Postavite pitanje Željku Brkiću

User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Postavite pitanje Željku Brkiću

Post by Voja »

Evo,otvaram topic i odmah Brx da ti pozelim dobrodoslicu i povratak kako u klub tako i na forum.
Na forumu sam poznat kao najveci kriticar tvojih partija :mrgreen: ali to je samo iz jednog razloga,jer sam bio ubedjen da na osnovu tvojih predispozicija mozes mnogo vise.Kada se osvrnes iza sebe,reklo bi se lepa karijera,ali sam ubedjen da je moglo i moralo bolje i vise.
Moja pitanja:
-da li je moj kriticki pogled na mestu
-kako si Ti zadovoljan svojom karijerom
-planovi u skorijoj buducnosti

Veliki i iskren pozdrav :cheers:
Image
User avatar
Stexman
Posts: 2563
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Postavite pitanje Zeljku Brkicu...

Post by Stexman »

Brko, dobrodošao kući! Jako lepo od tebe što si se vratio.

Pitanje:
- Da li postoji šansa da na tvoju reč ili nagovor vratimo još koju legendu kući?
- Da li si pričao sa nekim od tvojih starih saigrača o povratku?

Hvala i još jednom dobro nam došao!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Postavite pitanje Zeljku Brkicu...

Post by Deep Purple »

Evo Brx nekoliko pitanja i od mene :
1. Da li imaš u planu da nakon završetka karijere postaneš trener golmana ili neka druga sportska funkcija ?
2. Pre potpisa ugovora trenirao si jedno vreme sa ekipom kako ti se čini šef stručnog štaba Nenad Lalatovic i ekipa?
3. Da li planiraš da braniš još ili je ovo tvoja poslednja sezona?
Puno sreće i da konačno podigneš trofej sa voljenim klubom jer si to zasluzio !
User avatar
ernesto
Posts: 1208
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Postavite pitanje Zeljku Brkicu...

Post by ernesto »

Kaze mu da nije aktivan user , sta da radi?
ps( Napravio je novi nalog , ceka drugi mejl )!
Last edited by ernesto on Thu Oct 01, 2020 10:52 pm, edited 1 time in total.
srkins
Posts: 1432
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Postavite pitanje Zeljku Brkicu...

Post by srkins »

Prvo pozdrav za Brkica a sad par pitanja 1. Vosa sada i Vosa kada je odlazio kad je bila jaca i da uporedi stanje u klubu tada i sada 2 Ako bi bilo potrebe da vec za vikend brani da li bi bio 100 posto spreman 3. Kako mu se cini konkurencija za mesto u timu.
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Postavite pitanje Zeljku Brkicu...

Post by Beonic »

Brko, dobrodošao nazad! Ne znam koliko si u formi i da li ćeš do kraja sezone braniti u zvaničnoj utakmici, ali mi je svakako drag čin okončanja karijere u klubu u kojem si je i započeo. Svakako si jedna od najvećih legendi Vojvodine od kako je pratim, bez obzira što nisi osvojio ni jedan trofej sa njom. Svrstavam te u grupu fudbalera koji bi imali daleko zapaženije karijere da nije bilo toliko povreda, a i sa njima statistički jedna ispunjena karijera.

1. U većini izvora na internetu ne stoji da si igrao za Kabel, dok na sajtu reprezentacije stoji sledeće: "Jedno vreme proveo na kaljenju u novosadskim klubovima RFK Kabel i FK Proleter." Za Proleter znamo, ali se Kabela ja lično ne sećam. Da li se sećaš koja je to sezona (ili koje su to sezone) bile i da li si branio za Kabelov prvi tim?

2. Za koje si fudbalere iz tvoje generacije siguran da navijaju za Vojvodinu (računajući i one koji možda nikada nisu nosili naš dres, verujem da ima i takvih koji zbog svog kvaliteta ili menadžerskih kombinacija nikada nisu došli do nas ili zaigrali za prvi tim)?

3. Bio si mnogo puta blizu trofeja, ali je uvek izmicao. U sezonama 2006–07, 2009–10 i 2010–11 bili smo drugi u Kupu, dok smo u sezoni 2008–09 bili drugi u SuperLigi. Koji od tih timova je po tebi bio najjači?

4. Tri najbolja igrača po tebi sa kojima si igrao u Voši i tri najbolja igrača sa kojima si igra u reprezentaciji Srbije?
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Postavite pitanje Zeljku Brkicu...

Post by Turija »

Red je bio da Voja otvori ovaj topik i objasnio je sam zasto :D
( Ja cu ako se Kocic uloguje :wink: Voja i ja smo ovde vodili ceste diskusije po pitanju vasih odbrana - ponekad i subjektivno pristrasne :D ).

Drago mi je da si se vratio u Tvoju i Nasu Vosu i ostao dosledan da je Vojvodina Tvoj jedini klub, kao i nas.
Jako bi bilo lepo i vazno da nasi igraci, rasuti po inostranstvu, slede tvoj primer i jednog dana se vrate u maticni klub.

Pitanja:

1. Kakva je danas situcija sa Tvojim ranijim sportskim povredama, koje su te omele da branis u kontinuitetu tokom ino karijere?

2 Sta je bio razlog tih povreda?

3. Da li bi mogao ponovo stati na gol Vojvodine?
Za golmana 34 godine nije mnogo. Sto se kaze: golmani su kao vino.U tim godinama su u punoj zrelosti.

Iskren pozdrav i sve najbolje :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
milancl
Posts: 466
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: Postavite pitanje Zeljku Brkicu...

Post by milancl »

Veliki pozdrav Brko, dobrodošao kući!!!

