9. kolo: Inđija - VOJVODINA 0:2 (0:0)

User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 9. kolo: Inđija - VOJVODINA, ponedeljak u 16h

Post by Deep Purple »

Dragojlo wrote:
Deep Purple wrote:Šta se dešava sa Bralićem bio je u startnig 11 i sada ga nema ni na klupi, da li je povreda u pitanju?
Imamo 4 stranca u prvoj postavi... :deal:
Drinčić, Mrkaić i Saničanin u startnih 11 i na klupi Pantelić. Ali nije to razlog jer je bio u startnih 11 a sad nije ni u konkurenciji
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: 9. kolo: Inđija - VOJVODINA, ponedeljak u 16h

Post by Beonic »

Deep Purple wrote:
Dragojlo wrote:
Deep Purple wrote:Šta se dešava sa Bralićem bio je u startnig 11 i sada ga nema ni na klupi, da li je povreda u pitanju?
Imamo 4 stranca u prvoj postavi... :deal:
Drinčić, Mrkaić i Saničanin u startnih 11 i na klupi Pantelić. Ali nije to razlog jer je bio u startnih 11 a sad nije ni u konkurenciji
Bralić i Mrkaić su jedini igrači u našem prvom timu koji se tretiraju kao stranci. Svi ostali imaju naše državljanstvo.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 9. kolo: Inđija - VOJVODINA, ponedeljak u 16h

Post by slanobarac »

Ko kaže da Tralalatović ne voli strance? Ovi naši naučili i srpski.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Cane
Posts: 1021
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 9. kolo: Inđija - VOJVODINA, ponedeljak u 16h

Post by Cane »

Koliko razumem Arena je nekako proradila, ali stream nema niko?
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 9. kolo: Inđija - VOJVODINA, ponedeljak u 16h

Post by Deep Purple »

Cane wrote:Koliko razumem Arena je nekako proradila, ali stream nema niko?
http://live.harleyquinnwidget.live/free ... 37030.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 9. kolo: Inđija - VOJVODINA, ponedeljak u 16h

Post by Dragojlo »

To se ja malo zezam za strance, al vodimo 2-0 i baš nas briga... :dance2:Bojić, Čović
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 9. kolo: Inđija - VOJVODINA, ponedeljak u 16h

Post by Deep Purple »

98 meč i 58 pobeda Nenada Lalatovića na našoj klupi. Ovo je potvrda njegovog trenerskog kvaliteta !
Istocno stajanje
Posts: 540
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 9. kolo: Inđija - VOJVODINA, ponedeljak u 16h

Post by Istocno stajanje »

Deep Purple wrote:98 meč i 58 pobeda Nenada Lalatovića na našoj klupi. Ovo je potvrda njegovog trenerskog kvaliteta !
Svaka cast Areni sto je to objavila. Lalat je statisticki gledano najuspesniji trener Vose u istoriji! Nije mala stvar, koliko je samo trenera proslo kroz Vojvodinu, a imali su i bolje igrace i bolje uprave.
Jos jednom, cestitke Lalatovicu!!!
User avatar
N13
Posts: 2027
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 9. kolo: Inđija - VOJVODINA, ponedeljak u 16h

Post by N13 »

Cestitke Lalatovicu, mada mislim da je tu i do sve slabije lige, pa se sve lakse dolazi do velikog broja pobeda.

Nije isto igrati ligu sa Surdulicom, Indjijom i Javorom kao i igrati ligu u bivsoj SFRJ...

Sto se tice danasnjeg meca, rekao bih rutinski. Dobre izmene, pobeda bez puno trosenja.

Maksimovic dosta slabiji nego u prvom mandatu, dok je Kova dobro odigrao.
Vuklis opet sacuvao mrezu.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 9. kolo: Inđija - VOJVODINA, ponedeljak u 16h

Post by Turija »

Vojo, 3 od 15. Za sada po planu. :)

Bojic je jedan od vrlo retkih nasih igraca koji ima u glavi i nogama ,,potez unapred" , tj. zna sta bi sa loptom.
Probudio se posle mnogo zasluzenih kritika na angazovanost u pocetnim utakmicama u Vosi.
Nadajmo se da ce i Zukic proraditi uskoro.

Gemovicu Lalatovic treba usi da izvuce zbog nepostovanja saigraca i neodgovornosti. Nekoliko puta Djordjevic se lepo ubaci, pretci ceo teren sa bekovske pozicije do protivnickih 16, a Gemovic ga neispostuje, vec siluje loptu i izgubi je. Pa,onda jos, stane.
Krajnje je vreme da umesto Gemovica na teren udje Pantelic, jer je nedopustivo mnogo prodatih lopti Gemovica bez ucinka.

Takodje i Drincic ,,siluje" prekide sa kratkim centarsutevima.

Dobro je dok pobedjujemo i u slabijim izdanjima ekipe.

PS
Porediti pobede Lalatovica u ovoj ligi i bivsih trenera Vojvodine u jugoslovenskoj je apsurdno i neposteno prema legendarnim trenerima Vojvodine iz Kraljevine Jugoslavine i SFRJ.
Bane Sekulic, Stankovic, Toza... kada je Vojvodina plenila igrom, rezultatima, reprezentativcima, ponasanjem...
A statistika je: sta ti treba, to je slika.

OK, ima Lalatovi dobar rezultat, ne moze se osporiti. Daleko da nije dobar trener u Super ligi, ali nema igru. Takodje, ima i vetar u ledja izvan terena.

Kad pobedi zvezdu i osvoji prvenstvo, tek onda moze u kompletnu statistiku trenera Vojvodine.
Branko Stankovic - dva mandata dva trofeja : Sampion Jugoslaje i trofej u Evropi, a Tozi oteta titula Prvaka Jugoslavije. O igri i igracima, pod njihovim vodjstvom, da ne pricamo.

Zelim Lalatovicu jos puno pobeda sa Vosom, ali za ,,red velicine" je razlika u poredjenju i svrstavanju u drustvo velikih trenera Vose. Medjutim, zaista, postujem njegov trud i energiju.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Sasa1969
Posts: 621
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: 9. kolo: Inđija - VOJVODINA, ponedeljak u 16h

Post by Sasa1969 »

Svaka cast za pobedu i bravo za Lalata.
Pala neka kinta na kladionici,uzivo bila fina kvota :mafia:
Bojic ponovo pokazao da je igrac vredan postovanja...
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 9. kolo: Inđija - VOJVODINA, ponedeljak u 16h

Post by gospodinFKV »

Te brojke za sada samo znace da ga dve pobede dele od 60% pobednickog ucinka u Vojvodini. Na prvi pogled je to velika stvar, ali ce to zauvek ostati samo pristojna brojka, ako ekipa ne napravi iskorak u odnosu na sve one trenere sa losijim ucinkom na papiru, a istim ishodom. I Sosa Babic je uzeo Kup. Covek kojeg 90% foruma i tribine nije moglo da smisli, a ispao najzasluzniji za razvitak nekih klinaca.

Prema tome, dokle god se Lalatovic bude hvalio time kako je drugi, a ne stremio da bude prvi, on ce ostati samo jos jedan trener ''na rezimski pogon'', kako su ga neke novine okarakterisale pre nesto vremena.

Rekao je da ce protiv zvezde 110% sebe dati da ih dobije. Neka to bude pocetak. Ili ih pobedi kad njima bude trebalo, ili zauvek cuti. Ne mozes da se je*es, a da ti ne udje - i da budes poznat kao neko ko nema dlake na jeziku, i da cutis dok ti zvezda ne dozvoljava da budes prvi.

''Ovoga mi krsta...''
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 9. kolo: Inđija - VOJVODINA, ponedeljak u 16h

Post by Voja »

Turija wrote:Vojo, 3 od 15. Za sada po planu. :)
U ovoj recenici mi se ne svidja taj smajli,mislim da ne treba napad na ovih 15 bodova da shvatamo kao zajebanciju,vec kao najozbiljniji moguci zadatak. Danas smo pobedili,i ok,ali sud o ovom mecu treba doneti posle svih 5 meceva.Ako izgubimo i 2 boda bice veliki to podbacaj.
Inace mec u Indjiji mogao bi se podvesti i pod onaj bitno da smo uzeli tri boda,rutinski,idemo dalje... medjutim,mislim da ovaj mec otvara i mnoga pitanja. Da li je uvodnje Covica i Bojica bas u 46.minutu bilo planski,ili smo se uspanicili i ustanovili da tim iz prvog poluvremena do prekosutra ne bi dao gol.Da li je prvo poluvreme bilo samo slucajnost ili je drugo poluvreme bilo slucajnost. Dva poluvremena iz krajnosti u krajnost. Prvo,kao da sam gledao prenos neke sahrane,ni zivota ni fudbala... Drugo moze da se podvede pod "rutinski".Zaista je lepo bilo gledati i igrace na terenu i nasu klupu,e to je Vosa kakvu bih voleo gledati svako kolo protiv ovih nazovi slabijih ekipa.Dodjes na utakmicu,samouvereno,kao favorit,pokazes da znas po sta si dosao,izdominiras kroz opustenciju na klupi... kamo srece da je uvek tako.Ali kazem,prvo poluvreme salje opasno upozorenje. I jos posto sam u manjku s avremenom,negde sam danas procitao nesto u fazonu kako ovaj forum uvek ima igraca koji je za sve kriv.SSmatram d ato nije tacno,i da se ovde nijedan igrac ne kritikuje (ako ga kritikuje vecina forumasa) bez razloga. Imamo mi ovde clanove cija rec bi ponekad trebala i da se saslusa,ispostuje... A da nijednog igraca ne uzimamo na zub zbog ko zna cega najbolji primer je Bojic. Kritikovali smo ga bas,bas,ali on je strasno napredovao i ne vidim sada nijednu kritiku.Dakle,nismo mi nikakv namcori,nego jednostavno svi volimo Vosu i zelimo da pomognemo na neki nacin da se iz tima uvek izvuce najbolje. Pa ko bi bio ponosniji od nas da moze da izadje pred navijace bilo kog tima i ucuti ih samo sa dve reci: Zuka-Bazuka!!! Ali da bi se doslo do toga,svaka kritika treba da se shvati dobronamerno,da se shvati gde se gresi,da se pronadju novi motivi i da nam se uzvrati udarcem koji nas nece boleti,vec koji ce nas uciniti srecnijim,bas kao sto je to Bojke uradio.Pruzio je najbolji moguci primer kako treba sa nama forumasima. Na jake kritike odgovorio je mnogo jacim igrama i svi srecni,ponosni i zadovoljni. Sto se danasnjeg meca tice,posebne pohvale za Vuklisa i njegovo ucesce u igri tokom celog meca.Opasno se namece...
Takodje se slazem i sa misljenjem da to nije vise onaj Novica,ali nadajmo se da ce dici igru kroz meceve na stari nivo,ali ako ne uspe,ne smemo biti emotivci.
Inace,svidelo mi se i to sto napokon neko drugi danas izveo korner umesto Drincica,i odmah guzva pred protivnickim golom.Nadam se da ce se taj trend nastaviti,verujem da bi bili bar 30% ubojitiji iz prekida
Image
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 9. kolo: Inđija - VOJVODINA, ponedeljak u 16h

Post by naseljekolumbija »

Зашто вам је у игри 15 бодова а не 18? Имамо 6 утакмица до меча са цз крајем новембра. Ово је била прва од тих 6
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 9. kolo: Inđija - VOJVODINA, ponedeljak u 16h

Post by Voja »

naseljekolumbija wrote:Зашто вам је у игри 15 бодова а не 18? Имамо 6 утакмица до меча са цз крајем новембра. Ово је била прва од тих 6
Zato sto ako se ne varam ta sesta je gostovanje Metalcu,koji se za sada ipak pokazao kao tvrd i organizovan tim.Ako mi osvojimo ovih 15,protiv Milanovca bio bih zadovoljan i bodom. Eto to je razmisljanje
Image
Locked