22. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:0 (1:0)

User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: 22. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post by AntonioKasano »

Lalatovic ne moze da pusti utakmicu na svoju ruku. Mogu da ga iskoriste da toboze odmara igrace za neku sledecu vazniju utakmicu ili tako neku slicnu glupost da serviraju preko njega ali da pusti utakmicu zato sto je cigan i zato sto voli zvezdu to je potpuno besmisleno. Te stvari su iznad njega. Bice evropa jer se sve resava preko proklete politike ali imamo jako puno losih igraca koji nemaju blage veze, tesko ce se to do leta ispraviti
User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 22. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post by slanina »

Jel moguće da ovi su ovi pajseri vezali 11 pobeda u nizu sa nama??
Odavno je sve izgubilo na emocijama i na značaju u našem fudbala.
Posle kupa 2011 prosto ne nose me iste emocije kao do tada,ovo je ko da sam gledao Kristal Palas i Norvič al jel realno da imaju 11 pobeda !!!
Ranije se nerviram isključi nam igrača,svira penal dva,ofsajdi a sad kad gledam kao da je to normalno eto dotle su nas doveli banda beogradska.
Jebo ih fudbal i i svi sportovi u Srbiji kad se ulaže samo u ova go**a.Bilo je oduvek tako ali uvek je bilo par timova i u fudbalu i košarci koji su koliko toliko parirali a sad od onog finala niko da podvikne na kapitene
bg blizanaca na kraju se ljube i izvinjavaju.Taj Vule koji je bio kapiten znao je da opsuje i ikonu :shit: Ilića sad svi pogled spuštaju.Ranije su igrači van Novog Sada koji su igrali za nas recimo Jezda pokazivao više ljubavi i emocija nego današnji naši klinci.Njega ko pogleda popreko on ga saseče pa može biti i Dejan Stanković i mama njegova.
Suština,ima li smisla dolaziti i gledati ovo širenje nogu??
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 22. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post by Voja »

slanina wrote: Suština,ima li smisla dolaziti i gledati ovo širenje nogu??
Jesi li ti to sinoc slusao onog Zeljka Pantica? :mrgreen:
Image
User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 22. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post by slanina »

Nisam iskreno, ne znam ni ko je to.Al ne čudi me ako neko slično razmišlja ko ja. :)
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 22. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post by Turija »

Vojo, nemoj da te zavarava trcanje nasih igraca na pripremama.
Ja sam i tada postavljao pitanje da li ce moci tako celu utakmicu, kad imas na raspolaganju pravo da zamenis samo 3 igraca, a tamo smo menjali komplet postavu na poluvremenu?
I tamo je dolazilo do pada u igri, sto je normalno (da ne moze u istom tempu ni poluvreme), ali ne sme da padne drasticno.
Tada sam pretpostavljao da mozemo tako dobro trcati oko pola sata.
Sada, kada se igra 90 minuta, onda vec igraci pocnu da kalkulisu sa snagom kako da izdrze utakmicu do kraja, jer ne znaju da li ce biti zamenjeni i kada.
Zato sam sada napisao da imamo prave snage za 15-20 minuta, a onda pocinje da se misli kako do kraja meca odrzati pristojan izgled.
Nemamo mi igrace koji fizicki mogu da izdrze ceo mec, a da ne padnu drasticno sa snagom i koncentracijom.
Drugo, sve smo podredili Drincicu, kod koga se ozbiljno primecuju godine, a igra na njega ubija tempo i licnu odgovornost ostalih igraca.
Nije Drincic Sestic, ni po godinama sa kojim je dosao u Vosi, ni po kvalitetu. Tu zabludu moramo ostaviti po strani i okrenuti se realnosti, a ne velicanju njegove igre u medijima. Koliko donosi dobrog, pravi i dosta stete timu.
Covic treba da bude glavni kreator nase igre, sa mladim Zukicem u tandemu. Drincic, dobra i iskusna potpora timu.
Zukic kada je usao veceras napravio je par dobrih poteza; defanzivno i ofanzivno.
Prestati sa apsolutnim davanjem prednosti nekim startnim igracima i probati kako bi ekipa izgledala da se malo promesaju karte.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 22. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post by Red Marquis »

slanina wrote: Suština,ima li smisla dolaziti i gledati ovo širenje nogu??
Naravno da nema. I poslednju emociju u ovakvim mečevima sam izgubio negde 2014, kada se nakon početnog nejasnog perioda nakon smrti Bate iskristalisao put kojim ćemo ići. Da li će zauvek biti ovako ne znam, ali da će biti ovako dokle god su ovi na vlasti, to sam 100 odsto siguran.
Io odio Belgrado
User avatar
Milan
Posts: 4153
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 22. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post by Milan »

Neka se teraju svi u tri pičke materine!

