7. kolo: Javor - VOJVODINA 2:1 (1:0)

lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: 7. kolo: Javor - VOJVODINA, nedelja 18h (Arena 4)

Post by lexa »

kulijana wrote:
exlimanac wrote:Najgore od svega nije to sto smo izgubili...nego sto po stohiljaditi put nemozemo da prevazidjemo nas luzerski i provincijski mentalitet.
Al ga davite vise sa ovim glupostima. Momci su napadali sve vreme, nisu pali ni posle drugog primljenog gola, nije islo i to je to. Proslu utakmicu smo iz mrtve situacije grobarima dali 2 komada na zelju i motivaciju. Mi da uzmemo LS, sledeci poraz bih opet citao ovakve komentare...
Prva stvar, mi nikad necemo osvojiti JSL jer nismo rezimski klub.

Drugo, treba im j mater (da izvinite na izrazu) svaki put kad ovako kiksaju, i nabiti im pritisak za svaku sledecu utakmicu
jer samo tako mozemo imati kakve-takve rezultate.

Pa pogledajte Spartak, sa drasticno slabijom ekipom oni igraju bas lep i atraktivan fudbal (ok, jesu kiksali sad)
Oni igraju i lepse i efikasniji su od nas
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 7. kolo: Javor - VOJVODINA, nedelja 18h (Arena 4)

Post by Krle »

Da sve ekipe gube, ne bi bio problem, kao ni da imaju loš dan-dva, osim jednog. Mašimo prazan gol, trošimo lopte kao da su kineske i onda sav trud i motiv odu u tri peršuna. Nadam se da smo ispucali lošu karmu za ovu polusezonu u ovoj utakmici. Ali ovako nonšalantno više ne smemo da odigramo, ako zaista jesmo to za šta se izdajemo.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: 7. kolo: Javor - VOJVODINA, nedelja 18h (Arena 4)

Post by lexa »

I ono sto mi ide na "ono dole", Lalat nalozi ekipu samo protiv Partizana.

Pa daj covece, trgni ih i protiv ovih malih ekipa.
Jebes to sto cemo dobiti Partizan pa ce nas onda jeb*** Javor, Indjija i slicni klubovi. :evil:
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 7. kolo: Javor - VOJVODINA, nedelja 18h (Arena 4)

Post by fare »

Da su se momci vukli ko gluve kučke po terenu pa da bacamo drvlje i kamenje ali nisu zato nisu to zaslužili izgarali su na terenu samo da je pao gol par minuta ranije dali bi još jedan ubeđen sam jednostavno nije nas išlo pa mi smo igrali viktorije sa nama njima ako se ne varam imali smo posed preko 70 % od mene imaju punu podršku momci glavu gore idemo dalje :D
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 7. kolo: Javor - VOJVODINA, nedelja 18h (Arena 4)

Post by Turija »

kulijana wrote:
exlimanac wrote:Najgore od svega nije to sto smo izgubili...nego sto po stohiljaditi put nemozemo da prevazidjemo nas luzerski i provincijski mentalitet.
Al ga davite vise sa ovim glupostima. Momci su napadali sve vreme, nisu pali ni posle drugog primljenog gola, nije islo i to je to. Proslu utakmicu smo iz mrtve situacije grobarima dali 2 komada na zelju i motivaciju. Mi da uzmemo LS, sledeci poraz bih opet citao ovakve komentare...
To jeste luzerski mentalitet i nedostatak kvaliteta, ako ekipu 2 propustena zicera izbace iz igre. Da nije, stvorili bi posle tih sansi jos tri i dali bar 2 gola.
Ali kako, to je pitanje? Cekas srecu, koju smo iskoristili ranije. Sreca se lako ne ponavlja.
Javor ima kondiciju, jer su nas markirali na svakom delu terena i tesko smo se oslobadjali njihovog presinga. E sad, sto smo stvorili te sanse, to je zato sto je Javor nesiguran u poslednjoj trecini svoje polovine terena.
Mi nikako da namestimo nogu na sut i centarsut, a to je vec pitanje individualnog kvaliteta.
Brzinu je jako tesko popraviti i vrlo malo se moze podici, dok kondiciju, vec moze, - jedino ne moze ako nisu odabrali igrace koji ni to ne mogu.
PS
Ljudi, mi smo srecno 3 puta dobili crne. U sva tri meca smo bili u podredjenoj ulozi, gledajuci celokupnu minutazu.
Mnogo su nas ponele te pobede i otisli u samozavaravanje o snazi ekipe.
Mnogo je centarsuteva lose izvedemo, a ono malo upotrebljivih nema ko da doceka.
I danas smo jedan centarsut uspeli da iskoristimo i namestimo sansu Bojicu iz koje je on dao gol. Medjutim, to je ucinio stoper Bralic kad je otisao na mesto c-fora ( na prethodnim mecevima stoper Sanicanin davao golove kad je otisao na mesto c-fora).. Mrkaic je igrao bas zbog toga, a njemu daje gol Javorov odbranbeni igrac. Da li njemu ili Covicu, nebitno je.
Mnogo, mnogo slabosti veceras. I poraz, naravno u trenutku kad mozemo da iskocimo na drugo mesto. Igraci ne mogu da nose pritisak pobede, ako im se sreca ne osmehne.
Last edited by Turija on Sun Sep 13, 2020 10:02 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 7. kolo: Javor - VOJVODINA, nedelja 18h (Arena 4)

Post by fare »

Da i da napomenem da nas ovo pravilo jebeni bonus igrači ubija svaka čast i Zukiću i Devetku ali njihove zamene su mnogo ispred njih.
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: 7. kolo: Javor - VOJVODINA, nedelja 18h (Arena 4)

Post by lexa »

Turija wrote: Javor ima kondiciju, jer su nas markirali na svakom delu terena i tesko smo se oslobadjali njihovog presinga. E sad, sto smo stvorili te sanse, to .
Ja bih ovo podvukao, i slazem se s tobom Turija.
Ako su igraci Javora spremniji i fizicki superiorniji naspram nas (a jesu) onda bih ja momentalno urucio otkaz nasem kond. treneru.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 7. kolo: Javor - VOJVODINA, nedelja 18h (Arena 4)

Post by churguzijanac »

Nemoz’ uvek da se dobije, osim ako si rezimski klub, onda vaze druga pravila.Bude dan kad nama nece, a jebiga protivnika bas oce.Tako je na kraju krajeva Spartak izbacio Spartu i to u dve utakmice.
Nismo mi bas krem dela krem evropskog fudabala, ali nije ova ekipa tako losa.Sto se tice poraza mozda je i dosao u pravom trenutku, malo da se spustimo na zemlju.
A protiv Standarda mi nemamo sta da izgubimo.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 7. kolo: Javor - VOJVODINA, nedelja 18h (Arena 4)

Post by Turija »

Sta su nama donele ove mini pripreme?

Ili su igrace ,,ubili" kondicionim treninzima, pa su umorni, trom, izgubili tehniku i svezinu ili su ,,ladovali" i odmarali se na svezem sumskom vazduhu?
To sto su hteli da pobede veceras, ne znaci, gotovo, nista. Igraci su se mucili sa loptom i protivnikom. E sad, jedino jos da nisu hteli da rade na svom poslu, a ocekuju platu? Pa, na sta bi to licilo?
Danasnji poraz ide na dusu struke, od kondicionog trenera, do Sefa strucnog staba. Ne smu se vaditi na izostanak srece ili ,,loseg dana".
Vrlo, vrlo los ambijent i raspolozenje su napravili ovim porazom pred utakmicu sa Standardom. I navijacki i igracki.
Boli ovaj poraz kao i onaj protiv Indjije, pa i Vozdovca onomad. Sve prospemo cim se malo uzdignemo i to protiv slabijih ekipa od nas.
A sta to znaci? Mislim da nema tu neke velike dileme.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1625
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: 7. kolo: Javor - VOJVODINA, nedelja 18h (Arena 4)

Post by ogi »

naseljekolumbija wrote:Стара добра Војводина, ово је све нормално
To je to.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: 7. kolo: Javor - VOJVODINA, nedelja 18h (Arena 4)

Post by lexa »

@Turija

Lepo si objasnio, atmosfera je losa iako to sa strane ne izgleda tako.
Igracima se duguju TRI plate, uprava u fazonu "bice" (citaj. mole Boga da nekog prodaju)

Ne zelim da imenujemo nikoga ali imam rodbinu u upravi kluba i sveze informacije.
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 7. kolo: Javor - VOJVODINA, nedelja 18h (Arena 4)

Post by Dragojlo »

UVEK kad pomislimo da je sve koliko - toliko u redu i kad se i najmanje opustimo i ponadamo, neko mora da se oglasi sa ovakvim informacijama..... :roll:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 7. kolo: Javor - VOJVODINA, nedelja 18h (Arena 4)

Post by Voja »

U Ivanjici (Ibrahim) TANKO!!! :mrgreen: ... danas ceo dan u nekoj frci,ali sam uspeo da pogledam utakmicu. Sta znam... Iako cesto volim da opletem :mrgreen: danasnjim porazom ipak nisam mnogo kivan na igrace i struku.Nije ovo ni blizu poraza iz Indjije.Tamo nas je jednostavno boleo :muskpolniorgan: za utakmicu,trcanje,rezultat.... Ova danasnja utakmica je dobro odigrana (posebno prvo poluvreme)... retko ko se u Ivanjici tako naigra fudbala i stvori toliko sansi. Izdominirali smo maksimalno i samo je bilo pitanje kad ce uci... i nazalost udje nama :greenbutt: ,i to je onda momenat kada se Javor dize kao ekipa,ali smo i dalje na neki nacin bili bolji.Ne moze se zameriti igracima da se nisu zalagali,da nisu trcali,da nisu delovali kao tim koji zna sta hoce.ali jednostavno splet okolnosti je bio takav da nas odveo u poraz. Ono sto je meni zanimljivo je da smo mozda po prvi put odigrali kompaktnije i bolje prvo poluvreme sa bonus igracima nego drugo.Cini mi se da nase izmene i nisu izmene "znanja" kako trener ume da se hvali,vec jednostavno ono sto bukvalno mora da se desi jer su nam bolji igraci na klupi,ali recimo da su danas bile izmene znanja,ne bih izvodio Devetka iz igre koji je odigrao jedan od boljh meceva,dosta trcao,prikljucivao se ofanzivcima,stvarao sanse... Na ukupan kolektivni ucinak iako smo porazeni nemam sta da prigovorim,ali pojedinacni ucinak kod nekih igraca postaje upitan.Kako vreme odmice bekovi nam sve cesce centriraju kao Vulicevic i Nastic i to je ono sto mi prvo bode oci i mnogo me iritira.Ili centarsut ide nebu pod oblake,a ako ubodu zonu izmedju peterca i penala onda su to balonjare poluamaterskog ranga. Za Zukica vise ne vredi ni trositi reci,jednostavno je postao nemocan,dok recimo Neskovic polako nadolazi u Indjiji. Iako sam zavoelo Bralica mislim da je najtanja karika u odbrandbenom lancu i da bi trebalo dati sansu drugom stoperu,da bar vidimo na sta bi to licilo.Takodje me iritira i Gemovicevo opusteno ponasanje u gotovo svakom mecu,kao da je izasao na malu fucu sa drustvom... Imam osecaj da njega apsolutno ne zanima koji je rezultat na mecu.Ostalima nemam sta posebno prigovoriti,odigrali su u skladu sa svojim mogucnostima s tim da bih pohvalio dva igraca,Bojica koji je po meni odigrao najzreliju utakmicu u nasem dresu,nekako je bio dominantan na svakom delu terena i steta sto mu se nije vratilo bar jos jednim golom i Covica cijom sam igrom po prvi put zadovoljan od kako ga gledam u nasem dresu.Znam da je ljubimac,ali danas sam po prvi put video ideju u njegovoj igri.... mada,mozda je i do mene,mozda se jednostavno ne razumem u fudbal.Inace Javor je jedna od retkih ekipa u nasem prvenstvu koju respektujem i ako neko mora da nas pobedi,neka su to bili oni. Bondzulic bio dobar kao golman,sada dobar sagovornik na konferencijama i sasvim solidan vodja tima pored aut linije... ko zna,mozda ga i nama vreme donese,iskreno,voleo bih.Svidja mi se njegov temperament i zelja za nadigravanjem,pobedom....

p.s.inace pre meca sam iskucao malo duzi post u kome sam pisao kako po mojoj nekoj licnoj teoriji velikih brojeva nemamo sta da trazimo u Ivanjici,kako svaka ekipa posle prekida u prvenstvu menja bioritam,kako imam dugu seriju dobrih rezultata,jednostavno vreme je za los,kako sve nase ekipe gube bodove pred evro meceve,a hteli mi to priznati ili ne Standard je vec u glavama i bilo je tu jos nekoliko razloga i onda sam shvatio da je post suvise pesimizma na jednom mestu i izbrisem ga :mrgreen: tako da na neki nacin sam "bio spreman" na ovaj poraz i nisam se previse potresao,cak su me igraci iznenadili dobrom igrom,pa mi poraz jos lakse pada
Image
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: 7. kolo: Javor - VOJVODINA, nedelja 18h (Arena 4)

Post by lexa »

Dragojlo wrote:UVEK kad pomislimo da je sve koliko - toliko u redu i kad se i najmanje opustimo i ponadamo, neko mora da se oglasi sa ovakvim informacijama..... :roll:
I sta je problem? Da, imam rodbinu u samom vrhu FKV i ne vidim problem u tome.
Ja ovde nisam da bih "spijunirao" niti odavao bilo koga. Ovde smo svi jednaki (kao navijaci Vojvodine) i nema veze
ko je ciji tata, stric ili brat.
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: 7. kolo: Javor - VOJVODINA, nedelja 18h (Arena 4)

Post by lexa »

@Dragojlo...a i ostali

Ne smemo da guramo glavu u pesak, problema imamo, itekako imamo.

Plate kasne, igraci nisu bas naj, naj to podneli (a ko bi podneo).
I ne zelim da budem advokat Lalatu ali on sve to drzi pod kontrolom (bice momci, samo poginite na terenu) a videcemo
koliko ce uprava to da ispostuje. Ceka se druga rata za Ranka i mole Boga da jos nekog prodaju (najblizi Sanicanin)

Dosta od mene.
Locked