Kup Srbije 2020/2021

User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 1/2 Kupa 20/21: VOJVODINA - partizan 0:1 (0:1)

Post by slanobarac »

Deep Purple wrote:
@Slanobarac i ja imamo sto se tice nekih stvari dijamentralno suprotna misljenja ali itekako postujem njegovo misljenje i za neke stvari je u pravu. Previse je direktan u kritikama sto nuzno nije uvek dobra stvar , pogotovo jer je kod nas u klubu rasulo na delu pa nije korektno sve svaljivati na jednog coveka.
Kome smeta jak Slanobarac? :D
Nisam ni znao da sam na tapetu. Ako pišem nešto loše o Lalatoviću kao treneru i čoveku ili upravi to se isključivo odnosi na njih. A sad ako se tu neko pronašao šta da radim, njegov problem. Znači da se identifikovao sa njima iz ovih ili onih razloga.
Otvoreno sam protiv Lalatovića i to ne krijem ali moja ljubav prema klubu je iskrena i trajna a on je samo prolazna i slučajna epizoda u istoriji Stare dame.
@Deep Purple :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 1/2 Kupa 20/21: VOJVODINA - partizan 0:1 (0:1)

Post by Deep Purple »

@Slanobarac

Nisi na tapetu ja sam samo izneo @Dragojlo zasto je takav stav forumasa o Lalatovicu a kasnije naveo tebe i mene samo kao primer oko te diskusije koja postoji na raznim mestima o Lalatovicu i njegovom statusu. Mi imamo oko nekih stvari dijamentralno suprotnja misljenja o Lalatovicu ali ipak za dosta stvari si itekako u pravu. Cenim tvoje upise, vidis da sam pristao da trcim na Karadjordju nag sa tobom ako Mrkajic da dva gola. @CRD FCV je bio tu kao supervizor. (pristao sam samo zato sto sam bio potpuno siguran da nece postici :mrgreen: ) :cheers:
Locked