7. kolo: Javor - VOJVODINA 2:1 (1:0)

lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: 7. kolo: Javor - VOJVODINA, nedelja 18h (Arena 4)

Post by lexa »

Radoye wrote:
Istocno stajanje wrote:Izgleda da onaj poraz u prijateljskoj nije bio slucajan.
A do utakmice sa Standardom imamo 10 dana...
Malo smo se uspalili nakon pobede nad partizanom a ustvari nismo mi toliko dobri koliko su oni losi.

U ofanzivi smo kriminalno losi, bezidejni, jalovi. U defanzivi smo bolji ali nazalost spori su nam igraci pa se gubimo u kontrama protivnika. Sve u svemu puno posla ce tu biti dok se od ovog napravi tim koji lici na nesto.
Lukovic nam se prosetao kod 2:0

Zavaravamo se, nismo mi toliko dobri ni napred nu nazad.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 7. kolo: Javor - VOJVODINA, nedelja 18h (Arena 4)

Post by Turija »

Bondzulic je penicilin za Lalatovica. Tako je bilo i u NS 0:1 ne tako davno. Potpuno smo bezopasni. Jos smo dobro i prosli. Moglo je biti i 3:0, da Simic nije odbranio sut Lukovica.
Javor je i kondiciono spremniji.
Centarsutevi su nam uzasno neprecizni. Nikad na svog igraca.
Spori smo do bola i sa loptom i bez nje.
PS
Protiv Standarda mozemo doziveti pravu katastrofu. Ne znam imamo li nacina da to sprecimo?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 7. kolo: Javor - VOJVODINA, nedelja 18h (Arena 4)

Post by Radoye »

lexa wrote:Zavaravamo se, nismo mi toliko dobri ni napred nu nazad.
Nisam rekao da smo dobri pozadi, nego da nam je to bolji deo tima. Ranjivi smo protiv brzih napada, Standard ce nam ogromne probleme praviti. Jedino da nas Bog pogleda pa nam vrati za sve ove promasaje u prvenstvu pa ih napunimo...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 7. kolo: Javor - VOJVODINA, nedelja 18h (Arena 4)

Post by fare »

Kako ono kažu ko će kome ako ne svoj svome (Lazović povatao nemoguće a Luković nam dao gol) Dva kiksa Saničanina 2 gola nažalost izgleda da je liga nacija učinila svoje. A mi šta smo promašili to je za rubriku verovali ili ne.
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: 7. kolo: Javor - VOJVODINA, nedelja 18h (Arena 4)

Post by lexa »

Turija wrote: Javor je i kondiciono spremniji.
Bravo Turija.
Ovo je ono sto sam i ja primetio. Momci su max spremni. Oni nemaju kvalitet kao mi ali su to trkacki potpuno nadoknadili.

I oni kao klub znaju sta rade, imaju isti sistem vec godinama.
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 7. kolo: Javor - VOJVODINA, nedelja 18h (Arena 4)

Post by fare »

Turija wrote:Bondzulic je penicilin za Lalatovica. Tako je bilo i u NS 0:1 ne tako davno. Potpuno smo bezopasni. Jos smo dobro i prosli. Moglo je biti i 3:0, da Simic nije odbranio sut Lukovica.
Javor je i kondiciono spremniji.
Centarsutevi su nam uzasno neprecizni. Nikad na svog igraca.
Spori smo do bola i sa loptom i bez nje.
PS
Protiv Standarda mozemo doziveti pravu katastrofu. Ne znam imamo li nacina da to sprecimo?
Ne bih se baš u potpunosti složio kada jedna ekipa promaši toliko sto postotnih šansi nema šta da traži a da smo mi poveli dali bi im 5 komada. A što se tiče kondicije tu ste potpuno u pravu.
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: 7. kolo: Javor - VOJVODINA, nedelja 18h (Arena 4)

Post by lexa »

Radoye wrote:
lexa wrote:Zavaravamo se, nismo mi toliko dobri ni napred nu nazad.
Nisam rekao da smo dobri pozadi, nego da nam je to bolji deo tima. Ranjivi smo protiv brzih napada, Standard ce nam ogromne probleme praviti. Jedino da nas Bog pogleda pa nam vrati za sve ove promasaje u prvenstvu pa ih napunimo...
Ma Radoye brate, ja cu biti srecan ako ne dozivimo katastrofu.
Gore nemamo sanse (jedino da nekim cudom doguramo do penala)

Jednostavno nismo taj nivo, pa nas mali Javor razmontira.
User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 7. kolo: Javor - VOJVODINA, nedelja 18h (Arena 4)

Post by N13 »

Ljudi, nema potrebe da idemo sad u krajnost.
Ovo po meni lici vise na los dan, nego da nemamo kvalitet.
Stvorili smo ogroman broj sansi... pa i kada smo davali po 3-4 gola na utakmici, nismo ovoliko sansi stvarali. Kad nece lopta u gol, nece, jebiga.
A i ne mozemo reci da nam je napad bas toliko los (nije ni dobar, ali za ovu ligu je dosta iznad proseka)... pogledajte prethodnih 6 kola i broj postignutih golova.

