22. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Locked
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 22. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post by Turija »

Nikad nije problem takozvanih teorija zavere (ovde se i ne radi o zaveri, vec o sumnji u regularnost), sve dokle god se one ne ostvaruju.
Sve teorije se dokazuju i vaze do primera kojeg ta teorija ne obuhvata, osim u navedenim izuzecima.
Problem je u tome, sto jako malo primera odstupa od predvidjanja u nasoj ligi u kojoj su, skoro, svi timovi izjednacenog (ne)kvaliteta, pa cak i blizanci.
Najvise bi voleo da ne pogadjam dogadjaje, ali me uznemirava to sto ih pogadjam u 80-90%. Zato i ne dolazim na utakmice, osim ako se ponadam nekoj promeni i boljitku. Medjutim, tu se zeznem, gotovo, 100%.
Ipak, cekamo sredu, Radnicki i Bataka.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: 22. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post by AntonioKasano »

Nije nikakva teorija zavere da u evropu idemo zajedno sa blizancima, eventualno moze da se zakuva oko cetvrtog putnika ukoliko Toncev pozeli da opet putuje sa klubom preko leta a da nije na pripreme. Lalatovic ne bi ni dolazio da nije bilo jasno da cemo igrati kvalifikacije.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 22. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post by slanobarac »

Molim za pomoć.
Prva 4 mesta sledeće sezone?
Ko ulazi u ling long?
Ko ispada ove sezone?
Sad će kraj sezone, već se da naslutiti ali važi. Hvala na pomoći.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 22. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post by Turija »

Za prva cetiri mesta imas odgovor Kasana. Najverovatnije Radnicki, mada i Cukaricki ima dobre sanse. Ko ce biti taj, ne zna se jos, pa mozda i TSC?
Ispadaju Macva i Indjija.
Ligu ispod ne pratim. Ne znam ni ko je prvi, ni ko je poslednji.
Eto Slanobarac, to bi bila moja prognoza. Ostaje sad da sacekamo kraj prvenstva, pa da vidimo procenat uspesnosti :)
A, da ce bas sad kraj sezone hmm; tek je zavrseno drugo kolo prolecnog dela.
Sledece sezone, u sledecoj sezoni.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 22. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post by N13 »

Red Marquis wrote:
N13 wrote:Vojvodina je mnogo vise i od ljudi koji je trenutno vode i od celog sistema! Zato na svi je*u u mozak, cim nije po nasoj volji, odma batali dolazak. Pa kako ce se tako nesto promeniti, njima to i odgovara... da oni koji su protiv njih i njihovog sistema, ne budu tu.
Sta me briga i za Bajatovica i za Zbiljica i za njegovih 500 dinara i za svakog drugog? Mene zanima Vojvodina, i zbog Vojvodine dolazim svaku utakmicu. Kada nesto nije po mojoj volji, opet dodjem, sednem na zapad ispod loze i psujem im uzu i siru familiju 90 minuta. Igracima, kakvu su da su, pruzim podrsku, jer nose grb Vojvodine tih 90 minuta.
Da je 10.000 navijaca ovako razmislja, ne bi mogli od Vojvodine praviti to sto prave... najlakse je reci smucilo mi se, necu dolaziti vise.
Promene (makar one vezane za klub) pocinju od navijaca, ne od vrha!
Ne u ovakvoj državi.
U nesportskoj atmosferi, gde je fudbal najmanje to što treba da je, samo fudbal, gde sve vrišti od državne službe, politike i kriminala i svi klubovi su deo toga...ti razmišljaš samo iz sportskog ugla? Ne može to tako.
Ne bih sad u ovoj raspravi da odemo previse daleko (pogotovo ne u politiku), ali se i slazem i ne slazem sa tobom.
Tacno je da je za zdrav sport potreban zdrav sistem, a u ovoj drzavi je taj sistem sve, samo ne zdrav. Ali opet, kao sto sam rekao da promene vezane za klub pocinju od navijaca, a ne od uprave, smatram da promene sistema nece dovesti aktuelna vlast, vec narod koji treba da bira vlast. To sto je narod zatucan, je skroz druga prica.
Budimo realni, ne moras biti huligan ili ne znam ni ja sta, da bi uticao na promene. Potrebna je samo masa.
Setimo se kako je pumpadzija otisao... petarda protiv spartaka i zapad se digao na noge. Podvio je rep i zbrisao. To je jedini recept.
Samo ove sad ne bih menjao dok se ne nadje neko bolji, sa vizijom, planom i voljom da se posveti ovom haosu.
Isto je kad menjas stan... ne iseljavas se iz trenutnog, dok ne nadjes drugi.
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 22. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post by Djisa »

