10. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 3:1 (3:0)

User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 10. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 3:1

Post by Voja »

Sto se mene licno tice Lalatovic moze da krene....
Image
User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 10. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 3:1

Post by N13 »

Voja wrote:Sto se mene licno tice Lalatovic moze da krene....
I sta dobijamo time? Opet menjanje gomile trenera svakih 10 utakmica?
Ekipa je limitirana, tu ni Gvardiola ne moze nesto previse promeniti. Lalatovic je izvukao maksimum od ovih igraca.
Nemam problem ni da ode Lalatovic, ali nam treba trener koji ce ostati par sezona na klupi, imati potpunu slobodu da bira tim, i koji ce ucestvovati u transfer politici kluba i prebacivanju igraca iz omladinske skole u prvi tim. I naravno koji ume motivisati igrace i izvlaciti maksimum od njih.
Lalatovic je jedan od retkih koji to ume, i zato ne mislim da cemo dobiti bilo sta pozitivno ako on ode.

Danas motivisani nisu bili, razlog za to je potrebno hitno naci u reprezentativnoj pauzi. Ako je problem kasnjenje plate, onda je stanje alarmantno. A vrlo moguce da je to problem, buduci da zavisimo od politike i politicara, a vlada nije formirana, a Bajatovicu je trenutno njegova fotelja veci prioritet nego klub.

Koliko je grozno kad klub zavisi od politike, vlade i javnih preduzeca, a sa druge strane drugog resenja nema u ovom trenutku.
Lepo je Zeljko Brkic objasnio u jednom odgovoru - da bi nasi klubovi opstani i ne bi bili ugaseni, mora politika i drzava da pomaze... a upravo to uplitanje drzave u poslovanje kluba sprecava da klub napravi korak vise.

Da bi stvari bile bolje, moraju srvari u ovoj drzavi iz korena da se promene... a nazalost mislim da to docekati necemo jos nekoliko decenija.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 10. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 3:1

Post by Voja »

N13 wrote:
Voja wrote:Sto se mene licno tice Lalatovic moze da krene....
I sta dobijamo time?
Dobio bih nadu da mozemo tuci Novi Pazuar,Indjiju,Javor,Zvezdu,TSC (kad ga vec svi tuku u Senti)... Mozda bi igrali lepsi i atraktivniji fudbal... Apsolutno ne mora da znaci da je ova ekipa dala svoj maksimum,mozda bi sa drugim trenerom Mrkaic dao 15 golova,mozda bi Andric i Djordjevic bili mnogo ubojitiji (jer pokazuju da mogu)... Uostalom svaki veliki klub bi promenio trenera posle poraza od desete ekipe u nizem rangu. Pa njima Backa daje po 4 gola. Zasto treba da nagadjam da li ce se igracima igrati mec ili nece,da li ce biti raspolozeni ili nece,da li su dobili platu ili nisu,da li svi mi dobijamo redoveno plate!? Na ovakvu Vojvodinu smo navikli,za ovakvu Vojvodinu nam trener i ne treba,treba nam neko ko ce nam bar doneti lep fudbal,uliti nadu da moze biti bolje. Menjaj ako treba svaki minut dok ne nadjemo nekog. Zovi Kolasinca :mrgreen:
Image
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 10. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 3:1

Post by Dragojlo »

Bogme, ovaj poraz kao da se nije ni desio jer smo sačuvali mesto na tabeli i rastojanje... Eto čak ni ovi ispred nas ne dobiše Metalca... :mrgreen:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 10. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 3:1

Post by Voja »

Dragojlo wrote:Bogme, ovaj poraz kao da se nije ni desio jer smo sačuvali mesto na tabeli i rastojanje... Eto čak ni ovi ispred nas ne dobiše Metalca... :mrgreen:
Mene zato jos vise boli taj poraz.... a i taj bod Partizana samo znaci da cemo izgubiti od Metalca,jer je Partizan i u Pazaru prosao bolje (neizvesnije) od nas
Image
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 10. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 3:1

Post by Dragojlo »

Al sve ovo je karakteristično za naš Klub.... Šampioni sveta u propuštenim prilikama i rehabilitacijama protivničkih igrača koji nisu u formi ili u prvom planu.... Pa ovaj što nam danas strpa tri komada je tamo stigao na pozajmicu iz CZ pre neki dan...
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 10. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota u 16h

Post by fare »

Deep Purple wrote:Kovačević je katastrofalan.
Ništa gori od drugih svi su katastrofa.
E a sada počinje stara dobra Voša sada će sav prljav veš da ispliva ovaj ne voli ovog ovaj ovog ovaj bojkotuje itd, kasne toliko i toliko plata prodajemo najbolje šta imamo pravimo novi tim i ajd jovo nanovo o da skoro da zaboravim kreću treneri ko na traci da se smenjuju kao "dan mrmota". :x
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 10. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 3:1

Post by Turija »

Da li moze bilo sta komentarisati, osim da se slozim sa Vojom da je vreme za odlazak, uz sve navedene argumente. Mozda neko drugi moze da pobedi Javor, Pazar, TSC, Cukaricki, zvezdu...

