22. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:0 (1:0)

User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 22. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post by borrissey »

ssnigd wrote:Pitanje je dana, kada ce se svima sve smuciti i prestati. Polako jedan po jedan prestaje. Prvo da se nervira, a onda i da dolazi...
Ja sam takođe prestao da dolazim. Po meni, kamo sreće da svi tako razmišljamo. Neka igraju pred praznim tribinama, ako ih nije sramota. Ne želim da učestvujem u ovoj blamaži. Odbijam da dajem legitimitet ovakvom "takmičenju" i ovakvom "klubu". Odbojku takođe - od kako sam čuo iz pouzdanih izvora da zbiljić i njegova bratija nude svojima novac (načuo sam 500 dinara) da dolaze na utakmice, neka hvala. Jedino je hokej sport u kome trenutno nema politike. Šteta što ljudi ovde gledaju samo fudbal i na hokej nas dođe 100.
User avatar
N13
Posts: 2027
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 22. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post by N13 »

Vojvodina je mnogo vise i od ljudi koji je trenutno vode i od celog sistema! Zato na svi je*u u mozak, cim nije po nasoj volji, odma batali dolazak. Pa kako ce se tako nesto promeniti, njima to i odgovara... da oni koji su protiv njih i njihovog sistema, ne budu tu.
Sta me briga i za Bajatovica i za Zbiljica i za njegovih 500 dinara i za svakog drugog? Mene zanima Vojvodina, i zbog Vojvodine dolazim svaku utakmicu. Kada nesto nije po mojoj volji, opet dodjem, sednem na zapad ispod loze i psujem im uzu i siru familiju 90 minuta. Igracima, kakvu su da su, pruzim podrsku, jer nose grb Vojvodine tih 90 minuta.
Da je 10.000 navijaca ovako razmislja, ne bi mogli od Vojvodine praviti to sto prave... najlakse je reci smucilo mi se, necu dolaziti vise.
Promene (makar one vezane za klub) pocinju od navijaca, ne od vrha!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 22. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post by churguzijanac »

Navijac se tu nista ne pita.Al da si huligan, mogao bi da zivis od navijanja.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 22. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota u 18h

Post by Turija »

Voja wrote:
Turija wrote: Pitanje je samo, da li cemo stici do njihovih 16m i ko ce smeti da sutira u gol, cak ne ni u Borjana (za svaki slucaj) i u kom minutu primamo prvi gol i koliko jos?
Lalate ne daj se isprovocirati!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
I, sta bi?
Bi to da je suteva na gol zvezde bilo 0 (slovima nula) i da Stankovic grmi na svoje igrace , sto su stali na 2:0.
Jedino sam promasio da cemo se cuvati za Cika Misu u sredu, a ne za Rasu Bataka.
E to vec nije moglo tako lako znati, tj da ce Cika Misi ,,puci film" i podneti ostavku. Mada sam i to u jednom ranijem postu naslucivao, jer mu ,,zatvaraju vrata" da ne radi u domacem fudbalu, posto se ne uklapa u milje i prica sto ne vole da cuju, pogotovo za zvezdu.
Dakle, u sredu Batak ponovo u Novom Sadu, ali na gostujucoj klupi.
Ne mogu reci nista lose o njegovom trenerskom mandatu u Vosi. U odnosu na ovo danas, igralo se dobro, a smenjen je kao i mnogi nasi treneri bez fudbalaskog razloga i rezona.
Ono sto bi se moralo u sredu uciniti to je ,barem, 3 druga igraca u startnoj postavi, kao i na klupi ( u sta, pak, ne verujem da ce se desiti).
Ko bude na stadionu, neka nas obavesti, a mozda ce se i arena smilovati za prenos ( u sta, takodje, ne verujem).

PS
Eno, Kaludjerovic onomad rece kako se u Hrvatskoj prenose sve utakmice domace lige, sto je za arenu i dalje atomska fizika. A kad se prica, nema bolji od nas.
Multi prenos, sta je to? A tek ono da kupis prenos utakmice koju zelis da gledas, to je nezamislivo za otkupljivaca prava svih prenosa domace lige. Je l', gde je, tako nesto, moguce u 21 veku? Oni zive u doba crno - bele televizije.:oops:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 22. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post by borrissey »

N13 wrote:Vojvodina je mnogo vise i od ljudi koji je trenutno vode i od celog sistema! Zato na svi je*u u mozak, cim nije po nasoj volji, odma batali dolazak. Pa kako ce se tako nesto promeniti, njima to i odgovara... da oni koji su protiv njih i njihovog sistema, ne budu tu.
Sta me briga i za Bajatovica i za Zbiljica i za njegovih 500 dinara i za svakog drugog? Mene zanima Vojvodina, i zbog Vojvodine dolazim svaku utakmicu. Kada nesto nije po mojoj volji, opet dodjem, sednem na zapad ispod loze i psujem im uzu i siru familiju 90 minuta. Igracima, kakvu su da su, pruzim podrsku, jer nose grb Vojvodine tih 90 minuta.
Da je 10.000 navijaca ovako razmislja, ne bi mogli od Vojvodine praviti to sto prave... najlakse je reci smucilo mi se, necu dolaziti vise.
Promene (makar one vezane za klub) pocinju od navijaca, ne od vrha!
Mislim da si iskreno naivan, ne zameram ti. Bio, dolazio, psovao majke, plakao i kukao, nervirao se, dolazio i po kiši i po snegu, godinama. Nisam prestao da volim klub, naprotiv, vreme je da promenim strategiju i vidim da li ga bojkot može izvući iz kandži kriminala i tajkunskih mrzitelja FKV, što ova uprava praktično i jeste.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 22. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota u 18h

Post by Voja »

Turija wrote:E to vec nije moglo tako lako znati, tj da ce Cika Misi ,,puci film" i podneti ostavku. Mada sam i to u jednom ranijem postu naslucivao, jer mu ,,zatvaraju vrata" da ne radi u domacem fudbalu, posto se ne uklapa u milje i prica sto ne vole da cuju, pogotovo za zvezdu.
A mozda je cika Misa saznao ishod meca u sredu,pa zato otisao!? :mrgreen:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 22. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota u 18h

Post by Turija »

Voja wrote:
Turija wrote:E to vec nije moglo tako lako znati, tj da ce Cika Misi ,,puci film" i podneti ostavku. Mada sam i to u jednom ranijem postu naslucivao, jer mu ,,zatvaraju vrata" da ne radi u domacem fudbalu, posto se ne uklapa u milje i prica sto ne vole da cuju, pogotovo za zvezdu.
A mozda je cika Misa saznao ishod meca u sredu,pa zato otisao!? :mrgreen:
Vojo, vrlo je moguce da je to prelilo casu.
Pobedio je u subotu jednog od glavnih konkurenata za Evropu, a u sredu treba da (pro)pusti glavnog protivnika i to u svom gradu. Jos na celu sa trenerom mezimcetom, sa kojim je dosao i u licni konflikt, kao i upravom u Vosi.
On, koji je bio Sportski direktor FKV, kada je osvojena druga Titula u Jugoslaviji, trener kada je Vosa bila prvak jesenjeg dela sampionata Srbije ....itd, itd. I sad, da ga amateri pobede.
Sto je mnogo, mnogo je.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: 22. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post by pedjans »

Biće interesantno u sredu. Videćemo da li će se Radnički skloniti, i da li ova priča ima ikakve veze sa stvarnošću. To ne može da se sakrije.

Da se Kosan ne uklapa u naš današnji fudbal, ni kao čovek ni kao trener, to je jasno, kao i to da mafija jedva čeka da ga se otrese.

Meč od subote je besmisleno i komentarisati, sem što je izgleda neko čitao naše postove, pa smo morali da odglumimo par faulova i dobijemo crveni karton, kako bi neupućenoj osobi izlgedalo da se zaista igrao neki fudbalski meč.

Najveća briga nam je bila da ne uputimo šut u okvir gola, i uspeli smo.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 22. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post by naseljekolumbija »

Какве теорије завере овде... Што се тиче Косана, ваљда није слеп да види у какав клуб је отишао односно са каквим људима треба да ради. Тако да та прича да је он нека поштењачина не пије воду.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3829
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 22. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post by Red Marquis »

N13 wrote:Vojvodina je mnogo vise i od ljudi koji je trenutno vode i od celog sistema! Zato na svi je*u u mozak, cim nije po nasoj volji, odma batali dolazak. Pa kako ce se tako nesto promeniti, njima to i odgovara... da oni koji su protiv njih i njihovog sistema, ne budu tu.
Sta me briga i za Bajatovica i za Zbiljica i za njegovih 500 dinara i za svakog drugog? Mene zanima Vojvodina, i zbog Vojvodine dolazim svaku utakmicu. Kada nesto nije po mojoj volji, opet dodjem, sednem na zapad ispod loze i psujem im uzu i siru familiju 90 minuta. Igracima, kakvu su da su, pruzim podrsku, jer nose grb Vojvodine tih 90 minuta.
Da je 10.000 navijaca ovako razmislja, ne bi mogli od Vojvodine praviti to sto prave... najlakse je reci smucilo mi se, necu dolaziti vise.
Promene (makar one vezane za klub) pocinju od navijaca, ne od vrha!
Ne u ovakvoj državi.
U nesportskoj atmosferi, gde je fudbal najmanje to što treba da je, samo fudbal, gde sve vrišti od državne službe, politike i kriminala i svi klubovi su deo toga...ti razmišljaš samo iz sportskog ugla? Ne može to tako.
Io odio Belgrado
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 22. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota u 18h

Post by slanobarac »

Turija wrote:
Voja wrote:
Turija wrote:E to vec nije moglo tako lako znati, tj da ce Cika Misi ,,puci film" i podneti ostavku. Mada sam i to u jednom ranijem postu naslucivao, jer mu ,,zatvaraju vrata" da ne radi u domacem fudbalu, posto se ne uklapa u milje i prica sto ne vole da cuju, pogotovo za zvezdu.
A mozda je cika Misa saznao ishod meca u sredu,pa zato otisao!? :mrgreen:
Vojo, vrlo je moguce da je to prelilo casu.
Pobedio je u subotu jednog od glavnih konkurenata za Evropu, a u sredu treba da (pro)pusti glavnog protivnika i to u svom gradu. Jos na celu sa trenerom mezimcetom, sa kojim je dosao i u licni konflikt, kao i upravom u Vosi.
On, koji je bio Sportski direktor FKV, kada je osvojena druga Titula u Jugoslaviji, trener kada je Vosa bila prvak jesenjeg dela sampionata Srbije ....itd, itd. I sad, da ga amateri pobede.
Sto je mnogo, mnogo je.
Ajde ljudi malo ozbiljnije. Kakve zavere vi imate u glavi? Šta ima u tom Nišu da mi i ovakvi kilavi i nikakvi treba da strepimo? Pa oni su nas dobijali nekad pošteno (ranije) ili nepošteno ali sad ispredati neke teorije stvarno nema smisla. Eto, neki su već pisali da smo u Evropi tako da kupite suncokret i grickajte opušteno.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 22. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota u 18h

Post by Voja »

slanobarac wrote: Ajde ljudi malo ozbiljnije. Kakve zavere vi imate u glavi? Šta ima u tom Nišu da mi i ovakvi kilavi i nikakvi treba da strepimo?
Cek,aj pojasnimo malo... zasto su sad neki protiv teorija zavere? Mada nigde nisam ni naveo da je u pitanju neka zavera.Al me bas sad zanima,kako odjednom nemamo pravo da sumnjamo u bilo kakvu zaveru? Da li je to nase prvenstvo postalo posteno? Ili smo mi mozda jedini posten klub u ligi? Ili je zavera u pitanju samo kad gubimo? Ako dobijamo,posteno je...
A sta ima u Nisu od cega bi mi trebali da strepimo? Pa recimo njihov sastav...
17 RISTIĆ Borivoje(G)
05 STEVANOVIĆ Nikola
08 TODOROVSKI Aleksandar
11 SUBOTIĆ Nemanja
12 ĐORĐEVIĆ Lazar
15 PEJOVIĆ Aleksandar
20 ČUMIĆ Nikola
23 MELEG Dejan
35 PANTELIĆ Dušan
36 KOJIĆ Nemanja
51 MASLAĆ Mario
01 KNEŽEVIĆ Filip
07 STOJANOVIĆ Saša
29 MIHAJLOVIĆ Stefan

Po meni jedan za nas fudbal veoma dobar tim,ti koji moze svakog u ligi da pobedi. I sad kad se prisetimo kako smo odigrali protiv Zvezde.... mislis da ne treba da strepimo? Ili smo sposobni rutinski da ih odradimo?
Image
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 22. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post by slanobarac »

Nisam sklon nikakvim teorijama zavera kako u životu tako i u fudbalu. Mislim na ono što se moglo i ovde pročitati. Sednu njih troje, četvoro i dogovore se pre prvenstva ko će koje mesto zauzeti. Ja u to prosto ne verujem a i neću da lupam glavu. Što se tiče tima koji si napisao ja bih ti preporučio da vidiš šta je o nekolicini njih pisano na ovom forumu. Kako da su ta drva, panjevi, balerine i starlete sad postali fudbaleri?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 22. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post by Voja »

Pa ako je neko bio sklon verovanju u postenje u fudbalu,onda sam to bio ja,ali brate vidis kakav smo narod postali,svako samo na svoju vodenicu vuce i razmislja samo "neka je meni dobro". Zato nam je i fudbal postao takav,jer ga niko vise ne igra,ne vodi i ne gleda ukoliko nema neki interes ili korist. Postoje verovatno i ljudi koji jos uvek vole fudbal i dalje ga dozivljavaju kao strast,zele da je sve posteno pa da pobedi bolji,ali.... kako sam razumeo na forumu,za njih je druga kineska liga :)

p.s.a zamisli jedna Barselona placala agencije da pljuje odredjene njihove igrace i poteze odredjenih ljudi u klubu... otisli bre sve u pm
Image
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: 22. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post by pedjans »

Za mnoge priče se ispostavilo da jesu teorije zavere, naravno.

Ipak, što se tiče položaja Zvezde u našem sadašnjem fudbalu, to nije teorija zavere nego stvarnost. Taj klub vodi klasična mafija, uključujući tu i političku, koja o svemu odlučuje i u državi, ne samo u fudbalu. Eventualni ulazak u ligu šampiona im donosi višemilionsku dobit u evrima, a za taj novac nikom ne moraju da polažu račune. Zbog toga su svi drugi samo dekor u takvoj ligi i oni moraju biti prvi. Naša igra protiv njih i u prvom i u drugom delu govori dovoljno sama za sebe.

Sve drugo je podložno diskusiji, ne treba zastraniti i izmišljati priče. Videćemo, generalno se takve stvari ne mogu sakriti.
Locked