23. kolo: VOJVODINA - Radnički 3:0 (1:0)

User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

23. kolo: VOJVODINA - Radnički 3:0 (1:0)

Post by Grof Žekula »

Завршисмо "пријатељско" (не)одмеравање снага у Београду, а већ у среду нам у госте долази нишки Раднички. Нема (на жалост, јер силно очекивах двобој) Косановића, па Лалат "мајстор" има прилику да се свети бившем клубу кога од данас звачно води човек које је бар имао бољу левицу од њега, а такође је седео и на нашој клупи!

О картама: https://www.fkvojvodina.rs/prvi-tim/pro ... script=lat" onclick="window.open(this.href);return false;
Ђуричин за ДНЕВНИК wrote:У среду, од 18 часова, пред Новосађанима је изузетно важна утакмица с Нишлијама. У њој тренер Ненад Лалатовић неће моћи да рачуна на Гемовића због искључења, као ни на Ђорђа Ђурића, који је сакупио четири жута картона. У конкуренцију се враћају Стефан Ђорђевић и Миљан Вукадиновић, а под знаком питања је, због повреде, наступ Младена Деветака.

- Убеђен сам да имамо квалитетнији тим од Радничког и потрудићемо се да на “Карађорђу”, пред нашим, верујем бројним навијачима, то и докажемо. Надам се да ћу поново добити прилику да заиграм и као запета пушка ишчекујем нови дерби, свестан да ће, наравно, коначну реч о саставу донети наш шеф Лалатовић. Позивам навијаче Војводине и све љубитеље фудбала у Новом Саду и околини, да у што већем броју дођу на стадион и подрже нас на путу ка жељеној победи - поручио је Огњен Ђуричин.
ФКВ - Раднички 3:0
1:0 - Мркајић 1'
2:0 - Вукадиновић 70'
3:0 - Мркајић 90'


Извештај са утакмице: https://www.superliga.rs/sezone/2019-20/match/1881" onclick="window.open(this.href);return false;
Istocno stajanje
Posts: 540
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnički, sreda u 18h

Post by Istocno stajanje »

Nisam pratio nesto Radnicki ove sezone. Da li jos uvek sudije navlace za njih?
Ono sto smo gledali prethodnih godina u NS je bio cist kriminal od sudjenja.
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnički, sreda u 18h

Post by pedjans »

Sudeći po Lalatovićevim izjavama, biće zanimljivo danas. Naročito u pogledu suđenja. Naš fudbal je zaista potpuni cirkus.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnički, sreda u 18h

Post by Voja »

Po mojim analizama oni imaju kvalitetniji tim,al cemo ih dobiti ubedljivo,bar 2:0
Image
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnički, sreda u 18h

Post by Душан »

С обзиром на форму, и играчки квалитет, реално 0:2 али видећемо.
User avatar
Turija
Posts: 10667
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnički, sreda u 18h

Post by Turija »

Za ovu utakmicu rezultat je neizvestan i otvoren ( sto bi trebalo biti za svaku).
Ne bih se usudio da prognoziram.
Lalatovic je mnogo uznemiren, pa me ne bi iznenadila ni podela bodova.
Toncev mi se cini uticajniji i borbeniji od Vosinih celnika, kao i Grad Nis od Grada Novog Sada. Novi Sad se pogubio u identitetu.
Vrlo je nezgodno za Lalatovica, ako veceras ne dobije ovaj mec, ali mi se cini da mu je jos vaznije da ne izgubi.
Igracki mislim da smo egal. Mozda je za nijansu Radnicki bolji?
Takodje je velik i motiv Bataka, da ne izgubi prvi mec na klupi Radickog..
Videcemo ili saznacemo. Kako ko.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnički, sreda u 18h

Post by N13 »

Mrka ga uvalio u prvom napadu :mrgreen:
User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnički, sreda u 18h

Post by slanina »

N13 wrote:Mrka ga uvalio u prvom napadu :mrgreen:

Taj neće dati ni na treningu.
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnički, sreda u 18h

Post by N13 »

Ne znam, po meni je za sada mozda i najbolji na terenu.

Visok presing radi posao, videcemo koliko ce biti snage za takvu igru. Nis slab, sudija jos gori.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnički, sreda u 18h

Post by Voja »

Jebes moje analize,poznavanje srpskog fudbala i kojekakve teorije
Image
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1625
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnički, sreda u 18h

Post by ogi »

Pitanje za ljude koji su bili na utakmici: Da li se Radnicki sklonio ili smo ih zasluzeno dobili/nadigrali kao sto rezultat to pokazuje?

Mozda je doslo naredjenje sa vrha, pa moram da pitam. Zalosno je da moram i u pobedu svog kluba da sumnjam. :oops:
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Turija
Posts: 10667
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnički, sreda u 18h

Post by Turija »

Voja wrote:Jebes moje analize,poznavanje srpskog fudbala i kojekakve teorije
Omasio si Vojo za jedan gol :wink:
Ja sam mislio da ce, ipak, biti neizvesnije. Previse sam, pred utakmicu, poverovao u Radnicki.
No, ne kaze se dzabe da je prva pomisao najbolja, tj kada sam napisao da Cika Misa nije hteo da ga pobede veceras.
Ne znam sta da kazem, procitacemo utiske forumasa koji su bili na tekmi.
Bodove skupljamo i blizimo se toj cetvorci za Evropu.
Zukicu 9 minuta, Covicu ni toliko. :roll: I
Da li je to Djordjevic bio stoper veceras?
OK, izvinjavam se, tek sad sam video da je igrao Sanicanin

PS
TSC ozbiljno prati borbu za Evropu.
Last edited by Turija on Wed Feb 26, 2020 9:18 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
lazarr
Posts: 815
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnički, sreda u 18h

Post by lazarr »

Danas odlična Vojvodina.
Posebno su mi se dopali Đorđević i Vukadinović. Leva strana je sada odlična. Svi ostali sasvim korektni....
Po mom ukusu, ova današnja postava i Čović imesto Bojića i to bi bila odlična ekipa.
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnički, sreda u 18h

Post by Djisa »

Moj utisak je da je Radnicki daleko slabiji od nas. Sad, da li je pustio ili je bilo posteno, to ne znam, ali smo dominirali u potpunosti. Lepa tecna igra, Drincic trci ko da je na baterije, Mrkajic korektan, stoperi bez posla, bekovi korektno, Topic i Vukadinovic dobri. Jedino nisam uhvatio uvek, da li je Vukadinovic ili Mladenovic, ne razlikujem ih iz daleka, a brojevi su ubi boze. Tim koji apsolutno nije po mom ukusu, ali smo zaista danas bili za 2 klase bolji.
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnički, sreda u 18h

Post by AntonioKasano »

Apsolutna dominacija svih 90 minuta. Da li je Radnicki to dozvolio svesno nisam siguran i ne mogu da tvrdim ali nasi igraci su leteli po terenu. Borbenost u ovoj i prosloj utakmici ne mogu da se mere. Prvi gol nisam ni video kod treceg Mrkajicu nije bilo tesko da ga postigne. Vukadinovicev gol i utisak generalno odlican, kao i Djordjevic koji se cesto ubacuje i ima vrlo nezgodne lopte. Bralic je isto delovao dobro, ali kad pobedis 3:0 tesko je reci da je neko odigrao lose.
Locked