Trener otera igraca koji je trenutno prvi strelac lige, a pre i sada alfa i omega Spartaka.
Danas komentatori na Areni lamentuju sto nije u partizanu i pitaju se da li postoji mogucnost da ga crni vrate, cak i uz placanje penala Spartaku. Razbio je Cukaricki. Spartak je igrao dobro ove sezone i kad je gubio utakmice.

E sad, citam na netu o Vosi pred Pazar i jedan me link baci na neki raniji tekst o Vosi. Naravno, spustim se dole na komentare.
Jedan lik na Mondu kaze, jos onda, do decembra odlaze Gajic, Lalatovic, Lazetic.
Covek je omasio godinu, ali ne i sustinu.


Mondo komentar
Pedja
23.06.2019. / 18:02
Aha, do decembra odlazi Gajic, Lalatovic, Lazetic, nece play off videti...stara dobra prica.
Struka, kao i ovakav sastav i nacin igre su dali svoj maksimum. Dalje moze ocekivati samo pad igre i rezultata.
Bez znacajnih promena na terenu nastavlja se mucenje igraca i navijaca Vojvodine. Treba veliki reset i osvezenje tima.
Last edited by Turija on Sat Oct 03, 2020 9:48 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 10. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 3:1

Post by Deep Purple »

Lalatović je naveo pre manje od mesec dana kako je hteo nekoliko igrača ali da klub nema para da plaća obeštećenja od 200-300k ! Ako Lalatović ode mi možemo samo niže. Čovek radi maksimalan posao. Ovde je uprava mnogo veći problem od Lalatovića koji je i jedna od retkih svetlih tačaka. A neki bi posle dva poraza da ga smenjuju. Ali već je izjavio da je navikao na to da ga posle dva poraza navijači smenjuju. Za Lazetića još nisu našli zamenu... Na drugoj adresi je problem ne na trenerskoj !
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 10. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 3:1

Post by Deep Purple »

Mi smo tek 6ti klub u državi po finansijama ako ne i niže.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 10. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 3:1

Post by naseljekolumbija »

И мени је жао што је Николић отишао из Војводине. Али ајде Војо, Турија дајте предлог ко уместо Лалатовића, ко је тај стручњак овде у Србији који ће да направи ресет и освежи тим?!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 10. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 3:1

Post by Deep Purple »

naseljekolumbija wrote:И мени је жао што је Николић отишао из Војводине. Али ајде Војо, Турија дајте предлог ко уместо Лалатовића, ко је тај стручњак овде у Србији који ће да направи ресет и освежи тим?!
Nema tog trenera. I vrapcima na grani je jasno da on vodi ovaj tim preko 150% mogućnosti.
Lalatović je hteo Ivanovića klub nije imao 300k eura da plati... Mi nismo u stanju Ivanovića koji je na izlaznim vratima da dovedemo. Šta nam to ukazuje? A ovde forumaši žele da mi razigravamo tuđeg igrača uz svo poštovanje prema Turiji i Voji ali da je ostao Nikolić možda ni kup ne bi kod nas završio. Lalatović je izabrao da nastavi bez Nikolića i ta se odluka pokazala kao ispravna. Što bi mi razigravali crnom blizancu igrača? Osijek dovodi trenera za Milion eura koji posle 7 dana ispada iz kvalifikacija Lige Evrope i niko nista podrsku mu daju jer ce sledece sezone dobiti pare i da dovodi svoja pojačanja a već je dobeo 5 igrača i to za lepe cifre. A Lalatović sve besplatnk dinar nije uložio u obeštećenje i opet nekome ne valja.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 10. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 3:1

Post by Turija »

Prvi pik je inostrani trener iz zapadne Evrope, cak i iz druge lige.
Ali, za njega, kao i obicno, reci ce se da nemamo budzet.

Od domacih, sta recimo fali Gacinovicu? Napravio je igru i skockao tim Spartaka bez velikih ulaganja. Sin mu igrao u Vosi.
Ponasa se smireno i pristojno.

Samo nije lepo da Vosa sad cerupa Spartak. Nije fer i ne prilici to Vojvodini.

