24. kolo: Voždovac - VOJVODINA 1:2 (1:1)

fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 24. kolo: Voždovac - VOJVODINA, nedelja u 14h

Post by fare »

Vukadinović i Bojić upisali po gol i asistenciju :D.
srkins
Posts: 1432
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: 24. kolo: Voždovac - VOJVODINA, nedelja u 14h

Post by srkins »

Vazna pobeda pre svega jer mislim da je sada Vozdovac otpisan sto se tice Evrope
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 24. kolo: Voždovac - VOJVODINA, nedelja u 14h

Post by Turija »

Lose odigrano drugo poluvreme moglo je da nas kosta bodova.
Oba nasa krila ,,nestala" i ofanzivno i defanzivno u drugom delu meca. Da ne bese Stojlovica, Drincica, Bralica, Sanicanina i Djordjevica, lose bi prosli.
Izmene zakasnele i nisu bas najbolje uradjene.
Zukic je morao dati pas levo u onoj kontri pri kraju meca i resiti utakmicu. Upustio se u dribling iz kojeg je izvukao loptu, ali oterao Stojkovica u ofsajd i upropastio akciju i sigurnu pobedu.
U svakom slucaju cestitka za pobedu na vrucem terenu :!:
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 24. kolo: Voždovac - VOJVODINA, nedelja u 14h

Post by Voja »

Radoye wrote:No 3 boda su upisana, to je najvaznije. :cheers:
:cheers:
Bas to... kakav vikend,moje ekipe prebacise pritisak na Partizan i Juventus :mrgreen:
Pobeda koja je nadmasila moja ocekivanja. kao sto sam u uvodu pisao opasno mi mirisalo na keca,ali sa Vozdovcem se moze nadigravati i sve je zavisilo od naseg pristupa. Iskreno,mislim da je pristup bio mnogo blizi mecu na Marakani nego protiv Nislija,ali sreca pa ovi iz Vozdovca nisu usli napaljeni u mec. Maltene utakmica bez ijednog duela,ovi gube kuci u 80.minutu i grade napad 5 minuta,opusteno kao na treningu. Nema veze,konacno jedan vikend prepun zadovoljstva. Mec previse mekan da bih nesto posebno analizirao,jedino sto na osnovu izmena primetih da je zamenjena trojka za dve klase bolja od igraca koji su usli na teren i u ovom momentu mi deluje da su rezerve opravdano to sto jesu. Bojic jeste gol i asistencija,ali brate sve to nekako i dalje tromo,sporo,kilavo,usporeno.... dajte coveku da izvodi kornere mislim da cemo se svi preporoditi (i tim,i on i nase misljenje o njemu). Sve u svemu,zadovoljni.... uzivajmo u derbiju :mrgreen:
Image
User avatar
Sasa1969
Posts: 621
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: 24. kolo: Voždovac - VOJVODINA 1:2 (1:1)

Post by Sasa1969 »

Sjajni Miljan Vukadinovic :lala:
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 24. kolo: Voždovac - VOJVODINA 1:2 (1:1)

Post by Voja »

Kao sto rekoh u ovom kolu velika mogucnost da mnogi u gornjem delu tabele kiksnu,Cuka izgubi,Spartak nereseno,TSC pobedi u 90+3 iako,evo odacu vam malu tajnu,igrao sam dvojku na kladionici (6.25 bilo na Napredak :) ) Super smo prosli!!!! :cheers:
Image
icebaby
Posts: 54
Joined: Sun Jun 23, 2019 9:15 pm

Re: 24. kolo: Voždovac - VOJVODINA 1:2 (1:1)

Post by icebaby »

Ja sam jedan od onih sto fakticki kao prate ali ne gledaju utakmice Vojvodine jos od kada je pumpadzija bio preuzeo klub .. jednostavno sam izgubio motiv,elan i sve ostalo sto ide uz to,a to nije lako da se desi.
Danas sam pogledao tekmu onlajn, i mogu reci da je prvo poluvreme izgledalo prilicno ok, iznenadjujuce ok za mene, pogotovo sto ne znam 2 igraca iz tima, sutra da ih vidim na ulici .prepoznao bih samo Rockova i Dricncica.
To mi se u zivotu nije desilo
Sto se tekme tice, kao sto rekoh, iznenadila me je dosta dobra kontrola lopte, snaga u duelima, i dobar presing kada treba.
Od igraca me iznenadio Vukadinovic, koji je pravi buldozer, kad krene u trk nemoz ga zaustaviti.
Drugo poluvreme ,rezervisano, takticki reko bih, sto mi se ne svidja, jer smo mogli da im damo jos 2-3 da smo zaista hteli.
Ono sto je jako jadno ali i relano, je izjava Hajdina i trenera Vozdovca pred tekmi sto sam procitamo na Zurnalu, kako Hajdin kaze da su bolji tim od Vojvodine, a trener kao ,nije lako racunati na bodove protiv Vojvodine .. kao da igraju protiv Mladosti Lucani.. kakve izjave.. al verovatno i realne.
Hvala drzavi , i upravama sto su doveli do ovakvih izjava i to sto pogledam tekmu svake prestupne.
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: 24. kolo: Voždovac - VOJVODINA 1:2 (1:1)

Post by AntonioKasano »

Da li se zna zasto nije bilo Lalatovica na klupi?
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: 24. kolo: Voždovac - VOJVODINA 1:2 (1:1)

Post by newnowapv »

AntonioKasano wrote:Da li se zna zasto nije bilo Lalatovica na klupi?
Pa na prenosu je komentator rekao da je prehladjen :D Spomenula se i neka svadja sa upravom, ko ce ga znati...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 24. kolo: Voždovac - VOJVODINA 1:2 (1:1)

Post by Voja »

a i na derbi se mora uci bar sat ranije :D rece komentator prvo da nije stigao u BG,pa se posle ispravio,tacnije nije stigao na stadion :D
Image
icebaby
Posts: 54
Joined: Sun Jun 23, 2019 9:15 pm

Re: 24. kolo: Voždovac - VOJVODINA 1:2 (1:1)

Post by icebaby »

A da se nadovezem na post, taj Hajdin je u intetvjuu vise pricao o zvezdi nego o svom timu ...
Bolesni ljudi, sa sve "nasim" Lalatom na celu.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 24. kolo: Voždovac - VOJVODINA 1:2 (1:1)

Post by Turija »

Jos malo o ovom mecu.
Stojkovic odusevio na poziciji zadnjeg veznog.
Ubrzao nasu igru i bilo ga na celom terenu 90 minuta. Na kraju meca, da se nije nasao u ofsajdu, posle Zukicevog dodavanja, dao bi i gol.
Nakon gledanja izvestaja, duzan sam izvinjenje Zukicu u tom napada za konstataciju da je trebao dodati pre loptu levo. Medjutim, vidim da je i Covic bio u ofsajdu i opravdano je je Zukic morao ici u dribling.
Odlicno je delovao nas stoperski par Bralic- Sanicanin.
Levi bok Djordjevic- Vukadinovic vrlo opasan u napadu.
Mrkaic, isto, pristojan. Snazan je u duelu i nije posvadjan sa loptom.
Sa nesto defanzivnijim Andricem dobili smo na visini u nasih 16m, jos kad se pridruzi Mrkaic, pa i Bojic, a i Vukadinovic nije nizak, tako da Rockov ne mora ni da izlazi na centarsut.
Najbolja igra Bojica, do sada. Iskupio se golom za slabu reakciju u duelu na centru, posle kojeg smo primili gol. Ostalo odlicno, samo mu je na kraju ponestalo snage i trebao je ranije uci Covic, pa i Zukic. Falilo je u poslednjih 15-20 minuta svezine na sredini terena. Na srecu, to Vozdovac nije kaznio, mada je gol ,,visio u vazduhu".
Cak je i komentator na areni bio solidan, da se nije moralo pritnuti ,,mute" na daljinskom.
Po meni, dobro izdanje Vojvodine. Ako se nastavi sa takvim igrama i odnosom prema igri, bice nas stadion mnogo puniji ovog proleca.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 24. kolo: Voždovac - VOJVODINA 1:2 (1:1)

Post by churguzijanac »

Nista ja to ne priznajem, dok se ne dobije zvezda i to kad im bodovi nesto znace. :lala:
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 24. kolo: Voždovac - VOJVODINA 1:2 (1:1)

Post by Red Marquis »

churguzijanac wrote:Nista ja to ne priznajem, dok se ne dobije zvezda i to kad im bodovi nesto znace. :lala:
Bukvalno jedina merna jedinica. Sve ostalo nikad neće biti pokazatelj da (li) smo krenuli iz mulja. Ni da završimo drugi sa plus 200 gol razlikom.
Io odio Belgrado
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: 24. kolo: Voždovac - VOJVODINA 1:2 (1:1)

Post by AntonioKasano »

Koje poltronstvo trenutno vlada u upravi prema toj posasti tajne policije iz 1945, imam utisak da cak i da smo prvi a oni sedmi, ne znam kojim magicnim dejstvima, da bi ih mi opet pustali da nas pobede barem 2:0
Locked