VOJVODINA u Evropi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: VOJVODINA - Apoel 1:2 (1:1)

Post by fare »

Zukiću za današnju utakmicu :lala: možda i najbolja u dresu Voše ostali ništa.
User avatar
Milan
Posts: 4152
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: VOJVODINA - Apoel 1:2 (1:1)

Post by Milan »

Mozda cu sutra pisati deteljnije, a sad samo dva utiska…

Bolingi (ili kako se vec zove) napusta stadion 5 minuta pre kraja. Kontam da je.be sam sebi sve po spisku sto je potpisao za nas.

Doveo sam dva drugara koji navijaju za Vošu, ali ne dolaze na utakmice. Nastavice da ne dolaze… Oni su za 90 minuta videli sve o cemu mi ovde drvimo mesecima, sto samo pokazuje kakvi vezeri nama sede u upravi.
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: VOJVODINA - Apoel 1:2 (1:1)

Post by Voja »

Milan wrote: Fri Aug 04, 2023 12:18 am Bolingi (ili kako se vec zove) napusta stadion 5 minuta pre kraja. Kontam da je.be sam sebi sve po spisku sto je potpisao za nas.
Veruj mi da sam i ja pomislio veceras da se uopste ne bih iznenadio da do kraja prelaznog ostanemo bez njega. Zivimo godine kada je u Vosi sve moguce... sem pobeda
Image
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: VOJVODINA - Apoel 1:2 (1:1)

Post by fare »

Sa Rosićem I Bolingijem i valjda će se više vratiti Kajević na zadnjeg veznog biće skroz drugačije protiv crnih :shit:.
Ali ne mogu da se otmem utisku da smo izgubili iz jedinog šuta na gol penal ne računam Carević nije imao opšte intervencije a i kod gola je morao bolje.
Last edited by fare on Fri Aug 04, 2023 12:27 am, edited 1 time in total.
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: VOJVODINA - Apoel 1:2 (1:1)

Post by Karlsson »

fare wrote: Fri Aug 04, 2023 12:25 am Sa Rosićem I Bolingijem i valjda će se više vratiti Kajević na zadnjeg veznog biće skroz drugačije protiv crnih :shit:.
Kajević nije zadnji vezni.
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: VOJVODINA - Apoel 1:2 (1:1)

Post by fare »

Karlsson wrote: Fri Aug 04, 2023 12:26 am
fare wrote: Fri Aug 04, 2023 12:25 am Sa Rosićem I Bolingijem i valjda će se više vratiti Kajević na zadnjeg veznog biće skroz drugačije protiv crnih :shit:.
Kajević nije zadnji vezni.
Nego šta Igra? Onda obavezno dovesti jednog krštenog za pare od Mamadua.
Wild Srem
Posts: 113
Joined: Mon Feb 21, 2022 7:54 pm

Re: VOJVODINA - Apoel 1:2 (1:1)

Post by Wild Srem »

Majstori, ma majstorcine smo da zajebemo i useremo sami sebe...Koliko stotine malisana gledam posle utakmice kako idu kuci, sta ti klinci od 6,7,8 godina mogu misliti,kakva ce im secanja ostati i sta ce ih navuci i privoleti da opet dodju na NAS stadion. Negde u maju sam ostavio upis na nekoj temi da kako igramo ne bi voleo evrope 15 minuta da odigramo, jos smo mi i dobro prosli. Nazalost banda sa tri slova nas je laganim korakom namerno srozala na osrednji klub tipa Radnicki KG ili Spartak naprimer, tu negde smo sada.
p.s Prigodno platno sa severa, za lice sa ,,poternice'' :mrgreen:
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: VOJVODINA - Apoel 1:2 (1:1)

Post by Maki »

Sve je već napisano, svi se slažu da su Batak, Marko Jovanović i Zbiljić najveći krivci. Istakao bih još dva razočarenja:

Čumić, odbranio mu golman obe 100% šanse u obe utakmice, a mislim da je samo ta dva puta i šutnuo u okvir. Dobro, učestvovao je kod oba Zukićeva, ali nama su ovde trebali Čumićevi golovi, kao i sada u nedelju protiv Partizana. Kao što neko reče, najbolje je da odmah ide negde gde će moći da napreduje, a mi da uzmemo pare dok još nečemu vredi.

Jeličić, kriv kod oba gola večeras. Ovog momka baš žele da ugrobare stavljajući ga na beka. On je štoper i to ubedljivo najbolji od ovih koji su prošetali klubom (Kovačević, Stevanović, Kopitović, Vitas, Ljubisavljević, Traore, Jelenković, Crnomarković). Jedino je Majstorović bolji, ali nismo bili te sreće da ih sada gledamo zajedno sa Rosićem, jer izgleda treba rasterati sve što se može unovčiti na tržištu.
Nevernik II
Posts: 447
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: VOJVODINA - Apoel 1:2 (1:1)

Post by Nevernik II »

Déjà vu deco.
Ko ima više od 15 godina ima osećaj da non stop gleda jednu te istu Vošinu utakmicu.

Omiljeni klub udruženja NS psihijatara. Niko, ali stvarno niko na svetu ne proizvodi te količine depresije i razočarenja kao FK Vojvodina.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1267
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: VOJVODINA - Apoel 1:2 (1:1)

Post by MiSmoFKV! »

Veliko razočaranje, koje mislim da je većinom zbog kukavičkog pristupa. Više sam verovao da ćemo vratiti 4:0 protiv Trenčina nego ovde 2:1.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3832
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: VOJVODINA - Apoel 1:2 (1:1)

Post by Red Marquis »

Mare_Liman wrote: Thu Aug 03, 2023 11:32 pm бекови трудили се ал без неке разлике, Милосављевић искрено одличан, сигуран на лопти, износио је, дефанзивно исто, пред крај га умор стигао и генерално је цела екипа пала после гола из пенала, Николић и поред повреде свих 70 минута што је играо трчао тражио лопту правио разилику, одличан ко и увек, Вукић одличан док је био на терену биће одлична замена за Болингија.
Ja nisam gledao isti meč.
Io odio Belgrado
Istocno stajanje
Posts: 540
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: VOJVODINA - Apoel 1:2 (1:1)

Post by Istocno stajanje »

I, sta cemo sad?
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: VOJVODINA - Apoel 1:2 (1:1)

Post by Maki »

Istocno stajanje wrote: Fri Aug 04, 2023 6:15 am I, sta cemo sad?
Ništa, nek Grof napravi intro na topiku Voša-partizan, da se preselimo tamo. Ovde nema šta više da se priča.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: VOJVODINA - Apoel 1:2 (1:1)

Post by Rabba »

Moram priznati da ne razumem ovoliku količinu razočaranja. Ljudi, mi od APOELa nismo ispali sinoć a to je bilo jasno mnogo pre sinoć, čak ću se usuditi da kažem tamo negde u februaru. Ne znam šta je bilo očekivano?

Ekipa za Evropu se ne pravi 15-20 dana pre početka iste. Ekipa se kompletira barem 6 meseci pre starta kvalifikacija. Mi smo ostali bez gomile igrača sad na leto, igrača koji su bili prvotimci. Nemojte pogrešno da me razumete, ni sa njima ne bismo prošli, jer je i to bio skup skupih promašaja. Priča o plasmanu je bila bez pokrića, zbog toga neko mora odgovarati.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: VOJVODINA - Apoel 1:2 (1:1)

Post by naseljekolumbija »

Неко треба да одговара јер је главна шанса да се обезбеди групна фаза пропуштена у првенству где нисмо направили тим да побеђујемо лучане и остале које мораш добити. Него смо имали 15 ремија. Срамота
Post Reply