10. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 3:1 (3:0)

User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 10. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 3:1

Post by Deep Purple »

Voja wrote:
naseljekolumbija wrote:И мени је жао што је Николић отишао из Војводине. Али ајде Војо, Турија дајте предлог ко уместо Лалатовића, ко је тај стручњак овде у Србији који ће да направи ресет и освежи тим?!
Vojvodina u ovakvoj ligi moze da gubi po neki mec od Zvezde,Partizana,Cukarickog,Spartaka (jer eto Vojvodjanski rivalitet),Radnickog i Rada (jer eto ne odgovaraju nam kroz istoriju),ali biti egal ili gubiti od Macve,Indjije,Radnika,Javora,PAZARA.... daj brate... bolje da se gasimo. I zasto bih ja dao predlog koga da dovode,ima valjda u klubu neko ko ima radnu obavezu,prima platu,razmislja o trenerima.... mene kao navijaca,simpatizera ne zanima koga ce dovesti vec kako ce se raditi i kako ce se to preneti na teren. Sa Lalatom lazemo sami sebe da smo dobri... Posle Indjije prosle sezone i Pazara danas,tacno bih i Simu Krunica lako podneo na klupi
Deep Purple wrote: Nema tog trenera. I vrapcima na grani je jasno da on vodi ovaj tim preko 150% mogućnosti.
Lalatović je hteo Ivanovića klub nije imao 300k eura da plati... Mi nismo u stanju Ivanovića koji je na izlaznim vratima da dovedemo. Šta nam to ukazuje? A ovde forumaši žele da mi razigravamo tuđeg igrača uz svo poštovanje prema Turiji i Voji ali da je ostao Nikolić možda ni kup ne bi kod nas završio. Lalatović je izabrao da nastavi bez Nikolića i ta se odluka pokazala kao ispravna. Što bi mi razigravali crnom blizancu igrača? Osijek dovodi trenera za Milion eura koji posle 7 dana ispada iz kvalifikacija Lige Evrope i niko nista podrsku mu daju jer ce sledece sezone dobiti pare i da dovodi svoja pojačanja a već je dobeo 5 igrača i to za lepe cifre. A Lalatović sve besplatnk dinar nije uložio u obeštećenje i opet nekome ne valja.
Ne znam kako da odgovorim na ovaj post prepun argumenata.Ivanovic 300 000? :shock: Da li taj igrac vredi toliko? Za 300 000 se moze naci bar 200 boljih igraca.Forumasi zele da se razigravaju tudji igraci!? Nije tacno,evo prvi ne zelim da razigravamo tudje,zelim samo nase Drincice,Ozegovice,Malbasice,Lalatovice,Djordjevice,Bojice.... Kazes da je bio Nikolic mozda ni kup ne bi uzeli!? Sad ja mogu isto da kazem da je bio Nikolic uzeli bi kup i bez trenera na klupi,da je bio Kolasinac uzeli bi kup bez produzetaka,penala... :wink: Osijek nece tom treneru dati da ih vodi 100 meceva sigurno. Nisam rekao da Lalat ne valja,vec mislim da je pokazao sta zna... ocigledno je da bolje ne ume. Postalo normalno u ovoj zemlji da kad izgubi Djokovic svi pitaju "mora da je povredjen" i kad izgubi Vosa "mora da sudija nije bio dobar i Lalat da je dobio crveni"


