3. kolo: Voždovac - VOJVODINA 1:3 (0:3)

User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

3. kolo: Voždovac - VOJVODINA 1:3 (0:3)

Post by Grof Žekula »

Два пута по 2:2, а идемо на кров. Утакмица ће показати где са њега скачемо - о бетон, или у висину. То само бива у случају да први пут упишемо тријумф.
Да би то остварили мотив нам мора бити већи, а трчање далеко боље, него у преходних 7 дана.
Ми бар не морамо да чекамо да нам појачања "прораде"...Њихова ваљда неће још!

Вождовац - ФКВ 1:3 (0:3)
0:1 - Бојић 6'
0:2 - Саничанин 28'
0:3 - Гемовић 32'
1:3 - Гајић 53'


Извештај са утакмице - https://www.superliga.rs/sezone/2020-21/match/2053" onclick="window.open(this.href);return false;
Istocno stajanje
Posts: 540
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 3. kolo: Voždovac - VOJVODINA, nedelja u 20:30

Post by Istocno stajanje »

Kao sto je Lale rekao da bi trebalo da udjemo u formu od 3. ili 4. kola, to isto i ja ocekujem.
Ono sto me je uvek nerviralo u fudbalu to su izgovori. Oni su za gubitnike. Od pocetka sezone vidim 2 najcesca: tezak raspored i nedostatak pripremnih utakmica.
Tezak raspored: Slazem se,ali sta onda da kaze Novi Pazar koji je prosle sezone bio 10. u drugoj ligi, a imao je tezi raspored od nas, pa je opet uzeo vise bodova.
Pripreme: Zasto nismo igrali utakmice? Zbog Korone? Kako su drugi igrali utakmice? Jedino priznajem ako nam je vise igraca bilo zarazeno, ali koliko znam klub nije nista komentarisao.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 3. kolo: Voždovac - VOJVODINA, nedelja u 20:30

Post by Turija »

Pripreme su uradili kao da smo se pripremali u ilegali.
Zasto, valjda znaju samo ljudi u Klubu?
Sto se tice Vozdovca, posle Grofovog uvoda i posta iznad, nemam sta reci.
Ako je trener rekao ulazimo u formu posle 3, 4 kola, nadam se da cemo u trecem kolu biti bolji, nego u prva dva?
Sada su nam, vec, tri boda imperativ.
PS
Ima li tv prenosa?
Igramo u nedelju, jos u Bg, pa ne bi bilo tesko areni da prosetaju do krova.
Bruka, ako nema.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 3. kolo: Voždovac - VOJVODINA, nedelja u 20:30

Post by naseljekolumbija »

Наравно да нема преноса, тако је већ годинама. Два преноса су обавезна, зна се кога а остале ако стигну.
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 3. kolo: Voždovac - VOJVODINA, nedelja u 20:30

Post by Danilo »

Nadam se da Lalat nece voditi ekipu u šortsu, tako ponizava i sebe i klub i protivnika.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 3. kolo: Voždovac - VOJVODINA, nedelja u 20:30

Post by Turija »

https://www.dnevnik.rs/index.php/sport/ ... 08-08-2020" onclick="window.open(this.href);return false;

@ Danilo
I da se igralo u 12h, a ne u 21, ne dolazi se tako na posao.
Kao da je dosao sa plaze da predvodi igrace Vojvodine u zvanicnoj utakmici.
Skoro sam siguran da mu iz uprave niko ne sme nista da kaze?
Zato sam onomad i napisao da su drugi nasi treneri imali pola takve podrske, imali bi i oni dobre rezultate.
Ima Lalatovic odredjene trenerske kvalitete, najvise motivacione, ali ima jak vetar u ledja sa svih strana, ne samo u klubu u kojem radi. Ostali domaci treneri imaju daleko teze uslove rada i manju oficijelnu podrsku.
Pogledajte npr Savu Milosevica koliko ima problema i u klubu i u medijima, a legenda je partizana.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
N13
Posts: 2028
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 3. kolo: Voždovac - VOJVODINA, nedelja u 20:30

Post by N13 »

Zavisi iz kog ugla gledas.

