5. kolo: Napredak - VOJVODINA 0:1 (0:0)

User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

5. kolo: Napredak - VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by Radoye »

Nakon dva početna remija usledile su dve visoke pobede. U nedelju gostujemo u Kruševcu gde smo poslednjih sezona često umeli da ostavimo bodove ali ove godine Napredak je baš loše krenuo. Dobro bi bilo to iskoristiti i uhvatiti zalet za naredno kolo i prvi veliki derbi sezone...

Напредак - ФКВ 0:1 (0:0)
0:1 - Ђорђевић 58'


Извештај са утакмице - https://www.superliga.rs/sezone/2020-21/match/2090" onclick="window.open(this.href);return false;
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 5. kolo: Napredak - Vojvodina (nedelja, 23. avgust)

Post by gospodinFKV »

Deluju da ce voditi opasnu borbu za opstanak, a nisu toliko losa ekipa.
U principu, prvi tim koji ode tamo sa stavom da ce lako resiti utakmicu, ostavice bodove. Nadam se da to necemo biti mi. :cheers:
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 5. kolo: Napredak - Vojvodina (nedelja, 23. avgust)

Post by Deep Purple »

Kiksnuo je Tsc. Kiksnuce neko u duelu Spartak-Radnički.
Moramo da pobedimo sad i da Partizan čekamo kao trećeplasirani. Možda čak i kao drugoplasirani ali treba mnogo rezultata da se poklopi što i nije realno. Od meča do meča treba razmišljati i mislim da je ovo pravi meč za Vukadinovića da stavi dva gola i da odbrana nastavi sa mečevima bez primljenog pogotka. Lalatović je uigrao ovaj tim do maksimuma i mislim da je to naša prednost nad svim timovima u Ligi. Mrkaića ne treba nipodoštavati dobar je on za našu Ligu ume da iznenadi. Nije rešenje za prvog spica ali momak igra skroz okej. Bojić i Čović su odličan tandem često se dopunjuju iz drugog plana. Ajmo momci po nova 3 boda !
User avatar
N13
Posts: 2028
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 5. kolo: Napredak - Vojvodina (nedelja, 23. avgust)

Post by N13 »

Radoye, samo jedan predlog, stavi u naslov topica i u koliko sati se igra mec :)
User avatar
Baltazar
Posts: 376
Joined: Fri May 24, 2013 9:31 pm
Location: Socijalno

Re: 5. kolo: Napredak - Vojvodina, nedelja 17:30

Post by Baltazar »

Za napredak igra nas ljubimac Abubakar Oumaru. Nije jos u punoj formi-sva sreca. Napredak je skoro sve igrace promenio tako jos nisu uigrani. Da nezaboravim i nase dete Sprema. Ustalio se u ekipi.
Sve u svemu-Bojic na c-fora. Vukadinovic i Gemovic po krilima i 3 boda su nasa...
Vojvodina, jedna jedina!
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 5. kolo: Napredak - Vojvodina, nedelja 17:30

Post by fare »

Pala kvota na nas i to pošteno a kada god je pala kvota nije bio baš sjajan rezultat :o
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 5. kolo: Napredak - Vojvodina, nedelja 17:30

Post by Voja »

Duguju nam igraci 3 boda sa ovog meca zbog proslogodisnje Indjije. Danas se pitaju samo nasi igraci,od njihovog ulaska u mec sve zavis
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 5. kolo: Napredak - Vojvodina, nedelja 17:30

Post by Deep Purple »

Voja wrote:Duguju nam igraci 3 boda sa ovog meca zbog proslogodisnje Indjije. Danas se pitaju samo nasi igraci,od njihovog ulaska u mec sve zavis
Igrači su se za poraz od Inđije iskupili u poslednjem kolu i Finalu Kupa. Danas igraju za njih i za nas jer pobedom prave odličnu uvertiru za derbi a i moramo da pobeđujemo jer su Spartak i Čukarički u dobroj formi pa da napravimo neku zalihu do Evropskih mečeva (nadam se mečeva).
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 5. kolo: Napredak - Vojvodina, nedelja 17:30

Post by Turija »

Realno, trebali bi da pobedimo veceras.
Ako malo padne motivacija prvoj postavi, Lalatovic je, nazad, postao fleksibilniji sto se tice izmena igraca. A, delom su ga na to ,,primorali" i bonus igraci, posto ne pruzaju ocekivane partije. Najvise Zukic. Medjutim, ocekujem njegovo budjenje u glavi i na terenu, posle poduzeg razmisljanja na klupi za rezervne igrace.

Moramo ih dobiti, makar na iskustvo i ,,misice".
Neko ,,nov" bi trebao da iskoci veceras. Npr Vukadinovic i najzad zatrese mrezu protivnika. Vreme mu je, a i Djuricin ceka novu sansu.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
N13
Posts: 2028
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 5. kolo: Napredak - Vojvodina, nedelja 17:30

Post by N13 »

@NS Dunav @ernesto
Pokusavam da se registrujem na balkaniyum.tv kako bih se pretplatio na tv prenos, ali kada stisnem Reigstruj se dugme, samo osvezi stranicu.
Jel to nesto izbagovan sajt ili ja ne radim nesto dobro?
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 5. kolo: Napredak - Vojvodina, nedelja 17:30

Post by Deep Purple »

N13 wrote:@NS Dunav @ernesto
Pokusavam da se registrujem na balkaniyum.tv kako bih se pretplatio na tv prenos, ali kada stisnem Reigstruj se dugme, samo osvezi stranicu.
Jel to nesto izbagovan sajt ili ja ne radim nesto dobro?
http://livesport24.net/#source-1" onclick="window.open(this.href);return false; Imaš ovde streamove za svaki meč koji prenosi Arena. Gledao sam u par navrata i dobro radi i slika je sasvim dobra.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 5. kolo: Napredak - Vojvodina, nedelja 17:30

Post by Neizlecivi »

Da li neko ima link za stream? Na arenasport 1 ovaj sljam od tzv televizijske stanice pusta neki dokumentarac o Liverpulu.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 5. kolo: Napredak - Vojvodina, nedelja 17:30

Post by Voja »

Ovde sve sem 3:0 za nas je neuspeh
Image
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Re: 5. kolo: Napredak - Vojvodina, nedelja 17:30

Post by Friend »

Da li ima neki normalan link za gledanje?
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 5. kolo: Napredak - Vojvodina, nedelja 17:30

Post by Turija »

Lose smo poceli, ne mozemo da se sastavimo sa loptom i dodavanjem.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked