VOJVODINA u Evropi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
torrente
Posts: 503
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: VOJVODINA - Apoel 1:2 (1:1)

Post by torrente »

Uhhh,
posle lepog uvoda pre utakmice i sam put do Ns-a a potom i stadiona,euforija,adrenalin,cuga,prepričavanje utisaka ranijih...
I sta reci ,danas je definitvno jasno da nas trener igra fudbal koji ne prolazi vise ni u nasoj ligi...Batakova filozofija fubala i vidjenje utakmice...kao da mi branimo 4-0 rezultat.
Decko Baraje ili kako se god zove se oznojao nije...Decko se krije iza igraca ,lopta kad mu i dodje nekada,odmah je nasumicino dodaje....
I kao i uvek usrani idemo kuci ,umesto da smo ih stisli ,al jbg...
Pozdrav svima !
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
jackson
Posts: 34
Joined: Wed Feb 10, 2010 2:45 pm

Re: VOJVODINA - Apoel 1:2 (1:1)

Post by jackson »

Nema ljudi od ovoga ništa.Svi smo se mi nešto nadali što je normalno u sportu ali realnost je nešto drugo.Rutinski su nas prošli da se nisu ni oznojili.Nije to nikakva tragedija, iskusniji su i kvalitetniji.Tragedija je što smo mi kao pravili tim prošle godine, a onda i to što je vredelo rasprodajemo i dovodimo škart i tako u krug.Očigledno je ili da nema para ili da se pune nečiji džepovi.Nema tu nikakvog plana ni vizije.Možda mi i uradimo ove godine nešto u našoj ligi ali ja tu ne vidim neku perspektivu za dalji napredak ako se ovako nastavi.
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: VOJVODINA - Apoel 1:2 (1:1)

Post by ssnigd »

Protivnik je u 30. minutu disao na skrge, mi izjednacavamo , nastavljamo da pritiskamo da damo drugi gol. Ok, nije uslo.
Umesto odmah u drugom poluvremenu da krenemo isto da igramo, mi se ponovo povlacimo i cekamo sta????
E moja struko...

Jelicic na beku??? Na stoperu je igrac za Kabel, a ne za Vojvodinu koja hoce da igra grupnu fazu evropskih takmicenja.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Duplof
Posts: 862
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: VOJVODINA - Apoel 1:2 (1:1)

Post by Duplof »

Sve je rečeno. Ne znam ni šta bih dodao, od sinoć samo mislim o utakmici i vraćam film sa iste.

Pre svega, uprava nije obezbedila adekvatna pojačanja na vreme. Razumel bih da su zadržali kostur ekipe od prošle sezone, ali ti prodaš Topića, odu ti Simić i Ljubisavljević koji su, svidelo se to nekom ili ne, imali nekakve uloge u ekipi, nekad dobre nekad loše.

Batak je takođe ozbiljan krivac. Ajde prva postava i nekako, ali kako je moguće da dodatno ne naložiš ekipu nakon prvog poluvremena, ova kiparska legija stranaca nije znala šta ih je snašlo. Drugo poluvreme smo počeli kao da, kao što je neko napisao već, čuvamo 4:0, a ne da vijamo gol zaostatka. Jeste suđenje bilo loše, ali apsolutno niko ne može i ne sme bilo šta reći protiv istog, pogotovo ne trener koji ne zna da izvede vidno nezainteresovane igrače s terena. Zukić je odigrao partiju života, kapa dole! Takođe, neki su zamerali Vukiću neke stvari, meni je on odigrao dobar dvomeč ako izuzmemo onu šansu u Nikoziji.

Svi koji su bili na utakmici kapa dole na podršci, koja je trajala do penala, da nije bilo nas ne verujem da bi momci onako pritisli Apoel nakon prvog gola. Ali zvižduci Baraju, po meni, su skroz nepotrebni, koliko god ih zaslužio. Čoveka će tek sad boleti uvo da trči nakon ovoga. Ali, razumem ljude koji su tako izrazili svoje nezadovoljstvo.
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: VOJVODINA - Apoel 1:2 (1:1)

Post by Turija »

Ja mislim da je glavni razlog lose partije Baraja, sto momak ne zna sta treba da igra u sistemu bez sistema, a jos ima jezicku barijeru.
Imao je on sinoc i par lepih dodavanja. Istina, izgubio je neke lopte, ali nije ni Cumic izgubio manje.

Po svemu sudeci, momak odlazi iz Vose, kao i Traore.
Hvala obojici i vise srece u novom klubu. :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: VOJVODINA - Apoel 1:2 (1:1)

Post by naseljekolumbija »

Само нека иде Барај, очајан у сваком смислу те речи. Лађење муда на терену, игра у дуелу 0 као и цела екипа. Очигледно физички неспремна цела екипа. Онај Вукић има 100 кила пада на терену као балерина...
masterNS
Posts: 573
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: VOJVODINA - Apoel 1:2 (1:1)

Post by masterNS »

Slabo, bas slabo. Delovalo je kao da imaju 2 igraca vise. Mi staticni, umorni, neki i nezainteresovani (Baraj). Iako je iritirao setanjem po terenu, osecao sam se ruzno kad mu je zvizdano. Aplauz nije zasluzio.
Ako je Batak zadovoljan ovim, onda mozda on i klub nemaju iste ciljeve, te bi trebalo doci do razlaza.
Imam utisak da je bolji klub otisao dalje. Ne samo igracki.
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: VOJVODINA - Apoel 1:2 (1:1)

Post by Salvador »

Duplof wrote: Fri Aug 04, 2023 10:54 am Sve je rečeno. Ne znam ni šta bih dodao, od sinoć samo mislim o utakmici i vraćam film sa iste.