Od mene samo jedno kratko pitanje: Koji meč u dresu Vojvodine ti je ostao u najlepšem sećanju?
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Postavite pitanje Željku Brkiću

Post by ssnigd »

Kao prvo veliki pozdrav i dobrodosao kuci.
Kao drugo, da ti pozelim sve najbolje u zivotu, kako profesionalno tako i privatno.

1. Uporedi partizan 2011. I cz u zadnjih par godina, u smislu "organizacije" i "podrske".
2. Finale Kupa 2011., ako moze kratak opis dogadjaja iz tvog ugla sa terena. Utisci nasih igraca posle utakmice i tvoj odnos sa igracima partizana u reprezentaciji posle (Petrovic i Stojkovic)?
3. Zasto su igraci u nasoj ligi fizicki nespremni u odnosu na Evropu? Trkacki i brzinski. Sta nam to fali, da dostignemo taj nivo. Jesu li samo finansije i uslovi ili je i do nacina treniranja i profesionalizma i kod trenera i kod samih igraca.
4. Sta nam fali da udjemo u te grupe konacno? I da li se slazes, da je ova sezona bila najbolja prilika do sada. Cak i veca od one protiv Serifa.

Sve najbolje jos jednom.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Postavite pitanje Željku Brkiću

Post by gospodinFKV »

Dobrodosao kuci, legendo. :cheers:
Pre svega, da ti se pohvalim da su rukavice koje si mi ostavio onomad kod profesora na faksu, kad si branio diplomski, trajale maltene do pretprosle godine. Jedva me je naterao trener da promenim. Drzale su se prilicno dugo i odbranile neke nemoguce stvari. :lala:

Da li si razmisljao da se vratis na faks i nastavis skolovanje?
Koji je najnezgodniji napadac u Seriji A protiv kojeg si branio, a koji u Srbiji?

Posto je neko vec pitao da li planiras da se bavis trenerskim poslom, ja cu samo da dodam da se iskreno nadam da ovo nije tvoj poslednji profesionalni kontakt sa Vojvodinom.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Postavite pitanje Željku Brkiću

Post by Voja »

Jbg mene zdrmala trema dok sam otvarao topic pa zaboravih najvaznije pitanje. Brx,za koji klub u Srbiji navijas? :D
Image
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Postavite pitanje Željku Brkiću

Post by Djisa »

Pozdrav,

Voleo bih da znam da li je u vreme kad je Brka branio bilo igraca koji su dosli u Vojvodinu, da su navijali za neke druge klubove, a da su po dolasku poceli da navijaju za Vojvodinu i da dan danas (koliko on zna, naravno) I dalje navijaju za Vosu? I ako ih je bilo da ih nabroji.

Hvala unapred
Pa da se ne ljubimo!
BrŽe
Posts: 19
Joined: Thu Oct 01, 2020 7:03 pm

Re: Postavite pitanje Željku Brkiću

Post by BrŽe »

Voja wrote:Evo,otvaram topic i odmah Brx da ti pozelim dobrodoslicu i povratak kako u klub tako i na forum.
Na forumu sam poznat kao najveci kriticar tvojih partija :mrgreen: ali to je samo iz jednog razloga,jer sam bio ubedjen da na osnovu tvojih predispozicija mozes mnogo vise.Kada se osvrnes iza sebe,reklo bi se lepa karijera,ali sam ubedjen da je moglo i moralo bolje i vise.
Moja pitanja:
-da li je moj kriticki pogled na mestu
-kako si Ti zadovoljan svojom karijerom
-planovi u skorijoj buducnosti

Veliki i iskren pozdrav :cheers:
Поздрављам!

-Јесте на месту, повреде су ме успориле и омеле да урадим више иако се никада нисам предао или поколебао због истих.
-Не могу рећи да сам незадовољан, али сам свестан да сам могао много више, али ето, нажалост тако је испало. Зато ценим и ово што сам до сада постигао јер само ја знам колико сам се намучио.
-Нимало није лако у вези са плановима. На жалост таква је ситуација .. Надам се да ћу наћи решење и план који ће ме задовољити.
BrŽe
Posts: 19
Joined: Thu Oct 01, 2020 7:03 pm

Re: Postavite pitanje Zeljku Brkicu...

Post by BrŽe »

Stexman wrote:Brko, dobrodošao kući! Jako lepo od tebe što si se vratio.

Pitanje:
- Da li postoji šansa da na tvoju reč ili nagovor vratimo još koju legendu kući?
- Da li si pričao sa nekim od tvojih starih saigrača o povratku?

Hvala i još jednom dobro nam došao!
Хвала!
-За сада тешко. Покушао сам са Гојком на ту тему али он је дефинитивно завршио каријеру. За неки наредни период постоји та могућност да можда Дућу или Меду анимирам , али мислим да то неће бити скоро!

Поздрав!
BrŽe
Posts: 19
Joined: Thu Oct 01, 2020 7:03 pm

Re: Postavite pitanje Zeljku Brkicu...

Post by BrŽe »

Deep Purple wrote:Evo Brx nekoliko pitanja i od mene :
1. Da li imaš u planu da nakon završetka karijere postaneš trener golmana ili neka druga sportska funkcija ?
2. Pre potpisa ugovora trenirao si jedno vreme sa ekipom kako ti se čini šef stručnog štaba Nenad Lalatovic i ekipa?
3. Da li planiraš da braniš još ili je ovo tvoja poslednja sezona?
Puno sreće i da konačno podigneš trofej sa voljenim klubom jer si to zasluzio !
1. Имам то у плану, али неке ствари не зависе само од мене.
2. Екипа је млада , шеф има одличну комуникацију са играчима и оно најважније добра је атмосфера у тиму!
3.Мислим да је ово моја последња сезона!

Хвала!!
Locked