30. kolo: VOJVODINA - partizan 1:0 (1:0)

User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

30. kolo: VOJVODINA - partizan 1:0 (1:0)

Post by Grof Žekula »

Последње коло је на програму у петак од 19 часова, а као увертира за меч са истим противником пет дана касније у мечу за трофеј.
Сремачка минула бламажа нам није дала прилику да гледамо директан дуел за вицешампионско место на табели. Чека нас и обострано "чување снага" за финале Купа, па нико и не може да предвиди шта се овде може све догодити...Да ли је у опште и битно?
Ко не дође, пренос има на Арени 1.

О картама које се поново продау: https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/pre ... 17-06-2020" onclick="window.open(this.href);return false;

Вукадиновић за Журнал: http://www.zurnal.rs/fudbal/kup-srbije/ ... pehar-kupa" onclick="window.open(this.href);return false;


ФКВ - партизан 1:0 (1:0)
1:0 - Човић 14' (пенал)


Извештај са утакмице - https://www.superliga.rs/sezone/2019-20/match/1989" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 30. kolo: VOJVODINA - partizan, petak u 19h

Post by gospodinFKV »

U principu, ovaj mec me vise zanima nego finale, odnosno da li cemo dobiti mrvice ili nas je ovaj dvojac propalih biznismena doveo do toga da ni za mrvice nismo relevantni. :dance2:
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 30. kolo: VOJVODINA - partizan, petak u 19h

Post by Red Marquis »

Ako pod mrvicom podrazumevaš x, možda i možemo do toga.
U kupu ne vidim nijedan moguć scenario u kom bi mogli nešto uraditi.
Io odio Belgrado
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 30. kolo: VOJVODINA - partizan, petak u 19h

Post by Voja »

Red Marquis wrote:U kupu ne vidim nijedan moguć scenario u kom bi mogli nešto uraditi.
jel smem da znam za sta vec kukamo???
Neverovatni smo!!!
Nejasna mi situacija skroz,ali ako vas dobro razumem,cela drzava se stavila u sluzbu toga da Partizan osvoj kup - namesteno.A ako ga slucajno mi osvojimo,onda mora da je mec bio - regularan!? Sad ispade da je Nis neregularniji nego da se igralo na JNA!? :mrgreen:

a koga uopste zanima sutrasnji mec!? neka ga izgubimo i 10:0,mi smo se izblamirali protiv Indjije za celu sezonu!
Image
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 30. kolo: VOJVODINA - partizan, petak u 19h

Post by Red Marquis »

Vojo, ne zbog Niša, već zbog mog uverenja da smo sranje ekipa. I još bez napadača. I plus slabiji od ovih govnara.
Io odio Belgrado
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 30. kolo: VOJVODINA - partizan, petak u 19h

Post by Voja »

Red Marquis wrote:I plus slabiji od ovih govnara.
Pa jedino to je mozda na njihovoj strani,igracki su bolji,a sve "ostalo" bi trebalo da je na nasoj strani. A ,mi opet kukamo,stvaramo neku tenziju,ne razumem zasto!? Brate izadjes,das sve od sebe odigras na maksimumu,pa kako bude. Budes posten prema sebi,a bolji neka pobedi.
Sto se rezultata tice,kakav god on bio,ako ih dobijemo i u prvenstvu i u kupu,to nece anulirati sramotu iz Indjije,tako da momci.... ako je neko bio ushicen i verovao u vas posle korone,iskreno se radovao vasim igrama,cak planirao dovesti i malog navijaca da dvomec sa crnima gleda uzivo,jer se imalo za sta boriti,nadati se necemu,probuditi stare strasti,nadu,veru u nesto.... taj sam bio. Al ne vredi... Niko ne moze uprskati kao Vosa,nazalost!!! Sto se mene tice,ovaj dvomec odradite kako god zelite,kako vas boleo u Indjji,tako mene sada...

za mene je sezona zavrsena... Najprijatnije iznenadjenje su bili TSC i Tumbasevic,najlepsi fudbal je igrao Cukaricki (al samo kad je hteo i smeo),najposteniji tim su bili zeleni iz Indjije,najmalerozniji svakako Macva,sreca pa ne ispadose... Najvece licne satisfakcije ove sezone Sanicanin,Nikolic i Pavkov i to je to. Sto se mene tice,kraj!
Image
Istocno stajanje
Posts: 541
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 30. kolo: VOJVODINA - partizan, petak u 19h

Post by Istocno stajanje »

Nije mi bas najjasnije ovo oko bojkota finala kupa. Ok, secam se kradje od pre 10 godina, jeste glupo sto su odabrali Nis, ali mi finale kupa igramo bas retko i ne bih bas voleo da ostavimo nas tim bez podrske, mogu samo da zamislim kako bi se osecali na tom mecu.
Ja svakako idem u Nis, bilo organizovano ili ne. Smucilo mi se svako finale sto se igra u Beogradu, mozda u drugom gradu budemo imali vise srece!
User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 30. kolo: VOJVODINA - partizan, petak u 19h

Post by N13 »

Verujem da nije problem otici pojedinacno do Nisa, bez obelezja, pa se na miru i vratiti.
Ali grupa da ide organizovano u Nis, nije bas jednostavno.
Em je daleko, em je radni dan, em ce na istom tom putu ici organizovano i njihovi navijaci. Dakle, nase ce kao i obicno voditi nekim okolnim putevima, sto u prevodu znaci, treba krenuti u 10 ujutru otprilike i muciti se doci do stadiona. Zatim, posle utakmice ce nase, koji ce biti u manjini, drzati na stadionu preko sat vremena, da se grobari razidju, i onda pustiti nase da krenu nazad, opet nekim okolnim putevima, iz cega se moze zakljuciti da se u Novi Sad stize oko 5-6 ujutru sutradan. A priznaces da je malo nehumano da grupa ljudi na utakmicu krene radni dan ujutru, a vrati se sutradan ujutru... bez hrane, vode, toaleta.
A pored svega toga, nasa grupa nije previse velika, mahom je sacinjena od srednjoskolaca i zaposlenih ljudi, pa verujem da ni 30 ljudi ne bi moglo sebi da priusti 2 slobodna radna dana zbog jednog besmislenog gostovanja gde ce biti tretirani na nehuman nacin.
Zato potpuno nema smisla ici organizovano na ovu utakmicu. Mnogo je logicnije i da se igra na partizanovom stadionu, nego u Nisu... ali kad je u nasem fudbalu bilo nesto logicno?
Istocno stajanje
Posts: 541
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 30. kolo: VOJVODINA - partizan, petak u 19h

Post by Istocno stajanje »

Kapiram sta pricas, bio sam 10 godina na Severu i znam sta je maltretiranje na gostovanjima. Firma je najvise maltretirana od policije, jedne sezone nismo ni na jedno gostovanje stizali na vreme.
Za mene finale kupa nije nebitno gostovanje. Jeste daleko, ali ti isti sto nece ici na finale udaljeno 300km, itekako ce hteti da idu na Evropska gostovanja, pa makar bila 3000km udaljena...
A jos ako nekim cudom uzmemo kup, svakako je bolje uzivo doziveti, nego preko tv-a.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 30. kolo: VOJVODINA - partizan, petak u 19h

Post by gospodinFKV »

Ono sta mene najvise zivcira u toj situaciji jeste to sto ce se na kraju pojesti go*no i reci ''ajde, idemo, Vosa je to'', bez adekvatne mobilizacije, jer se provelo nedelju i nesto u bojkotu, i otici ce se tamo sa trecinom nekog realnog broja.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 30. kolo: VOJVODINA - partizan, petak u 19h

Post by Voja »

Istocno stajanje wrote: jedne sezone nismo ni na jedno gostovanje stizali na vreme.
E mene je uvek ovo zanimalo,zasto na svaku utakmicu navijaci kasne (koja se sustina dolaska ako ne gledas trecinu utakmice)... uvek sam mislio losa organizacija,a sad mi postaje jasnije
Image
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 30. kolo: VOJVODINA - partizan, petak u 19h

Post by naseljekolumbija »

Обрадовао сам се финалу, хтео да идем али су ми огадили све, толико да нећу да гледам ни на Тв-у!
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: 30. kolo: VOJVODINA - partizan, petak u 19h

Post by Grof Žekula »

Grof Žekula wrote:Ко не дође, пренос има на Арени 1.
И на Б92 !!!
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: 30. kolo: VOJVODINA - partizan, petak u 19h

Post by newnowapv »

Grof Žekula wrote:
Grof Žekula wrote:Ко не дође, пренос има на Арени 1.
И на Б92 !!!
Vidi stvarno, ima na b92 :D
Pa nama nikad ne ide kada nas prenose na 1 kanalu, sta ce biti sad kada smo na 2?
Marko93
Posts: 549
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: 30. kolo: VOJVODINA - partizan, petak u 19h

Post by Marko93 »

da stavljam ja onda 1 u maxbetu? :roll:
Locked