I.S. 2019/20: Finale kup: partizan - Vojvodina

User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8836
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

I.S. 2019/20: Finale kup: partizan - Vojvodina

Post by Radoye »

KUP JE NAS!!!

1. Nikola Drinčić 30
Image

2. Siniša Saničanin 13
3. Emil Rockov 11
4. Miljan Vukadinović 10
5. Nemanja Čović 10
6. Bojan Matić 10
7. Petar Bojić 8
8. Dejan Zukić 7
9. Ognjen Đuričin 7
10. Stefan Đorđević 6
11. Mirko Topić 6
12. Miodrag Gemović 5
13. Vincent Okeuhie Eze 5
14. Aranđel Stojković 4
15. Ranko Veselinović 4
16. Momčilo Mrkaić 3
17. Nikola Simić 3
18. Nemanja Nikolić 3
19. Mladen Devetak 2
20. Marko Đurišić 2
21. Mihajlo Nešković 1
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: I.S. 2019/20: Finale kup: partizan - Vojvodina

Post by Turija »

1. Bojic
Jedan dao, jedan namestio.
Odlicna partija, preporodjenog Bojica ovog proleca.
2. Rockov
Nesrecno primljen drugi gol, ali dobro je delovao i na penalima

3. Ovo mi je najteze kome iz odbrane dati bod.

Djordjevic, zbog gola koji nam je doneo trofej, iako znam da sam ostetio mnoge nase igrace.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: I.S. 2019/20: Finale kup: partizan - Vojvodina

Post by Beonic »

Po meni kada se nešto osvoji, svima treba dati maksimalno bodova. Cilj je ostvaren, bez obzra ko je kako igrao i to je najbitnije. Posebno uzimajući u obzir glupost Lalatovića u kojoj se mnogo pre vremena potpuno zatvara u svojih 16. Ali pošto pravila ne nalažu da ja sada svima podelim po 3 boda, morao sam ovako odlučiti:

3 - Rockov (jeste poklonio onaj korner, ali je zato odbranio osam puta gol, a dva gola koja je primio ne bi niko odbrnaio)
2 - Drinčić (sjajan gest na kraju utakmice i maksimalna požrtvovanost protiv kluba za koji navija)
1 - Bojić (jedini krivac što mu dajem bod je Lalatović, bio je zaslužan za dva gola, ali su prethodna dva momka izgurala celu utakmicu)
User avatar
Sasa1969
Posts: 621
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: I.S. 2019/20: Finale kup: partizan - Vojvodina

Post by Sasa1969 »

3 Rockov bez dileme
2 Bojic
1 Arandjel Hitman Stojkovic
Image
User avatar
omega
Posts: 147
Joined: Sun Oct 01, 2017 8:23 am

Re: I.S. 2019/20: Finale kup: partizan - Vojvodina

Post by omega »

Rockov - 3
Bojić - 2
Đorđević - 1
User avatar
Pera Centar
Posts: 820
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: I.S. 2019/20: Finale kup: partizan - Vojvodina

Post by Pera Centar »

Turija wrote:1. Bojic
Jedan dao, jedan namestio.
Odlicna partija, preporodjenog Bojica ovog proleca.
2. Rockov
Nesrecno primljen drugi gol, ali dobro je delovao i na penalima

3. Ovo mi je najteze kome iz odbrane dati bod.

Djordjevic, zbog gola koji nam je doneo trofej, iako znam da sam ostetio mnoge nase igrace.
Turija, uze mi reč iz usta. :lala: :lala:

Dodao bih odličnog Mrkajića, da mogu 4 igrača da dobiju bodove.
User avatar
N13
Posts: 2027
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: I.S. 2019/20: Finale kup: partizan - Vojvodina

Post by N13 »

3 - Bojic
2 - Rockov
1 - Au, mnogi. Drincic ipak. U tim godinama u 118. minutu covek vrsi presing na sredini terena... a onda onaj ljudski potez sa poklanjanjem trake :thankyou: .
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: I.S. 2019/20: Finale kup: partizan - Vojvodina

Post by Grof Žekula »

3 - Деветак, јер је после гола са пенала мајсторски "закувао" на терену, а таман пре Здјеларовог промашаја
2 - Дринчић, јер је "дао" Роцкову да (пре)узме пехар и изабрао да они први шутирају
1 - Бојић, јер је заслужио
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1625
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: I.S. 2019/20: Finale kup: partizan - Vojvodina

Post by ogi »

Grof Žekula wrote:3 - Деветак, јер је после гола са пенала мајсторски "закувао" на терену, а таман пре Здјеларовог промашаја
2 - Дринчић, јер је "дао" Роцкову да (пре)узме пехар и изабрао да они први шутирају
1 - Бојић, јер је заслужио
+1!!!
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: I.S. 2019/20: Finale kup: partizan - Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Posle dugo razmisljanja, ipak ovako:

3 Drincic - gazi te tridesete kao zandarmerija, a 120+ minuta je trcao kao nenormalan. Svuda ga je bilo. Potez na kraju samo zacementirao.
2 Bojic - Majstorski. Volim kad sam u pravu za nekog igraca i kad se prepozna vrednost.
1 Rockov - Skinuo sta je trebao. Branio odlicno. Odlican je!
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1267
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: I.S. 2019/20: Finale kup: partizan - Vojvodina

Post by MiSmoFKV! »

3 - Bojić, gol i asistencija, plus jako dobar u tranziciji. Takođe čitave sezone bio je kritikovan i sada u najvažnijoj utakmici odigra najbolje.
2 - Rockov, na mondu su u prenosu napisali nesiguran, šta bi onda bilo da je bio siguran?
1 - Devetak, mangupski posle penala plus spasavanje lopte ispred gola
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: I.S. 2019/20: Finale kup: partizan - Vojvodina

Post by Voja »

Pretezak mec za ocenjivanje,jer smo ga dobili na kolektiv,na maksimum zalaganja,na trcanje do poslednje kapi...

Rockov - odlican,fenomenalan.... kazu par gresaka.... kojih gresaka? Covek branio bez greske,gresili su i Kan i Smajhel... Samouveren kao nikada do sada... strasno mi se dopada,o tome sam vec pisao,sto je popravio pracenje igre i sto samouvereno kupi mnoge "nicije" lopte po obodima 16m. Ono jedno hvatanje lopte u prvom poluvremenu,na strani gde su klupe,ona samouverenost i parada podsetili me na Iliju Pantelica i njegov stil :cheers:

Djordjevic - otkrovenje sezone,konstantno dobar,odlican.... zanimljiv video se nalazi na youtubu
[video]https://www.youtube.com/watch?v=RVh43DeVcV4[/video]

Sanicanin - moj najomiljeniji igrac u ovom timu,cesto kada mastam kakvi bi to igraci trebalo da nose nas dres,pomsilim da bi tim trebalo da se sastoji od 11 Sanicanina :lala:

Bralic - Supermen 8) i rekao bih velika talija ovog tima.Primecujem i veliki respekt protivnickih navijaca ka njemu

Andric - prava radilica,izrasta u pouzdanog beka i daje poseban ton ponosa,borbenosti i "irskog duha" ovom timu

Arandjel - sto neko napisa Hitman.... :mrgreen: o njemu smo mnogo pisali tokom sezone,treba ga zadrzati u timu,u sredini me strasno podseca na Novicu,a svi znamo koliko smo istog voleli i postovali.

Drincic - mislim da je do ove sezone sve starije navijace prezime Drincic odmah asociralo na ime Zdravko.... kao stari i novi Ronaldo.... imali smo dve Drine u klubu,obe za ponos :cheers: :lala: :thankyou:

Vukadinovic - kada smo bili najslabiji u sezoni on je nosio ceo klub svojim partijama i golovima,posle korone cini mi se da je malo posustao,ali pogodak u finalu i ime u besmrtnima su adekvatna nagrada za sve prethodno pruzeno.

Covic - igrac koga se protivnici najvise plase. Sve jasno :lala:

Bojic - zivi dokaz da Vosini navijaci ne mrze svoje igrace,nego samo ocekuju od njih da su uvek na svom maksimumu dok brane nase boje i da su spremni cesto teska srca da kritikuju,ali i da pruze breme pohvala kada osete da igrac dao svoj maksimum. Sto rekose pre mene Bojke utakmica karijere i svakako zasluzen aplauz :thankyou:

Mrkaic - licno... nikada ne bih menjao Mrku za Pavkova,mislim da sam sve rekao. Velika radilica,uspeo je u odbrani Partizana da napravi dva Degeneka.... Maksimalno podredjen kolektivu :thankyou:

Rezervne cu kolektivno prokomentarisati i reci da su maksimalno naspanovani krocili na teren i odigrali vazne uloge po ulasku.

Lalat ostavio srce kraj terena,i kakav god da je,zasluzio je bas ovaj pehar,jer kup se i osvaja samo jakom zeljom i motivisanoscu. Podneo je veliki teret kraj aut linije i rekao bih upio svu negativnu energiju koja bi da je bio neki drugi trener bila preneta na nase igrace. Nisu su mi se svidele njegove izmene,pa cak ni pod izgovorom da cilj opravdava sredstvo. Bog mu je vratio samo zbog njegove srcanosti i zbog toga sto je dao celog sebe,ali Lalat kao neki trenerski dijamant mislim da treba jos da se brusi.... al ko zna,mozda i gresim.

I kako posle svega proglasiti najbolje!? Treba biti fer prema igracima i reci da sam ponosan na sve njih gotovo podjednako,ali opet i ova akcija dodelivanja bodova traje godinama i ima neki svoj brend pa treba i to ispostovati... pa ajd da probam....

1. Rockov 3 boda - kada sad sve sumiram ipak je on bio ta zadnja prepreka,koju je bilo i najteze preci,do ludila je dovodio igrace i navijace Partizana,a delovao toliko samouvereno da je Stojkovic pored njega na terenu ostavljao utisak golmana mnooogo slabijeg tima

2. Bojic 2 boda - kada sa ovako neefikasnim veznim redom i napadom,u finalu ekipa postigne dva gola,a ti das jedan i namestis jedan,onda znaci da si bas dobro odigrao.

3.Drincic 1 bod - cisto da motivisem coveka i za sledecu sezonu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :cheers:
Image
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3829
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: I.S. 2019/20: Finale kup: partizan - Vojvodina

Post by Red Marquis »

Rockov 3 - Kapiten slaninar i jedini u timu prirastao za srce.
Bojic 2 - dok su pre meča svi grobari pričali o Sadiku i koga će slomiti, Bojić poslao onog njihovog "talenta" na fizioterapiju.
-hteo sam Drinu na keca, al Devetak me osvojio na kraju, pa eto, navijački 1
Io odio Belgrado
User avatar
Juzni Banat
Posts: 33
Joined: Tue Oct 07, 2014 12:51 am

Re: I.S. 2019/20: Finale kup: partizan - Vojvodina

Post by Juzni Banat »

3 boda - N. Drinčić, bez dileme. Čovek koji je spreman kao komandos i koji grize kao za život i u prošloj protiv Partizana i u jučerašnjem finalu. I to na kraju drugog sata igre. Lav.

2 boda - P. Bojić. Maestralni gol, da je onakav gol dao neki igrač u BG derbiju sutradan bi koštao 5 miliona evra. Okrenuo kao na dinaru Pavlovića, provukao je ispod Stojkovića gde ni on ne zna gde je prošla. Zaokružio je sve što je napravio ove sezone.

1 bod - M. Mrkaić. Najzaslužniji za prvi gol, a onda je umalo postigao gol života kada je naslagao odbranu na početku drugog poluvremena. Ubeđen sam da bi uradio još nešto dobro da ga Lale nije izveo prerano.
ssnigd
Posts: 3364
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: I.S. 2019/20: Finale kup: partizan - Vojvodina

Post by ssnigd »

Bojic - 3 boda
Rockov - 2 boda
Devetak - 1 bod

Veliko hvala za energiju i borbu na terenu.
Pohvale za Simica sto je uleteo na njihovog rezervnog golmana, kao i reakciji cele klupe u toj situaciji. Ovde se vec vidi neki pecat Lalata, sto ih je pripremio i nalozio do maksimuma.
Bravo za Covica i klinca u Vosinom dresu :cheers:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Locked