4. kolo: VOJVODINA - Mladost Lučani 3:0 (0:0)

Locked
Limanac FKV
Posts: 49
Joined: Mon Mar 19, 2018 11:58 pm

Re: 4. kolo: Vojvodina - Mladost Lučani, nedelja 16.08.2020

Post by Limanac FKV »

I ja sam im poslao jedan lep mejl :greenbutt:
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 4. kolo: Vojvodina - Mladost Lučani, nedelja 16.08.2020

Post by fare »

Poslao i ja na oba mejla :D A kontaktirao sam jednu osobu u Rtv koja voli nasu Vosu i radi u sportskom delu (necu da ga imenujem) kaze da treba probati sa peticijom kaze ako je Novi Pazar uspeo sto ne bi i mi a mogao bi malo gsn Bajatovic da reaguje :beg: .
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: 4. kolo: Vojvodina - Mladost Lučani, nedelja 16.08.2020

Post by lexa »

Treba pokrenuti online peticiju, ima nas dosta koji trenutno nismo u NS i fizicki ne bi mogli ucestvovati ali mozemo
da damo nas doprinos "na daljinu".
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 4. kolo: Vojvodina - Mladost Lučani, nedelja 16.08.2020

Post by Deep Purple »

lexa wrote:Treba pokrenuti online peticiju, ima nas dosta koji trenutno nismo u NS i fizicki ne bi mogli ucestvovati ali mozemo
da damo nas doprinos "na daljinu".
Prijatelju šalji email nema veze što nisi u NS. Bitno je da vide da nas ima i možda dođe do neke promene a i da ne dođe makar smo pokušali.
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: 4. kolo: Vojvodina - Mladost Lučani, nedelja 16.08.2020

Post by lexa »

Deep Purple wrote:
lexa wrote:Treba pokrenuti online peticiju, ima nas dosta koji trenutno nismo u NS i fizicki ne bi mogli ucestvovati ali mozemo
da damo nas doprinos "na daljinu".
Prijatelju šalji email nema veze što nisi u NS. Bitno je da vide da nas ima i možda dođe do neke promene a i da ne dođe makar smo pokušali.
Naravno, email cu poslati, samo predlazem i online peticiju. :cheers:
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 4. kolo: Vojvodina - Mladost Lučani, nedelja 16.08.2020

Post by fare »

Svi po par mejlova dnevno :D.
User avatar
NS DUNAV
Posts: 69
Joined: Sat Mar 24, 2012 4:19 am
Location: Тамо вамо по Србији

Re: 4. kolo: Vojvodina - Mladost Lučani, nedelja 16.08.2020

Post by NS DUNAV »

N13 wrote:
Deep Purple wrote:Ja sam poslao email sa upitom oko prenosa na ove dve email adrese RTV : program@rtv.rs pr@rtv.rs
Ako nas desetak pošalje odnosno kontaktira ih možda i dođe do neke promene.
Mi smo jedno to je naša snaga !
Poslato! :cheers:
Ево га и мој мејл.
Поштовани,
Ви који би требало да обавештавате и приказујете сва догађања из региона који покривате ,а да вас подсетим то је СЕВЕРНА СРБИЈА то јест ВОЈВОДИНА,могли би мало да посветите пажњу и фудбалском клуби који носи име тог региона и који је далеко старији од свих нас па и вас.Знам ,има вас којима реч и појам ВОЈВОДИНА не значе ништа,али би могли бар из пристијности да одпоштујете нас коме је наш град Нови Сад,наша СРБСКА АТИНА и клуб који тај град представља ипак нешто више од обичног спортског колектива.Мој деда је био навијач Војводине 1901 годиште,мој отац ,ја са мојих 60 у овој далекој земљи канадској , мој син и моја ћерка ,који су рођени овде ,навијамо за ту нашу Вошу. Имајте барем мало обзира према људима који другчије размишљају од вас,нађите начина,средстава ,а највише ВОЉЕ да урадите нешто по том питању.Хоћемо нашу ВОШУ на РТВ !

НС ДУНАВ
Један клуб на свету волЕМ ја......
Поздрав из Канаде!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 4. kolo: Vojvodina - Mladost Lučani, nedelja 16.08.2020

Post by Deep Purple »

NS DUNAV wrote:
N13 wrote:
Deep Purple wrote:Ja sam poslao email sa upitom oko prenosa na ove dve email adrese RTV : program@rtv.rs pr@rtv.rs
Ako nas desetak pošalje odnosno kontaktira ih možda i dođe do neke promene.
Mi smo jedno to je naša snaga !
Poslato! :cheers:
Ево га и мој мејл.
Поштовани,
Ви који би требало да обавештавате и приказујете сва догађања из региона који покривате ,а да вас подсетим то је СЕВЕРНА СРБИЈА то јест ВОЈВОДИНА,могли би мало да посветите пажњу и фудбалском клуби који носи име тог региона и који је далеко старији од свих нас па и вас.Знам ,има вас којима реч и појам ВОЈВОДИНА не значе ништа,али би могли бар из пристијности да одпоштујете нас коме је наш град Нови Сад,наша СРБСКА АТИНА и клуб који тај град представља ипак нешто више од обичног спортског колектива.Мој деда је био навијач Војводине 1901 годиште,мој отац ,ја са мојих 60 у овој далекој земљи канадској , мој син и моја ћерка ,који су рођени овде ,навијамо за ту нашу Вошу. Имајте барем мало обзира према људима који другчије размишљају од вас,нађите начина,средстава ,а највише ВОЉЕ да урадите нешто по том питању.Хоћемо нашу ВОШУ на РТВ !

НС ДУНАВ
Један клуб на свету волЕМ ја......
Поздрав из Канаде!
Ovako sam ja : "Dobar dan poštovani.
Da li postoji ikakva mogućnost da Radio Televizija Vojvodine otkupi prava na utakmice fudbalskog kluba Vojvodine. Rtv Novi Pazar je otkupio prava za Fk Novi Pazar i do kraja tekuće sezone će biti na Rtv Novi Pazar prenošen. Ovu molbu šaljem u ime svih navijača Vojvodine koji su izrevoltirani odlukom Arene Sport da prenosi tek nekoliko mečeva Fk Vojvodina. Nadam se da imate razumevanja prema navijačima i simpatizerima Fk Vojvodina.
Jer mislimo da Fk Vojvodina svojom tradicijom kao jedan od najstarijih i najboljih klubova u regionu bude direktno prenošen a da njihove igre ne budu u medijskom mraku. Rtv Novi Pazar je za svoje navijače to učinila nadam se da vi možete isto za nas. Sportski pozdrav i svako dobro ! Hvala. "
Cane
Posts: 1021
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 4. kolo: Vojvodina - Mladost Lučani, nedelja 16.08.2020

Post by Cane »

Bravo svima koji su se aktivirali po ovom pitanju. Napokon malo akcije a ne samo kukanja u prazno. Možda ovo deluje pomalo donkihotovski i bez velikih izgleda na uspeh, ali svakako treba podržati i pridružiti se. Važno je početi s nečim, a siguran sam da će s vremenom biti efekta.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 4. kolo: Vojvodina - Mladost Lučani, nedelja 16.08.2020

Post by Neizlecivi »

Kako vidim Zlatibor je na instagram nalogu najavio prenos uzivo utakmice protiv Cukarickog na svom youtube kanalu. Zar je zaista toliko tesko da i nasi u ovoj situaciji to izdejstvuju i odrade?
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 4. kolo: Vojvodina - Mladost Lučani, nedelja 16.08.2020

Post by fare »

Zar je toliko teško napraviti you tube kanal??? U 21 veku :cry:
1892
Posts: 1052
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 4. kolo: Vojvodina - Mladost Lučani, nedelja 16.08.2020

Post by 1892 »

Jel zna neko bar sastav za večerašnju utakmicu ?
Come on you Reds!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 4. kolo: Vojvodina - Mladost Lučani, nedelja 16.08.2020

Post by Deep Purple »

1892 wrote:Jel zna neko bar sastav za večerašnju utakmicu ?
Војводина: Никола Симић, Младен Деветак, Синиша Саничанин, Немања Човић, Мирко Топић, Никола Андрић, Никола Дринчић, Петар Бојић, Миодраг Гемовић, Славко Бралић, Миљан Вукадиновић
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 4. kolo: Vojvodina - Mladost Lučani, nedelja 16.08.2020

Post by Voja »

Moj izvor statistike kaze da u 40.minutu imamo 4 suta u okvir gola,2 van okvira,imamo 6 izvedenih kornera,82% posed lopte.... Lucani sve te parametre NULA i 18% posed
Image
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 4. kolo: Vojvodina - Mladost Lučani, nedelja 16.08.2020

Post by Turija »

Prema tekstualnom prenosu napadamo stalno, valjda cemo dati jedan gol u prvom poluvremenu? Cvrsta su oni ekipa, samo da ne zaboravimo nas gol i neku kontru Lucana. Ne bi bilo prvi put.
Verovatno cemo u drugom delu meca promeniti najmanje 2 igraca, a verovatno i taktiku, ako ne bude islo ovako.
Veceras moramo pobediti.
Last edited by Turija on Sun Aug 16, 2020 8:43 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked