4. kolo: VOJVODINA - Mladost Lučani 3:0 (0:0)

Locked
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 4. kolo: Vojvodina - Mladost Lučani 3:0 (0:0)

Post by slanobarac »

Turija, sledeći vikend, nedelja 17.00 prenos iz Kruševac na areni. Meni svejedno, nemam arenu. :x
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 4. kolo: Vojvodina - Mladost Lučani 3:0 (0:0)

Post by Turija »

slanobarac wrote:Turija, sledeći vikend, nedelja 17.00 prenos iz Kruševac na areni. Meni svejedno, nemam arenu. :x
Sad imas mogucnost da se ,,snadjes" :D
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3836
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 4. kolo: Vojvodina - Mladost Lučani 3:0 (0:0)

Post by Deep Purple »

slanobarac wrote:Turija, sledeći vikend, nedelja 17.00 prenos iz Kruševac na areni. Meni svejedno, nemam arenu. :x
Ništa onda znači da smo se obezbedili za naredne dve nedelje jer posle gostovanja u Kruševcu nam stiže crni Blizanac a njih prenose... A onda opet Jovo nanovo, RTV ima dve nedelje da se organizuje i otkupi prenos. :deal:
User avatar
N13
Posts: 2028
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 4. kolo: Vojvodina - Mladost Lučani 3:0 (0:0)

Post by N13 »

Deep Purple wrote:
slanobarac wrote:Turija, sledeći vikend, nedelja 17.00 prenos iz Kruševac na areni. Meni svejedno, nemam arenu. :x
Ništa onda znači da smo se obezbedili za naredne dve nedelje jer posle gostovanja u Kruševcu nam stiže crni Blizanac a njih prenose... A onda opet Jovo nanovo, RTV ima dve nedelje da se organizuje i otkupi prenos. :deal:
Zapravo mesec dana, buduci da posle utakmice sa crnima, ide (reprezentativna?) pauza od dve nedelje.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 4. kolo: Vojvodina - Mladost Lučani 3:0 (0:0)

Post by slanobarac »

Turija wrote:
slanobarac wrote:Turija, sledeći vikend, nedelja 17.00 prenos iz Kruševac na areni. Meni svejedno, nemam arenu. :x
Sad imas mogucnost da se ,,snadjes" :D
:cheers:
Snašao sej a za Voždovac preko mts klik sporta. Avaj, platio i čekao kad ono... prc. Zovem, protestujem, pišem mailove i javlja se lik da kaže nije im radio stream i imam jednu gratis utakmicu po želji. :evil:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3830
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 4. kolo: Vojvodina - Mladost Lučani 3:0 (0:0)

Post by Red Marquis »

slanobarac wrote:
Turija wrote:
slanobarac wrote:Turija, sledeći vikend, nedelja 17.00 prenos iz Kruševac na areni. Meni svejedno, nemam arenu. :x
Sad imas mogucnost da se ,,snadjes" :D
:cheers:
Snašao sej a za Voždovac preko mts klik sporta. Avaj, platio i čekao kad ono... prc. Zovem, protestujem, pišem mailove i javlja se lik da kaže nije im radio stream i imam jednu gratis utakmicu po želji. :evil:
Probao sam taj klik sport tri puta u životu. Prvi put radio normalno, drugi put nije bilo prenosa uopšte, treću put pustili mi umesto derbija u Kalču, utakmicu sa afričkog prvenstva. Žalio, kukao i mačku o rep. Od tad ništa od smrdljivog Telekoma.
Io odio Belgrado
User avatar
NS DUNAV
Posts: 69
Joined: Sat Mar 24, 2012 4:19 am
Location: Тамо вамо по Србији

Re: 4. kolo: Vojvodina - Mladost Lučani 3:0 (0:0)

Post by NS DUNAV »

Људи,читам већ који пут како тражите неке сумњиве линкове за пренос и вечита борба око тога.Ево за све вас ,а поготово оне у иностранству,пријавите се на "BalkaniYUm.tv" ,имате све могуће програме,јесте да 90% нису за гледање ,али све арене и други спортски канали су ту и то за 5.85 америчких $ месечно. Временски је прилагођен програм за све континенте,тако да можете увек гледати "уживо".
Надам се да вам ово може бити од користи.
Један клуб на свету волЕм јааааа !
Поздрав из Канаде !
User avatar
N13
Posts: 2028
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 4. kolo: Vojvodina - Mladost Lučani 3:0 (0:0)

Post by N13 »

NS DUNAV wrote:Људи,читам већ који пут како тражите неке сумњиве линкове за пренос и вечита борба око тога.Ево за све вас ,а поготово оне у иностранству,пријавите се на "BalkaniYUm.tv" ,имате све могуће програме,јесте да 90% нису за гледање ,али све арене и други спортски канали су ту и то за 5.85 америчких $ месечно. Временски је прилагођен програм за све континенте,тако да можете увек гледати "уживо".
Надам се да вам ово може бити од користи.
Један клуб на свету волЕм јааааа !
Поздрав из Канаде !
Mozes li da potvrdis kakav je kvalitet slike sto se arene tice? I da li puca prenos?
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 4. kolo: Vojvodina - Mladost Lučani 3:0 (0:0)

Post by Turija »

slanobarac wrote:
Turija wrote:
slanobarac wrote:Turija, sledeći vikend, nedelja 17.00 prenos iz Kruševac na areni. Meni svejedno, nemam arenu. :x
Sad imas mogucnost da se ,,snadjes" :D
:cheers:
Snašao sej a za Voždovac preko mts klik sporta. Avaj, platio i čekao kad ono... prc. Zovem, protestujem, pišem mailove i javlja se lik da kaže nije im radio stream i imam jednu gratis utakmicu po želji. :evil:
I ja sam jednom uplatio za prenos Vose i ,,corak". Propade mi i novac i prenos.
Vise nisam hteo ni da probam. Sad imam arenu, a protesti moraju uroditi plodom, pa da gledamo Vosu i LLSLS.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
ernesto
Posts: 1208
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 4. kolo: Vojvodina - Mladost Lučani 3:0 (0:0)

Post by ernesto »

N13 wrote:
NS DUNAV wrote:Људи,читам већ који пут како тражите неке сумњиве линкове за пренос и вечита борба око тога.Ево за све вас ,а поготово оне у иностранству,пријавите се на "BalkaniYUm.tv" ,имате све могуће програме,јесте да 90% нису за гледање ,али све арене и други спортски канали су ту и то за 5.85 америчких $ месечно. Временски је прилагођен програм за све континенте,тако да можете увек гледати "уживо".
Надам се да вам ово може бити од користи.
Један клуб на свету волЕм јааааа !
Поздрав из Канаде !
Mozes li da potvrdis kakav je kvalitet slike sto se arene tice? I da li puca prenos?
Extra kvalitet slike,ne puca prenos i
ne koči slika u prenosi !
Ja vec godinama koristim Balkaniyum
User avatar
Deep Purple
Posts: 3836
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 4. kolo: Vojvodina - Mladost Lučani 3:0 (0:0)

Post by Deep Purple »

Livesport24 izbacuje odlične linkove za mečeve koje prenosi Arena ili SportKlub .
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 4. kolo: Vojvodina - Mladost Lučani 3:0 (0:0)

Post by Voja »

Deep Purple wrote:Livesport24 izbacuje odlične linkove za mečeve koje prenosi Arena ili SportKlub .
Mogu ti reci da postajes osvezenje na ovom forumu,prijatno iznenadjenje,kao Stefan Djordjevic kad se pojavio u ulozi beka :mrgreen:
Samo napred... svaki novi clan je dobrodosao ovde :cheers:
Image
Locked