1. kolo: TSC - VOJVODINA 2:2 (1:1)

User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: 1. kolo: TSC - VOJVODINA, petak u 19h

Post by newnowapv »

Upecatljiv momenat na utakmici. Iako ne volim da pisem o igracima posebno, ovo moram prokomentarisati. Lopta napred, Boris Varga zaostaje bar metar i po iza Zukica i prvi stize do lopte... Zukicu, moras na kondiciji da poradis!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 1. kolo: TSC - VOJVODINA, petak u 19h

Post by Voja »

Ja bas usao isto to da napisem,utisak prvog poluvremena!!!
Image
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1. kolo: TSC - VOJVODINA, petak u 19h

Post by Turija »

Napisao sam onomad da TSC ma blagu naklonost sudija, ali mi smo odigrali mlako. Penal vrlo sumnjiv, jer je igrac domacih nogom gurnuo i blokirao ruku Bralica i on nije mogao da je pomeri.
Po meni zadovoljili Simic - odbranio penal i dobro degaziranje nogom.
Zatim Devetak, pa Covic ( uvek na pravom mestu, kao i tajming i skok, pa dobar pas).
Takodje solidni Bojic, Mrkaic i Drincic ( popravio izvodjenje prekida) i Andric na momente.
Ostali dosta bledo.
Zukic mora biti zamenjen, kao i jos neki igraci, da bi preuzeli kontrolu igre i presli u ofanzivu.
Malo nam je bod.
PS
Mozda su neki igraci izostali iz sastava zbog testova na koronu?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
milancl
Posts: 466
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: 1. kolo: TSC - VOJVODINA, petak u 19h

Post by milancl »

Turija wrote:Napisao sam onomad da TSC ma blagu naklonost sudija, ali mi smo odigrali mlako. Penal vrlo sumnjiv, jer je igrac domacih nogom gurnuo i blokirao ruku Bralica i on nije mogao da je pomeri.
Po meni zadovoljili Simic - odbranio penal i dobro degaziranje nogom.
Zatim Devetak, pa Covic ( uvek na pravom mestu, kao i tajming i skok, pa dobar pas).
Takodje solidni Bojic, Mrkaic i Drincic ( popravio izvodjenje prekida) i Andric na momente.
Ostali dosta bledo.
Zukic mora biti zamenjen, kao i jos neki igraci, da bi preuzeli kontrolu igre i presli u ofanzivu.
Malo nam je bod.
PS
Mozda su neki igraci izostali iz sastava zbog testova na koronu?
Komentator reče da je zbog pozitivnog testa izostalo par igrača, Maksimović i još njih par... Nijedno više ime nije rekao... Navodno se čeka drugi test...

Evo vodimo, Varga autogol, igrao sam sa njim u ekipi kad je imao 18 godina, uvek je bip brz, ali da onako ostavi Zukića, nije mi jasno. Kad će Zukić kidati i biti spreman ako neće sad.

Bod nam je ovde malo, bolji smo da ne kažem za klasu.
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
Koral
Posts: 418
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Re: 1. kolo: TSC - VOJVODINA, petak u 19h

Post by Koral »

Stefan Djordjevic i Novica Maksimovic su bili pozitivni na koronu, zato ih nema.
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Re: 1. kolo: TSC - VOJVODINA, petak u 19h

Post by Brane »

Jel ovaj ima izmene?
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 1. kolo: TSC - VOJVODINA, petak u 19h

Post by fare »

Koji je ovaj Simović debil prvo svira jako smešan penal pa onda nam poništi po meni čisti gol.
User avatar
Pera Centar
Posts: 820
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: 1. kolo: TSC - VOJVODINA, petak u 19h

Post by Pera Centar »

Mislim da smo osteceni danas ovaj Simovic je svirao nepostojeci penal za TSC.Posle toga nam je ponistio cist gol kod 1:2.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 1. kolo: TSC - VOJVODINA, petak u 19h

Post by gospodinFKV »

Sami smo sebe ostetili tim jaja**kim povlacenjem na 2:1 sa pola sata igre jos. Kad cemo nauciti i koliko cemo jos bodova prosuti zbog toga dok ne naucimo, to sam bog zna...
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: 1. kolo: TSC - VOJVODINA, petak u 19h

Post by Душан »

fare wrote:Koji je ovaj Simović debil prvo svira jako smešan penal pa onda nam poništi po meni čisti gol.
Требали смо да победимо, без обзира на судијске грешке.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 1. kolo: TSC - VOJVODINA, petak u 19h

Post by Voja »

gospodinFKV wrote:Sami smo sebe ostetili tim jaja**kim povlacenjem na 2:1 sa pola sata igre jos. Kad cemo nauciti i koliko cemo jos bodova prosuti zbog toga dok ne naucimo, to sam bog zna...
Bas to.... a da ne zameri kolega Turija,vec se vidi da ce ovo sa Simketom biti vesela sezona :mrgreen:
Image
Istocno stajanje
Posts: 541
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 1. kolo: TSC - VOJVODINA, petak u 19h

Post by Istocno stajanje »

Sudjenje je bilo ocekivano lose, treba da se naviknemo, jer ce toga biti cesto. Po meni, rano smo se povukli, previse zutih kartona. Rezultat je realan, posto je i TSC mogao da pobedi.
Kako bi nam dobro dosao neki centarfor kvaliteta Siladjija...
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Re: 1. kolo: TSC - VOJVODINA, petak u 19h

Post by Brane »

Lalatovic dunster najobicniji. On se odlucuje da brani 1:2 pola sata. OK, jos nekako i razumem ali onda ostavlja na terenu Covica i Mrkajica koji jednostavno nisu u sanju da igraju iza lopte. Pa mamu mu jebem valjda je kljuc braniti zone 14 i 11 pre nego 8. Svaka lopta im je nesmetano prosla po zemlji iza ledja dva nasa napadaca. Sabo je doktor fudbala za ovog sarlatana.
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 1. kolo: TSC - VOJVODINA, petak u 19h

Post by fare »

Opet naše debilno povlačenje šteta.
lazarr
Posts: 815
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 1. kolo: TSC - VOJVODINA, petak u 19h

Post by lazarr »

Simić ima veliki problem sa centaršutevima i to mu je velika mana. Klasičan linijaš iako ima sasvim dobru visinu i građu. To vidim kao potencijalni problem....
Bunker posle 2 gola ne bih komentarisao....
Locked