12. kolo: Zlatibor - VOJVODINA 0:2 (0:0)

User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

12. kolo: Zlatibor - VOJVODINA 0:2 (0:0)

Post by Grof Žekula »

Руменка, па Ужице.
Пихтије, па Пршута,
Победа, па Победа.
Нека само то буде исто, може и резултат!
У недељу од 14 часова.

Златибор - ФКВ 0:2 (0:0)
0.1 - Дринчић 58'
0:2 - Андрић 78'


Извештај са утакмице - https://www.superliga.rs/sezone/2020-21/match/2228" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
N13
Posts: 2027
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 12. kolo: Zlatibor - VOJVODINA, nedelja u 14

Post by N13 »

Pihtije, pa Prsuta :mrgreen: :mrgreen:
Sjajna najava! :cheers:
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 12. kolo: Zlatibor - VOJVODINA, nedelja u 14

Post by slanobarac »

A pršuta od Brazilskih polutki(svinjskih). :greenbutt:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 12. kolo: Zlatibor - VOJVODINA, nedelja u 14

Post by Turija »

Bice tv prenos na Novosadskoj tv :lala:

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/voj ... 23-10-2020" onclick="window.open(this.href);return false;
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 12. kolo: Zlatibor - VOJVODINA, nedelja u 14

Post by fare »

Turija wrote:Bice tv prenos na Novosadskoj tv :lala:

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/voj ... 23-10-2020" onclick="window.open(this.href);return false;
Opa da ih ne ureknemo :lala:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 12. kolo: Zlatibor - VOJVODINA, nedelja u 14

Post by Voja »

Ajmo momci da ocetkamo ove sto dobre rezultate ostvaruju samo protiv komsija (Lucani,Javor...),pa onda po jos 6 bodova u naredna dva meca :cheers:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 12. kolo: Zlatibor - VOJVODINA, nedelja u 14

Post by Turija »

Ocekujem pobedu i popravku loseg utiska iz Rumenke, a i da se ispuni Vojina prognoza :wink:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 12. kolo: Zlatibor - VOJVODINA, nedelja u 14

Post by ssnigd »

Pohvala za Novosadsku tv zbog prenosa.
Ocekujem konacno jedno dobro prvo poluvreme i rutinsku pobedu.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 12. kolo: Zlatibor - VOJVODINA, nedelja u 14

Post by Deep Purple »

Polako sa hvaljenjem Novosadske TV. Jer mislim dapreuzimaju ju signal od ekipe Zoom-a iz Užica koja radi na YT uzivo prenose mečeva Zlatibora. Da vidimo da li će nas prenositi i kada ne budu imali od koga da preuzmu signal kao što su protiv Rumenke u kupu. Pa da kao i kolege iz Pazara da sami organizuju. Svakako svaka čast i za ovo ali nadam se da će ovo biti praksa u svim mečevima.
User avatar
N13
Posts: 2027
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 12. kolo: Zlatibor - VOJVODINA, nedelja u 14

Post by N13 »

Niti Pazarci organizuju sami, niti NSTV organizovao sam u Rumenci.
I jedno i drugo je preuzimanje signala od Arene.

I opet kazem, ni jedan medij ne sme da organizuje prenos ako to arena ne dopusti.
Arena je jedina koja sme postaviti kamere za prenos, i Arena postvi gomilu kamera na utakmice koje ona prenosi, a na ostale utakmice postavlja po jednu kameru (zbog highlightsa).
I Pazarci i NSTV u Rumenci su samo u dogovoru sa Arenom uzeli signal sa te jedne kamere. Verujem da ce to biti slucaj i u Uzicu.
Katastrofa je gledati prenos samo sa jedne kamere, ali jbg i to je pomeranje sa mrtve tacke. Zato je Novosadska TV na poluvremenu utakmice 15 min pustala reklame sa Arene.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 12. kolo: Zlatibor - VOJVODINA, nedelja u 14

Post by Deep Purple »

N13 wrote:Niti Pazarci organizuju sami, niti NSTV organizovao sam u Rumenci.
I jedno i drugo je preuzimanje signala od Arene.

I opet kazem, ni jedan medij ne sme da organizuje prenos ako to arena ne dopusti.
Arena je jedina koja sme postaviti kamere za prenos, i Arena postvi gomilu kamera na utakmice koje ona prenosi, a na ostale utakmice postavlja po jednu kameru (zbog highlightsa).
I Pazarci i NSTV u Rumenci su samo u dogovoru sa Arenom uzeli signal sa te jedne kamere. Verujem da ce to biti slucaj i u Uzicu.
Katastrofa je gledati prenos samo sa jedne kamere, ali jbg i to je pomeranje sa mrtve tacke. Zato je Novosadska TV na poluvremenu utakmice 15 min pustala reklame sa Arene.
Nije baš tako. Ali nije to ni važno uostalom. Imamo najgore prenose na Balkanu. Recimo Arena ima ugovor sa Hrvatskom Ligom ali im ne organizuje prenose sem sto po ugovoru mora svaki mec da bude u direktnom prenosu. Hrvati sami odrađuju Highlightse za svoju ligu isto kao i Slovenci jer su videli da strucni ljudi iz Arene nisu sposobni. Arena Highlightse organizuje za Bosansku ligu i našu i to je u najmanju ruku katastrofalno. I da napomenem Arena nema ništa sa Highlightsima sa Kanala LingLong lige. Tako da kad se uzme u obzir i to Arena radi nikakav posao
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 12. kolo: Zlatibor - VOJVODINA, nedelja u 14

Post by Dragojlo »

Znači, opet će biti kvalitet prenosa k'o da Đenka snima onom kamerom sa kurblom... :roll:
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 12. kolo: Zlatibor - VOJVODINA, nedelja u 14

Post by Turija »

Najvaznije je da imamo sliku tokom cele utakmice.
Tako da dobro je, s obzirom da, do sada, nismo imali nista, cak ni radio prenosa sa gostovanja.
Ako su sklopili sporazim sa Arenom OK, tk kada smo u miltiprenosu, imamo sliku sa terena bez prekida.
Svakako je velik napredak.RTV nije obezbedio ni toliko.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 12. kolo: Zlatibor - VOJVODINA, nedelja u 14

Post by Djisa »

Turija wrote:Najvaznije je da imamo sliku tokom cele utakmice.
Tako da dobro je, s obzirom da, do sada, nismo imali nista, cak ni radio prenosa sa gostovanja.
Ako su sklopili sporazim sa Arenom OK, tk kada smo u miltiprenosu, imamo sliku sa terena bez prekida.
Svakako je velik napredak.RTV nije obezbedio ni toliko.
Koliko sam ja cuo, Zlatibora prenose redovno kad igra kuci, tako da ja mislim da to preuzimamo kao i NP, odnosno od televizije Novi Pazar, a ovo od tv Uzice, a ne od arene direktno. Ali opet, to je samo moj zakljucak.
Pa da se ne ljubimo!
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 12. kolo: Zlatibor - VOJVODINA, nedelja u 14

Post by fare »

Vukadinović ni u protokolu povreda kartoni??? :o
Locked