Kup Srbije 2020/2021

Istocno stajanje
Posts: 541
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 1/2 Kupa 20/21: VOJVODINA - partizan 0:1 (45')

Post by Istocno stajanje »

Surdulica je u par dana 2 puta pokazala kako se igra protiv blizanaca, jos u gostima. Ovo nase je mucenje za gledati, prespavali prvo poluvreme, samo jedan sut na gol za celu utakmicu na domacem terenu je SRAMOTA!
Izgubili smo kup, obezbedili Evropu u kojoj ako se ne pojacamo nemamo sta da trazimo.
Iz Radnika opusteno mogu da nam dodju trener i onaj Makedonac, ako vec Makarica ne mozemo da dovedemo.
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1625
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: 1/2 Kupa 20/21: VOJVODINA - partizan, sreda 19:05 (Arena

Post by ogi »

ernesto wrote:
slanobarac wrote:Lalatović: ....Imaju uigrane šablone i akcije i moramo to da ispratimo kako treba.
Moje pitanje treneru je zašto mi nemamo uigrane šablone? Sem igre unazad i u širinu, možda. To si ti trebao da uigraš, to ti je posao a ne da naklapaš na kzš.
Inače, ne nadam se pozitivnom ishodu sutra. Sudiće odličan sudija i verujem da nećemo biti oštećeni ali kvalitet je na njihovoj strani. Mada ako budemo igrali balonjare na Mrkaića što neko reče može biti svašta. Čuda se događaju, samo treba verovati. :mrgreen:

Ti ga brate ne volis, sta god uradio nasao bi mu zamerku!
Od blata cemo ga praviti kad nam ode!
Zivece Vojvodina i posle Lalatovica!
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1/2 Kupa 20/21: VOJVODINA - partizan 0:1 (45')

Post by Turija »

Sve sasvim ocekivano sto se tice Vose. Ocekivao sam bolje sudjenje od internacionalca, a nadao sam se i gorem. Tako da i tu nije bilo nekog iznenadjenja.

Realno, ne mozemo da iskocimo iz uobicajene kolotecine i predvidljivosti.
Eto, Radnik to moze protiv zvezde u gostima, a mi ne mozemo protiv partizana kuci. Jedino sto je izvesno, to je kraj sage o tome kako Lalatovic pobedjuje partizan.

Ova utakmica je jos jedna potvrda da Vojvodina mora napraviti restart.
Da li ima snage i umeca za to, tesko je reci u ovoj situaciji i trenutku?

Sada nam jos preostaje da vidimo kakav kvalitet imaju nasa deca i da na osnovu toga pravimo plan za prelazni rok.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 1/2 Kupa 20/21: VOJVODINA - partizan 0:1 (45')

Post by ssnigd »

Kakve sudije, bakraci. Nemocni smo i to je to. Nikada ih ne bismo probili.
Smena igraca i svega. Evropa je obezbedjena, pocnite da stavljate u tim samo one koji ce ostati u klubu i sledece sezone, ostatak moze na tribine. Nema potrebe da se muce.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
021
Posts: 852
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Re: 1/2 Kupa 20/21: VOJVODINA - partizan 0:1 (45')

Post by 021 »

Suma sumarum, od Lalatovića će na kraju ostati više štete nego koristi. Jedan osvojeni Kup doneo je kratkotrajnu radost i simboličan prihod. S druge strane, bestidno forsiranje oronulih olupina i uskraćivanje šanse mladim igračima da se razviju klubu pričinjavaju ogromnu i dugoročnu štetu. Više igrača iz naše akademije trenutno igra u drugim timovima Superlige nego u Vojvodini. Postavlja se pitanje čemu služi omladinska škola ako klub odškoluje fudbalere da bi ih kasnije olako odbacio, pri tome dovodeći sa strane islužene, sasvim prosečne, ili čak ispodprosečne igrače na čije plate se baca ogroman novac, a za koje je sasvim izvesno da se ne mogu prodati? Ovo je višedecenijski problem Vojvodine. Nažalost, klub je postao sinonim za negativnu selekciju, provincijalizam i izgubljeni identitet Novog Sada.