Pre svega, uprava nije obezbedila adekvatna pojačanja na vreme. Razumel bih da su zadržali kostur ekipe od prošle sezone, ali ti prodaš Topića, odu ti Simić i Ljubisavljević koji su, svidelo se to nekom ili ne, imali nekakve uloge u ekipi, nekad dobre nekad loše.

Batak je takođe ozbiljan krivac. Ajde prva postava i nekako, ali kako je moguće da dodatno ne naložiš ekipu nakon prvog poluvremena, ova kiparska legija stranaca nije znala šta ih je snašlo. Drugo poluvreme smo počeli kao da, kao što je neko napisao već, čuvamo 4:0, a ne da vijamo gol zaostatka. Jeste suđenje bilo loše, ali apsolutno niko ne može i ne sme bilo šta reći protiv istog, pogotovo ne trener koji ne zna da izvede vidno nezainteresovane igrače s terena. Zukić je odigrao partiju života, kapa dole! Takođe, neki su zamerali Vukiću neke stvari, meni je on odigrao dobar dvomeč ako izuzmemo onu šansu u Nikoziji.

Svi koji su bili na utakmici kapa dole na podršci, koja je trajala do penala, da nije bilo nas ne verujem da bi momci onako pritisli Apoel nakon prvog gola. Ali zvižduci Baraju, po meni, su skroz nepotrebni, koliko god ih zaslužio. Čoveka će tek sad boleti uvo da trči nakon ovoga. Ali, razumem ljude koji su tako izrazili svoje nezadovoljstvo.
Odlična analiza, potpuno se slažem.
Baraye je apsolutno zaslužio zvižduke jer je od početka bilo očigledno da ne želi da se trudi, a time je u velikoj meri uticao na igru i doprineo porazu.
Još je luđe da to Batak nije primećivao, iako je svima na stadionu bilo očigledno.
Kako god, Batak je glavni krivac i treba ga menjati.
A o upravi i opštem stanju ne znam šta da kažem a da može da pomogne.
Nažalost još jedno razočarenje na koje smo navikli.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: VOJVODINA - Apoel 1:2 (1:1)

Post by gospodinFKV »

Eto nas opet kao predmet sprdnje blizanackog otpada po komentarima.
Ako se protiv partizana ne pobedi, i batak, i krilce, i sve one trtice iz loze neka se teraju iz kluba.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1268
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: VOJVODINA - Apoel 1:2 (1:1)

Post by MiSmoFKV! »

Posle prespavane noći, imam da dodam još jedno: Ovo ispadanje nije smelo da se desi. Pogotovo posle 5ce od ciganije.
Neko mora da odgovara za ovo.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: VOJVODINA - Apoel 1:2 (1:1)

Post by churguzijanac »

MiSmoFKV! wrote: Fri Aug 04, 2023 3:51 pm Posle prespavane noći, imam da dodam još jedno: Ovo ispadanje nije smelo da se desi. Pogotovo posle 5ce od ciganije.
Neko mora da odgovara za ovo.
Prika moj, kod naprdnjaka nema odgovornosti.
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: VOJVODINA - Apoel 1:2 (1:1)

Post by Dragojlo »

MiSmoFKV! wrote: Fri Aug 04, 2023 3:51 pm Posle prespavane noći, imam da dodam još jedno: Ovo ispadanje nije smelo da se desi. Pogotovo posle 5ce od ciganije.
Neko mora da odgovara za ovo.
Ali oni su svi JeDiNsTvEnI u Klubu, svi imaju pOdRšKu jedni drugih, itd.... :shit:
Istocno stajanje
Posts: 541
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: VOJVODINA - Apoel 1:2 (1:1)

Post by Istocno stajanje »

Prodali su Kabica onima pre pocetka prvenstva i Evrope i napravili najgori moguci potez, a sada su prodali Traorea pred utakmicu, nije ni cudo sto je napravio penal.
User avatar
Mark Renton
Posts: 117
Joined: Wed Mar 22, 2023 9:21 pm

Re: VOJVODINA - Apoel 1:2 (1:1)

Post by Mark Renton »

Мало реч о атмосфери. Кад упоредиш Борац-Аустрија и Воша-Апоел буквално разлика небо и земља, још колико је Борац као клуб маркетиншки исфорсирао и анимирао масу, тачно нам задали домаћи задатак, шта ли наша маркетинг служба са све председником који је докторирао на маркетингу, на који начин они мисле да ове сезоне макар понове онај просек од 4 хиљаде по утакмици то ни они не знају. И као неко ко је био на северу, могу слободно рећи да је север подбацио са бројком, јер се у оваквој прилици очекивало више
Post Reply