14. kolo: Metalac - VOJVODINA 3:3 (1:1)

User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

14. kolo: Metalac - VOJVODINA 3:3 (1:1)

Post by Grof Žekula »

Шестог новембарског дана у шест часова поподне играмо последњи меч пре првенствене паузе и дуела који ће уследити са првопласираним тимом лиге (а тек њих јако дуго нисмо добили, а новембарски окршај ће нам донети сећање на онај из 2005. када прекинусмо деценијски пост).

Угостиће нас Металац у Горњем Милановцу. Како смо ове недеље везали уговорима децу која нам у будућности могу донети многа добра, у петак на терен морају најискуснији. Ово ће бити такав меч, да уколико га добро отворимо, можемо се чему и надати. Битка за сваки педаљ терена, где се шанса мора користити одмах!

Нико од нас навијача не размишља о поразу као опцији. Донесите нам бодове из Милановца!

Петак, 18 часова, Арена 1, надам се и Новосадска!
Играј Вошо!

Металац - ФКВ 3:3 (1:1)
0:1 - Мркаић 17'
1:1 - Катанић 33'
1:2 - Човић 73'
1:3 - Ђуричин 78'
2:3 - Арамбашић 86'
3:3 - Грбовић 90'


Извешртај са утакмице - https://www.superliga.rs/sezone/2020-21/match/2266" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
novosadjanin
Posts: 1352
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: 14. kolo: Metalac - VOJVODINA, petak 18h (Arena 1)

Post by novosadjanin »

Bas tesko gostovanje. Metalac igra jako cvrsto. Nesto slicno kao Lucani. Kod kuce imaju skor 1-5-0, gol razlika 6:5. Bez poraza su na 7 vezanih utakmica. Na tabeli su ispred Tsc-a.

Samo strpljivo, nekako da ih slomimo, bila bi to prava uvertira pred zasluzenu pauzu i ono sto sledi posle.
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 14. kolo: Metalac - VOJVODINA, petak 18h (Arena 1)

Post by Deep Purple »

Metalac u dosadašnjem delu sezone ima skor od 5 pobeda, 5 nerešenih rezultata i 3 izgubljene utakmice. Interesamtno je da su svih pet nerešenih rezultata ostvarili kod kuće. Od toga je u čak 4 navrata rezultat glasio 1:1 (jednom je bilo 0:0). Kod kuće su pobedili jedino Mačvu iz Šabca u drugom kolu ali se mora napomenuti da nijedan meč kod kuće nisu izgubili. Kada gube gube sa 3 gola razlike i to u gostima (Radnički, Spartak i Voždovac). Imaju Katanića koji je dominirao u PLS i dobro se pokazuje i u "elitnom" rangu takmičenja. Postigao je pet pogotaka od toga 3 u meču protiv Tsc-a u gostima. Protiv Metalca smo odigrali deset mečeva u kojima smo ostvarili 6 pobeda, 3 nerešena rezultata i tek 1 poraz davne 2009 godine. Poslednji put u Gornjem Milanovcu pobedili smo rezultatom 3:0. Nanošenjem prvog poraza ekipi Metalca kod kuće pokazali bi smo karakter nakon dva teška poraza od rivala sličnog kvaliteta u gostima (Javor i Pazar) i na taj način bi napravili sjajnu uvertiru i ušli sa mnogo samopouzdanja pred dvonedeljnu reprezentativnu pauzu i derbi meč 15 kola LLSL protiv zvezde na domaćem terenu.
zvezde. Za Metalac igra naš bivši igrač Jovan Kokir i igra sasvim solidno ali se vidi da trenutno nije kvalitet za nas i da je njegov odlazak bio najbolji mogući potez za obe strane. Želim mu mnogo sreće u karijeri i da ga zaobiđe ipak u petak. Srećno Vošo !
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 14. kolo: Metalac - VOJVODINA, petak 18h (Arena 1)

Post by Turija »

Nekako sam miran pred ovu utakmicu i ocekujem sigurnu pobedu.
Nemam posebno objasnjenje zasto, vec samo takav predosecaj.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 14. kolo: Metalac - VOJVODINA, petak 18h (Arena 1)

Post by ssnigd »

Bojic ima koronu i nece igrati, kao i Topic i Simic, koji su povredjeni.

https://www.fkvojvodina.rs/bratic-znamo-sta-nas-ceka/" onclick="window.open(this.href);return false;
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 14. kolo: Metalac - VOJVODINA, petak 18h (Arena 1)