Nadam se da će Lalatović uskoro zauvek otići iz Vojvodine. Bilo bi još bolje ako bi sa sobom poveo sve beskorisne igrače koje je doveo i bestidno i besomučno forsirao (faktički kompletnu startnu postavu sa današnje utakmice, uz izuzetak Bralića i Đorđevića). Njemu bih poželeo da što pre ostvari svoj san i postane trener Crvene zvezde, i vodi je na isti način kao što je vodio Vojvodinu i ostale klubove u kojima je bio. Što se Vojvodine tiče, na našu veliku žalost, problemi odlaskom trenera neće nestati. Štaviše, velika je šansa da će kriminalci iz uprave dovesti dostojnu zamenu u vidu još jednog BG šabana, i da će se sve nastaviti po starom, uhodanom principu. Suma sumarum, šanse za oporavak su male, a jedino što je zagarantovano je frustracija.
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 1/2 Kupa 20/21: VOJVODINA - partizan 0:1 (45')

Post by CRD FCV »

021 wrote:Suma sumarum, od Lalatovića će na kraju ostati više štete nego koristi. Jedan osvojeni Kup doneo je kratkotrajnu radost i simboličan prihod. S druge strane, bestidno forsiranje oronulih olupina i uskraćivanje šanse mladim igračima da se razviju klubu pričinjavaju ogromnu i dugoročnu štetu. Više igrača iz naše akademije trenutno igra u drugim timovima Superlige nego u Vojvodini. Postavlja se pitanje čemu služi omladinska škola ako klub odškoluje fudbalere da bi ih kasnije olako odbacio, pri tome dovodeći sa strane islužene, sasvim prosečne, ili čak ispodprosečne igrače na čije plate se baca ogroman novac, a za koje je sasvim izvesno da se ne mogu prodati? Ovo je višedecenijski problem Vojvodine. Nažalost, klub je postao sinonim za negativnu selekciju, provincijalizam i izgubljeni identitet Novog Sada.

Nadam se da će Lalatović uskoro zauvek otići iz Vojvodine. Bilo bi još bolje ako bi sa sobom poveo sve beskorisne igrače koje je doveo i bestidno i besomučno forsirao (faktički kompletnu startnu postavu sa današnje utakmice, uz izuzetak Bralića i Đorđevića). Njemu bih poželeo da što pre ostvari svoj san i postane trener Crvene zvezde, i vodi je na isti način kao što je vodio Vojvodinu i ostale klubove u kojima je bio. Što se Vojvodine tiče, na našu veliku žalost, problemi odlaskom trenera neće nestati. Štaviše, velika je šansa da će kriminalci iz uprave dovesti dostojnu zamenu u vidu još jednog BG šabana, i da će se sve nastaviti po starom, uhodanom principu. Suma sumarum, šanse za oporavak su male, a jedino što je zagarantovano je frustracija.
Зато нам је потребна пре свега смена/рестарт управе како би се направио вишегодишњи циљ и на основу тих планова доводити играчи и тренер. Све остало је као крпљење пута, може се преко њега проћи али ће се успут неко и нешто сјебати. Наравно све је то утопијски у овој мочвари од фудбала/државе, не може се то очекивати као и да се у септичкој јами гаје малине.
За мене је повратак Борка Вукосава први весник пролећа. Кад погледам ко је сад све у клубу, фали нам и Збиљић да буду сви ту као некада, повратак у 2016.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 1/2 Kupa 20/21: VOJVODINA - partizan 0:1 (45')

Post by slanobarac »

https://www.fkvojvodina.rs/lalatovic-za ... script=lat" onclick="window.open(this.href);return false;
Koji je ovo paćenik.
Tip je izgubljen u vremenu i prostoru.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Pera Centar
Posts: 820
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: 1/2 Kupa 20/21: VOJVODINA - partizan 0:1 (0:1)

Post by Pera Centar »

Nadam se da će na kraju sezone FK Vojvodina da se oprosti od:
Lalatovića, Andrića, Gemovića, Mrkaća, golmana Vukliša, golmana Simića.

Ono juče je sramota od fudbala, tako da mislim da je Lalatović završio svoju misiju u FKVojvodina ne izbacivši(razvivši) ni jednog jedinog igrača.

Smor od fudbala, smor od trenera i čoveka. Aj uzdravlje pa da te gledamo u c :shit:
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 1/2 Kupa 20/21: VOJVODINA - partizan 0:1 (0:1)

Post by gospodinFKV »

Jezivo gadan fudbal. Je zi vo.
Nije ni partizan nista pokazao. Prosto, ziheraska utakmica s obe strane, i takav poraz me vise boli nego da smo probali pa dobili jos koji gol. Jako je mucno za gledati kad prosto znas da nisu sposobni da dodju do gola.

