno. Ne želim da gledam ovakvih 5 min. Metalac je to a ne Mančester, shvataš li ti to?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9736
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 14. kolo: Metalac - VOJVODINA 3:3 (1:1)

Post by Voja »

Tih 5 minuta je dokaz da u nasem fudbalu nema neranjivih,ali se mora napasti.Kamo srece da sve ekipe tako napadaju i zvezdu i partizan,tabela bi mozda i drugacije izgledala
Image
User avatar
slanobarac
Posts: 3525
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 14. kolo: Metalac - VOJVODINA 3:3 (1:1)

Post by slanobarac »

Voja wrote:Tih 5 minuta je dokaz da u nasem fudbalu nema neranjivih,ali se mora napasti.Kamo srece da sve ekipe tako napadaju i zvezdu i partizan,tabela bi mozda i drugacije izgledala
Znaš zašto ovakve ekipe ne napadaju zvezdu ovako? Zato što im ona to ne dozvoljava. (partizan je druga priča) dapače juri da im da još 2 komada. Tako brane svoj gol.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8862
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 14. kolo: Metalac - VOJVODINA 3:3 (1:1)

Post by Radoye »

Po drugi put ove sezone mi primamo 3 gola od ekipa sa negativnom gol razlikom :oops:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4810
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 14. kolo: Metalac - VOJVODINA 3:3 (1:1)

Post by gospodinFKV »

Deep Purple wrote:a niko nije rekao da je pogrešio
Ja prvi, a i Radoye.
Videcemo za dve nedelje sta ce tvoj ljubimac reci posle prijateljske, a i ti s njim.
Prijatno vece zelim svim forumasima, ovo je makar poznata teritorija. :lala:

[video]https://www.youtube.com/watch?v=VvkrM19l1Bo[/video]
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: 14. kolo: Metalac - VOJVODINA 3:3 (1:1)

Post by Душан »

gospodinFKV wrote:
Deep Purple wrote:a niko nije rekao da je pogrešio
Ja prvi, a i Radoye.
Videcemo za dve nedelje sta ce tvoj ljubimac reci posle prijateljske, a i ti s njim.
Prijatno vece zelim svim forumasima, ovo je makar poznata teritorija. :lala:

[video]https://www.youtube.com/watch?v=VvkrM19l1Bo[/video]
Ако нам дају пет комада, оћеш опет причати о намештању.
User avatar
Simica
Posts: 156
Joined: Sun Sep 26, 2010 12:52 pm
Location: Old east

Re: 14. kolo: Metalac - VOJVODINA 3:3 (1:1)

Post by Simica »

Kao što se ranije hvalio sa izmenama, danas je skroz podbacio. Ne menja se zadnja linija. Tačka. Rezultat je realan, ali boli što nismo ZNALI da sačuvamo dva gola prednosti pet minuta do kraja. Nisam fan Lalata, ali respektujem šta je uradio za klub. A u klubu, uopšte nije dobro, ispada da nas On trenutno izvlači. A sve ostalo ne funkcioniše, sem možda Bajatovih novaca, a i to će biti pitanje, u trenutnoj političkoj situaciji. Biće velikih promena, puno rada ispod žita,......tako da,....nisam optimista...Živi bili, pa doživeli da vidimo.
User avatar
Turija
Posts: 10702
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 14. kolo: Metalac - VOJVODINA 3:3 (1:1)

Post by Turija »

N puta smo imali ovakvu situaciju sa nerezonski istumbanom postavom i taktikom, datim golovima bez igre i neizvesnu zavrsnicu, pri nasem vodjstvu, sa rezultatski i u vremenskom skripcu grogiranim protivnikom. Nekad smo se srecno iscupali iz opanosti pred nasim golom, a dosta puta ovako neslavno i bolno zavrsili.
I nista Lalatovic nije naucio iz svega toga.

Ne moze Lalatovic, kao trener, nikud maci iz ove lige.
Vojvodina ce za njega biti najveci klub koji je vodio u svojoj trenerskoj karijeri ( u zvezdi su probali i brzo zavrsili sa tim eksperimentom). Isto tako i za mnoge igrace iz ove postave Vosa je vrh karijere.

Jedino sto je za domace klubove (osim blizanaca), relativno dobro je to, da gde on dodje za trenera, tu se salju pare i novinari.
Na to sam i mislio, kada sam u nedavnom postu napisao, da kad on ode, presahnu izvori sredstava i medijska paznja i nastaje velika kriza tih klubova, pa i FKV.
Na nasu zalost to mnogi rado cekaju za Vosu - vidite i po ovim komentatorima sa arene i iz drugih medija, kao i komentarima sa portala, koliko svi oni ne vole Vojvodinu ( da ne upotrebim pravu rec, jer je ta rec javno zabranjena).

Tako da ni ovo veceras prokockano nece nista promeniti, niti pauza i mini pripreme.
Sve je jasno i nepromenljivo u glavi trenera, nazalost statistickog rekordera na klupi Vojvodine. Vidjeno toliko puta da nema nade ni promila.

PS

Pred gostovanje u Milanovcu sam bio prognozirao nasu pobedu ( sto se moralo desiti, da nisu pravljene gluposti), dok za sledece domacinstvo prognoziram nas poraz, a da se gosti i ne oznoje posteno.
I ponovo sam miran i pred tu utakmicu, jer ne ocekujem nista, osim punjenja mreze Vuklisa i da se ne sastavimo sa loptom.
To ne zbog snage zvezde, vec zbog nase elementarne slabosti ekipe i struke.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4810
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 14. kolo: Metalac - VOJVODINA 3:3 (1:1)

Post by gospodinFKV »

Душан wrote:Aко нам дају пет комада, оћеш опет причати о намештању.
Sve zavisi od pristupa. Ako ostave 50% onoga sto na terenu ostave protiv crnih, meni dosta, primili 0 ili 5 komada. To je ono sto ce primetiti svako ko zeli da primeti. Ako su ovi takvi vanzemaljci, kakve pravite od njih, to ce se videti na terenu, ali je jako bitno razlikovati vanzemaljce koji ce otkinuti ekipu spremnu da im se naje*e milosne mame, od onih koji ce se setati kao da igraju termin, dok komentator arene orgija u mikrofon.

To da li je nesto cisto ili ne se vidi u manjim stvarima. Mozes srce da ostavis na terenu i da fasujes 5 komada, a mozes i da dobijes dva, jer se prosto nisi borio za loptu na kljucnim delovima terena bas u tom mecu simptomaticno.

Da sumiram, nemam problem s tim da mi protiv njih izgledamo kao oni protiv psg-a, jer to implicira da imamo sanse da izgledamo kao oni protiv liverpula. Ako pokazu zube, rec jednu necu vise reci o namestanju, ali to nije ono cemu nas je istorija naucila, pogotovo u poslednjih 5-6 godina. :lala:
Locked