10. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 3:1 (3:0)

User avatar
Turija
Posts: 10669
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 10. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 3:0 (45')

Post by Turija »

Ne moze sve zasnivati na motivaciji i sreci.To su kratkotrajni faktori.
Ja sam napisao da ce biti problema (posle ispadanja iz Evrope) vratiti se u domacu ligu.

Zato sam Voji i odgovorio, hajde da prvo vidim sta ce biti u Pazaru?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
N13
Posts: 2030
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 10. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 3:0 (45')

Post by N13 »

Kakva blamaza... sa ovakvom motivacijom ce nas i Rumenka rasturiti.
fare
Posts: 2792
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 10. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 3:0 (45')

Post by fare »

Zašto Čovića napolje? A Drinčić sve više ide na onu stvar sa prekidima.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2038
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 10. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 3:0 (45')

Post by churguzijanac »

Pa dobro, sta je tu novo.Nema sekiracije u ligi bez briga, a i zivimo zlatno doba.
User avatar
Turija
Posts: 10669
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 10. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 3:0 (45')

Post by Turija »

Mora se praviti nova ekipa i po cenu sredine tabele.
Nikakve svrhe nema da ovaj tim igra ovogodisnju sezonu, jer je previse limitiran.Nema tu nikakve perspektive i napretka.
Spor, bezidejan, bez driblinga, centarsuta, suta.Jako losa kontrola lopte i dodavanje.
Takticki davno procitan.
Ostaviti nekoliko igraca, a ostale sa visokim platama rasprodati. Dok jos moze.

I malo probati bez Drincica u ovakvoj ulozi.
Neka ostane u timu, ali ne moze sve da se vrti oko njega.Pergazilo ga vreme, uz svo postovanje, zalaganje i trud.

Piper nas danas spasava prave katastrofe.
Vraca stare dugove.

PS
Vratio sam prenose na arenu1. Ne mogu vise ovo da gledam.
Last edited by Turija on Sat Oct 03, 2020 5:33 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9680
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 10. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 3:0 (45')

Post by Voja »

nisam kuci ne gledam utakmicu,al sam medj svetom koji mi jebu kevu za ovaj rezultat.... Hvala vam,svima koji danas predstavljate Vojvodinu u Pazaru!!! SRAMOTA!!!
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4789
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 10. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 3:0 (45')

Post by gospodinFKV »

Sto je najtragicnije, s ovim rezultatom u Subotici mi ostajemo na 3. mestu, a igra ni za prvih 6. :frown:
User avatar
churguzijanac
Posts: 2038
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 10. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 3:0 (45')

Post by churguzijanac »

3-1
fare
Posts: 2792
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 10. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 3:0 (45')

Post by fare »

Danas niko ali niko nije ni za k***c odigrao toliko od mene....
exlimanac
Posts: 107
Joined: Wed Aug 21, 2013 1:31 pm
Location: DE-EU

Re: 10. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 3:0 (45')

Post by exlimanac »

Jednostavno covek ne zna sta bi rekao...da li su to ti isti igraci koji su igrali onako borbeno i motivisano u Lijezu ili su to neki potpuno drugi ljudi...ja stvarno ne znam kako je moguce imati toliko velike oscilacije u roku od svega 10 tak dana....Taman pomislimo da ce krenuti da jos vise dizu formu i gaze sve redom,taman se ponadamo da ce rutinski otresti sve ove buranija timove iz linlong cirkusa...kad ono,oni nas totalno demantuju i takvo go..o pojedu sa jednim ovakvim bednim izdanjem da meni nista drugo ne preostaje nego da prihvatim surovu istinu ( a nju je neko na forumu vec spominjao) a to je da u nasem timu igraju teski amateri i poluigraci....Svako od njih zna nesto pomalo,a vise nezna nego sto zna...nedovoljno i tanko cak i za ovaj nas LLcirkus...slazem se 100 posto sa konstatacijom da borbenost i motivacija nemogu biti trajna orjentacija i trenerska filozofija vec da mora malo da se zna i da se igraju lopte
User avatar
Deep Purple
Posts: 3840
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 10. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 3:1

Post by Deep Purple »

Jednostavno mora da nas uzme neko kao sto su Osijek ili Tsc... Ovako sa ovolikim ulaganjima je maksimum.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3835
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 10. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 3:1

Post by Red Marquis »

Ovo je naša realnost a ne Lijež. Te priče da je dobro odrađen prelazni rok, a tim nema nijednog igrača da ume s loptom...smešno.
Duga je sezona, evro meč ostavio traga, u sledećem meču se vraćamo u kolosek...Liga bez briga. Dosadno ko baletska predstava.
Io odio Belgrado
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: 10. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 3:1

Post by Beonic »

Do juče se pričalo kako imamo dobro popunjen tim, da nam fali samo špic, a već danas ništa ne valja.
Ne mislim tako, posle blizanaca imamo najbolju ekipu u Srbiji i ovo danas je poraz stručnog štaba.
Niko od igrača nije dao ni blizu svog maksimuma, nisam skoro video da nas je neko toliko pretrčao.
Nešto je definitivno moralo da utiče na pad igre svakog od igrača, ovo nije da su nas pobedili zbog kiksa pojedinca, mi smo bili loši na svakoj poziciji.
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 10. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 3:1

Post by ssnigd »

Danas se videla zelja kod Devetka, Andrica i Drincica. Ostali dosli na ekskurziju.
Ps. Prvo poluvreme gledao preko sajta RT Novi Pazar, a onda prebacio na Novosadsku TV. Gospode Boze kakav kvalitet slike. Kakav jad i beda.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
srkins
Posts: 1432
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: 10. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 3:1

Post by srkins »

Odbrana ocaj kad nema u njoj Bralica I Sanicanina . Kovacevic jos nije na nekom nivou i tu imamo veliki problem. Drugi veliki problem su nam bonus igraci gde sem Topica nemamo igraca koji nesto igra, mozda se meni cini ali i Devetak i Zukic ove godine izgledaju dosta losije nego prosle pogotovo Zukic koji bi trebao da organizuje napade a bukvalno za sada nista nije uradio. Treba malo rotirati te bonus igrace pa cak i po cenu nekog poraza jer kako igraju ova dvojica bolje da izadjemo sa 9 igraca
Locked