N13 wrote:
Red Marquis wrote:
N13 wrote:Vojvodina je mnogo vise i od ljudi koji je trenutno vode i od celog sistema! Zato na svi je*u u mozak, cim nije po nasoj volji, odma batali dolazak. Pa kako ce se tako nesto promeniti, njima to i odgovara... da oni koji su protiv njih i njihovog sistema, ne budu tu.
Sta me briga i za Bajatovica i za Zbiljica i za njegovih 500 dinara i za svakog drugog? Mene zanima Vojvodina, i zbog Vojvodine dolazim svaku utakmicu. Kada nesto nije po mojoj volji, opet dodjem, sednem na zapad ispod loze i psujem im uzu i siru familiju 90 minuta. Igracima, kakvu su da su, pruzim podrsku, jer nose grb Vojvodine tih 90 minuta.
Da je 10.000 navijaca ovako razmislja, ne bi mogli od Vojvodine praviti to sto prave... najlakse je reci smucilo mi se, necu dolaziti vise.
Promene (makar one vezane za klub) pocinju od navijaca, ne od vrha!
Ne u ovakvoj državi.
U nesportskoj atmosferi, gde je fudbal najmanje to što treba da je, samo fudbal, gde sve vrišti od državne službe, politike i kriminala i svi klubovi su deo toga...ti razmišljaš samo iz sportskog ugla? Ne može to tako.
Ne bih sad u ovoj raspravi da odemo previse daleko (pogotovo ne u politiku), ali se i slazem i ne slazem sa tobom.
Tacno je da je za zdrav sport potreban zdrav sistem, a u ovoj drzavi je taj sistem sve, samo ne zdrav. Ali opet, kao sto sam rekao da promene vezane za klub pocinju od navijaca, a ne od uprave, smatram da promene sistema nece dovesti aktuelna vlast, vec narod koji treba da bira vlast. To sto je narod zatucan, je skroz druga prica.
Budimo realni, ne moras biti huligan ili ne znam ni ja sta, da bi uticao na promene. Potrebna je samo masa.
Setimo se kako je pumpadzija otisao... petarda protiv spartaka i zapad se digao na noge. Podvio je rep i zbrisao. To je jedini recept.
Samo ove sad ne bih menjao dok se ne nadje neko bolji, sa vizijom, planom i voljom da se posveti ovom haosu.
Isto je kad menjas stan... ne iseljavas se iz trenutnog, dok ne nadjes drugi.

Nije pumpadzija otisao zbog zapada, nego je zavrsen prelazni rok i Milinkovic Savic nije otisao, a on je poslednjeg dana doveo 17 igraca u Vojvodinu, I mozes biti siguran da se ugradio u svaki ugovor, pa je onda otisao jer nije imao ambicija da ceka sledecu sezonu.
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 22. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post by Turija »

Ja, kao i Djisa, ne verujem da publika moze da otera upravu u domacem fudbalu.
To je moglo nekad u SFRJ, kad se vodilo racuna o javnom mnjenju po Republikama i Pokrajinama, pa su se menjali celni ljudi na Skupstinama, ali bez promene sistema upravljanja Klubom.
Uspeh kluba je zavisio od uticaja i moci tih ljudi da obezbede novac i uslove za rad i njihovog organizacionog kapaciteta.
Tada je publika na stadionima bila samo lakmus narodnog raspolozenja.
Danas je to skroz drugacija prica. Jedini faktori su novac i moc.
I u svetu, sve afera do afere u fudbalu. Ali, za razliku, tamo se igra lep i dinamican fudbal, na visokom nivou i u domacim ligama i medjunarodnom takmicenju.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
ernesto
Posts: 1208
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 22. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post by ernesto »

Prva 4 mesta sledeće sezone? (Blizanci,mi i Radnicki);
Ko ulazi u ling long?(Kolubara,Metalac,Kabel ide u baraz);
Ko ispada ove sezone?(Macva(nazalost),smRad i Javor u baraz).
Locked