Post by slanobarac »

Turija wrote:Nekako sam miran pred ovu utakmicu i ocekujem sigurnu pobedu.
Nemam posebno objasnjenje zasto, vec samo takav predosecaj.
Uffff. Ja baš suprotno. Više se pribojavam Metalca nego što sam Pazara i Javora. Videćemo(ko ima arenu) šta će biti, daj Bože da budeš u pravu.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Istocno stajanje
Posts: 540
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 14. kolo: Metalac - VOJVODINA, petak 18h (Arena 1)

Post by Istocno stajanje »

Simovic sudi. Bas da vidimo da li ce bolje suditi nego u Senti.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 14. kolo: Metalac - VOJVODINA, petak 18h (Arena 1)

Post by Deep Purple »

slanobarac wrote:
Turija wrote:Nekako sam miran pred ovu utakmicu i ocekujem sigurnu pobedu.
Nemam posebno objasnjenje zasto, vec samo takav predosecaj.
Uffff. Ja baš suprotno. Više se pribojavam Metalca nego što sam Pazara i Javora. Videćemo(ko ima arenu) šta će biti, daj Bože da budeš u pravu.
Imaš prenose na sajtu Livesport24.net
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 14. kolo: Metalac - VOJVODINA, petak 18h (Arena 1)

Post by Deep Purple »

Važna je utakmica danas. Mora da se pobedi. Uslovi su dobri nema izgovora pa da se napravi dobra uvertira pred mec za zvezdom.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 14. kolo: Metalac - VOJVODINA, petak 18h (Arena 1)

Post by Voja »

Partizan ima veoma,veoma tesk raspored u finisu,ni nas nije mnogo laksi,al ukazuje se lepa prilika da ih ostavimo na distanci. Serpice imaju sistem,lepo izgledaju na terenu,ali zaustavljanjem pre svih Vlalukina i Prestiza uradili bi veliku stvar,Katanic bez njihovog ucinka nije posebno ubojit. Treba izbegavati praviti prekrsaj na 20m od gola,jer Maksimovic ume da zategne pracku... Valjda Simovic nece igrati na tu kartu. Pre ovog ciklusa od 5 prethodnih meceva planirao sam bod ovde za pomak na tabeli,ali posto nas Pazar pobedio,ovde su nam sad potrebna tri,da ce biti zajebano hoce... Mada cini mi se da smo u proslosti sa njima uvek lako izlazili na kraj. Ceka se Mrkaic :)
Image
User avatar
Pera Centar
Posts: 820
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: 14. kolo: Metalac - VOJVODINA, petak 18h (Arena 1)

Post by Pera Centar »

Svaka čast Novosadskoj TV.

Prenos utakmice sa Metalcem možemo gledati na ovoj televiziji.

To važi za nas koji nemamo režimsku crveno-crnu Arenu 1,2,3,4,....
Cane
Posts: 1021
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 14. kolo: Metalac - VOJVODINA, petak 18h (Arena 1)

Post by Cane »

Pera Centar wrote:Svaka čast Novosadskoj TV.

Prenos utakmice sa Metalcem možemo gledati na ovoj televiziji.

To važi za nas koji nemamo režimsku crveno-crnu Arenu 1,2,3,4,....
Zaista, sve pohvale za odnos koji pokazuju prema FKV, iako smatram da je to potpuno normalno, odnosno moralo bi biti.
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: 14. kolo: Metalac - VOJVODINA, petak 18h (Arena 1)

Post by Beonic »

Vukliš - Andrić, Saničanin, Bralić, Devetak - Drinčić, Stojković - Vukadinović, Čović, Zukić - Mrkaić

Pantelić opet na klupi, ali ovog puta bez i jednog dodatnog klinca iz omladinskog pogona.
Bojić ima kovid, dok svi igrači koji su nam u prošlosti menjali Mrkaića u napadu (Čova i Zuka) igraju početnu. Drugim rečima, nemamo alternativu u napadu ama baš nikakvu.

Kod njih u postavi Rogač i Zoćević, na klupi Kokir i Desančić od naših bivših igrača.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 14. kolo: Metalac - VOJVODINA, petak 18h (Arena 1)

Post by slanobarac »

Vojo, ti dolaziš iz budućnosti?! :cheers:
Mrkaić 0:1
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 14. kolo: Metalac - VOJVODINA, petak 18h (Arena 1)

Post by Voja »

e moj Zukicu
Image
Locked