30. kolo: VOJVODINA - partizan 1:0 (1:0)

User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 30. kolo: VOJVODINA - partizan 1:0 (1:0)

Post by Voja »

I sta posle ovakvog fudbala ocekujete u sredu? Kuci u najjacem sastavu ne mozemo da uputimo sut na gol ekipi koju mrzimo (na trenera mislim) iz dna duse,a koja je pritom dosla u NS reda radi
Image
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 30. kolo: VOJVODINA - partizan 1:0 (1:0)

Post by Red Marquis »

Voja wrote:I sta posle ovakvog fudbala ocekujete u sredu? Kuci u najjacem sastavu ne mozemo da uputimo sut na gol ekipi koju mrzimo (na trenera mislim) iz dna duse,a koja je pritom dosla u NS reda radi
Ja sam već rekao, sranje smo ekipa. Jako bih se iznenadio da nešto uradimo. Mislim, zakonom verovatnoće ćemo jednom i uraditi nešto protiv blizanaca jednom kad je i njima stalo, ali mislim da taj dan još nije blizu.
Io odio Belgrado
User avatar
salefkv
Posts: 597
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: 30. kolo: VOJVODINA - partizan 1:0 (1:0)

Post by salefkv »

Obzirom da za "fudbal" nema sta specijalno da se kaze, zanima me jedna stvar vezana za tribine. Vec po ko zna koji put kada se igra protiv blizanaca na istoku se osecam kao da sam u gostujucem sektoru, da nema Gandze i njegove ekipe tacno bih imao utisak da sam zalutao u Beograd pa me interesuje zna li iko gde na utakmicama sa blizancima nestane u pocetku simpaticna grupica "Enac", a sada uglavnom skup ljudi koji su tu u prvim redovima da popljuju i ismevaju NASE igrace i iskritikuju svaki los kontakt sa loptom kada se igra kod kuce? Zasto godinama prepustate svoje omiljeno mesto na tribini onom sljamu, pitanje koje mi je nejasno vec par sezona unazad?
Locked