I ne, nisam se danas iznervirao. Odavno sam prestao. Jebem im mater i zbog toga!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 22. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post by slanobarac »

Milan wrote:Neka se teraju svi u tri pičke materine!

I ne, nisam se danas iznervirao. Odavno sam prestao. Jebem im mater i zbog toga!
:cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 22. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post by churguzijanac »

Red Marquis wrote:
slanina wrote: Suština,ima li smisla dolaziti i gledati ovo širenje nogu??
Naravno da nema. I poslednju emociju u ovakvim mečevima sam izgubio negde 2014, kada se nakon početnog nejasnog perioda nakon smrti Bate iskristalisao put kojim ćemo ići. Da li će zauvek biti ovako ne znam, ali da će biti ovako dokle god su ovi na vlasti, to sam 100 odsto siguran.
Ono kad je referenca kako je klub izgledao vodjen od strane lokalnog krimosa.
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: 22. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post by AntonioKasano »

Najstrasnije je sto je Bata protiv kojeg smo bili svi ili skoro svi ovde, kao i na stadionu bio duplo bolji od 5 garnitura pre njega i svih garnitura posle njega. Ova nezainteresovanost i ravnodusnost ljudi je upravo ono sta Bgd lopovcinama odgovara i sto su hteli. Davali su podrsku klubovima blizancima i nikom drugom, a sad su presli na metodu, za druge mrvice ali smo zato podrsku Bgd dvojcu pojacali deset puta do maksimuma, naravno narocito klubu mladosti novog Broza i nema sta ko da se buni svi su dobili makar nesto. Zakon o sportu se nekada makar spominjao pa kao pisao pa bice, sad toga vise nema. Ovakvo stanje ce trajati u nedogled, barem tako situacija deluje
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 22. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post by ssnigd »

Pitanje je dana, kada ce se svima sve smuciti i prestati. Polako jedan po jedan prestaje. Prvo da se nervira, a onda i da dolazi...
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1268
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 22. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post by MiSmoFKV! »

Milan wrote:Neka se teraju svi u tri pičke materine!

I ne, nisam se danas iznervirao. Odavno sam prestao. Jebem im mater i zbog toga!
Bitno da je nekad bilo lepo. :mrgreen:
(https://youtu.be/pflPJNlsnJQ" onclick="window.open(this.href);return false;)
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 22. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post by Djisa »

NEKA ZNADE SVAKI LALA,
CIGANSKA SMO FILIJALA!!!!!
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
novosadjanin
Posts: 1352
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: 22. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post by novosadjanin »

U ovoj ekipi jedino vrede: Rockov, Devetak, Sanicanin, Topic, Drincic, Neskovic, Zukic i Covic i oni moraju da igraju. Pogotovo protiv blizanaca, jer sa ovim kao iskusnijim igracima izgledamo kao kanta za kantanje. Ako neko na leto ponudi 50.000 za bilo kog drugog igraca, momentalno prihvatiti.
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: 22. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post by AntonioKasano »

Igraci su generalno suv prosek. Ova kretenska uprava nije napravila nikakav pomak u igrackom kadru niti u organizacionom smislu u klubu, osim sto imaju pare od Srbijagasa pa mogu redovno da isplacuju plate, naravno nagruvane pa da ima i neki dinar za njih da se vrati. Po cemu smo imali losije igrace cak i kad je upravnik kluba bio pumpadzija? I tu je bilo par kvalitetnijih igraca a ovi ostali prosek ili ispod. Malbasic, Jovancic i Meleg bi svi imali mesta u prvoj postavi i danas. Neskovic vec godinama dobija minute na kasicicu isto sad imamo i sa Zukicem, tek mozda nesto malo vise igra ali jednostavno ne mogu da dobiju minutazu koja im je potrebna posto imamo gomilu balvana sa kojima Lalatovic ili neko od kretena u upravi imaju bolju kombinaciju. Zatvorice dovoljan broj utakmica da se plasiramo u kvalifikacije za LE, to nam je nagrada sto smo dobri poslusni a tamo pitanje je koga mozemo da pobedimo, nekog ozbiljnijeg protivnika svakako da ne. Gajic ce to predstaviti kao uspeh, a covek realno nema blage veze sa zivotom i u klubu se pita kao svinja u Karneksu.
Locked