edit: strasno sam ljut,jer dobiti mec protiv lose ekipe koja je pobedila nekog od blizanaca znaci da i porazom od tog blizanca nisi u zaostatku.I mi to ne umemo da iskoristimo. Da smo dobili danasnji mec,i sledece kolo Rad kuci,stekli bi prednost nad Partizanom ili smanjili razliku za Zvezdom (sledece kolo derbi). Ovako secemo granu na kojoj sedimo :oops:
Vojo, nije poenta da li Ivanović vredi 300k ili ne ali je poenta da uprava nije mogla da mu završi igrača koji je bio na izlaznim vratima a da se ne lažemo Ivanović u našoj ligi nije ništa gori ako se gleda individualni kvalitet od Nikolića. Znam da je jedan krillni napadac a drugi spic ali je poenta da i jedan i drugi prave razliku na terenu u našoj ligi. Mnogo veći je problem uprava nego Lakatović. A da li će nam pomoći Krunići, Gaćinovići Bataci i sl... Baš teško. Lalatoviću moramo da pružimo podršku. Iz ekipe od pre dve godine je oterao pola menadzerskog tima zato je Lazetić i bivši.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 10. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 3:1

Post by Turija »

Dragi forumasi, sve je u Vosi polovicno, kao polovni auto.
Ide on, ali tesko pali, nije startan, nema snage, radi na dva cilindra, tresu tockovi, lose kocnice... sa masom upaljenih crvenih sijalica na komandnoj tabli..i nuzna je hitna kompletna generalka.

E sad dolazi ono nase: ne treba jos, jer auto ide ( treci smo na tabeli). A cemu i to trece mesto, ako ispadamo u prvoj utakmici kvalifikavija za LE, jer smo totalni autsajderi.

Od cela Kluba, do levog krila i kraja klupe, svugde nesto fali ili je pod nekim felerom.
Mi nemamo cak ni Predsednika, ni Sportskog direktora, a ocekujemo cudo na terenu i plasman u vrhu domace lige. Na osnovu cega?

Sto pre shvatimo da je nephodna promena stanja, pre cemo se oporaviti i imati realnu pozitivnu perspektivu.

Laznim hvaljenjem upropascujemo i ono malo zdravog sportskog tkiva.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 10. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 3:1

Post by fare »

Turija wrote:Dragi forumasi, sve je u Vosi polovicno, kao polovni auto.
Ide on, ali tesko pali, nije startan, nema snage, radi na dva cilindra, tresu tockovi, lose kocnice... sa masom upaljenih crvenih sijalica na komandnoj tabli..i nuzna je hitna kompletna generalka.

E sad dolazi ono nase: ne treba jos, jer auto ide ( treci smo na tabeli). A cemu i to trece mesto, ako ispadamo u prvoj utakmici kvalifikavija za LE, jer smo totalni autsajderi.

Od cela Kluba, do levog krila i kraja klupe, svugde nesto fali ili je pod nekim felerom.
Mi nemamo cak ni Predsednika, ni Sportskog direktora, a ocekujemo cudo na terenu i plasman u vrhu domace lige. Na osnovu cega?

Sto pre shvatimo da je nephodna promena stanja, pre cemo se oporaviti i imati realnu pozitivnu perspektivu.

Laznim hvaljenjem upropascujemo i ono malo zdravog sportskog tkiva.
Svaka je na mestu svaka cast .
Cane
Posts: 1021
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 10. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 3:1

Post by Cane »

Koliko se može zaključiti iz nekih postova, zato što u klubu generalno nije dobra postavka za koju je odgovorna isključivo uprava treba da strada trener koji je nekim čudom uspeo iz ovog teškog proseka koji ima da izvuče maximum i nedavno ostvari rezultat kojim su se svi ponosili, bez obzira koliko su ga zaslužili. Iako sam se baš ja ovde na forumu žarko zalagao da on dođe u klub, po osvojenom kupu nisam napisao ni slovo kojim bi ga hvalio, za razliku od nekih koji su ga tada nekritički uzdizali u nebesa, zaboravljajući verovatno koliko su ga pljuvali kad je dolazio. Čak mi je iz tog razloga bilo skroz degutantno čitati tolike pohvale Lalatoviću od pojedinih. I sad ponovo, evo ekipe, neki jedva dočekali da ukažu kako je tobože on ključni problem i da bi promena trenera nešto rešila. Neobična logika u najmanju ruku. Da Đumi nije razočarao pojedine od ovih kritičara Lalatovićevih sad bi već ovde bio promovisan kao spasonosno rešenje, a ovako ostaje da se neko doseti ponovo plejade dokazanih veličina tipa Džimi, Kosan itd pa počne njih predlagati. Daleko bilo. Zbog toga od mene puna podrška Lalatoviću.
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 10. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 3:1

Post by Dragojlo »

Slažem se da treba oterati Lalata i dovesti nekog od proverenih ljubimaca ovdašnjih navijača... Npr Sosu, Đumija, Okuku, Stolicu, D. Ivanovića ili Ljubu Ristovskog... Samo sa nekim od njih možemo bolje od ovoga sad, i da se izdignemo iz ove katastrofe....
User avatar
N13
Posts: 2027
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 10. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 3:1

Post by N13 »

Meni samo nije jasno kako bilo ko moze da tvrdi da ako dodje drugi trener, mi cemo pobedjivati Indjuju, Pazar, TSC, Cukaricki i ostale.
Ljudi, pre samo godinu i po dana smo jedva izvukli play off, i to samo zahvaljujuci sto smo igrali 3 za 3 sa grobarima. Na kraju bili ubedljivo najgori u tom play offu i zavrsili na poslednjem osmom mestu. I sezonu pre toga je isto bilo mucenje da se izbori play off. Taj tim nije bio nista slabiji od ovog sadasnjeg tima (i tada i sada smo jako limitirani). Tada smo menjali razne trenere, ne zna se ko je bio gori. Sada uzmemo kup, za malo drugo mesto i trener je kriv kad se desi kiks? Nemoguce je pobedjivati svaku utakmicu u sezoni, nemoguce... to samo cigani uz pomoc sudija mogu. I Liverpul je kiksnuo protiv Watforda, pa nisu menjali trenera.

Neko rece da je beduzet Vojvodine tek 6-ti u ligi, a mi uzmemo kup i borimo se za drugo mesto. To je vrhunski uspeh sto se tice strucnog staba. Dobro znam da jedan igrac TSC-a ima platu kao skoro 3 nasa najplacenija igraca zajedno, i mi smo opet iznad tog TSC-a, jer gle cuda i TSC kiksa protiv slabijih protivnika. To je normalna stvar u fudbalu.
Dakle, po budzetu 6-ti u ligi, po rezultatima drugi (kada se uzme u obzir i liga i kup). I mi krivca vidimo u treneru i trazimo da promene pocnu od trenera? Stvarno smo posebni.
Da su potrebne promene, slazem se... ali najlakse je promeniti trenera i mirna Backa. To po meni nije resenje u ovom trenutku. Ko je kriv sto nam je budzet tek 6. u ligi? Ko je kriv sto ne mozemo kupiti vec godinama ni jednog igraca, vec tim sastavljamo od igraca koji ne nadju ni jedan drugi klub kao slobodni? Igrac koji ima kvalitet je pod ugovorom u svakom trenutku. Dobra krila i napadaci golgeteri nikad ne budu slobodni... pa i ako se to desi, ocekuju normalnu platu. To Vojvodina nije u stanju da pruzi. Da li je trener kriv za to? Ili ipak neko drugi?

Ako hocemo promene, treba racionalno sagledati stanje i sa promenama poceti tamo gde smo najtanji... a to struka sigurno nije u ovom trenutku. Opet, nije resenje ni oterati upravu ako se pre toga ne nadje alternativa za koju mozemo garantovati da ce biti bolja od trenutnih.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 10. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 3:1

Post by Deep Purple »

Image
Ovako izgleda čovek kome je stalo.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 10. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 3:1

Post by slanobarac »

Preteruješ druže. Udavi sa Tralalatovićem. Ajde molim te jedan post da ga ne pomeneš. Opasno botuješ, čini se.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 10. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 3:1

Post by Voja »

Deep Purple wrote:Ovako izgleda čovek kome je stalo.

Sve zavisi iz kog ugla se posmatra situacija. Recimo posto neki ovde spominju Djumija,sigurno Lalatu nije vise stalo nego Djumiju,sigurno Lalat nije vise nas nego Djumi,pa opet brate kad ne ide,ne ide.... i Djumiju sam isto medju prvima rekao da je bzvz da se vise mucimo.
A opet ako gledas sa neke matematicke strane,svaki trener koji dodje na klupu Vojvodine verovatno mu je stalo da dobije svaki mec ako moze,a moras priznati da bas Lalatu nije stalo bas svaki mec :wink:

Mene samo jedna stvar veoma,veoma zanima.... a to je da li bi ovaj tim sa nekim drugim trenerom mogao i bolje i vise
Image
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 10. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 3:1

Post by CRD FCV »

Сити - Лестер 2:5
Лестер - Вест Хем 0:3
Лидс - Сити 1:1
Ман Јунајтед - Кристал 1:3
Хофенхајм - Бајерн 4:1
Аугсбург - Дортмунд 2:0
Гронинген - Ајакс 1:0
ПСЖ - Марсеј 0:1
Ленс - ПСЖ 1:0

Колико знам нико није тражио смену тренера након ових резултата. У спорту се некад и изгуби. А тек када ниси најбољи. То је и драж навијања за Вошу. Ако желите клуб који све побеђује онда сте погрешан клуб изабрали.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1267
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 10. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 3:1

Post by MiSmoFKV! »

Dragojlo wrote:Slažem se da treba oterati Lalata i dovesti nekog od proverenih ljubimaca ovdašnjih navijača... Npr Sosu, Đumija, Okuku, Stolicu, D. Ivanovića ili Ljubu Ristovskog... Samo sa nekim od njih možemo bolje od ovoga sad, i da se izdignemo iz ove katastrofe....
Gde Sosu sa ovim ostalima, pa čovek imao najgoru moguću upravu u istoriji čovečanstva i osvojio kup.
Sramota za jednog navijača Vojvodine :frown:
kulijana
Posts: 45
Joined: Sun Dec 04, 2016 10:50 pm

Re: 10. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 3:1

Post by kulijana »

Voja wrote: Mene samo jedna stvar veoma,veoma zanima.... a to je da li bi ovaj tim sa nekim drugim trenerom mogao i bolje i vise
Iskreno, ne bih rekao. Mozda u odredjenim segmentima, mozda bi igra izgledala atraktivnije, ali tesko da bi iko nadmasio Lalatovica po broju osvojenih bodova i kompletnog rezultata. Jeste da se grobari raspadaju, ali ne secam se perioda gde smo ih ovoliko cesto terorisali u kontinuitetu, pogotovo kada se pogleda individualni kvalitet koji je apsolutno na njihovoj strani.
Meni je ipak najjaci utisak vec duze vreme taj da nasi igraci prave jako ceste greske u pas igri, i da je to cesto karika koja fali da akcije zaista lice na nesto. Sama zavrsnica je skroz korektna i imamo igrace koji su vise nego sposobni da pogode okvir gola, ali dovodjenje njih je ono sto najvise fali. Jedna desetka Drincicevog kalibra bi ozbiljno povecala kvalitet cele ekipe.
E sad, Lalatovic ne moze da ih nauci da ne grese u individualnim pasovima, to je realno do samog kvaliteta igraca.
Jos takodje da podsetim da je prelazni rok odradjen sa apsolutno minimalnim ulaganjima, sto tesko moze biti Lalatoviceva krivica.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 10. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 3:1

Post by Voja »

kulijana wrote: Jeste da se grobari raspadaju, ali ne secam se perioda gde smo ih ovoliko cesto terorisali u kontinuitetu, pogotovo kada se pogleda individualni kvalitet koji je apsolutno na njihovoj strani.
I opet kazem,zanimljiv je taj ugao gledanja... recimo licno nisam video nikakav teror... prvi mec igrali su sa B timom,i jedva dobismo uz poklonjen penal,kup nismo ni pobedili vec odigrali nereseno uz pomoc Boga i Emila,a i zadnji mec nas Bog pogledao.A mec pre ta tri Partizan odigrao malo bolje od Novog Pazara pa nam spakovao 4 u mrezu ako se dobro secam.
I ajde da ovo bude normalan razgovor iz koga ce proisteci najbolje resenje po klub. Razumem i sve forumase koji su za ostanak Lalata,i ne ljutim se niti podizem glas na vas,ne vadim kojekakve rezultate da bih ratovao sa vama... Znam da veliki klubovi gube i ne menjaju trenere (kao sto neko naveo primer rezultata) ali nismo ni mi menjali trenera ni posle poraza u Indjiji proslu sezonu ni posle Standarda.... ni posle neresenog kuci sa Cukom,ali kada udjes u seriju,kada je svaki odlazak na stranu neizvestan,nebitno da l je Senta,Ivanjica,Pazar.... onda sam misljenja da treba na neki nacin reagovati.Najsrecniji bih bio da i sam Lalat ovo cita i da se u njemu probudi neka nova strast.... Mi smo pod Djumijem pukli 3:0 na sred Marakane ali smo tada pocepali Zvezdu kao nijedna gostujuca ekipa do tada.I posle takve partije niko nije trazio smenu trenera... izgubili smo,al smo igrali fudbal.... Iskreno uzeleo sam se da Vosa igra fudbal,uzeleo sam se akcija,vica,iskakanja van sablona,umetnosti.... a sto se rezulatata tice,nama je efekat isti bili treci ili osmi.Dajte ljudi malo kreacije,opustenosti u igri,necemo svaku na misice,pustite Drinu da i on dise malo,a ne da od 75 minuta umesto da gledam fucu i navijam za presing,ja zalim Drinu koji se jedva krece po terenu.... Ne znam sta radi uprava,i ljudi oko kluba,ja njihov rad ne mogu da ocenjujem pa ne mogu ni da procenjujem koliko su dobri ili losi,a i ne zelim da cenim na osnovu prica rekla kazala.... cuj imamo 6.budzet u ligi.... :D Kako se to procenjuje? Recimo moja procena ako su Zvezda i Partizan u milionskim dugovima onda je nas budzet veci,zar ne!? Neko kaze da TSC gubi bodove i ne kuka.... pa TSC je drugoligaska ekipa,i njima je svaki bod premija,a odlicno stoje i sto bi bilo sta menjali? Ne znam,svako ima svoje vidjenje,ali mislim da je krajnji momenat da se trgnemo kao ekipa... na koji nacin ne znam,ja sam predlozio smenu trenera,ne kazem da ja najbolje resenje,mozda ima i bolje,ali ostati na ovom stadiumu mislim da nas nece odvesti u neku pozitivu
Image
kulijana
Posts: 45
Joined: Sun Dec 04, 2016 10:50 pm

Re: 10. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 3:1

Post by kulijana »

Voja wrote: Iskreno uzeleo sam se da Vosa igra fudbal,uzeleo sam se akcija,vica,iskakanja van sablona,umetnosti.... a sto se rezulatata tice,nama je efekat isti bili treci ili osmi.Dajte ljudi malo kreacije,opustenosti u igri,necemo svaku na misice,pustite Drinu da i on dise malo,a ne da od 75 minuta umesto da gledam fucu i navijam za presing,ja zalim Drinu koji se jedva krece po terenu....
Mislim da se ovde niko ne protivi tome, ali prosto deluje da nemamo kvalitet za to. Kao sto sam vec pomenuo, oni dva krstena pasa ne povezu u prostoru pred 16 metara. Cak cesto vidim i ideju u tome sto pokusaju, i svidja mi se, ali prosto ne postoji kvalitet za konstantnu egzekuciju tih ideja.
Sa svojim tankim fudbalskim iskustvom, primetio sam da je cesto dovoljan samo jedan kvalitetan igrac da "otkljuca" ostale, i to je definitivno propust uprave sto to fali. Lalatovic je verovatno i sam svestan limitiranosti ovih igraca, i on radi svoj posao da iz njih izvuce maksimum, i ne verujem da iko u ovom momentu to moze bolje. Iscekujem mec sa crvenima, tu ce ponovo biti ozbiljan test da li postoji mogucnost i zelja, i ako se tu pokazu i naprave rezultat, mislim da ce Lalat overiti trenerski ispit i pokazati da zaista zna sta radi, i da vredi investirati u tim pod njegovom komandom.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 10. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 3:1

Post by Turija »

Ne kazem da je pravi trenutak da se menja trener, niti da imamo neka ekstra dobra resenja za novog trenera, ali da postoji problem u organizaciji nase igre i da je maksimum izvucen u Kupu (sa takvom taktikom) je nepobitna cinjenica.

Lako nam citaju igru i igrace svi protivnicki treneri.
Procitan je i Drincic, a godine stigle i ne moze svaka lopta njemu, pa onda dalje u akciju, kao i svaki prekid.
To jako koci i usporava nase napade. Igraci ne znaju sta treba da rade u odredjenim pozicijama tj gde ce Drincica zateci na terenu i odakle ce da krene u akciju, pa uglavnom stoje i cekaju.
S druge strane, Drincic se maksimalno iscrpljuje.

Sastav i izmene se isto znaju unapred i kom minutu ce ko koga menjati.

Mnogi nasi igraci nisu na svojim prirodnim pozicijama i ulogama.
Bonus igrac se zna za svaku utakmicu.

Znamo svi da Lalatovic nece nista menjati i u tome je najveci problem. A moze i da ode kad god mu se svrsne ( secamo se odlaska u proslom mandatu, pa iz Nisa), tako da o velikoj ljubavi, nije bas zgodno tvrditi.

E sad, Lalatovic ima strahovitu podrsku od medija, pa nadalje.
Drugi treneri to ne bi imali.

Tvrditi da je Lalatovic bolji od npr Kosana i da vise voli Vosu nikako ne stoji.
Kosan ima bogatu trenersku karijeru, a u Vosi je kao Sportski direktor osvojio drugu nasu Titulu, sto znaci da je odlicno iselektirao igrace, a takodje bez novaca,
Pa, zatim, jesenji prvak sa Vosom kao trener. Isto bez novca za transfere.
E sada, Kosan nije na liniji, pa bi tu, najverovatnije, bilo problema?
Tako da, tesko je doneti pravo resenje za Vosu.

Igrace koje imamo ne mozemo menjati. Upravu takodje, jer mozda bi druga bila gora?
Zato, kod svih klubova u svetu, kad izostanu rezultati i igra menjaju se treneri.
Ne kazem da bas sad treba menjati trenera, ali mora se razmisljati i o planu B, ako ne ide ovako.
A, ne ide nam bas.

@kulijana
U vezi netacnih pasova nasih igraca objasnjenje je dosta jednostavno.
Nasi igraci imaju vrlo mali slobodni prostor na terenu, lako i stalno ih markiraju protivnici, posto nasi stoje i cekaju Drincica. A to je do Lalatovica, a ne do Drincica. Nije da oni ne znaju dodati loptu.
Sad zbog ovog ocekujem burnu reakciju i negaciju.
Ja tvrdim da je to uzrok, a Struka ne preduzima nista.
I tako iz utakmice u utakmicu. Trener ih samo tera u fight. Ne moze stalno 100% nijedan igrac i to bez odmora.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked