3. kolo: Voždovac - VOJVODINA 1:3 (0:3)

Bane
Posts: 83
Joined: Sat Dec 31, 2011 12:50 pm

Re: 3. kolo: Voždovac - VOJVODINA, nedelja u 20:30

Post by Bane »

Sviđa mi se sastav.... Konačno brza krila na terenu
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 3. kolo: Voždovac - VOJVODINA, nedelja u 20:30

Post by Turija »

Vojo, ne moze tabela biti merodavna posle samo 2 kola.
Za rtv si potpuno u pravu.
Ako moze b92, da prenosi blizance, zasto ne bi mogla rtv da prenosi sve vojvodjanske supeligase?
Kao javni servis Vojvodine je cak i u obavezi u sportskom delu informisanja gradjana.
Vrlo rado bih gledao Vosu, Spartak, B Palanku, Indjiju, Proleter.
Rtv je jos veca bruka i veci bezobrazluk nego sto je arena.

PS
@ Bane
I ja sam zadovoljan nasim izmenjenim sastavom.
Jos samo Bojic da se vrati u formu u kojoj je bio pri kraju prosle sezone, onda je Ok.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 3. kolo: Voždovac - VOJVODINA, nedelja u 20:30

Post by gospodinFKV »

Turija wrote:Jos samo Bojic da se vrati u formu u kojoj je bio pri kraju prosle sezone, onda je Ok.
Ako Livescore ne laze, cuo te je! :mrgreen:
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 3. kolo: Voždovac - VOJVODINA, nedelja u 20:30

Post by Turija »

gospodinFKV wrote:
Turija wrote:Jos samo Bojic da se vrati u formu u kojoj je bio pri kraju prosle sezone, onda je Ok.
Ako Livescore ne laze, cuo te je! :mrgreen:
Cekamo jos i da Vukadinovic cuje Voju :D
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 3. kolo: Voždovac - VOJVODINA, nedelja u 20:30

Post by Voja »

Turija wrote:
gospodinFKV wrote:
Turija wrote:Jos samo Bojic da se vrati u formu u kojoj je bio pri kraju prosle sezone, onda je Ok.
Ako Livescore ne laze, cuo te je! :mrgreen:
Cekamo jos i da Vukadinovic cuje Voju :D
Ma dao ga Sanicanin,meni dosta :lala: I ti kazes treba prenos DERBIJA!? :roll:
Image
Cane
Posts: 1021
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 3. kolo: Voždovac - VOJVODINA, nedelja u 20:30

Post by Cane »

0:3 zaslužuje javljanje i pohvalu. Ajmo momci nastaviti ovim tempom :D
Istocno stajanje
Posts: 541
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 3. kolo: Voždovac - VOJVODINA, nedelja u 20:30

Post by Istocno stajanje »

Da li je realno da smo samo mi igrali nereseno u prva 3 kola? Nijedna druga nije zavrsena nereseno, osim nase dve...
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 3. kolo: Voždovac - VOJVODINA, nedelja u 20:30

Post by Turija »

quote="Voja"]
Turija wrote:[quote="gospo
Turija wrote:Jos samo Bojic da se vrati u formu u kojoj je bio pri kraju prosle sezone, onda je Ok.
Ako Livescore ne laze, cuo te je! :mrgreen:
Cekamo jos i da Vukadinovic cuje Voju :D
Ma dao ga Sanicanin,meni dosta :lala: I ti kazes treba prenos DERBIJA!? :roll:
[/quote]
Sto da ne? Moze i u derbiju biti 3:0.
Sad samo da se ne opuste i prepuste inicijativu protivniku.
Treba nam jedna visoka pobeda u Beogradu i zbog igraca i zbog medija.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 3. kolo: Voždovac - VOJVODINA, nedelja u 20:30

Post by Voja »

Posle meca sa Radnikom u prvom kolu,pomislio sam da je Vozdovac ove sezone u rasulu,al posle dobise uvek dobru Indjiju na njenom terenu,pa pomislih ajd protiv Radnika bio los dan. Medjutim malopre sam pogledao izvestaj iz Indjije,Vozdovac je tamo pobedio prelepim golom (obavezno pogledajte),ali je Indjija (koju ce Zivkovic i Zvezda unistiti) bila mozda cak i bolji protivnik,tako da... Ne bih se ja zaustavio samo na ova 3 :mrgreen:
Image
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 3. kolo: Voždovac - VOJVODINA, nedelja u 20:30

Post by Dragojlo »

Napred naši!!! Dominirajmo!! :dance2:
User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 3. kolo: Voždovac - VOJVODINA, nedelja u 20:30

Post by N13 »

Ovo sjajno deluje, Drincic dve asistencije, Bojic gol i asistencija. Jedva cekam izvestaj / video.

Sto se tice prenosa, ne znam koliko se razumeju ljudi oko toga (ni ja se ne razumem najbolje), ali ne treba kriviti RTV.
Ako se ne varam, kriv je sistem (kao i za skoro sve u ovoj drzavi).
Arena sport je vlasnik apsolutnih prava na prenose utakmice SLS. To znaci ako vi imate svoju TV kucu i neograniceno para, vi ne mozete da kupite prenos neke utakmice od Superlige... mozete da prenosite SAMO ako vam Arena to dozvoli.
Tako da se tu nista ne pita RTV (ako je verovati pricama, pokusali su da obezbede prenose Vojvodjanskih klubova, ali nije doslo do dogovora sa menadzmentom Arene)... pita se iskljucivo Arena.
B92 dobio ponekad dozvolu od Arene da radi prenos ponekog meca, jer su te dve kuce veoma bliske (da ne kazem drzavne).
E sad, zasto Arena prenosi samo blizance, i tek ponekad nas... to je stvar marketinske procene. Mislim da su krajem prethodne sezone vrsili mali eksperiment, kada su odlucili da rade prenos svih utakmica nase lige... pratili su gledanost, i shvatili koliko je to (ne)isplativo.
Budimo realni, ko ce gledati prenos utakmice Rad-Javor? Mozda 12 ljudi u celoj zemlji. Ko ce gledati prenos utakmice Vozdovac - Vojvodina? Mozda 20 navijaca Vojvodine i 4 navijaca Vozdovca. Da li je to Areni komercionalno isplativo? Naravno da nije. To je obicna komercijanla televizija, koja ce prenositi ono sto procene da ce u tom trenutku najvise ljudi gledati, a ne ono sto je razumno da puste.
A cinjenica je da u ovoj zatucanoj zemlji vise ce ljudi gledati snimak utakmice Zvezda - Krasnodar, nego prenos Vojvodina - Lucani.
Last edited by N13 on Sun Aug 09, 2020 9:29 pm, edited 1 time in total.
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 3. kolo: Voždovac - VOJVODINA, nedelja u 20:30

Post by fare »

Ako je verovati rezultati.com 3 šuta na gol 3 gola :D
User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 3. kolo: Voždovac - VOJVODINA, nedelja u 20:30

Post by N13 »

Ipak, kada pogledam statistiku, ovo mi se ni malo ne svidja

Po bet365, oni nas ubijaju

Image
Jos je 9:1 u kornerima za njih?!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 3. kolo: Voždovac - VOJVODINA, nedelja u 20:30

Post by Turija »

To je ono sto me brine - primismo ga.
E sad, da vidimo kako cemo odreagovati? Imamo li snage i pobednickog mentaliteta ili cemo cuvati vodjstvo? Ako se budemo grcevito branili, primicemo jos koji.
Prema tekstualnom prenosu u Dnevniku, mnogo smo sutirali pored gola i to iz izglednih pozicija.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: 3. kolo: Voždovac - VOJVODINA, nedelja u 20:30

Post by lexa »

Bas htedoh napisati isto sto i N13

Gledajuci live statistiku ispada da nas odvaljuju od zivota.
Totalna dominacija Vozdovca u matematici ali nasa u golovima :mrgreen:

Ocekujem bogate highlightse
Locked