6. kolo: VOJVODINA - partizan 3:2 (0:1)

User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 6. kolo: VOJVODINA - partizan 3:2 (0:1)

Post by Voja »

Za one koji nisu gledali prenos,a slusaju BUKU ostecenih i pokradenih iz prestonice...

Evo kako to izgleda kad golman PRVI STIZE DO LOPTE i startuje na nju,a ni slucajno djonom u kolena protivnika

Image

Image

Image

Evo i slike pod radnim nazivom Banjak u Zvezdi (jer se samo protiv njih ovo ne svira)

Image

Image

Kazu Sanicanin nagazio Sadika
Image
Postavlja se pitanje da li je na ovoj slici stala noga na nogu!?
Da li igrac kad je nagazen povlaci nogu nazad u spagu ili
Image
Image
nastavlja pun trk....

kazu bio tu kontakt rukama za faul,karton,zuti,crveni....
pitam je l ovo taj KONTAKT
Image
kazu jeste,mozda nije jak,al je s ledja :o

E pa za mene je ovo kontakt s ledja
Image

Dovdjenja,prijatno :whistler:
Image
User avatar
N13
Posts: 2028
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 6. kolo: VOJVODINA - partizan 3:2 (0:1)

Post by N13 »

Vojo, to su sve krupne stvari i kardinalne greske.

Mene jednake nerviraju i one 'sitnije' greske o kojima niko ne prica... a na takvim greskama nas kradu vec sezonama unazad. I takve greske najvise uticu na nervozu igraca.
Tipican primer sinoc je jedan ofsajd pred kraj utakmice. Jedan nas igrac jeste bio u ofsajdu, i kada je to video, nije ni krenuo na loptu koja je isla napred, vec se udaljio od nje, a igrac koji je poslao nastavio trk i stigao do nje stvorivsi sebi prostor i sjajnu sansu za gol. Sudija naravno podize zastavicu, cela nasa klupa skace i neko sa klupe dobija karton.
Veliki klubovi (pre svega Barsa i Juventus) na treninzima vezba takve akcije, gde je jedan igrac namerno u ofsajdu, pa odbrana pusta te lopte, a onda iz pozadina utrcava drugi igrac koji nije u ofsajdu.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 6. kolo: VOJVODINA - partizan 3:2 (0:1)

Post by Turija »

Oni mogu da se zale samo sto Boaci nije iskljucen, zbog onog ubitacnog starta djonom na golmana Filipovica? Taj start je za zatvor, malo je crveni karton, kao i za obracun Sume sa Drincicem.
Daj Boze, da Filipovic nema unutrasnje povrede organa i slomljenih rebara.
PS
Inace, TSC je u ozbiljnoj krizi, sto sam i ocekivao, pred ovu sezonu. Los prelazni rok i pad motivacije. Umislili da su veliki igraci i bez mnogo trcanja. A kod njih odskacu samo Filipovic, Tomanovic i Lukic - i na momente Siladji. Barem, po mom vidjenju.
Puce, sinoc, prva ,,petarda".
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Cane
Posts: 1021
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 6. kolo: VOJVODINA - partizan 3:2 (0:1)

Post by Cane »

Vojo, bravo na angažovanju, ovako treba uvek, samo činjenicama na njihovu buku i galamu. Navikli su da vataju na te šibicarske fazone i užasno su nervozni ako ne prođu svaki put.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3837
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 6. kolo: VOJVODINA - partizan 3:2 (0:1)

Post by Deep Purple »

grobari u epizodi o KAKO JE LEPO BITI GLUP !
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 6. kolo: VOJVODINA - partizan 3:2 (0:1)

Post by Krle »

Samo bih da konstatujem da smo, makar s crnim blizancem, konačno došli do nivoa da ih pobeđujemo i pored ukradena dva penala i jednog crvenog kartona (go**o od sadika).
Još samo na crvenom da primenimo isto...
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 6. kolo: VOJVODINA - partizan 3:2 (0:1)

Post by ssnigd »

Gospodski smo ih, da ne lajem sada sta...
Na najsladji moguci nacin. Energija koju su igraci imali, slavlje posle golova. Pogledajte Drincica i njegove reakcije, zaista svaka cast momku.
To je to sto smo oduvek trazili od igraca, ta napala, ta zelja za pobedom. Ima i do Lalata nesto.
A sada na crvenog blizanca!!!

Ps. Bravo Vojo.
Pss. Sanicanin je izbio loptu, cisto i bez kontakta, kontakt sa Sadikom je dosao tek posle po inerciji. Nema veze sa faulom
Last edited by ssnigd on Mon Aug 31, 2020 12:12 pm, edited 1 time in total.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Istocno stajanje
Posts: 540
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 6. kolo: VOJVODINA - partizan 3:2 (0:1)

Post by Istocno stajanje »

Ono sto me najvise fascinira je karakter nase ekipe, ne predaju se! Kao i u finalu kupa, kada smo svi mislili da cemo izgubiti u produzecima. Dugo nismo imali tako jak kolektiv.
Bralic odlican u duelu sa Sadikom, igraci sa klupe fenomenalni, Lalat i Drina polako postaju legende kluba.
Savo je pokazao pravo lice, mada mi je on pao u ocima kada je prvo bio na nasoj strani kada su nas pokrali u kupu 2011, a onda pravi pakt sa djavolom, tj. Toletom.
Kao sto rekoh, sledi laksi raspored koji moramo da iskoristimo!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 6. kolo: VOJVODINA - partizan 3:2 (0:1)

Post by gospodinFKV »

Bravo za ovo, Vojo. :cheers:

Znam da smo pobedili, ali treba klub da reaguje i da posalje video materijal u FSS, ako se ovo nastavi.
Ne smemo kao klub da dozvolimo da oni kontrolisu javno mnjenje njihovim kmecanjem i potpunim odsustvom cinjenica. Videla je javnost sinoc, kao sto se i po komentarima moze procitati, da je Vojvodina ostecena, ali se ne sme dati ni milimetar prostora da ona njihova krmetina s Pravnog okrene ovo.
User avatar
N13
Posts: 2028
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 6. kolo: VOJVODINA - partizan 3:2 (0:1)

Post by N13 »

https://www.maxbetsport.rs/najvece-gres ... eo-231335/" onclick="window.open(this.href);return false;

Max bet sport objavio sasvim objektivno najvece greske.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 6. kolo: VOJVODINA - partizan 3:2 (0:1)

Post by Voja »

Sreca pa im danas bilo izvlacenje za Evropu,pa ce brzo zamaskirati ovu bol
Image
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3831
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 6. kolo: VOJVODINA - partizan 3:2 (0:1)

Post by Red Marquis »

I jedni i drugi opet srećni na žrebu, očekujem da to se sve niveliše nekom nepogodom za nas u trećem.
Io odio Belgrado
User avatar
Deep Purple
Posts: 3837
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 6. kolo: VOJVODINA - partizan 3:2 (0:1)

Post by Deep Purple »

Red Marquis wrote:I jedni i drugi opet srećni na žrebu, očekujem da to se sve niveliše nekom nepogodom za nas u trećem.
Koga god da izvučemo biće od nula do dva gola. Samo da imamo sreću da budemo domaćini.
Istocno stajanje
Posts: 540
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 6. kolo: VOJVODINA - partizan 3:2 (0:1)

Post by Istocno stajanje »

Prilicno me brine status naseg kluba kod sudija. Za ovih 6 kola mi smo osteceni protiv TSC, Cuke i crnih, to je 50% utakmica!!!
Ne znam da li je iko toliko ostecen kao nas klub u poslednjih 30 godina?! Mogao bi film da se napravi o tome.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 6. kolo: VOJVODINA - partizan 3:2 (0:1)

Post by Turija »

Crni odlozili saopstenje za sutra.
Kad se pogledaju snimci sa utakmice, treba Vosa da se zali na sudjenje.
I to, vec, koliko puta do sada, samo u ovoj sezoni?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked