22. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:0 (1:0)

User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 22. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota u 18h

Post by Turija »

Nemamo igraca koji moze 1:1 da predje protivnika, sacuva ili doda upotrebljivu loptu. Onda brstimo iz prve, a za to nismo tehnicki spremni.
I dalje smo slabi i nesigurni u duelu. Spori, stojimo daleko od protivnickog igraca.
Videli smo danas kako to radi TSC. Spremniji su i jaci fizicki, a i bolji sa loptom.
Mora uci Covic, ako mislimo da napravimo nesto u napadu.
Ovaj Djuricin, dzaba mu brzina, kad nista drugo nema. Ni sut, ni centarsut, ni rezon.
Ostali bledo.
Nesrecno primljen gol, ali mogli su dati jos 2.
Arandjel katastrofalan u defanzivi.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
N13
Posts: 2027
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 22. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota u 18h

Post by N13 »

Djuricin ubedljivo najgori... Ajde sto je primasio jedino dve sanse, ali brate, svaki pas je bio neprecizan. Neverovatno mi da profesionalan igrac ne moze odigrati precizmo pas igracu koji se nalazi na 5 metara od njega. I to ne jednom, vec 4 puta za poluvreme.
Onaj Gavric pravi budalu od Stojkovica, a Pavkov se 10 puta nasao sam u prostoru. Bas lose... pravo je cudo sto imamo ovoliko bodova sa ovako losim timom... ni u jednoj liniji nemamo snagu.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4786
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 22. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota u 18h

Post by gospodinFKV »

Na kraju jedan od boljih poteza poluvremena je pas Bojica ka Djuricinu na kraju. Majstorski pas.
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: 22. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota u 18h

Post by newnowapv »

Eto ga crveni, ne mozete reci da nema zalaganja :D
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 22. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota u 18h

Post by Turija »

newnowapv wrote:Eto ga crveni, ne mozete reci da nema zalaganja :D
Za ovo je kriv Drincic, kao i Gemovic.
Dokle Drincic da izvodi sve prekide, kad vise nema snage u nozi? 80% centarsuteva i suteva su kilavi, a i usporava i igru?
Emile, zasto toliko golova iz daljine, uvek fali pola koraka?
Ali najveca katastrofa je ostaviti toliko dugo slobodnog protivnickog igraca u zoni suta .
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 22. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota u 18h

Post by Danilo »

Katastrofalna igra, nema nas nigde
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 22. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota u 18h

Post by fare »

E ovako Nemanja Nikolić koga smo mi šutnuli iz kluba je za dotičnog našeg prvog špica Ronaldo, Mesi Ronaldinjo lično a inače u našem timu nema jedan kršten igrač. :shock:
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1625
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: 22. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post by ogi »

Bice dobro ako ostane 2:0. Za ovaj poraz je kriv iskljucivo Lalatovic i njegova postavka igre/izbor igraca. Dodelio je ovu pobedu ciganima. Mrs!
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 22. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post by fare »

Ej šta bi radio Mereba u ovoj našoj mrtvoj (niko kao da nema volju za život) ekipi ne smem ni da zamislim....
User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 22. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post by slanina »

Mrka,Bojović,Đuričin,čemu oni služe...

Umesto ovih pomenutih da stavi Zukića,Čovića i još nekog iz podmladka ličilo bi na nešto ovi bez ideje,znanja,tehnike...
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 22. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post by churguzijanac »

Filijala par ekselans.I kao takvi za bolje nismo.Bice Evropa, da se ne talasa mnogo.Sektasima da se otkine bod ili tri, ko sto filijala i treba da radi i to je to.Nema sta da se prica o fudbalu i sportu.Sve je kod nas devastirano.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 22. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post by naseljekolumbija »

churguzijanac wrote:Filijala par ekselans.I kao takvi za bolje nismo.Bice Evropa, da se ne talasa mnogo.Sektasima da se otkine bod ili tri, ko sto filijala i treba da radi i to je to.Nema sta da se prica o fudbalu i sportu.Sve je kod nas devastirano.
Шта ће нам и та европа са овим шалабајзерима који себе називају фудбалерима?! Појачања значајних неће бити, у испразне приче вајних челника више нико не верује, ту смо где смо и то је то уз саучесништво циганско напредњачке
управе
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 22. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post by Turija »

FKV je suvi prosek domace lige, od igraca pojedinacno i kolektivno, preko trenera, do uprave.
Nista se ne razlikuje od npr poslednja dva kluba na tabeli ove nase nazovi lige. Samo se boja dresova i tradicija razlikuju.
Nijedan nas igrac ne moze otici u ozbiljniji klub, a pitanje da li moze bilo gde?
Ako i naprave jedan fudbalski potez, sledeci je pocetnicka greska.
Treneri, uprava, sistem igre ne postoje. Nije uloga trenera da se nervira na utakmici, vec da napravi igru i tim.
Fizicke snage za ozbiljniji tempo imaju za petnaestak minuta igre na pocetku meca.
Posle svega vidjenog danas na terenu, on nije uveo Covica do kraja meca, a prica kako nam je njegov oporavak najvece pojacanje. Ko je ovde lud?
Medjutim, ko procita intervju Kaludjerovica, bice mu jasno kako funkcionisu ispodprosecni fudbalski klubovi, kao sto je danas FKV.
Utakmicu sam odgledao bez trunke osecajnosti i nervoze. Pitanje je bilo jedino sa koliko golova cemo izgubiti.
Oni su stali na dva, da se ne trose pred utakmicu u sredu.
A i mi se kao spremamo za sredu. Voleo bih da Cika Misa odrzi predavanje nasem strucnom stabu. Poraz cu prihvatiti kao i ovaj veceras.
O kakvoj Evropi mi pricamo? Pa mi cemo se tesko izboriti za bodove i sa polednjeplasiranim klubom domace lige.
PS
Ne znam da li vise mogu i smem da kazem mi, jer ne mogu da se poistovetim sa ovakvom Vosom?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4786
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 22. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post by gospodinFKV »

Turija wrote:Ako i naprave jedan fudbalski potez, sledeci je pocetnicka greska.
U oci pada danas vrhunska promena pravca s loptom Stojkovica i slanje cuvara po burek, koji je do tada i nakon toga bio kriminalan, da bi nakon tog poteza poslao verovatno najgori pas koji sam u zivotu video.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 22. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post by Voja »

Turija wrote: Fizicke snage za ozbiljniji tempo imaju za petnaestak minuta igre na pocetku meca.
E vidis,tu se ne slazem sa tobom,pripreme su pokazale da ako nesto znaju to je da trce (pa makar i u prazno).Utakmica sa Mariborom da se igrala pred ovoliko publike,bila bi predstava sa osminu finala lige Evrope,rasprodali bi brzo i ovaj,ovakav tim. Ovde jednostavno veceras nije igrala ona stogodisnja Vojvodina,prva dama naseg fudbala,vec je igrala ova Vosa sto zivi posle stote... Nema tu sta da se analizira,pogotovo ne pojedinacni ucinak... igraci su izasli na teren da odrade relaksacioni trening,sa sparing partnerom,bez nekih vecih napora. Statiranje u mestu i nula suteva u okvir gola. Mislim da je ovaj mec ogolio mnogo toga i ugasio i one najoptimisticnije. I onima koji su u nekim trenucima svojih zivota bili za Lalatovica (i Sam sam se upecao,priznajem) sada je jasno sve. Gotovo sam siguran da idemo u Evropu,ali bez Lalata.... on mora da (sa)cuva mit dobrog i kvalitetnog trenera,a posto nastupi u Evropi sve ogole,ne verujem da ce se usuditi i ove godine.
Image
Locked