6. kolo: VOJVODINA - partizan 3:2 (0:1)

Locked
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 6. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 18:45 (Arena 1)

Post by Turija »

Cestitke za jos jednu pobedu nad crnim blizancem :cheers:
Medjutim, utakmica je jako teska za objektivan komentar.
Nasa radost je velika zbog pobede u poslednjim minutima meca,, ali igra nam je za veliku brigu pred evropski nastup.
Nije, sada, vreme za kriticko sagledavanje vidjenog, pa cu to preskociti u nadi da cemo u pauzi uspeti da, bar nesto, popravimo na terenu.
Ne bi smeli da se zanosimo ovom (srecnom) pobedom.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 6. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 18:45 (Arena 1)

Post by Voja »

Turija wrote: Ne bi smeli da se zanosimo ovom (srecnom) pobedom.
Malo sam u frci sa vremenom,ali bar ovo da napisem.Srecna ili ne to je pobeda koja nam pripada. Oni nisu dosli da igraju fudbal vec da nas prebiju.Onaj start Sadika nad Drinom je cist crveni,udarac Banjaka kolenom u ledja Bojica pederluk najvise kategorije,tukao je i Vitas,i Zdjelar,Covica su cepali samo tako,Suma u jednom duelu 3 lakta vari Drini,da je bilo koji drugi igrac u pitanju,pa ajd pre usporenog da pomislim da folira,ali kad Drini pukne film,onda se zna koliko je sati.E da,tukao je i golman Popovic.... a ako je komentator uspeo i da sastavi neubedljivo opravdanje za prvi penal,igranje rukom Banjaka ga je ostavilo bez teksta i verujem da ce mu vodeci ljudi Arene skinuti bar 30% od plate zbog tog propusta. Drugi njihov gol je nista drugo do samo plod srece,dok smo ih overili tika-taka akcijom i sta jos reci nego samo ponoviti Lalatove reci "Vojvodina i Novi Sad,na celu sa Nenadom Lalatovicem,3x u mesec ipo.Dovidjenja,prijatno" :cheers: :cheers: :cheers: :lala: :lala: :lala: :mafia: :mafia: :mafia: :thankyou: :thankyou: :thankyou:
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 6. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 18:45 (Arena 1)

Post by gospodinFKV »

Eno ih, vec kmece. :greenbutt:
Sto duze traje ova serija, to ce im teze biti da nas pobede.
User avatar
Sasa1969
Posts: 621
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: 6. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 18:45 (Arena 1)

Post by Sasa1969 »

Arandjel Stojkovic je otkrovljenje sezone i najbolji Lalatovicev potez sto ga je prebacio u vezni red.
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 6. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 18:45 (Arena 1)

Post by Deep Purple »

Komentar sa Mozzart Sporta "Jeste bila brutalna kradja u Novom Sadu, ali POKRADENA JE VOJVODINA!!! 1. Čist penal nije dosudjen (i crveni za golmana). 2. Čist crveni za Sadika nije dosudjen zbog brutalnog starta s ledja na Drinčiću. 3. Kad je već to propustio, Srdjan Jovanovic NIJE SMEO da propusti da da drugi žuti Sadiku zbog lakta pred kraj prvog poluvremena, opet na Drinčiću. 4. Kad je i to propustio, morao je Sadiku da da drugi žuti par minuta pre kraja kad je sutnuo loptu u aut (čak je i ekstremno neobjektivni komentator na Areni to konstatovao). 5. Nije sudjen čist penal za Vojvodinu kad je Banjak rukom odbranio gol. 6. Savo je morao da bude izbačen ios u prvom poluvremenu. 7. Crveni za Sumu je za 10 utakmica."
Naš klub da iseče ove momente i da ih javno objavi ! Stop manipulaciji.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 6. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 18:45 (Arena 1)

Post by Voja »

[video]https://www.youtube.com/watch?v=EKlRoApdumE[/video]

Kvalitetna konferencija i opasno obecanje :mrgreen:

:lala: :thankyou: :mafia:
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 6. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 18:45 (Arena 1)

Post by Deep Purple »

Voja wrote:[video]https://www.youtube.com/watch?v=EKlRoApdumE[/video]

Kvalitetna konferencija i opasno obecanje :mrgreen:

:lala: :thankyou: :mafia:
Nenad Lalatović: "Ja nisam smeo da iskomentarišem gospodina Simovića prvo kolo i neću komentarisati gospodina Simovića ni danas kakav je svirao penal za omladince" Svaka čast Lalatu što je ovo spomenuo.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 6. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 18:45 (Arena 1)

Post by Turija »

Deep Purple wrote:
Voja wrote:[video]https://www.youtube.com/watch?v=EKlRoApdumE[/video]

