29. kolo: Inđija - VOJVODINA 2:0 (1:0)

User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

29. kolo: Inđija - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post by Grof Žekula »

Изборено финале Купа отвара могућност о којој је, реално, мало ко од нас промишљао - да у купу не (п)останемо вицешампиони, а у првенству би и могли баш то,
Наиме, две везане победе у шампионату гарантују нам место број два на Линг-лонг листи!
Већ у недељу у Инђији, а пред два везана дуела са црним престоничким клубом, морамо до тог првог тријумфа.
Сад да вас видимо!
Меч се игра од 14 часова уз пренос на Арени 1.


Инђија - ФКВ 2:0
1:0 - Бастајић 23'
2:0 - Пуртић 90'

Извештај са утакмице - https://www.superliga.rs/sezone/2019-20/match/1974" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
novosadjanin
Posts: 1352
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: 29. kolo: Inđija - VOJVODINA 1:0 (45')

Post by novosadjanin »

Sacuvati Sanicanina i Djordjevica za poslednje kolo jer im preti pauza zbog kartona. I mozda odmoriti Drincica. Kartoni prete i Topicu i Djuricinu ali oni su povredjeni odnosno nisu u prvom planu. Dati sansu odmornom Devetku, Djuricu, Gemovicu.

Svidja mi se ova postava sa Arandjelom na zadnjem veznom, mnogo mi je korisniji na toj poziciji. Bekovi nazad cvrsti, napred imaju upotrebljive centarsuteve. Stoperi solidni, Sanicanin komandant, Rockov siguran. Svidja mi se napred besni i prgavi Covic, takvi nam trebaju za dvomec sa crnima a ne mrtva puvala. Ni Vukadinovic i Gemovic nisu losi po tom pitanju. Mrkajic rudari na sidrasu. I u vezi mozak ekipe Drincic i Bojic koji jednim potezom pravi pometnju. (To je vec 12, jedan ce morati na klupu, verovatno Gemovic). Tu je i Zukic koji resava jsl livadare, a za "vece" utakmice je dzoker. Mislim da mu odlicno odgovara takva uloga i da tako odlicno napreduje.

Nadam se samo da necemo kalkulisati u tom dvomecu, da nece biti cuvanja u prvom mecu za finale kupa, da cemo se posibati pa sta bude. Takodje nadam se da ce te meceve suditi nase najbolje sudije: Simovic i Jovanovic.
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 29. kolo: Inđija - VOJVODINA, nedelja u 14

Post by gospodinFKV »

Indjija se moze i mora pobediti bez 3-4 prvotimca.
Nema kalkulacija, momci, hocu da ih olomite. :evil: :evil: :evil:
User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 29. kolo: Inđija - VOJVODINA, nedelja u 14

Post by N13 »

Kako bi bilo dobro da napravimo 'invaziju' na Indjiju i mi navijaci (kao svojevremeno u Kuli ili Backoj Palanci) i pruzimo igracima podrsku pred poslednje dve utakmice, koje ce biti i najvaznije u prethodnih 5-6 godina. Jer mi smo specificna sorta navijaca, cesto bolje atmosfere pravimo u gostima nego na Karadjordju.
U Indjiji mali stadion, akustican, a veoma je blizu Novog Sada. Igra se u nedelju, i ocekujem da ce biti lepo vreme.
Posle penala protiv Lucana, pobede u Ivanjici i u polufinalu kupa, igraci su dobili krila. U Indjiji nema sanse da kiksnu ako napravimo domacinsku atmosferu... a jedna ubedljiva pobeda bi bila jako znacajna za samopouzdanje pred dvomec sa grobarima.

Zato slaninari, u nedelju nam je svima mesto u Indjiji!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 29. kolo: Inđija - VOJVODINA, nedelja u 14

Post by gospodinFKV »

Ekipa, je l' ima neko valjan link? Slaba vajda od moje pretrage. :oops:
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: 29. kolo: Inđija - VOJVODINA, nedelja u 14

Post by newnowapv »

http://livetv.sx/enx/eventinfo/939783_indija_vojvodina/" onclick="window.open(this.href);return false;

Nije neka slika, ali moze da se prati...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 29. kolo: Inđija - VOJVODINA, nedelja u 14

Post by gospodinFKV »

Zahvaljujem! :cheers:

Vidim da smo fasovali gol.
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: 29. kolo: Inđija - VOJVODINA, nedelja u 14

Post by newnowapv »

gospodinFKV wrote:Zahvaljujem! :cheers:

Vidim da smo fasovali gol.
:cheers:

I to jeftin gol... Iskreno, ne znam da li imamo snage za preokret, ali Covic i Zukic bi mogli to da rese
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 29. kolo: Inđija - VOJVODINA, nedelja u 14

Post by fare »

Ako ovako misle da igraju protiv Partizana bolje da ni na teren ne izlaze :x
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 29. kolo: Inđija - VOJVODINA, nedelja u 14

Post by naseljekolumbija »

Врућина им изгледа, видело се од почетка да им се данас не игра фудбал. Нема овде шансе да ћемо изједначити. У следећем колу извести други тим и бацити све карте на куп
П.с. судија је дегенерик
Last edited by naseljekolumbija on Sun Jun 14, 2020 3:52 pm, edited 1 time in total.
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 29. kolo: Inđija - VOJVODINA 1:0 (1:0)

Post by fare »

Koji smo mi majstori da sve useremo ovo danas je bilo golo go**o, mi danas nismo imali jedan, jedini kršteni napad katastrofa obično sranje svašta bi još napisao ali nisu zaslužili da gubim svoje vreme :frown:
P. S. za današnju utakmicu svima od mene 0 bodova bilo je čak kandidata da budu i u minusu ali nećemo o tome.
Last edited by fare on Sun Jun 14, 2020 3:57 pm, edited 1 time in total.
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 29. kolo: Inđija - VOJVODINA, nedelja u 14

Post by fare »

naseljekolumbija wrote:Врућина им изгледа, видело се од почетка да им се данас не игра фудбал. Нема овде шансе да ћемо изједначити. У следећем колу извести други тим и бацити све карте на куп
П.с. судија је дегенерик
To ti je sudija za finale 100%.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 29. kolo: Inđija - VOJVODINA 1:0 (1:0)

Post by Voja »

AUUUU OVE SRAMOTEEEE!!!!! :oops: :oops: :oops:
Zbog ovakvih stvari zelim da Zvezda pusti TSC danas i da nas Partizan odere oba meca!!!!
Svaka cast fudbalerma Indjije,jos jednom pokazase kako se brane boje svog kluba.
A mi,veciti mudrolozi,takticari i jajare.... malogradjanstvina!!!!
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 29. kolo: Inđija - VOJVODINA 1:0 (1:0)

Post by gospodinFKV »

Ala se neko lepo opario iz keca u kec. :mrgreen:

Nemojte se puno nervirati. Tako je zapisano...na necijim tiketima verovatno. :deal:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 29. kolo: Inđija - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post by Radoye »

Pa dobro, taman da zadnje kolo bude revijalnog karaktera i da se ne poremeti zacementiran poredak ko sme biti na prva dva mesta.

Sad jos da skinemo gace 24. u finalu i mirna Backa...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Locked