5. kolo: Napredak - VOJVODINA 0:1 (0:0)

User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 5. kolo: Napredak - Vojvodina, nedelja 17:30

Post by Deep Purple »

Slavko Bralić igrač utakmice. Na početku meča je imao malo nesigurnosti prilikom prijema nekih poprečnih lopti koje mu je Saničanin poslao. Ali je nakon toga odigrao odlično bukvalno je svaku loptu pokupio. Težak meč važna pobeda, dobra uvertira pred partizan.
Istocno stajanje
Posts: 540
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 5. kolo: Napredak - Vojvodina, nedelja 17:30

Post by Istocno stajanje »

Zadovoljan sam, pobedili smo na teskom gostovanju bez primljenog gola i bez kartona! Odlicna uvertira za ono sto nas ceka sledece nedelje.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 5. kolo: Napredak - Vojvodina, nedelja 17:30

Post by Turija »

Tesko.
Nesto bolje drugo poluvreme, ali mrsavo i sa igracem vise.
Mogli smo biti kaznjeni u poslednjim minutima utakmice. Srecom, nismo.
Vazna 3 boda, pred derbi, ali ne sme se ovako igrati.
I Barsu je samleo tempo Bajerna, jer nisu maksimalno usli u mec.
A, tek o Vojvodini da ne pricamo, ako igraci ne
trce, bar, 80-90% svojih mogucnosti. Uspavao se i Andric u ofanzivi.
Djordjevic je uneo preokret, svojim pravovremenim kretanjem, u napad. Da ne bese njega, ostalo bi 0:0.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 5. kolo: Napredak - Vojvodina, nedelja 17:30

Post by Voja »

Bitno da je proslo. Vec od prvog minuta se videlo da su domacini bezopasni,i da necemo primiti gol,zato i napisah da je sve ispod 3:0 podbacaj. Ali izgleda moje prognoze treba pomerati za jedan mec,kad sam pisao da ce Sanicann dati gol u finalu kupa on ga dao sledeci mec,a kad sam rekao da cemo pasti sa realizacijom,ali stabilizovati odbranu i pobediti 1:0 (proslo kolo) to dodje ovo kolo :mrgreen:

Ovo treba sto pre zaboraviti,i posvetiti se Partizanu,Javoru i Evropi
Image
User avatar
N13
Posts: 2027
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 5. kolo: Napredak - Vojvodina, nedelja 17:30

Post by N13 »

Voja wrote:Bitno da je proslo. Vec od prvog minuta se videlo da su domacini bezopasni,i da necemo primiti gol,zato i napisah da je sve ispod 3:0 podbacaj. Ali izgleda moje prognoze treba pomerati za jedan mec,kad sam pisao da ce Sanicann dati gol u finalu kupa on ga dao sledeci mec,a kad sam rekao da cemo pasti sa realizacijom,ali stabilizovati odbranu i pobediti 1:0 (proslo kolo) to dodje ovo kolo :mrgreen:

Ovo treba sto pre zaboraviti,i posvetiti se Partizanu,Javoru i Evropi
Sudeci po tvojim prognozama i pomeranju za jedan mec, znaci protiv grobara ide 3:0 za nas? :D
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: 5. kolo: Napredak - Vojvodina, nedelja 17:30

Post by lexa »

Otelili smo se.
Sva sreca pa nisu nista posebno, da su za nijansu bolji nema sanse da bi ih dobili.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 5. kolo: Napredak - Vojvodina, nedelja 17:30

Post by Voja »

N13 wrote:
Voja wrote:Bitno da je proslo. Vec od prvog minuta se videlo da su domacini bezopasni,i da necemo primiti gol,zato i napisah da je sve ispod 3:0 podbacaj. Ali izgleda moje prognoze treba pomerati za jedan mec,kad sam pisao da ce Sanicann dati gol u finalu kupa on ga dao sledeci mec,a kad sam rekao da cemo pasti sa realizacijom,ali stabilizovati odbranu i pobediti 1:0 (proslo kolo) to dodje ovo kolo :mrgreen:

Ovo treba sto pre zaboraviti,i posvetiti se Partizanu,Javoru i Evropi
Sudeci po tvojim prognozama i pomeranju za jedan mec, znaci protiv grobara ide 3:0 za nas? :D
Znao sam da ce neko bas ovako odreagovati :mrgreen:
fare wrote:kako nas ubija ovo bonus pravilo znači isto kao što sam rekao za Saničanina da ima cementirano mesto to važi i za Đorđevića :cheers:
Opet cu ponoviti,mislm da bi Neskovic bio najmanje stetan kao starter od bonusa,steta sto smo ga pozajmili,mada iskreno ni tamo ne pokazuje nista cime bi zasluzio da ga vratimo,ali jednostavno da odigra poluvreme umesto neko krila ne bi toliko oslabio ekipu kao Devetak,Topic i Zukic
Image
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 5. kolo: Napredak - Vojvodina, nedelja 17:30

Post by churguzijanac »

slanobarac wrote:Koja sam ja budala. Opet uplatim klik sport i ponovo ćorak. Ovi u mts u se baš zajebavaju lepo. Pa dobro, sve za Vošu.
mts je zlo.
User avatar
NS DUNAV
Posts: 69
Joined: Sat Mar 24, 2012 4:19 am
Location: Тамо вамо по Србији

Re: 5. kolo: Napredak - Vojvodina, nedelja 17:30

Post by NS DUNAV »

N13 wrote:@NS Dunav @ernesto
Pokusavam da se registrujem na balkaniyum.tv kako bih se pretplatio na tv prenos, ali kada stisnem Reigstruj se dugme, samo osvezi stranicu.
Jel to nesto izbagovan sajt ili ja ne radim nesto dobro?
Не знам шта да ти кажем,ја сам регистрован већ 10 година,сваког септембра уплатим за наредну годину и до сада нисам имао никаквих проблема.Извини ,можда Ернесто зна више.
User avatar
ernesto
Posts: 1208
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 5. kolo: Napredak - Vojvodina, nedelja 17:30

Post by ernesto »

Zavisi gde se nalazis, na primer ako zivis u Srbiji ne daju ti Sport kanale ,cudno znam ali tako je!
Stoka!


ps( mozda ti ne daju da se registrujes)!
User avatar
N13
Posts: 2027
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 5. kolo: Napredak - VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by N13 »

Kontaktirao sam ih, ovo je njihov odgovor. Steta.

Poštovani,

Naš servis je namenjen isključivo korisnicima izvan ex-YU republika i registracija je moguća isključivo iz inostranstva. Ukoliko živite u inostranstvu, odande se možete registrovati i uplatiti željene TV pakete za gledanje. Zahvaljujemo Vam se na interesovanju.

Srdačno,
Balkaniyum.tv
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 5. kolo: Napredak - VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by Neizlecivi »

N13 wrote:Kontaktirao sam ih, ovo je njihov odgovor. Steta.

Poštovani,

Naš servis je namenjen isključivo korisnicima izvan ex-YU republika i registracija je moguća isključivo iz inostranstva. Ukoliko živite u inostranstvu, odande se možete registrovati i uplatiti željene TV pakete za gledanje. Zahvaljujemo Vam se na interesovanju.

Srdačno,
Balkaniyum.tv
Mozda neki vpn radi posao za ovo :)
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: 5. kolo: Napredak - VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by lexa »

Zasto se uopste zezate s tim?
Ja koristim IPTV, placam oko 80 evra godisnje i imam "mali milion" kanala, ukljucujuci sve sportske, cak i neke
arapske :mrgreen:

Ukratko, ukoliko na smart TV-u nemate IPTV aplikaciju samo je skinete sa interneta, pri instalaciji / pokretanju dobijete
kod koji prosledite onom ko se bavi s tim i on vam ubaci masu kanala.
Naravno, to nije legalno ali koga briga :mrgreen:
Meni je to odradio neki decko iz Bosne. Poznanik ga pronasao preko interneta, povezao me s njim i to je to.
Kanali funkcionisu po principu streamova ali slika je odlicna, stekanja nema ili je minimalno, u zavisnosti od brzine interneta.

Ako nekome treba vise informacija - tu sam.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 5. kolo: Napredak - VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by Deep Purple »

lexa wrote:Zasto se uopste zezate s tim?
Ja koristim IPTV, placam oko 80 evra godisnje i imam "mali milion" kanala, ukljucujuci sve sportske, cak i neke
arapske :mrgreen:

Ukratko, ukoliko na smart TV-u nemate IPTV aplikaciju samo je skinete sa interneta, pri instalaciji / pokretanju dobijete
kod koji prosledite onom ko se bavi s tim i on vam ubaci masu kanala.
Naravno, to nije legalno ali koga briga :mrgreen:
Meni je to odradio neki decko iz Bosne. Poznanik ga pronasao preko interneta, povezao me s njim i to je to.
Kanali funkcionisu po principu streamova ali slika je odlicna, stekanja nema ili je minimalno, u zavisnosti od brzine interneta.

Ako nekome treba vise informacija - tu sam.
Koristim i ja ali treba napomenuti da je rizicno koristiti IPTV u inostranstvu jer IPTV spada u Pirateriju i kazne mogu biti od 500+ eur pa na gore a 'pak ako zivite na Balkanu možete bez ikakvog problema koristiti. Pola moje familije koja je u inostranstvu koriste IPTV godinama i nisu dobili kaznu ali eto da napomenem da postoji određeni rizik ako ste u drzavama koje imaju uredjen sisten borbe protiv Piraterije
Crvenobeli
Posts: 8
Joined: Sat Aug 22, 2020 4:42 am
Location: Srpska Atina

Re: 5. kolo: Napredak - VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by Crvenobeli »

Pozdrav drugari, od jednog navijača Blizanaca :mrgreen:
registrovah se na vas forum pre svega jer volim fudbal a takodje jer postujem vas klub narocito zbog te vremena kad je osnovan i koga je osnovao. Sto se tice sinocne utakmice, niste bili bas na nivou ali pisu se tri boda :D Djordjevic opet pokazao kvalitet i da zasluzuje mesto u prvih 11. Brat Lala ce morati nesto da menja sto se tice bonus igraca jer je prava steta da na klupi bleji jedan od najkvalitetnijih igraca vaseg kluba. Sve u svemu, bitno je da sad igraci Vose imaju vremena za odmor dok ce Franjini morati da oznoje bulju u cetvrtak a onda i da dodju vama na megdan. Bice to dobra sansa da Vosa napravi dobar rezultat i da nastavi u istom ritmu pred zanimljive ovosezonske Evro kvalifikacije.
Sportski pozdrav braco
Locked