29. kolo: Inđija - VOJVODINA 2:0 (1:0)

User avatar
NS DUNAV
Posts: 69
Joined: Sat Mar 24, 2012 4:19 am
Location: Тамо вамо по Србији

Re: 29. kolo: Inđija - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post by NS DUNAV »

Бићу кратак,сви,али баш сви су данас били једна велика НУЛА.Навијачима свака част и штета што су те НУЛЕ својом игром уништиле навијачку енергију у другом полувремену,а што се тиче овог Кокира,слободно му навуците црно- бели дрес на завршној утакмици ове сезоне и пошаљите га назад у београд.Инђији све честитке.

Један клуб на свету волЕм јаааа......
Поздрав из Канаде !
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8836
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 29. kolo: Inđija - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post by Radoye »

Pazi filmski rasplet - Zvezda pusta TSC, mi u zadnje kolo ulazimo s 4. mesta. Grobari nas pustaju u zadnjem kolu za 3.mesto (njima nista ne znaci) i taman da se malo opet nalozimo pred finale kupa koje grobari lagano dobijaju za utesni trofej. Svi srecni i zadovoljni svake godine sve regularnijim sampionatom.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 29. kolo: Inđija - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post by churguzijanac »

Samo cu reci jedno: Dosta je Bilo!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 29. kolo: Inđija - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post by gospodinFKV »

Radoye wrote:Sad jos da skinemo gace 24. u finalu i mirna Backa...
Zapravo, skroz korektno odradjeno. Nece biti nista ''sumnjivo'', jer necemo dvaput skinuti gace. Boze moj, okliznuli se, desava se.
TSC vodi 2:0. Ova liga je kladionicarski raj.

Tako i mi dobijamo partizan poslednje kolo, pa duvamo kup, ''jer je jako tesko dobiti jedan tim u dva meca zaredom''. Smeo bih da se opkladim i da ce se ta floskula iskoristiti 24. na konferenciji posle meca.

Edit: Kucao sam isto, ali me je Radoye preduhitrio. Manje-vise je to to.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 29. kolo: Inđija - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post by Voja »

Ma stvar je jasna k˙o dan,koga sad zanima koji cemo biti na tabeli!? Realno ove godine i Partizan i TSC i Cukaricki su konstantniji od nas,celu sezonu igraju atraktivnije i lepse. Ali nama se ukazala prilika da u finisu izbijemo u prvi plan,da dodjemo u situaciju da se vise prica o nama nego o Zvezdinoj tituli,o odlicnoj sezoni TSCa,o atraktivnoj i napadackoj igri Cukarickog.... I sta mi uradimo? Da smo bar izasli odigrali muski,izgubili 5:2,al se borili,branili cast kluba i dres koji nosimo.Nego dobismo lekciju iz lokalpatriotizma na kucnom pragu jbt. Zao mi samo navijaca,jer zaista fenomenalan nastup su imali. I eto Lalate sam si dao odgovor zasto bi svaki drugi trener bio velican kao Murinjo.... Ovaj i ovakve meceve dobija struka,koja bude mudra,povuce mudre poteze,ne potceni protivnika,a opet probudi strast u igracima,motivise ih.... Ne znam za vas,ali meni je ovo jedan od TOP 5 poraza od kako navijam za Vosu!!! :evil:

i ponovo cu reci... kup kao takmicenje nije odraz kvaliteta ekipe,nego jednostavno kolicine srece koju ta ekipa ima,dok je u prvenstvu sitacija obrnuta
Image
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 29. kolo: Inđija - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post by Dragojlo »

Jel stvarno neko očekivao da NEĆE zasrati već sad!? Pa to je glavna karakteristika ovog kluba!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 29. kolo: Inđija - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post by Voja »

Evo i Covic gost na Areni,na pitanje kako su podneli poraz ravnodusno kaze u fazonu "mi smo izlaskom u Evropu ispunili nas plan".... pa majku mu,sto ne ostadoste kuci da nas dobiju sluzbenim 3:0,lakse bih podneo :evil:
Image
User avatar
novosadjanin
Posts: 1352
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: 29. kolo: Inđija - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post by novosadjanin »

Moja prognoza razvoja situacije:

Pobedjujemo u poslednjem prvenstvenom kolu u triler zavrsnici. U isto vreme Piper sudi Radnicki- Tsc... A u kupu gubimo na penale. I svi srecni i zadovoljni. Crvenima titula, crnima kup, mi lavovskom borbom odbranili trece mesto i cak uspeli u dvomecu sa crnima da ostanemo neporazeni, Tsc u Evropu... Hvala vodji :valcer:

Dosta je bilo!
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
1892
Posts: 1052
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 29. kolo: Inđija - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post by 1892 »

Čim je jutros na Mondu iskočilo da je Lalat juče krstio decu u Karlovcima, pomislio sam da ga boli patka za Inđiju, i to se tačno videlo po nastupu tima. Go *urac od igre.
Slažem se sa svime što je Voja napisao, šampioni smo da zaseremo kad je bitno.
Come on you Reds!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8836
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 29. kolo: Inđija - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post by Radoye »

E a sta bi bilo da nekim cudom grobari sad prsnu od Cuke? Onda cemo dvaput morati skidati gace i opet zavrsiti ko cetvrti...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 29. kolo: Inđija - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post by gospodinFKV »

Jedina dobra stvar u ovom kokezabet korona rasporedu je sto nisam stigao da se nalozim i zaboravim to kakav je*eni sljam vodi nas klub i srpski fudbal uopste.

Jedite go*na, bre! Da ima pravde, svi bi ste nosili dres partizana sa horizontalnim prugama, pocev od onog vrhovnog, sto preferira drugu stranu brda. Mrs bre!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3829
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 29. kolo: Inđija - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post by Red Marquis »

Ja kad kažem da mi nikad nećemo spojiti entuzijazam s rezultatom, neki ne veruju.
Jel bila nekad neka dobra poseta kući ili u gostima a da nas na terenu nisu oladili?
Io odio Belgrado
vdn slaninar
Posts: 1007
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 29. kolo: Inđija - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post by vdn slaninar »

churguzijanac wrote:Samo cu reci jedno: Dosta je Bilo!
+1
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 29. kolo: Inđija - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post by naseljekolumbija »

Јел се овде води нека предизборна кампања ДЈБ? :D
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 29. kolo: Inđija - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post by ssnigd »

Sva sreca, pa sam na momente gledao tekmu. A i to je bilo previse. Tesko boljenje one stvari.
Izlazimo u Evropu, a biti drugi, treci, cetvrti... Apsolutno je svejedno. Da smo igrali barem lep fudbal, pa hajde. Mi smo uzas cele sezone.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Locked