24. kolo: Voždovac - VOJVODINA 1:2 (1:1)

User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

24. kolo: Voždovac - VOJVODINA 1:2 (1:1)

Post by Grof Žekula »

Добра и убедљива партија против Нишлија у среду, добиће на значају ако у време недељног ручка, на вождовачком крову, останемо непоражени.
Очекује се повратак Гемовића на бок. Остало нека буде исто.

Почиње "мартовско" лудило, у коме ћемо пет пута на терен. Месец који може бити и пресудан у борби, најављеној од челника Клуба, за Европу!


Вождовац - ФКВ 1:2 (1:1)
1:0 - Зличић 21'
1:1 - Бојић 31'
1:2 - Вукадиновић 48'


Извештајс а утакмице: https://www.superliga.rs/sezone/2019-20/match/1890" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 24. kolo: Voždovac - VOJVODINA, nedelja u 14h

Post by gospodinFKV »

Vozdovac se na prvi pogled prilicno pojacao povratkom Stuparevica i dolaskom Pejcinovica, ali se drugi povredio odmah. Bice gusto.
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: 24. kolo: Voždovac - VOJVODINA, nedelja u 14h

Post by Душан »

Image
Двојка је одиграна, сад је све на њима.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 24. kolo: Voždovac - VOJVODINA, nedelja u 14h

Post by Voja »

Kada je vec pocetkom decembra pocela kuknjava na forumu oko teskog rasporeda u nastavku prvenstva napisah sledece:
A ne vidim ni razlog zasto bi se kukalo da imamo los raspored!? Idemo u goste Zvezdi,Vozdovcu,Spartaku,Javoru i Indjiji. Ako se ne varam mislim da smo kuci protiv njih osvojili 7 bodova,a sve mi nesto govori da u gostima mozemo premasiti taj ucinak.
Docekujemo kuci Proleter,Nis,Lucane,Cukaricki i Partizan protiv kojih smo osvojili 10 bodova u prvom krugu,i verujem da to u najmanju ruku mozemo da ponovimo. Tako da ne bih bas rekao da je raspored nepovoljan
Kuci smo osvojili 6 bodova i imamo jos 3 meca u kojim nam je potrebno 4 boda da ne bi bili losiji nego u prvom krugu.Rekao bih sasvim realan ishod.
A sto se bodova u gostima tice,mec sa Vozdovcem je prva utakmica u kojoj mozemo prebaciti ostvareni saldo u prvom po vama "laksem" delu rasporeda. Jer ako se dobro secam posle Zvezde i Vozdovca saldo je bio 0 bodova,tako da bi sutra X vec doneo pomak.Kako god,imamo 4 meca da prebacimo 7 bodova. Uopste ne gledam konkurente,jer ako mi ponovimo bodovni saldo iz prvog dela,ubedjen sam da cemo u najmanju ruku sacuvati bodovnu prednost nad konkurentima,a mozda cak i povecati.
To je analiza nase uspesnosti iz tog jednog ugla.

Sto se tice trenutnih ocekivanja iz sutrasnjeg meca,brdo "mojih" (a oni su uvek cudni :mrgreen: ) argumenata je pre na strani keca nego dvojke. Vozdovac je u nastavak prvenstva usao rezultatski veoma lose,trener im hoda po zici i velika je verovatnoca da ce sutra ili docepati tla ili zavrsiti u "provaliji".Mislim da ce sto zbog trenera,sto zbog prenosa,sto zbog samih sebe,sto zbog imena protivnika igraci Vozdovca biti strasno naspanovani,zeljni dokazivanja (i Zli,sto da ne :wink: ).Pa cak i neka teorija verovatnoce je na njihovoj strani gledajuci da imaju mislim 3 poraza u nizu.
Vrlo veliki hendikep za nas je i mentalitet. Znaci ono laaadno,bez strasti,zara i kao u onom vicu kad Lala kaze devojci "au gospo sto ste vi srecna zena,sto umesto mene sad ovde nije komsija Mico,znate kaki je on,bezobrazan,on bi vam odmah ist˙o,a ja nisam taki", "neg kaki?","pa ak date -date"... e tako i mi sutra idemo tamo i "ak pobedimo - pobedimo". Milion je stvari kojima se poraz moze opravdati.... vestacka trava jbg.... od njih smo izgubili u NSu tako da.... ej mi smo tukli Radnicki,to su dupli bodovi,ovaj mec nije toliko vazan... pa i sam raspored u ovom kolu, svi oko nas imaju realnu mogucnost kiksa,tako da nece biti nekog velikog gubitka i u slucaju poraza.
Jedino sto moze da mi vuce na dvojku je sto smo ekipa koja je uvek nekako ravnopravno igrala na krovu bez obzira na krajnji rezultat i lagano smo davali golove.
Moje zelje... posto ce biti prenos,a i teren mi je nekako fotogenican na TVu,voleo bih da izadjemo da igramo fudbal,da se nadigravamo,da bude dinamican mec,da nema predaje.... a rezultat.... meni je nebitan... i ovu sezonu pamticu samo po dva meca sa Zvezdom.... treci necu pamtiti,jer ce verovatno Zvezdi biti nebitan
Image
Limanac FKV
Posts: 49
Joined: Mon Mar 19, 2018 11:58 pm

Re: 24. kolo: Voždovac - VOJVODINA, nedelja u 14h

Post by Limanac FKV »

Ima li neko link za arenu?
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 24. kolo: Voždovac - VOJVODINA, nedelja u 14h

Post by Voja »

Limanac FKV wrote:Ima li neko link za arenu?
http://livetv275.me/rs/eventinfo/915056 ... vojvodina/" onclick="window.open(this.href);return false;
Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 24. kolo: Voždovac - VOJVODINA, nedelja u 14h

Post by Radoye »

Ima i ovde

http://gledajuzivosport.blogspot.com/p/as1.html" onclick="window.open(this.href);return false;
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 24. kolo: Voždovac - VOJVODINA, nedelja u 14h

Post by fare »

Topića nema ni u protokolu, jedno mesto na klupi prazno a nema ni Gemovića, Kokira, Đuričina (Đurišić odlazi izgleda) :o
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: 24. kolo: Voždovac - VOJVODINA, nedelja u 14h

Post by newnowapv »

fare wrote:Topića nema ni u protokolu, jedno mesto na klupi prazno a nema ni Gemovića, Kokira, Đuričina (Đurišić odlazi izgleda) :o
Đurišić je raskinuo ugovor i odlazi u Letoniju, ali mi nije jasno zasto nema mesta za Topica recimo...
User avatar
novosadjanin
Posts: 1352
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: 24. kolo: Voždovac - VOJVODINA, nedelja u 14h

Post by novosadjanin »

Jel realno da i jedni i drugi igraju u skoro belim dresovima?
Edit: Gde je Lalat?
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 24. kolo: Voždovac - VOJVODINA, nedelja u 14h

Post by fare »

Topić i Gemović povređeni ali ja ni Lalata ne vidim na klupi?
User avatar
Milan
Posts: 4153
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 24. kolo: Voždovac - VOJVODINA, nedelja u 14h

Post by Milan »

Brzo u kladionicu! :mrgreen:
POŠTO OBRAZ ???!!!
Bane
Posts: 83
Joined: Sat Dec 31, 2011 12:50 pm

Re: 24. kolo: Voždovac - VOJVODINA, nedelja u 14h

Post by Bane »

Čudan sastav tima... Neko od odbrambenih igra zadnjeg veznog da nije Andrić možda?
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: 24. kolo: Voždovac - VOJVODINA, nedelja u 14h

Post by newnowapv »

Bane wrote:Čudan sastav tima... Neko od odbrambenih igra zadnjeg veznog da nije Andrić možda?
Arandjel igra zadnjeg veznog, a Andric je desni bek.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 24. kolo: Voždovac - VOJVODINA, nedelja u 14h

Post by Radoye »

Uh kako je ovo mlitavo... :frown:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Locked