5. kolo: Napredak - VOJVODINA 0:1 (0:0)

User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 5. kolo: Napredak - VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by Voja »

Crvenobeli wrote:Sportski pozdrav braco
To sto vam je nas klub zadnjih godina sestrica,ne znaci da sam ti i ja brat :mrgreen: Moja braca su ovi "domaci" forumasi. Voleo bih da si zaista ljubitelj fudbala,i da doprineses ovom forumu kvalitetnim postovima,ali mirises na nekog ko je tu samo na par dana,da pokusa preko sestrice da izleci komplekse 4 zadnja derbija koji su vam nametnuti :mrgreen:

Bili smo losi u Krusevcu,i da smo za nijansu bili losiji izgubili b,jer nemamo tu cast da drugi rade za nas. Mi kada igramo rukom,penal se sudi.... dobrodosao na forum :cheers:
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 5. kolo: Napredak - VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by Deep Purple »

Ne gotive oni nas nego ono finale kupa što njihov blizanac nije uzeo. Kada bi nekim čudom bili par bodova blizu njih u finišu sezone video bi kako nas vole.
User avatar
Sasa1969
Posts: 621
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: 5. kolo: Napredak - VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by Sasa1969 »

Ja ne verujem da ovde citam da smo bili losi u Krusevcu ?
Pre svega sigurna igra,nijednog trenutka nisam mislio da necemo pobediti.
Napredak napravio jednu sansu i jednu polusansu za 90 min.
Pre svega odlicne izmene Lalatovica i rutinska pobeda.
Jel se secate kako je partizan pobedio Napredak u prvom kolu?
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 5. kolo: Napredak - VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by Voja »

Sasa1969 wrote: Pre svega sigurna igra,nijednog trenutka nisam mislio da necemo pobediti.
Slazem se i ja sam od 5.minuta bio ubedjen da ne primamo gol i skroz miran ceo tok meca po tom pitanju,ali moramo biti iskreni da nam je u prednjem delu tima malo sta funkconisalo kako treba.Na celom mecu imali smo samo dve akcije gde smo tecno i brzo izmenjali par pasova... sto na nekim utakmicama ponovimo i po 20x. Ali los teren,prenapumpana lopta :mrgreen: i vrucina su takodje bili protivnici koje smo pobedili
Image
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 5. kolo: Napredak - VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by Turija »

Voja wrote:
Sasa1969 wrote: Pre svega sigurna igra,nijednog trenutka nisam mislio da necemo pobediti.
Slazem se i ja sam od 5.minuta bio ubedjen da ne primamo gol i skroz miran ceo tok meca po tom pitanju,ali moramo biti iskreni da nam je u prednjem delu tima malo sta funkconisalo kako treba.Na celom mecu imali smo samo dve akcije gde smo tecno i brzo izmenjali par pasova... sto na nekim utakmicama ponovimo i po 20x. Ali los teren,prenapumpana lopta :mrgreen: i vrucina su takodje bili protivnici koje smo pobedili
Post ( od retkih) sa kojim se 100% slazem sa Vojom. :)

Odbrana nam je donela pobedu, cak je i odbranbeni igrac dao gol.
Inace, igra katastrofa. Nismo mogli da sastavimo 2 dodavanja i prenesemo loptu pred gol Napretka. Ustopovan Drincic i preskakali smo sredinu terena, i to nepreciznim pasovima.
Nemamo pleja, nemamo igru. Po stoti put ovo pisem. Slabi u duelima i kretanju bez lopte.
Ako ovako budemo igrali u trecem kolu kvalifikacija, nece ni odbrana moci izneti teret. Pucacemo po svim savovima.
Da nije igrala Vojvodina, batalio bih prenos posle 15 minuta igre.
Protiv partizana ce biti pravi test nasih mogucnosti. Plasim se da nas ne rasture za vikend i naplate kup sa velikom kamatom.
Nisam optimista pred derbi, ni pred nastup u Evropi.
PS
Slazem se sa Vojom da bi nam Neskovic bio najmanja steta od bonus igraca. Na veliku zalost, bonus igraci su nam neocekivan problem, gde recimo Djordjevic mora da ulazi na teren tek u drugom poluvremenu.
Last edited by Turija on Mon Aug 24, 2020 5:40 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 5. kolo: Napredak - VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by Voja »

Turija wrote:Plasim se da nas ne rasture za vikend i naplate kup sa velikom kamatom.
Nisam optimista ni za derbi, ni za nastup u Evropi.
Ne slazem se :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
mislim da smo ih doveli u situaciju da nas se plase. Razgovaram svakodnevno sa "njhovim" tj. "mojom bracom" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: i stav vecine je ako bude igrao Vitas i bod je premija :mrgreen: Dugo godina nisam video takvu opreznost i odmerenost u njihovim izjavama. U situaciji smo kad se mi pitamo. A nama bonus igraci daju za pravo da i ako budemo gubli prvo poluvreme ipak idemo na pobedu. Mislim da su nam sanse 70:30%. Bile bi 60:40,ali otisao im je Djumi :mrgreen:
I jos nesto veoma bitno za ovaj mec i ako izgubimo,znaci da su bili bolji,a ne da smo im se sklonili....
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 5. kolo: Napredak - VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by Deep Purple »

Turija wrote:
Voja wrote:
Sasa1969 wrote: Pre svega sigurna igra,nijednog trenutka nisam mislio da necemo pobediti.
Slazem se i ja sam od 5.minuta bio ubedjen da ne primamo gol i skroz miran ceo tok meca po tom pitanju,ali moramo biti iskreni da nam je u prednjem delu tima malo sta funkconisalo kako treba.Na celom mecu imali smo samo dve akcije gde smo tecno i brzo izmenjali par pasova... sto na nekim utakmicama ponovimo i po 20x. Ali los teren,prenapumpana lopta :mrgreen: i vrucina su takodje bili protivnici koje smo pobedili
Post ( od retkih) sa kojim se 100% slazem sa Vojom. :)

Odbrana nam je donela pobedu, cak je i odbranbeni igrac dao gol.
Inace, igra katastrofa. Nismo mogli da sastavimo 2 dodavanja i prenesemo loptu pred gol Napretka. Ustopovan Drincic i preskakali smo sredinu terena, i to nepreciznim pasovima.
Nemamo pleja, nemamo igru. Po stoti put ovo pisem. Slabi u duelima i kretanju bez lopte.
Ako ovako budemo igrali u trecem kolu kvalifikacija, nece ni odbrana moci izneti teret. Pucacemo po svim savovima.
Da nije igrala Vojvodina, batalio bih prenos posle 15 minuta igre.
Protiv partizana ce biti pravi test nasih mogucnosti. Plasim se da nas ne rasture za vikend i naplate kup sa velikom kamatom.
Nisam optimista pred derbi, ni pred nastup u Evropi.
PS
Slazem se sa Vojom da bi nam Neskovic bio najmanja steta od bonus igraca. Na veliku zalost, bonus igraci su nam neocekivan problem, gde recimo Djordjevic mora da ulazi na teren tek u drugom poluvremenu.
Napredak je protiv partizana stvorio mnogo ozbiljnije sanse nego protiv nas a partizan nije imao ništa ozbiljnije šanse od nas protiv Napredka. Igrali smo protiv dosta ozbiljnijih rivala od partizana i izlazimo mnogo spremniji od njih makar u ovom trenutku jer oni imaju dosta problema u svlačionici. Lalatović će naše da naloži a kako će Savo njihove to je problem. Nemaju lek za Čovića dva meča zaredom u 5 dana je odučio Natha. Ne treba da se ponesemo pred njima ali ne treba ni da se ponižavamo jer oni na terenu moraju da pokažu da su bolji a mi smo pokazali u završnom delu prošle da sa njima možemo da igramo i da na teren izlazimo da pobedimo.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 5. kolo: Napredak - VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by Turija »

Vojo, nisam ni ocekivao da se slazes :wink:
To sto navijaci misle je jedno, a sta misle igraci i Milosevic je sasvim drugo.
I pred mec u Krusevcu sam napisao prognozu i obistinilo se.
Naravno, da ne bih voleo da i za vikend budem u pravu.
Medjutim, to sto ja ne bih voleo nije relevantno.
Jako, jako bledo je bilo nase izdanje u Krusevcu i ozbiljno brine.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 5. kolo: Napredak - VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by ssnigd »

Ovaj Napredak nije merilo. Kvalitet tima im je na nivou onoga, koji je ispao iz lige, kada smo im dali 7 komada u NSu. Mislim da je Mrdja dao cetiri.
Teren ocajan, a skoro su ga sredili, vreme sparno katastrofa za igru.
Tri boda su najbitnija i tako i gledam na to.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 5. kolo: Napredak - VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by Dragojlo »

Ja na primer, i dalje prpam od Bibrasa Natkha.... On ako bude imao dan ovaj put, najebali smo kao i onda kad su nas izuli 4-0...
1892
Posts: 1052
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 5. kolo: Napredak - VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by 1892 »

Sad se već ponavljam, ali ubija nas ovo U21 pravilo za šta smo sami krivi jer nismo planirali njegovu implementaciju na vreme. Sada nam ni Devetak ni Topić ni Zukić ne zaslužuju prvu postavu a moraju u nju. Idealno bi bilo dovesti centarfora koji ispunjava U21 pravilo ili da smo kao grobari ubacili golmana.
Šta se dešava ako neko od gore navedene trojice bude suspendovan ili povređen....
Come on you Reds!
Locked