1. kolo: TSC - VOJVODINA 2:2 (1:1)

User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

1. kolo: TSC - VOJVODINA 2:2 (1:1)

Post by Grof Žekula »

    После освајања купа уследише промене у руководству и припреме без меча (само додавање лоптом међу собом), а прво појачање нам се придружило 4 дана пред старт шампионата. На ноге идемо клубу који нам је и прошле сезоне задавао много мука, који се припремао у Мађарској, играо контролне мечеве (не баш успешно, али опет...).
    Све ово сведочи о ковид лудом времену, у коме нам је и лига никад већа, а сам фудбал ће бити "никад поштенији и бољи"!
    Меч из Сенте ће преоносити канал Арена спорт 1. Публике, дакако, нема.
    Сабо за ДНЕВНИК wrote:У првом колу ТСЦ - у Сенти дочекује Војводину.

    - Радујем се утакмици са Војводином - тврди Сабо. - Биће то добар меч, прави војвођански дерби, надам се да ћемо приказати добру игру и наставити низ који смо започели у мионулом првенмству.
    ТСЦ - ФКВ 2:2 (1:1)
    1:0 - Лукић 26'
    1:1 - Мркаић 35'
    1:2 - Варга (аутогол) 49'
    2:2 - Силађи 79'


    Извештај са утакмице: https://www.superliga.rs/sezone/2020-21/match/2009" onclick="window.open(this.href);return false;
    Istocno stajanje
    Posts: 541
    Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

    Re: 1. kolo: TSC - VOJVODINA, petak u 19h

    Post by Istocno stajanje »

    Tezak raspored na pocetku. Ne znam sta da ocekujem, jer ne znam u kakvoj smo formi. Tsc je izgubio sve prijateljske sto je igrao. Prednost ipak dajem TSC-u, zbog vise odigranih utakmica na priprama, domaceg terena, a najvise zbog toga sto imaju ono sto mi nemamo vec godinama, a to je centarfor koji moze da postigne 15-20 golova po sezoni. A oni ih imaju cak dvojicu!
    User avatar
    gospodinFKV
    Posts: 4788
    Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
    Location: gde treba

    Re: 1. kolo: TSC - VOJVODINA, petak u 19h

    Post by gospodinFKV »

    Poslednju utakmicu smo odigrali pre nesto vise od mesec dana.
    Pauza jeste nezgodna, ali nije bog zna kakva sad. Momci nisu imali nesto puno odmora, tako da su ostali makar u trenaznom procesu.

    Bice malo cupavo, ali mislim da ce to sve biti kako treba.
    User avatar
    Turija
    Posts: 10668
    Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
    Location: Vojvodina

    Re: 1. kolo: TSC - VOJVODINA, petak u 19h

    Post by Turija »

    Krajnje je vreme da pobedimo TSC u vojvodjanskom derbiju.
    Dosta je bilo.
    Treba da se zna ko je No1 u Pokrajini.
    :cheers:
    Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
    User avatar
    newnowapv
    Posts: 589
    Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
    Location: Telep

    Re: 1. kolo: TSC - VOJVODINA, petak u 19h

    Post by newnowapv »

    Iskreno, vise sam ocekivao od TSC-a na pripremama, igrali su sa madjarskim drugoligasima + Puskas akademijom... Ne znam sa kakvim su postavama igrali, verovatno kombinovanim, ali slabo mi je sve to...
    Vreme je da ih zveknemo, ne moze ovako vise :)
    User avatar
    churguzijanac
    Posts: 2034
    Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

    Re: 1. kolo: TSC - VOJVODINA, petak u 19h

    Post by churguzijanac »

    Turija wrote:Krajnje je vreme da pobedimo TSC u vojvodjanskom derbiju.
    Dosta je bilo.
    Treba da se zna ko je No1 u Pokrajini.
    :cheers:
    +1 za Dosta je bilo :lala:
    User avatar
    Turija
    Posts: 10668
    Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
    Location: Vojvodina

    Re: 1. kolo: TSC - VOJVODINA, petak u 19h

    Post by Turija »

    Ja mislim da je TSC u motivacionom padu, a mi u usponu.
    Na motiv, kondiciju i cvrstinu ( uz blagu naklonost sudija i veliku angazovanost Uprave i trenera) izneli su dobro celu proslu sezonu, sve do pred sam kraj.
    Inace, sto se tice igraca, ne vidim tu neki ekstra kvalitet, ni u domacim merilima. Malo ih je htela i lopta.
    Zato sam optimista pred ovu utakmicu, a vreme je da ih pobedimo, pa cak i u Senti.
    :cheers:
    Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
    User avatar
    gospodinFKV
    Posts: 4788
    Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
    Location: gde treba

    Re: 1. kolo: TSC - VOJVODINA, petak u 19h

    Post by gospodinFKV »

    TSC je samo zivi dokaz da i superligaski prosek, kad se dobro sve to namesti, moze da bude jedna zaje*ana ekipa.
    Videcemo sta ce ove sezone biti, ali cinjenica je da Dino Dolmagic i Nemanja Petrovic nisu pojacanja za vrh tabele. Dovode dosta klinaca, sto znaci da razmisljaju o buducnosti. Mozda ce ove sezone malo pasti, kad splasne ta euforija, ali uz dobar razvoj ce to biti jedna prilicno dobra ekipa kroz 2-3 godine.
    User avatar
    Voja
    Dežurni spiker
    Posts: 9678
    Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
    Location: Kome trebam, već zna...

    Re: 1. kolo: TSC - VOJVODINA, petak u 19h

    Post by Voja »

    Interesantno je ovo oko mladih igraca,ako sam dobro razumeo,ostali smo sa trojicom... Topic,Zukic i Devetak. Dvojica bi trebalo da budu starterti.... Da li je to Zukic nas starter i centralni vezni? I nekako mi realnije deluje u odnosu na igrace koje imamo da ce Devetak biti taj drugi,a Topic na klupi!? Topic ima i najjacu konkurenciju... Kako li ce se sve to odraziti na njegov napredak!?
    Image
    User avatar
    Turija
    Posts: 10668
    Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
    Location: Vojvodina

    Re: 1. kolo: TSC - VOJVODINA, petak u 19h

    Post by Turija »

    Voja wrote:Interesantno je ovo oko mladih igraca,ako sam dobro razumeo,ostali smo sa trojicom... Topic,Zukic i Devetak. Dvojica bi trebalo da budu starterti.... Da li je to Zukic nas starter i centralni vezni? I nekako mi realnije deluje u odnosu na igrace koje imamo da ce Devetak biti taj drugi,a Topic na klupi!? Topic ima i najjacu konkurenciju... Kako li ce se sve to odraziti na njegov napredak!?
    Nista jos ne znamo u kakvoj cemo formaciji igrati. Nadam se da Lalatovic zna.
    Da li se Topic oporavio od povrede?
    Ocekujem da ce sva trojica imati dosta veliku minutazu na terenu.
    Ko ce biti starter, pretpostavljam da ce se odredjivati od utakmice do utakmice i protivnika.
    Sva trojica imaju podjednako jaku konkurenciju u starijim saigracima.
    Jako ce biti zanimljivo videti sutra nasu postavu i postavku igre.
    Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
    User avatar
    Voja
    Dežurni spiker
    Posts: 9678
    Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
    Location: Kome trebam, već zna...

    Re: 1. kolo: TSC - VOJVODINA, petak u 19h

    Post by Voja »

    Simic-Devetak-Sanicanin-Bralic-Andric-Drincic-Stojkovic-Zukic-Bojic-Vukadinovic-Mrkaic

    Moja pretpostavka,s tim da mi nelogicno da Djordjevic ide na klupu,a mislim da ce je Arandjel vrlo brzo videti
    Image
    User avatar
    Turija
    Posts: 10668
    Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
    Location: Vojvodina

    Re: 1. kolo: TSC - VOJVODINA, petak u 19h

    Post by Turija »

    Voja wrote:Simic-Devetak-Sanicanin-Bralic-Andric-Drincic-Stojkovic-Zukic-Bojic-Vukadinovic-Mrkaic

    Moja pretpostavka,s tim da mi nelogicno da Djordjevic ide na klupu,a mislim da ce je Arandjel vrlo brzo videti
    Najverovatnije da ce biti takva postava ( poznavajuci Lalatovica), iako bih ja voleo da vidim drugaciju (barem kasnije).
    Nadam se da cemo ove sezone vise koristiti pravilo o zameni 5 igraca i time odrzati visok tempo cele utakmice.
    Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
    1892
    Posts: 1052
    Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
    Location: Novi Sad

    Re: 1. kolo: TSC - VOJVODINA, petak u 19h

    Post by 1892 »

    Voja wrote:Simic-Devetak-Sanicanin-Bralic-Andric-Drincic-Stojkovic-Zukic-Bojic-Vukadinovic-Mrkaic

    Moja pretpostavka,s tim da mi nelogicno da Djordjevic ide na klupu,a mislim da ce je Arandjel vrlo brzo videti
    Ne verujem da ćemo počinjati bez Čovića a ni bez Đorđevića. Ja bi najpre rekao da će Aranđel na klupu, a očekujem do kraja prelaznog da ode Saničanin ili (i) Bralić.
    Partizan (ukoliko se ispostavi da je momak kvalitet), je uradio najpametniju stvar i stavio kao bonusa golmana.
    O samom pravilu ne znam šta da mislim, trenutno mi deluje krajnje nasilnički da moramo gurati U21 klince jer je tim lepo skockan i da se ne lažemo mesta u prvih 11 ima eventualno samo za Zuku....ali dugoročno možda bude nešto od tog pravila.
    Come on you Reds!
    User avatar
    gospodinFKV
    Posts: 4788
    Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
    Location: gde treba

    Re: 1. kolo: TSC - VOJVODINA, petak u 19h

    Post by gospodinFKV »

    Zaboraviste Topica.

    Ili se jos nije oporavio?
    User avatar
    Voja
    Dežurni spiker
    Posts: 9678
    Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
    Location: Kome trebam, već zna...

    Re: 1. kolo: TSC - VOJVODINA, petak u 19h

    Post by Voja »

    gospodinFKV wrote:Zaboraviste Topica.

    Ili se jos nije oporavio?
    Nismo ga zaboravili nego pored Novice,Drine,Arandjela...
    Bice bas bas tesko skockati tim sa ova dva mladja igraca,ali licno podrzavam to pravilo,jer jedino tako mladi igraci mogu da napreduju i budu zasticeni u ovoj zemlji, jer su nasi treneri uglavnom ograniceni i drze se starijih igraca kao pijan plota. Ako decko ume i moze da igra,zasto ga drzati na klupi samo iz razloga jer KAO nije dovoljno zreo i iskusan.A druga pozitivna stvar je da se sad nece mladi igraci prodavati bas po svaku cenu... zamislite da smo sad dobili dobre ponude za Zukica,Topica,Neskovica.... garantovano bi sve prodali,ali ovako mora nesto carolije ostati i za nas navijace,tako da podrzavam pravilo. A klub je taj koji mora da ima jasnu strategiju i vodi racuna o nastupima tih igraca i njihovim pozicijama... Mozda je recimo u ovoj situaciji Neskovic na svojoj poziciji imao manju konkurenciju od Topica,ali o tome nadam se ima vec ko da razmislja :cheers:
    Image
    Locked