2. kolo: VOJVODINA - Čukarički 2:2 (0:1)

User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

2. kolo: VOJVODINA - Čukarički 2:2 (0:1)

Post by Grof Žekula »

Ковид-систем утакмица наставља се и почетком нове сезоне, јер ћемо после гостовања у Сенти, већ у среду на "Карађорђу", без публике, уз пренос на Арена спорт 2 каналу, дочекати клуб кога избацисмо у полуфиналу, за нас трофејног, прошлосезонског Куп надметања. Против Сремаца из Инђије, Брђани су у првом колу убедљиво тријумфовали, па у двобој улазе са два бода више од нас. Лалатовић је имао штошта да каже после меча у Сенти, а сад нека спрема тим за прву победу!

ФКВ - Чукарички 2:2 (0:1)
0:1 - Шапић 40'
0:2 - Езе 54'
1:2 - Човић 56'
2.2 - Саничанин 57'


Извештај са утакмице: https://www.superliga.rs/sezone/2020-21/match/2033" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 2. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 21h

Post by Turija »

Nikako da dodjemo do fudbala i terena, od razlicitih spinova, a sutra novi derbi.
Sta da ocekujemo?
Ja licno sam ocekivao pobedu u prethodnom derbiju na gostovanju u Senti, a sada, da budem iskren, cak i troznak u Novom Sadu.
Ovih dana smo se previse bavili onim sto je proslo i ne znam koliko smo spremni za ovu utakmicu?
Mislim da ce trener Veselinovic i Cukaricki imati velik motiv da nas sutra pobede - a videcemo i kako ce ( nam) se suditi.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 2. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 21h

Post by gospodinFKV »

Iskreno, ne ocekujem dobro sudjenje. Ili cemo dobiti poklon ili ce nas dodatno osakatiti.

Takodje, mislim da se stvara neka negatvna energija oko igraca i kluba i mislim da je bolje da se fokusiraju svi u klubu da se vrate u glavama na pobednicki podijum. Mislim da je Lalatovic malo preopterecen kolicinom posla. Nema sportskog direktora, nema ni upravu ko svet i onda se to vidi i prenosi na igrace i na teren.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 2. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 21h

Post by Voja »

Turija wrote: Sta da ocekujemo?
Da ocekujemo ljude koji ce doci u Vosu i toliko je utegnuti da se vise nikada ne postavi ovakvo pitanje protiv kojekakvih Cukarickih,Backih Topola i sl.
Na sta smo spali da nam je svaki mec sem protiv Zvezde troznak u igri :oops:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 2. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 21h

Post by Turija »

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/vec ... 05-08-2020" onclick="window.open(this.href);return false;

Bice nase veliko pojacanje, ako Novica zaigra u veznom redu.
Za Kovacevica je, mozda, jos rano, jer nije bio u takmicarskom ritmu.
Zukic bi mogao odigrati bolje nego u Senti, jer su igraci Cukarickog blizi njegovom godistu. Ja bih se jako dvoumio izmedju Zukica i Topica, tj kojem dati prednost. Meni, nekako, Topic deluje bolje ( ako je spreman) cak i na poziciji Zukica. Prespor je Zukic i fizicki slabiji, a nema izrazitu lucidnost da nadoknadi taj hendikep. No, videcemo, mozda Zukic podigne formu?
Sto se sudija tice, mislim da ce sudjenje biti posteno.
Za pomocnike nema dileme, a za glavnog mislim da ce se truditi da sudi po fudbalskim pravilima u ovom mecu.

Srecno veceras!
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 2. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 21h

Post by fare »

Bogami Lalat izgleda da će dobro izmešati sastav.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 2. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 21h

Post by Voja »

Vreme idealno,satnica idealna,tv prenos,protivnik koji igra atraktivno.... prava uvertira za Evro mec(eve). Voleo bih da ih pocepamo i konacno se odlepimo od njih,tj,pocnemo da vezemo pobede kada je Cuka u pitanju
Image
User avatar
FORD
Posts: 40
Joined: Sun Jul 05, 2020 8:20 am

Re: 2. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 21h

Post by FORD »

Gde ima prenos? Ja nemam Arenu.
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: 2. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 21h

Post by Schteph_F89 »

Za sve slaninare preko grane koji muku muce naci linkove kao i ja, zasad najpouzdaniji u moru batman-Adhe i sl. je ovaj http://livetv.sx/rs/allupcomingsports/1/ Ceka se standard 30 sec da nestanu kojekakve gluposti, eventualno koji promasaj x koji trckara i otvara stranice sa sadrzajem koji je zanimljiv dok ne skontate da vas jos vece uzbudjenje ceka povratkom na prvi sadrzaj koji takodje cesto zna imati istu zavrsnicu :deal: Pozdrav i samo hrabro do nove (vecerasnje) pobede...
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 2. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 21h

Post by fare »

Meni je žao Saničanina bolje da je Bralića ostavio.
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 2. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 21h

Post by fare »

Za sada katastrofa Čuka igra viktorije sa nama ne možemo centar da prođemo :(
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: 2. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 21h

Post by Душан »

Првих пола сата, ужас.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 2. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 21h

Post by Turija »

Jeste da Cukaricki ima brze igrace, ali mi smo uzasno spori i slabi u duelu.
O nasoj pas igri da ne govorim.
Najzad normalan komentator na areni.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 2. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 21h

Post by fare »

Sasvim očekivano i zasluženo kao što rekoh katastrofa ja ne pamtim očajniju Vošu.
User avatar
Pera Centar
Posts: 820
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: 2. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 21h

Post by Pera Centar »

Jedna rec raspad!
Locked