PS
Jedno jednostavno pitanje na konto da razigravamo tudjeg igraca:

Da li je Nikolic dao tih 7 golova i ne znam koliko asistencija za Spartak ili partizan?
Jako smo u stereotipima koje moderan fudbal ne trpi.

Drugo, da li je Osjek veci i ekonomski jaci grad od Novog Sada ili npr Rijeka?
Naravno da ce trener morati da dovede strance, ako Osijek hoce u LE. Bez toga je LE prazna prica. Vizija, misija - investicija.
Last edited by Turija on Sat Oct 03, 2020 10:25 pm, edited 3 times in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 10. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 3:1

Post by Voja »

naseljekolumbija wrote:И мени је жао што је Николић отишао из Војводине. Али ајде Војо, Турија дајте предлог ко уместо Лалатовића, ко је тај стручњак овде у Србији који ће да направи ресет и освежи тим?!
Vojvodina u ovakvoj ligi moze da gubi po neki mec od Zvezde,Partizana,Cukarickog,Spartaka (jer eto Vojvodjanski rivalitet),Radnickog i Rada (jer eto ne odgovaraju nam kroz istoriju),ali biti egal ili gubiti od Macve,Indjije,Radnika,Javora,PAZARA.... daj brate... bolje da se gasimo. I zasto bih ja dao predlog koga da dovode,ima valjda u klubu neko ko ima radnu obavezu,prima platu,razmislja o trenerima.... mene kao navijaca,simpatizera ne zanima koga ce dovesti vec kako ce se raditi i kako ce se to preneti na teren. Sa Lalatom lazemo sami sebe da smo dobri... Posle Indjije prosle sezone i Pazara danas,tacno bih i Simu Krunica lako podneo na klupi
Deep Purple wrote: Nema tog trenera. I vrapcima na grani je jasno da on vodi ovaj tim preko 150% mogućnosti.
Lalatović je hteo Ivanovića klub nije imao 300k eura da plati... Mi nismo u stanju Ivanovića koji je na izlaznim vratima da dovedemo. Šta nam to ukazuje? A ovde forumaši žele da mi razigravamo tuđeg igrača uz svo poštovanje prema Turiji i Voji ali da je ostao Nikolić možda ni kup ne bi kod nas završio. Lalatović je izabrao da nastavi bez Nikolića i ta se odluka pokazala kao ispravna. Što bi mi razigravali crnom blizancu igrača? Osijek dovodi trenera za Milion eura koji posle 7 dana ispada iz kvalifikacija Lige Evrope i niko nista podrsku mu daju jer ce sledece sezone dobiti pare i da dovodi svoja pojačanja a već je dobeo 5 igrača i to za lepe cifre. A Lalatović sve besplatnk dinar nije uložio u obeštećenje i opet nekome ne valja.
Ne znam kako da odgovorim na ovaj post prepun argumenata.Ivanovic 300 000? :shock: Da li taj igrac vredi toliko? Za 300 000 se moze naci bar 200 boljih igraca.Forumasi zele da se razigravaju tudji igraci!? Nije tacno,evo prvi ne zelim da razigravamo tudje,zelim samo nase Drincice,Ozegovice,Malbasice,Lalatovice,Djordjevice,Bojice.... Kazes da je bio Nikolic mozda ni kup ne bi uzeli!? Sad ja mogu isto da kazem da je bio Nikolic uzeli bi kup i bez trenera na klupi,da je bio Kolasinac uzeli bi kup bez produzetaka,penala... :wink: Osijek nece tom treneru dati da ih vodi 100 meceva sigurno. Nisam rekao da Lalat ne valja,vec mislim da je pokazao sta zna... ocigledno je da bolje ne ume. Postalo normalno u ovoj zemlji da kad izgubi Djokovic svi pitaju "mora da je povredjen" i kad izgubi Vosa "mora da sudija nije bio dobar i Lalat da je dobio crveni"


edit: strasno sam ljut,jer dobiti mec protiv lose ekipe koja je pobedila nekog od blizanaca znaci da i porazom od tog blizanca nisi u zaostatku.I mi to ne umemo da iskoristimo. Da smo dobili danasnji mec,i sledece kolo Rad kuci,stekli bi prednost nad Partizanom ili smanjili razliku za Zvezdom (sledece kolo derbi). Ovako secemo granu na kojoj sedimo :oops:
Image
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 10. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 3:1

Post by churguzijanac »

Dajte bre ljudi zivot su nam uterali u laz.Kakvi bre Krunici i Gacinovici.Nema tu pomoci, licno Klop da dodje.
Locked