Kvalitetna konferencija i opasno obecanje :mrgreen:

:lala: :thankyou: :mafia:
Nenad Lalatović: "Ja nisam smeo da iskomentarišem gospodina Simovića prvo kolo i neću komentarisati gospodina Simovića ni danas kakav je svirao penal za omladince" Svaka čast Lalatu što je ovo spomenuo.
+1.
PS
A ,Voja ce, kanda, biti u pravu da ce pri pominjanju Lalatovica, prva asocijacija biti Vojvodina, a ne zvezda?
Najzad i prava konferencija, dobra observacija utakmice i pitanja novinara. Jos samo dato obecanje da se ispuni.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 6. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 18:45 (Arena 1)

Post by churguzijanac »

Jel ima negde taj penal protiv nasih omladinaca da moze da se vidi?
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 6. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 18:45 (Arena 1)

Post by CRD FCV »

[video]https://www.youtube.com/watch?v=nqnigxLTFKE[/video]

Борба у лиги је маратон и сваки бод је битан. Три бода против директног конкурента вреди много више од само три бода. Титулу освоја најбоља екипа или екипа која и кад није боља опет победи. Нешто слично као Ливерпул ове сезоне. Пример - Против Вулверхемптона нису заслужили бод да узму па су освојили свих 6. Тако се осваја титула.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 6. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 18:45 (Arena 1)

Post by Voja »

Turija wrote: PS
A ,Voja ce, kanda, biti u pravu
Nije da se pravim vazan,ali.... trudim se da sto cesce budem u pravu :mrgreen: Kao sto rekoh dace nam gol neki levak,i bi Scekic.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: A na poluvremenu sam zvao partizanovce i savetovao ih da unovce poraz Partizana da igraju na keca LIVE,jer na pauzi ulazi "teska artiljerija" koju predvodi General Arandjel Stojkovic :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Kao nikada do sada nisam bio tako smiren tokom meca i verovao u pobedu. Neko ce reci da smo los tim,da lose igramo,nebitno,znam da smo bolji od njih,i to mi je davalo veru u pobedu!!!!
Image
User avatar
NS DUNAV
Posts: 69
Joined: Sat Mar 24, 2012 4:19 am
Location: Тамо вамо по Србији

Re: 6. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 18:45 (Arena 1)

Post by NS DUNAV »

[quote="Sasa1969"]Arandjel Stojkovic je otkrovljenje sezone .
Баш им се лепо препоручио,мислим ,морамо да испоштујемо и(назови) новинаре кад су већ писали о томе :)
User avatar
NS DUNAV
Posts: 69
Joined: Sat Mar 24, 2012 4:19 am
Location: Тамо вамо по Србији

Re: 6. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 18:45 (Arena 1)

Post by NS DUNAV »

churguzijanac wrote:Jel ima negde taj penal protiv nasih omladinaca da moze da se vidi?
https://www.youtube.com/watch?v=rEAOXFSHHf4" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 6. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 18:45 (Arena 1)

Post by gospodinFKV »

Ovo je prvi put posle dooooooosta vremena da mozemo da se pohvalimo jakom klupom.
Mi i kad smo imali tim za titule, nismo imali klupu za titule, niti igrace koji mogu da probiju bunker ili naprave razliku kad udju.
Nama je ove sezone vec sada klupa donela vise bodova nego u prethodnih nekoliko sezona zajedno.

Samo neka traje... :beg:
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: 6. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 18:45 (Arena 1)

Post by Beonic »

gospodinFKV wrote:Ovo je prvi put posle dooooooosta vremena da mozemo da se pohvalimo jakom klupom.
Mi i kad smo imali tim za titule, nismo imali klupu za titule, niti igrace koji mogu da probiju bunker ili naprave razliku kad udju.
Nama je ove sezone vec sada klupa donela vise bodova nego u prethodnih nekoliko sezona zajedno.
Ponoviću svoj komentar pre utakmice:
Beonic wrote:Početna:
Simić – Andrić, Bralić, Saničanin, Devetak – Topić, Drinčić – Vukadinović, Bojić, Gemović – Čović

Klupa:
Vukliš – Bjeković, Đurić, Kovačević, Đorđević – Maksimović, Stojković – Zukić, Đuričin, Mladenović – Mrkaić

Konačno se može reći da nam prvi tim nije pretrpan igračima i da na klupi imamo igrače koji mogu da uđu i naprave razliku.
Ove dve ekipe bih voleo videti i na Vujadinu kako bi odigrale jedna protiv druge, klupa može da parira.
Sada jedan razlog više da želim na ovoj pauzi da vidim duel naše početne postave i klupe, ali na žalost ekipa neće trenirati na Boškovu.
Konačno jaka klupa, što je ova utakmica i ilustrovala.
Locked