28. kolo: Javor - VOJVODINA 1:3 (0:0)

Locked
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

28. kolo: Javor - VOJVODINA 1:3 (0:0)

Post by Grof Žekula »

Другу постковид првеснтвену утакмицу, фудбалери Војводине ће одиграти у Ивањици у суботу са почетком у 14 часова (пренос на Арени 1). После бода у мечу са Чукаричким, као и избореног пенал-пласмана у полуфинале Купа, ваљало би пред исто, које ће се играти већ следеће среде, понеке играче одморити. Одавно нисмо постигли два гола у регуларних 90' (7. марта) како на оним званичним (3), тако и на незваничним мечевима (исто 3), те је то проблем на коме Лалатовић мора највише да поради са својим пуленима. Пласман у Европу и у финале Купа, ако тога не буде, доћи ће под знак питања.

Јавор - ФКВ 1:3 (0:0)
0:1 - Зукић 56'
0:2 - Зукић 68'
0:3 - Јевремовић 80' (аутогол)
1:3 - Звеканов 82'


Извештај са утакмице - https://www.superliga.rs/sezone/2019-20/match/1956" onclick="window.open(this.href);return false;
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 28. kolo: Javor - VOJVODINA, subota u 14h

Post by fare »

Rockov na klupi Đorđević ni u protokolu? A nema ni Bojića.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 28. kolo: Javor - VOJVODINA, subota u 14h

Post by gospodinFKV »

Cuvaju se svi za Kup.

Zukic!!! :cheers:
User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 28. kolo: Javor - VOJVODINA 1:3 (0:0)

Post by N13 »

Napokon Zukic!

Ali bih po dzepu udario svakog igraca za skidanje dresa... jeftin zuti karton koji moze kostati suspenzije u nekoj bitnoj utakmici.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 28. kolo: Javor - VOJVODINA 1:3 (0:0)

Post by Voja »

Napokon mec Vose za koji gotovo da nemam zamerke :mrgreen: :cheers:
Malo timova u nasoj ligi ucini Javor toliko bezopasnim u Ivanjici,obicno sutevi domacih sevaju sa svih strana.
Nije nasa igra bila spektakl,al od prvog minuta se videlo da smo dosli po tri boda,videla se razlika u tradicijama ova dva kluba,jednostavno smo dosli samouvereni i tako se ponasali ceo mec.
Izbor za igraca utakmice ce biti odlican jer je izbor igraca koji su dobro odigrali fantastican.Svi su bili na nivou zadatka.I izmene su mi se svidele,prave i u pravo vreme. Koliko nam ova rezervna ofanzivna linija nudi raznovrsnosti u napadu da je to prosto neverovatno.
Koliko su samo rezervisti rasteretili Drincica,jer nije morao da trci i krpi rupe kao prilikom "prve ofanzive".
Sto se tice zamerki,nisu toliko ni bitne,ali evo da ih iznesem,mislim da bi Emil skinuo sut iz koga smo primili gol,cini mi se da je Vukadinovic u velikom padu forme,Mrkaic mora mnogo bolje,a isto tako velika zamerka Kokiru za onaj sut iz odlicne sanse...

E sad,da li je svo ovo ushicenje zbog svega sto sam naveo ili jednostavno samo zato sto napokon nije bilo Bojica u timu,ne znam :mrgreen: :cheers:
Image
User avatar
Sasa1969
Posts: 621
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: 28. kolo: Javor - VOJVODINA 1:3 (0:0)

Post by Sasa1969 »

Drincic je najbolje pojacanje u zadnjih 10 godina.Svaki dinar koj dobije je posteno zaradjen.
Image
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 28. kolo: Javor - VOJVODINA 1:3 (0:0)

Post by Turija »

Ovom pobedom smo, verovatno, obezbedili Evropu?
Lalatovic, najzad, izvrsio 5 izmena, sto je morao uraditi 8 dana ranije. Delimicno se iskupio u Ivanjici za gubitak 2 boda protiv Cukarickog.
I danas mu 2 gola dao rezervista Zukic (na kojeg jedva da racuna), a ne pompezno dovedeni napadaci.
I danas 2 gola dao Nemanja Nikolic, na kojeg nimalo nije racunao.
I kako to da smo bez nemazenjivog Bojica odigrali bolje?
Sva ta pitanja ostaju bez pravog odgovora?
Cestitam nasim momcima pobedu u Ivanjici, na uvek ,,teskom" terenu za goste.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 28. kolo: Javor - VOJVODINA 1:3 (0:0)

Post by Voja »

A sada nam se otvara fantasticna mogucnost da budemo dobitnici ove sezone,da zasenimo i zvezdinu titulu i Partizan i TSCovu sezonu iz snova,da napravimo nevidjen marketing i pridobijemo jos novih navijaca. Sve cemo to uspeti ako pobedimo sledeca cetiri meca!!! :lala: Sami smo gospodari situacije kao nikada do sada u finisu sezone. 4 pobede nas lansiraju u orbitu,dizu popularnost,dizu cenu igracima,stabilizuju klub.... Ima li Lalat snage i znanja da ih motivise!?
Image
Istocno stajanje
Posts: 541
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 28. kolo: Javor - VOJVODINA 1:3 (0:0)

Post by Istocno stajanje »

Nismo jos uvek obezbedili Evropu, jer moze se desiti da Cuka uzme kup, a TSC nas prestigne na tabeli. Slazem se da je sve u nasim rukama/nogama i iskreno se nadam da smo ovom pobedom usli u formu i da se podiglo samopouzdanje pred veoma bitne meceve koji slede.
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 28. kolo: Javor - VOJVODINA 1:3 (0:0)

Post by ssnigd »

Ne bih bas toliko velicao pobedu, jer je Javor ove sezone najslabiji u zadnjih X godina. I kada su ispadali iz lige, bili su jaci. Njima je i Nis dao sedam komada u Ivanjici.
Sa druge strane, svaka pobeda i dobra igra, nose ekipu i dizu moral.
Koliko smo dobri, videcemo u sredu.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 28. kolo: Javor - VOJVODINA 1:3 (0:0)

Post by Turija »

Za nase uslove ja sam prilicno zadovoljan kako smo se postavili i odigrali ovu utakmicu.
Pokusavali smo da uspostavimo igru (sto nam ide dosta tesko godinama i neuspesno) i isli smo otvoreno na pobedu u gostima.
Jos uvek ne ide to kao bi trebalo, ali bilo je dobrih pokusaja, pa, eto i 3 gola u gostima. izvreseno je i 5 izmena i data prilika vecem broju nasih igraca da se iskazu. Javor nije tako losa ekipa, kakvi ih rezultati, trenutno, prate.
Stojkovic je u veznom redu uneo dinamiku i zustrinu u akcije, a Andric cvrstinu u odbrani i agilnost u napada na poziciji desnog beka.
Zukic, najzad, postavljen na svoju prirodnu poziciju (on nije bocni igrac, a guran je, stalno, uz aut liniju).
Nadam se da ce proraditi u zavrsnici Vukadinovic i Gemovic i da Drincic nece izvoditi svaki prekid?
Da ce kroz neku minutazu Neskovic i Kokir doci do forme, a Mrkajic do gola.Mrkajic se solidno gradi, ali nije opasan po gol.
Da ce Covic, iz utakmice u utakmicu, podizati formu i da cemo se za Evropu pojacati u spicu i veznom redu, jer moramo doci do bolje kontrole lopte i igre, a narocito realizacije. Takodje i podici koncentraciju i licnu odgovornost. Jeftino je primljen gol u Ivanjici - sreca sto se desilo pred sam kraj meca.
A sad Cukaricki da dotucemo i Veselinovica spustimo na zemlju. Zasluzio je to datom izjavom onomad.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked