1. kolo: TSC - VOJVODINA 2:2 (1:1)

User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1. kolo: TSC - VOJVODINA 2:2 (1:1)

Post by Turija »

Imali smo mnogo lepse misljenje o nasim igracima, ali do sinoc.
Medjutim, sinocna utakmica je pokazala da to nije tako i da nam treba neko ko ce iskociti iz proseka domace lige.
Sreca sto je prelazni rok u toku i uocene slabosti tima se daju popraviti dovodjenjem igraca sa kojima mozemo napraviti neki rezultat u Evropi, ali se to mora uciniti sto pre, da se ti igraci uigraju sa ekipom.
Nadam se da ce Maksimovic i Kovacevic doneti vecu sigurnost na terenu, medjutim, to nije dovoljno. Moramo resiti probleme u igri na protivnickoj polovini i realizaciji.
Treba nam brz igrac u napadu, ali takav koji posle bega nece slati lopte u ,,bunar", vec u gol ili svom saigracu u 16m i zonu suta.
Velik nam problem stvara i pravilo U21. Medjutim, nama je glavni cilj igra u Evropi, gde to ne vazi, pa mozemo izvesti najjacu postavu.
PS
Mozda treba probati sa Topicem na mestu Zukica. Mislim da bi vise dobili i da on to moze da odigra korisnije za ekipu.. Cvrsci je, visi je, ima duzi korak i bolji sut. Mozda je cak i tehnicki i takticki bolji?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 1. kolo: TSC - VOJVODINA, petak u 19h

Post by fare »

Dragojlo wrote:.
Pa dali su treći nego ovaj debil poništio kako nas čovek zajebava to je strašno i kao glavni i kao pomoćni a bogami par puta mi je pojeo živce i kao 4 sudija debilčiina najobičnija treba tražiti njegovo izuzeće tačno se vidi da nas ne voli.[/quote]
Što je najgore, ja čoveka poznajem lično i znam da nas voli... :|(doduše, Lalat mu nije nešto posebno drag) Ne znam šta ovo juče bi...[/quote]
Auu izgleda naša uprava čita forum pa je prihvatila moj predlog :)
Locked