Sto se odbrane tice, ne bih rekao ni da je Sanicanin vise kiksirao od Bralica. Kod prvog gola, Sanicanina su ostavili samog sa 2 igraca (mislim da je Covicu jedan pobegao), jednostavno nije mogao obojicu pokriti. Kod drugog gola jeste Lukovic pobegao Sanicaninu, i to ide njemu na dusu, ali pre toga katastrofalan tajming u skoku Bralica, pa je onaj crnac bez problema prosledio loptu Lukovicu. Takodje i u jednoj situaciji u prvom poluvremenu kada je Javor imao odlicnu sansu, Bralica nigde u kadru, a Sanicanin sam sa dvojicom... srecom Andric je stigao da se vrati i izbije loptu.
Lukovicevo radovanje posle gola je cist bezobrazluk.

Takodje malo nejasna izmena sa vadjenjem Sanicanina. Ako nije neka povreda u pitanju, onda verujem da je njegov transfer vec dogovoren.

Idemo dalje, Surdulica za popravni!
Last edited by N13 on Sun Sep 13, 2020 8:12 pm, edited 1 time in total.
User avatar
NS DUNAV
Posts: 69
Joined: Sat Mar 24, 2012 4:19 am
Location: Тамо вамо по Србији

Re: 7. kolo: Javor - VOJVODINA, nedelja 18h (Arena 4)

Post by NS DUNAV »

То што сам видео,могао сам и да не гледам.Криво ми је и разочарали сте ме јер ово ми је последња утакмица коју гледам из Канаде.Могли сте лепши опроштај да ми приредите.Видимо се од недеље на домаћим теренима,наравно кад прође КОВИД.

Један клуб на свету волЕм јааааа.......

Последњи пут ,
Поздрав из Канаде!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 7. kolo: Javor - VOJVODINA, nedelja 18h (Arena 4)

Post by Deep Purple »

I Standard je izgubio od ekipe koja je ušla iz druge lige jednostavno sve ekipe gube to je fudbal. Danas je Javor želeo više i naneo nam prvi poraz. Prvi gol Javora nas je totalno izbacio iz takta a promašaj Vukadinovića dokrajčio. Ali šta sad ovaj meč je nalik onom iz Inđije prošle sezone i treba izvući pouke iz ovog. Čukarički i Spartak su kiksnuli i umesto da pobedimo i budemo drugi prosuli smo mleko. Ali momcima podrška porazi su sastavni deo fudbala.
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: 7. kolo: Javor - VOJVODINA, nedelja 18h (Arena 4)

Post by lexa »

Deep Purple wrote:I Standard je izgubio od ekipe koja je ušla iz druge lige jednostavno sve ekipe gube to je fudbal. Danas je Javor želeo više i naneo nam prvi poraz. Prvi gol Javora nas je totalno izbacio iz takta a promašaj Vukadinovića dokrajčio. Ali šta sad ovaj meč je nalik onom iz Inđije prošle sezone i treba izvući pouke iz ovog. Čukarički i Spartak su kiksnuli i umesto da pobedimo i budemo drugi prosuli smo mleko. Ali momcima podrška porazi su sastavni deo fudbala.
Muka mi je sto gubimo od takvih ekipa.
Cast njima ali...Javor, Indjija...to nam se ne sme desavati.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 7. kolo: Javor - VOJVODINA, nedelja 18h (Arena 4)

Post by Red Marquis »

Nikad mi nismo imali kontinuitet dobrih rezultata. Očekivano.
Io odio Belgrado
exlimanac
Posts: 107
Joined: Wed Aug 21, 2013 1:31 pm
Location: DE-EU

Re: 7. kolo: Javor - VOJVODINA, nedelja 18h (Arena 4)

Post by exlimanac »

Najgore od svega nije to sto smo izgubili...nego sto po stohiljaditi put nemozemo da prevazidjemo nas luzerski i provincijski mentalitet.
Nismo u stanju da rutinski odvalimo ekipu od koje smo realno mnogo bolji i kvalitetniji...Jedna ekipa koja je puna smopouzdanja i rutine protiv ovakvog Javora bi u 30 minutu vodila 3-0 i rutinski privela mec kraju ne potrosivsi se ni 60 posto....E to cini razliku izmedju luzera i pravih ekipa a mi smo nazalost ovo prvo.Nek nam je bog u pomoci u Belgiji...gledajuci njihovu igru sinoc i nasu danas...to su dve jako udaljene galaksije.
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 7. kolo: Javor - VOJVODINA, nedelja 18h (Arena 4)

Post by ssnigd »

Nije Javor kondiciono spremniji, nego mi imamo spore igrace. Sve ekipe u jsl su ocajne sto se tice fizicke spreme, ako to ne popravimo do Belgije, popicemo tri komada za 20min
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
kulijana
Posts: 45
Joined: Sun Dec 04, 2016 10:50 pm

Re: 7. kolo: Javor - VOJVODINA, nedelja 18h (Arena 4)

Post by kulijana »

exlimanac wrote:Najgore od svega nije to sto smo izgubili...nego sto po stohiljaditi put nemozemo da prevazidjemo nas luzerski i provincijski mentalitet.
Al ga davite vise sa ovim glupostima. Momci su napadali sve vreme, nisu pali ni posle drugog primljenog gola, nije islo i to je to. Proslu utakmicu smo iz mrtve situacije grobarima dali 2 komada na zelju i motivaciju. Mi da uzmemo LS, sledeci poraz bih opet citao ovakve komentare...
Locked