Lalatovic gotovo u svakom klubu u koji dolazi, bude docekan na noz... Podrsku stekne vremenom.
Setite se prvog njegovog mandata kod nas, niko nije podrzavao njegov dolazak, pa se i culo sa tribina 'pi*ko ciganska' od sopstevnih navijaca. Tako je bilo i kod nas i u Nisu. I tu su drugi treneri ipak u prednosti, jer se svakom drugom treneru u pocetku da sansa da se pokaze, pa se onda presuduje... sa Lalatom je suprotno ipak.

Sto se tice sorca, apsolutno se slazem da nije bas profesionalno. Sa druge strane Lalatovic se na utakmicama istrosi vise nego neki igraci :D
Da li u Evropi ima neko dress code pravilo za trenere?
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 3. kolo: Voždovac - VOJVODINA, nedelja u 20:30

Post by Turija »

@N13
Koliko je bitna podrska navijaca treneru u bilo kom domacem klubu, osim u zvezdi i partizanu - mozda 1 promil?
Samo je lepo kad trener ima i podrsku navijaca i nista vise.
Ne sporim ja Lalatovicu neke dobre stvari koje radi i trudi se maksimalno. Medjutim, ima i ozbiljnih gresaka na koje malo ko, osim navijaca, hoce da ukaze. Ali, ne bih o tome dublje ( odvelo bi nas nepotrebno i stetno po Vosu daleko). Lalatovic, ipak, spada u grupu boljih trenera super lige i sa svim tim manama i manirima.
Vojvodina mu je, mozda, najomiljeniji klub, posle zvezde, ali, ipak, drugi. A i licno najbolje mu je da radi u Novom Sadu, kad vec ne moze u zvezdi, a u partizanu nece.
No, vratimo se na sutrasnju utakmicu, dosta prelomnu za Vosu.
Nazalost, ne mozemo da vidimo ( osim rezultata) kako smo se pripremili za nju i odigrali je ( arena po starom, jer moze joj se :oops: ).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 3. kolo: Voždovac - VOJVODINA, nedelja u 20:30

Post by gospodinFKV »

Apsurdno je pricati o tome u cemu dolazi na utakmice, pored svih ostalih problema koje imamo, sto kao klub, sto kao tim.
Neka dolazi u gacama, ako cemo pobedjivati.

Ekipu treniraju treneri, a ne suskavac i kosulja.

Po meni, to izgleda bolje nego Zagorcic kad je otisao u Torino u kosulji, a fleke od znoja do kolena. :mrgreen:

Ja se ne secam kad sam video poslednji put Lalatovica da sedi mirno, tako da nek nosi sta mu je najudobnije dok skakuce po liniji svog prostora, a neka ekipa prolije makar jednako znoja koliko i on. Ako se dobro secam, imao je i Milojevic cesto slican dress code, pa je izgledao i ponasao se gospodski, kao da nije vodio taj klosarski ogavni klub.

Samo nek s krova odnese tri boda, moze i u speedo gacama.
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: 3. kolo: Voždovac - VOJVODINA, nedelja u 20:30

Post by lexa »

Jeste da Lalat izgleda kao da je dosao na utakmicu direktno sa plaze :mrgreen: i meni licno to nije ok ali s druge strane
on je jedan od retkih trenera koji ucestvuje u utakmici, u pravom smislu ucestvuje. Nije samo eto poslao svoje igrace na teren nego
"gine" za njih i tokom utakmice.
Obratite paznju, on od 1. minuta pa do zadnjeg stoji fakticki u terenu i ucestvuje u igri, detaljno prati sve i ukazuje na greske,
cesto izvrsi pritisak na sudije (citaj. malo im psuje :mrgreen: ) tako da mislim da on sigurno daje sve od sebe iako mu odevne
kombinacije nisu bas profi :lol:

Sto se tice sad vec danasnje utakmice, ne ocekujem nimalo laku utakmicu. Vozdovac je nezgodna ekipa. Nisu seljacka ekipa nego
ekipa koja zna igrati i koja cesto zna iznenaditi vodece ekipe lige.
Nadam se da tako nece biti ovaj put ali...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 3. kolo: Voždovac - VOJVODINA, nedelja u 20:30

Post by Voja »

Uh.... ako bih birao dve najnepouzdanije (pouzdanost u smislu da se moze sa velikom verovatnocom predvideti pobeda ili poraz tima) ekipe u ovom momentu to bi bili bas Vozdovac i Vojvodina. Mislim da je tek ovde otvoren troznak,s tim sto na ovom mecu ubedljivo najvise od nasih ocekujem od Vukadinovica. Vreme je
Image
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 3. kolo: Voždovac - VOJVODINA, nedelja u 20:30

Post by Turija »

Ne znam koliko se Vozdovac namestio sa pojacanjima?
Veceras mogu da polazem neku nadu u nasu brzu kontru i gol Covica.
Sumnjam da im mozemo dati dva?
Bojic nema motiv i vratio se na poznate stare staze. Ja bih gao ostavio na klupi i uveo u drugom poluvremenu, kada se protivnik malo zamori, da nekim pasom napravi gol sansu.Medjutim, to se, sigurno, nece desiti.
Mrkaic, takodje, medju rezervei. Uvesti brze napadace, umesto njega. Kod kuce, jos i moze u napad.
Zukica bi, isto, na klupu, a Topica na teren u ovom mecu, pa i u narednim utakmicama. Neka se Zukic malo presabere i fizicki pripremi.
Velika je steta i bezobrazluk sto nema tv prenosa, jer ova utakmica je derbi kola i najneizvesnija. Ali, arena radi kako hoce i prkosi zdravom razumu.
Last edited by Turija on Sun Aug 09, 2020 2:27 pm, edited 2 times in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
1892
Posts: 1052
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 3. kolo: Voždovac - VOJVODINA, nedelja u 20:30

Post by 1892 »

Da li neko zna šta se dešava sa Topićem, već duže vreme mi nekako ne pije vodu priča o povredi. Nema ga nigde, nije bio ni na proslavi, ne daje izjave u medijima, niko ne govori koja povreda je u pitanju itd.
Sad bi nam možda najviše odgovarao kao U21 igrač. Bojim se da u svakoj kombinaciji izlazimo na teren oslabljeni ovim pravilom...Šteta što nemamo cfora da iskoristimo kao bonusa.
Come on you Reds!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 3. kolo: Voždovac - VOJVODINA, nedelja u 20:30

Post by gospodinFKV »

Ako je Transfermarkt u pravu (ja se ne secam klupe ova dva kola), sedeo je na klupi. Treba mu dati vremena, duze vreme je povredjen bio. Samo neka ga uvodi polako i na utakmicama koje su prelomljene.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 3. kolo: Voždovac - VOJVODINA, nedelja u 20:30

Post by Voja »

Turija wrote:Neka se Zukic malo presabere i fizicki pripremi.
Velika je steta i bezobrazluk sto nema tv prenosa, jer ova utakmica je derbi kola i najneizvesnija. Ali, arena radi kako hoce i prkosi zdravom razumu.
Kako je krenulo Zukic ce biti najveci gubitnik od svih bonus igraca u ligi.Mada,tek je pocelo,ima tu jos mnogo vremena za napredak.
A sto se tice tih bonus igraca bice zanimljivo,kad se neki igraci pokazu kao dobri,pa na polusezoni stignu pristojne ponude,onda ce u prvi tim jos mladji i neiskusniji :)

Sto se prenosa tice,nema sta da se zameri Areni,prenosili su nas dva "derbija" na osnovu minule sezone,a ovaj vikend na krovu igraju cini mi se 12. i 15.ekipa na tabeli,tako da... treba da se zameri RTV,jer njih ne zanimaju prenosi vojvodjanskih klubova. Arenin sistem rada se zna,ali kada B92 ili Prva otkupe prenose Zvezde i Partizana,ne vidim zasto i RTV ne bi uzela prenose Vose,Spartaka,Proletera... Zanima li to njih?
Image
Locked