Sto se sudjenja tice, mislim da je doprinelo nekvalitetu fudbala, ali nas nije bog zna sta ostetio. Drincic je vukao ovog za dres, dovoljno da se partizanu to svira. Najcesce nas ostete neujednacenim kriterijumom - da je neko vukao naseg igraca tako, ne bi bilo faula. No, dobro, ne moze nam Jovanovic biti kriv za to sto je mlak udarac glavom po sred gola nasa najbolja sansa na mecu i sto je Lalatovic predstavlja kao bog zna sta.

Sto se Lalatovica tice, ne bih preterano vise pisao od onoga sto sam vec pisao pre dva dana. Ova utakmica nije promenila moje misljenje. Jedino sta bih dodao jeste to da kad si trener koji polaze puno na atmosferu i paljevinu u ekipi, moras imati plan B da nadomestis to kad se ista poljulja. Njegov je da napusti ekipu i pocne negde ispocetka. Ovo je ogolilo sve nedostatke njegove ekipe. Da sezona pocne sad, bili bismo moooozda u prvih 6 ekipa. Mozda.

Je l' se zna kome je je*ao mater?
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 1/2 Kupa 20/21: VOJVODINA - partizan 0:1 (0:1)

Post by Deep Purple »

gospodinFKV wrote:
Je l' se zna kome je je*ao mater?
U prenosu se culo kako mu je rekao neko "majmuncino jedna".
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 1/2 Kupa 20/21: VOJVODINA - partizan 0:1 (0:1)

Post by Dragojlo »

Ma bre, ja sam za to da se odnekud iskopa opet ona trenerčina, autoritet i vispren govornik i motivator Dragan Ivanović i da mu se opet ponudi višegodišnji ugovor, jer to što prošli put nije uspeo, ne znači da sada neće! Samo sa takvim gromadama ovaj Klub može da se izvuče iz ovog jada, čemera i gliba trećeg mesta, polufinala Kupa, dvajes' pobeda u prvenstvu i obezbeđene Evrope... :beg:
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 1/2 Kupa 20/21: VOJVODINA - partizan 0:1 (0:1)

Post by Rabba »

Dragojlo wrote:Ma bre, ja sam za to da se odnekud iskopa opet ona trenerčina, autoritet i vispren govornik i motivator Dragan Ivanović i da mu se opet ponudi višegodišnji ugovor, jer to što prošli put nije uspeo, ne znači da sada neće! Samo sa takvim gromadama ovaj Klub može da se izvuče iz ovog jada, čemera i gliba trećeg mesta, polufinala Kupa, dvajes' pobeda u prvenstvu i obezbeđene Evrope... :beg:
Nije to loša ideja... Ako su SNS demagoga mogli da vrate, tačno znajući šta i koliko može(da navuče kubike raznoraznog drveća, nameste mu da bude treći u nameštenom prvenstu, ne stvori nikoga), što ne bi i Ivanovića... Ja sam za.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1268
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 1/2 Kupa 20/21: VOJVODINA - partizan 0:1 (0:1)

Post by MiSmoFKV! »

Dragojlo wrote:Ma bre, ja sam za to da se odnekud iskopa opet ona trenerčina, autoritet i vispren govornik i motivator Dragan Ivanović i da mu se opet ponudi višegodišnji ugovor, jer to što prošli put nije uspeo, ne znači da sada neće! Samo sa takvim gromadama ovaj Klub može da se izvuče iz ovog jada, čemera i gliba trećeg mesta, polufinala Kupa, dvajes' pobeda u prvenstvu i obezbeđene Evrope... :beg:
A moze i da se potrazi neki novi trener, ambiciozan, voljan da napreduje, koji nece ziveti od motivacije, sa nekim idejama u taktici, ili mozda nekom uigranom akcijom iz prekida.
Je l' trazim puno?
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 1/2 Kupa 20/21: VOJVODINA - partizan 0:1 (0:1)

Post by Red Marquis »

I ovo malo navijačkog entuzijazma mi splasne svaki put kad ugledam Lalatovića. On me uvek podseti da je ovaj klub postao sve što nisam želeo. Tako da, ako može nek dođe neko koga neću ni primećivati pored mafije u savezu, mafije u klubu, eto meni će biti i to napredak. A plus možda onda i vidim nekog mlađeg od 30 godina u timu.
Io odio Belgrado
User avatar
ernesto
Posts: 1208
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 1/2 Kupa 20/21: VOJVODINA - partizan 0:1 (0:1)

Post by ernesto »

Ljudi sta je sa vama!!!
Boljeg trenera od Lalata necemo naci ni u narednih 10 godina!
I takve rezultate imati!
Locked