6. kolo: VOJVODINA - partizan 3:2 (0:1)

Locked
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

6. kolo: VOJVODINA - partizan 3:2 (0:1)

Post by Grof Žekula »

Два нерешена исхода на старту првенства, "заменисмо" брзо са три везана тријумфа. Ако на то додамо и последња два успешна издања из минуле сезоне, а оба против нашег недељног такмаца, мало ко би се усудио рећи да нисмо у доброј серији.

Правила се изменише што се тиче оних који морају на терен, али оба састава су мало измена претрпела у односу на претходна, јунска, одмеравања снага. Не сумњам да можемо остати непоражени (па и више од тога), као и да ће прштати на терену у недељу предвече, јер је противников скалп, на обе стране, постао јако цењен. Уследиће репрезентативна пауза, па би на исту ваљало отићи с осмехом на лицу и поменутим (црно-белим) скалпом у рукама!!!

Недеља, 18:45, пренос на Аренаспорт каналу 1. Гледалаца неће бити (на самом "Карађорђу").
Ђорђевић за ДНЕВНИК wrote: У следећем колу у госте вам стиже Партизан, па ћемо на “Карађорђу” гледати велики дерби, репризу финала Купа из Ниша?

- У фудбалу не постоје старе заслуге, мораш да се доказујеш из утакмице у утакмицу. Показали смо на крају прошле сезоне да можемо да се равноправно носимо са црно-белима, јер смо их два пута савладали. Немам никакву сумњу у то да ће сада они пробати да учине све како би нам се реванширали и очекујем добру и неизвесну утакмицу. Сачували смо у највећој мери тим из прошлог првенста и, између осталог, то ће бити један од адута с којим ћемо ући у дерби - поручио је леви спољни Стефан Ђорђевић.

ФКВ - партизан 3:2 (0:1)
0:1 - Садик 40'
1:1 - Вукадиновић 51'
1:2 - Шћекић 69'
2:2 - Младеновић 89'
3:2 - Стојковић 90'

Извештај са утакмице - https://www.superliga.rs/sezone/2020-21/match/2112" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
LIMAN
Posts: 196
Joined: Tue Aug 30, 2016 3:42 pm

Re: 6. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 18:45 (Arena 1)

Post by LIMAN »

Boje nas se, dugo nije bilo takvo stanje. Bice mozda izmoreni od kvalifikacione utakmice, mi odmorni, u dobroj formi, treba to iskoristiti, sto ne bismo mogli da vezemo tri trijumfa protiv smradova.
Svi na Promenadu, jebiga :D
Само храбро до нове победе, але...
User avatar
novosadjanin
Posts: 1352
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: 6. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 18:45 (Arena 1)

Post by novosadjanin »

Blagi smo favoriti, ali ne ocekujem laku utakmicu. Bice tesko, nesto kao protiv Lucana. Bilo bi lepo upisati trecu vezanu pobedu protiv jednog od dva drzavna mezimca. Oni ce biti umorniji zbog evropske utakmice, imamo boljeg trenera, oni neiskusnijeg golmana, igra se na nasem terenu, pred nasim navijacima na promenadi... Jedino me brine sudjenje...
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 6. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 18:45 (Arena 1)

Post by Turija »

Pred derbi i Evropu intervju naseg Sremca iz Dobanovaca:
https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/ara ... 26-08-2020" onclick="window.open(this.href);return false;

Citamo da Stojkovic zeli na poziciju desnog beka, ali mislim da se fantasticno snasao na zadnjem veznom.
Cak i kad se vrati Maksa na tu poziciju, mislim da bi Stojkovic trebao ostati u vezi kao lazna 10ka, posto svakako necemo kupiti pleja.
Ima dobru tehniku, kondiciju, pregled igre, okretan je, a ume i da sutne.
Steta je da bude bek.
Andric sasvim lepo igra tog desnog beka i cini mi se jaci je u defanzivi od Arandjela, dok je Stojkovic bolji u ofanzivi.
Za Vosu je najbolje da igraju obojica, a Stojkovic da napravi reset i usmeri se na poziciju veznog, bar dok je u Vosi.
Sta vise, smatram da je profitabilnije i za njega.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 6. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 18:45 (Arena 1)

Post by Deep Purple »

https://youtu.be/557WBOrrrrk Prelepa najava derbi meča od strane našeg kluba. Do nova 3 boda !
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3829
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 6. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 18:45 (Arena 1)

Post by Red Marquis »

Svaka čast za ovaj video!
Io odio Belgrado
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 6. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 18:45 (Arena 1)

Post by Turija »

Lepo se podsetiti tih golova, utakmica, igraca, punih tribina i navijanja za Vosu.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
NS DUNAV
Posts: 69
Joined: Sat Mar 24, 2012 4:19 am
Location: Тамо вамо по Србији

Re: 6. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 18:45 (Arena 1)

Post by NS DUNAV »

Deep Purple wrote:https://youtu.be/557WBOrrrrk Prelepa najava derbi meča od strane našeg kluba. Do nova 3 boda !
Eee,oво је већ нешто,требало би чешће.Хвала за овај видео ,уз јутарњу кафу и ракију улепша ми дан :lala:
Један клуб на свету волЕм јааааа...
Поздрав из Канаде !
Istocno stajanje
Posts: 540
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 6. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 18:45 (Arena 1)

Post by Istocno stajanje »

Ocekujem da ce Lalat dobro motivisati ekipu. Oni ce biti umorni od Evrope, ali videcemo ko ce se bolje snaci po vrucini. Bes smo im nabili nakon kupa, to se moze videti po svim sajtovima gde se objavi neka vest o Vosi, Grobari samo troluju.
Ovom utakmicom se zavrsava serija tezih utakmica i sve do 15. kola imamo laksi raspored, tako da to moramo da iskoristimo, bez obzira sto igramo na 3 fronta.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 6. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 18:45 (Arena 1)

Post by Voja »

Citajuci prethodne komentare ostase mi u secanju "imaju neiskusnijeg golmana" i "bice umorni od Evrope".
Misilm da nijedno od ovog nece bas biti tacno,tj.da ce vratiti Stojketa protiv nas. A sto se meca u Evropi tice,mislim da ce im doneti vise koristi nego stete. Ako neka ekipa nije u stanju da igra tri meca nedeljno,onda ne treba ni da se bavi profesionalnim fudbalom.I samo se kod nas jos uvek kuka na gust raspored.Faktor umora jednostavno ne priznam!!!
Partizan je defnitivno psiholoski poljuljan,izgubili su veru u sopstvene mogucnosti i jos uvek se traze.A mislim da ih ni poraz u kupu nije toliko poljuljao koliko poraz u Novom Pazaru.Od te utakmice funkcionisu na MUTE modu,i imaju strah od svake sledece utakmice,zato se akcenat stavlja na ovaj evropski mec,a o Vosi se i ne prica. Mislim da ce lako resiti Evropu,sto ce ih psihicki podici,Stojketa ce malo da uigra sa ostatkom tima,i sve ce im to ici u prilog i dati malo sigurnosti i morala pred polazak u NS. I iz tog razloga bi bilo lepo da izgube evro mec,jer bi onda pocetni odnos snaga bio 80-20% u nasu korist,ali zbog naseg novog clana foruma,jel bese crvenobeli navijacu da Partizan prodje u Evropi :mrgreen: ,pa da u Novom Sadu gledamo jednu pravu musku utakmicu i naravno da pobedi u ovom trenutku bolji :greenbutt:

E sad,ovaj mec ce definitivno meni najteze pasti,jer mi je u fantaziu Sadik starter,kapiten i natreniran za sve novce :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 6. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 18:45 (Arena 1)

Post by Turija »

I po meni je kljucna stvar, u ovom mecu, ko ce i kako cuvati Sadika i Natha?
Sadik ni sam ne zna gde ce i hoce li se saplesti, ali kad krene, ne moze ga stici.
Natho je glavni ideolog partizanove igre.
Ko bi rekao da ce nas ovako puno kostati pravilo U21?
Sve ocekujem da se nasi bonus igraci probude i zainate. Medjutim, nesto to bledo ide do sada.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 6. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 18:45 (Arena 1)

Post by Voja »

Turija wrote:I po meni je kljucna stvar, u ovom mecu, ko ce i kako cuvati Sadika i Natha?
Ne znam,u utakmicama protiv nas Sadik se i nije nesto posebno proslavio,mi uvek stradamo od sporednih likova,kojekakvih Parkera ili sad se setih golcine onog Todorovica za Partizan kad probusio Kocaru sa 20metara udarcem za TV spice,ono kad smo ih dobili 4:3 u NSu. Tako da bih rekao da se pre moramo paziti kojekakvih Urosevica,Vitasa..... Ali nikad opustenije nisam docekivao utakmcu sa njma :mrgreen:
Image
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 6. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 18:45 (Arena 1)

Post by slanobarac »

Meč će suditi Srđan Jovanović, naš najbolji sudija. Znači sve je u našim rukama. Ono što su sinoć igrali je smešno i nedovoljno za nas ako mi budemo pravi.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
1892
Posts: 1052
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 6. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 18:45 (Arena 1)

Post by 1892 »

Eto lepe prilike da uručimo otkaz Savi. Deluje da se muče od starta sezone. Loše igraju i imaju očajnu atmosferu.
Come on you Reds!
Istocno stajanje
Posts: 540
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 6. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 18:45 (Arena 1)

Post by Istocno stajanje »

Drago mi je sto se igra pred praznim tribinama da ne moram da slusam onaj sljam sa juga koji 90% svojih pesama bazira na pljuvanju naseg kluba, trenera i navijaca. Opustencija.
Locked