12. kolo: Zlatibor - VOJVODINA 0:2 (0:0)

User avatar
Pera Centar
Posts: 820
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: 12. kolo: Zlatibor - VOJVODINA 0:2 (0:0) 80'

Post by Pera Centar »

Ocjna utakmica i igra.

U temi igrac sezone nema utakmice Zlatibor - Vojvodina, pa neka je neko ubaci.

Hvala.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 12. kolo: Zlatibor - VOJVODINA 0:2 (0:0) 80'

Post by Voja »

Proslo... neka se spreme Backa,Metalac i zvezda... :cheers:

Cestitke Andricu.... Zlatiborci nisu zasluzili crveni. Gol Drincica jeste atraktivan,ali rekao bih golmanov gol.
Dva najlepsa gola u multiprenosu dali Vosa i Vosa :mrgreen: Treba se raspitati za tog momka iz Makedonije,bila bi fora :mrgreen:
Image
User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 12. kolo: Zlatibor - VOJVODINA 0:2 (0:0)

Post by N13 »

Djuricin pokrenuo ekipu, uneo je zivost i brzinu... ali sve ostalo katastrofa, pa od mene nece dobiti bodovo na glasanju. Sve mu se namestilo da ovo bude njegova utakmica, ali kao da ne moze da drzi koncentraciju duze od par sekundi... Napravi 2 dobra poteza, pa jedan katastrofalan, da sve dobro baci u vodu.
Ja ne znam, mozda mu treba psiholog... talenta ima, sve ostalo je u glavi.

Sto se utakmice generalno tice, prvo poluvreme katastrofa (kao i uvek), drugo nesto bolje. Nismo se istrosili, uzeli smo bodove i to je bitno.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 12. kolo: Zlatibor - VOJVODINA 0:2 (0:0) 80'

Post by slanobarac »

naseljekolumbija wrote:Не разумем сланобарац, зашто је споран однос Ђуричина према игри? Борио се и унео живост у екипу. Велики минус наравно за промашаје
Gledam ga kako reaguje posle promašaja. Izgubiš loptu pa majku mu trči za njom, bori se. Ne volim taj odnos prema igri i igračima. Ako može Drinčić možeš i moraš i ti.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 12. kolo: Zlatibor - VOJVODINA 0:2 (0:0)

Post by Voja »

N13 wrote:
Ja ne znam, mozda mu treba psiholog...
Treba mu Nemanja Nikolic ili igrac takvog profila,koji ume da ga izbaci u prazan prostor. Djuricin nije igrac koji ce i stvoriti sansu i dati gol.
Image
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 12. kolo: Zlatibor - VOJVODINA 0:2 (0:0)

Post by Turija »

N13 wrote:Djuricin pokrenuo ekipu, uneo je zivost i brzinu... ali sve ostalo katastrofa, pa od mene nece dobiti bodovo na glasanju. Sve mu se namestilo da ovo bude njegova utakmica, ali kao da ne moze da drzi koncentraciju duze od par sekundi... Napravi 2 dobra poteza, pa jedan katastrofalan, da sve dobro baci u vodu.
Ja ne znam, mozda mu treba psiholog... talenta ima, sve ostalo je u glavi.

Sto se utakmice generalno tice, prvo poluvreme katastrofa (kao i uvek), drugo nesto bolje. Nismo se istrosili, uzeli smo bodove i to je bitno.
Upravo to.

Djuricin ne moze biti krilo, kao ni Gemovic. Los i neprecizan pas, losa ideja, los tajming, los centarsut. Mladenovica ne bih uzeo ni u razmatranje. Momak je daleko od postave, kao i Maksimovic i Kovacevic. Nazalost.

Djuricin moze biti poluspic, sto je bio u Spartaku, tj. da pobegne po sredini i da iz guzve da poneki gol. Ali u Vojvodini je ta pozicija zauzeta dvostruko pre njega ( Bojic i Covic).

Zato i kazem da mali Pantelic treba da igra krilo, kao U21 igrac, i uopste, jer ima sve to sto Djuricin i Gemovic nemaju. Ali Lalat gura svoje igrace i nece ni da proba.

Takodje i Djordjevic i Stojkovic treba da su starteri, a Topic i Pantelic U21.

Ide nam dobro, medjutim, to znaci da ne moze(mo) bolje i to mnogo.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 12. kolo: Zlatibor - VOJVODINA 0:2 (0:0)

Post by ssnigd »

Djuricin dobar prvih pet min, uneo zivost, sebi izborio sansu za gol i sta onda. Dzaba sva trka i energija, kada se dueli gube na nivou petlica, lopta bezi stalno, dribling nijedan vise ne prolazi.
Mislim da je to to od njega u nasem dresu. Bolje po sve je da ode dalje.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 12. kolo: Zlatibor - VOJVODINA 0:2 (0:0)

Post by churguzijanac »

Mislim da nam kod Djuricina fali malo strpljenja i da je pitanje vremena kad ce se kockice sloziti.

Ne igra. Dobije sansu pola sata ili poluvreme. Zna da mora da iskoristi to malo sto dobije i onda usere. Iako sam posle Standarda bas bio razocaran njegovom igrom i tvrdio da nema sta da trazi u Vojvodini, nekako sad mislim da ce to doci sve na svoje, dok kod Zukica i dalje mislim da gotovo nema sanse da bude igrac iznad proseka.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 12. kolo: Zlatibor - VOJVODINA 0:2 (0:0)

Post by Turija »

churguzijanac wrote:Mislim da nam kod Djuricina fali malo strpljenja i da je pitanje vremena kad ce se kockice sloziti.

Ne igra. Dobije sansu pola sata ili poluvreme. Zna da mora da iskoristi to malo sto dobije i onda usere. Iako sam posle Standarda bas bio razocaran njegovom igrom i tvrdio da nema sta da trazi u Vojvodini, nekako sad mislim da ce to doci sve na svoje, dok kod Zukica i dalje mislim da gotovo nema sanse da bude igrac iznad proseka.
Slazem se da ga treba sacekati, ali prvo mu treba promeniti poziciju na terenu (na prolece), kao i Devetku.
To ce biti moguce, jer ocekujem da ce neki igraci napustiti Vosu u zimskom prelaznom roku.
Sto se tice Zukica, u ovakvoj formi, ne znam koja bi mu pozicija bila odgovarajuca? No, jos uvek jel mlad, pa ima sanse da poboljsa motoricke i tehnicke karakteristike.
Mozda zadnji vezni, ali mora biti mnogo agresivniji i cvrsci u duelima.
Najvise ocekujem od Pantelica i povratnika iz Kabela (Jelicic, Mandic, mozda i Vidakov?).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked