8. kolo: VOJVODINA - Radnik 2:0 (0:0)

User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

8. kolo: VOJVODINA - Radnik 2:0 (0:0)

Post by Grof Žekula »

Између првог овосезонског пораза у Ивањици и првог евро-наступа, чека нас меч, на нашем "Карађорђу", против сурдуличког Радника.
Петак, 18 часова, Променада или Арена 1, уз вероватно мало Лалатовог "мешања карата" што се играча тиче. Па да се вратимо на побенички колесек.
Лалатовић за ДНЕВНИК wrote:- Не може стално да се побеђује, али морам да нагласим да ме радује игра коју смо приказали - рекао је тренер Ненад Лалатовић. - Видљива је наша жеља да играмо фудбал и да кроз нападачку оријентацију стварамо шансе, тежећи да постигнемо гол више од ривала. Моје опредељење није да се бранимо на 25 метара од нашег гола, већ увек хоћемо да нападнемо противника на његовој половини. У Ивањици нисмо имали ни спортске среће...

- Промашили смо три-четири прилике када је теже било не постићи гол, него затрести мрежу..Овако, када не искористите прилике које вам се укажу онда заслужујете и да изгубите. Окрећемо се следећој утакмици, а то ће бити сусрет с Радником на нашем стадиону - додао је Лалатовић.
ФКВ - Радник 2:0
1:0 - Бојић 56'
2:0 - Човић 67' (пенал)


Извештај са утакмице: https://www.superliga.rs/sezone/2020-21/match/2145" onclick="window.open(this.href);return false;
najo
Posts: 21
Joined: Fri Nov 23, 2012 6:38 pm

Re: 8. kolo: VOJVODINA - Radnik, petak u 18h (Arena 1)

Post by najo »

zasto ovi pacovi iz arene sada prenose utakmicu kada treba da idemo u Belgiju?zar nije pametnije da sto manje informacija ima protivnik pred sledecu utakmicu?glupost...il nije a?
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 8. kolo: VOJVODINA - Radnik, petak u 18h (Arena 1)

Post by gospodinFKV »

A nasa igra se kao nesto promenila od poslednjih 20 prenosa? :mrgreen:
Pun internet informacija, ne treba se zestiti oko prenosa sada.
User avatar
Turija
Posts: 10667
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 8. kolo: VOJVODINA - Radnik, petak u 18h (Arena 1)

Post by Turija »

Odlicno je sto prenose i za navijace i za igrace . Pozdravljam :!:
Tako i treba, samo neka nastave.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 8. kolo: VOJVODINA - Radnik, petak u 18h (Arena 1)

Post by N13 »

Simic se povredio na treningu, nece braniti najmanje 3 nedelje.
Kakvi smo baksuzi... ni protiv Standarda nece braniti.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 8. kolo: VOJVODINA - Radnik, petak u 18h (Arena 1)

Post by Deep Purple »

Simić je povređen neće braniti 3 nedelje. Znači nema ga ni za meč protiv Standarda. Eto šanse za Vukliša a možda čak i Toromana.
User avatar
Turija
Posts: 10667
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 8. kolo: VOJVODINA - Radnik, petak u 18h (Arena 1)

Post by Turija »

https://mondo.rs/Sport/Fudbal/a1374741/ ... 18.00.html" onclick="window.open(this.href);return false;

U pravu je Lalatovic da nismo smeli izgubiti u Ivanjici, kao i da ne treba gomilati igrace.

Medjutim, za Mrkaica mozda bi bilo tako, kad bi imao 2 brza bocna igraca? Mi to nemamo.
Imamo samo Vukadinovica. Treba tu jos Djuricin na drugoj strani, pa, mozda i Pantelic?Gemovic ima solidnu brzinu, ali ne dovoljnu i neodgovoran je igrac.
Jednog brzog i upotrebljivog bocnog dobijamo tek u drugom poluvremenu, kada udje Djordjevic.

Guse jedan drugog na sredini taj trio Mrkaic, Covic, Bojic. Ne mogu sva trojica u isto vreme. Svako od njih ima odredjeni individualni kvalitet i jaku neku stranu, ali smo spori na sredini terena, jos kad se doda i Drincic; previse je to.

Moramo ubrzati igru. Inace, mucimo se. Jos na to dodje slaba realizacija sansi i prekida, losi centarsutevi, sporija odbrana...Mnogo minusa za dobre rezultate u kontinuitetu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
novosadjanin
Posts: 1352
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: 8. kolo: VOJVODINA - Radnik, petak u 18h (Arena 1)

Post by novosadjanin »

Od ove utakmice ocekujem nesto sto dugo nisam video od Vojvodine. Ocekujem da od starta krenemo svom snagom, sa najjacim sastavom. Za pola sata da im damo dva komada, posle jos jedan i onda da odmorimo neke igrace i tako napravimo lepu uvertiru pred Belgiju. Da protivnik mnogo pre kraja shvati da nema sta da trazi ovde. Ne treba nam jos jedno mrcvarenje i mucenje sa prelamanjem utakmice u 78. minutu. Takodje, mislim da je vreme da Zukic proradi.

Vuklis, Andric, Bralic(Kovacevic), Sanicanin, Devetak*(u drugom Djordjevic), Stojkovic, Drincic, Zukic*, Vukadinovic, Bojic, Covic
Last edited by novosadjanin on Fri Sep 18, 2020 10:44 am, edited 2 times in total.
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
Koral
Posts: 418
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Re: 8. kolo: VOJVODINA - Radnik, petak u 18h (Arena 1)

Post by Koral »

Deep Purple wrote:Simić je povređen neće braniti 3 nedelje. Znači nema ga ni za meč protiv Standarda. Eto šanse za Vukliša a možda čak i Toromana.
Vukliš naravno, potrebno je iskustvo za ovakve utakmice.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 8. kolo: VOJVODINA - Radnik, petak u 18h (Arena 1)

Post by Deep Purple »

Damas moraju Maksimović i Kovačević da počnu da se odmori Saničanin jer je igrao za vreme dvonedeljne pauze za reprezentaciju. I da se odmori Drinčić.
User avatar
Turija
Posts: 10667
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 8. kolo: VOJVODINA - Radnik, petak u 18h (Arena 1)

Post by Turija »

Koral wrote:
Deep Purple wrote:Simić je povređen neće braniti 3 nedelje. Znači nema ga ni za meč protiv Standarda. Eto šanse za Vukliša a možda čak i Toromana.
Vukliš naravno, potrebno je iskustvo za ovakve utakmice.
I ja sam, ipak, za tu varijantu sa Vuklisom.
Ne znam da li on ima nekog evropskog iskustva i koliko je uigran sa nasom odbranom, ali kako je branio onaj mladi Rumun, sinoc u Senti, bojim se da i Toroman ne bude takav?

A danas, Lalatovic bi trebao da pocne utakmicu sa izmenjenim sastavom. Da odmori par kljucnih igraca za nas tim, tj , da oni budu na klupi, pa ako bas zatreba...
Dobra je prilika da se vidi u kakvoj su formi ,,rezervisti", pre svih Maksa i Kovacevic, pa i Djuricin, Pantelic, mozda i Bjekovic na desnom beku?
Zasto mora uvek biti ,,bonus,, igrac nas levi bek i Djordjevic na klupi? Moze to biti i desni bek. Imamo Bjekovica i bio je standardan u Kabelu.
Prilika je da, pred Standard, vidimo Djordjevica celu utakmicu.
PS
Sto mora uvek biti Zukic U21 i Pantelic je U21?
Daj vidimo sta bude bolje za igru Vojvodine u prvom poluvremenu. Evidentan nam je problem to prvo poluvreme.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
ernesto
Posts: 1208
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 8. kolo: VOJVODINA - Radnik, petak u 18h (Arena 1)

Post by ernesto »

Uz duzno postovanje prema Vuklisu , ali o kakvom mi kvalitetu i iskustvu pricamo, pogledajte samo gde je sve branio do sada ..... uzas !
User avatar
Turija
Posts: 10667
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 8. kolo: VOJVODINA - Radnik, petak u 18h (Arena 1)

Post by Turija »

Nemamo bas mnogo izbora - ili da verujemo iskustvu Vuklisa ili potencijalu Toromana?
Ni Vuklisa, ni Toromana nismo imali prilike da vidimo na golu Vojvodine.
Veceras cemo jednog od njih dvojice videti na delu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
ernesto
Posts: 1208
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 8. kolo: VOJVODINA - Radnik, petak u 18h (Arena 1)

Post by ernesto »

Ma nismo ni trebali Vuklisa da dovodimo!
Od samog pocetka nelogicni potez.
Koral
Posts: 418
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Re: 8. kolo: VOJVODINA - Radnik, petak u 18h (Arena 1)

Post by Koral »

ernesto wrote:Uz duzno postovanje prema Vuklisu , ali o kakvom mi kvalitetu i iskustvu pricamo, pogledajte samo gde je sve branio do sada ..... uzas !
Ne ulazeci u njegove kvalitete, kazem opet ima neko iskustvo i doveden je kao neka rezervna varijanta. Ipak, ima 32. godine i neko iskustvo iza sebe. Sada proverih, za Rudar iz Pljevalja je branio u tri sezone u kvalifikacijama za LE i to u utakmicama protiv dva jermenska tima, Austrije iz Beca i Slask Wroclaw. Branio je i u ligi BiH godinama. Sto kaze Turija nismo videli ni jednog na delu u Vojvodini, ali mi je Vuklis u prednosti makar zbog tog iskustva, koje mora da se ima za Standard.
Locked